מיילדות, גינקולוגיה ורבייה /

מיילדות, גינקולוגיה ורבייה

יצא לאור ע"י הוצאת דיונון, מכיל 609 עמודים, בריאות » מחלות ורפואהספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
5
100% בנות
0 בנים   1 בנות
גיל ממוצע:32
3288 התעניינו בספר

תקציר הספר
ספר זה מכיל את רוב נושאי המיילדות והגינקולוגיה, כולל פרקים נבחרים בפוריות, ומיועד לכל העוסקים בתחום.

לכתיבת הספר נתגייסו מבכירי הגינקולוגים בארץ וכל אחד בתחומו עמל על הצגת מידע מקיף, עדכני ויעיל שיהיה לעזר רב לקורא המלומד והלומד.

המגוון הרחב של פרקי הספר ואיכותם מצביעים על המאמץ שהושקע כדי להציג ספר ראוי שניתן להיעזר בו לעיון, שינון והתעדכנות בנושאי הליבה וברוב המכריע של הנושאים בהם אנו עוסקים בעשייה הקלינית היומיומית ואף במחקר. עיון בפרקי הספר מציג חידוש מרענן באשר לפרקים העוסקים במיילדות הכוללים, בנוסף לנושאים הקלאסיים הנוגעים להריון, לידה, משכב לידה וסיבוכיהם, גם פרקים חדשניים העוסקים במנגנוני פתולוגיות עליהם למדנו רק בשנים האחרונות וטיפולים פולשניים ואחרים, לאם ולעובר. הפרקים העוסקים בפריון כוללים את תחומי הבסיס לצד פתיחת צוהר לטכנולוגיות חדשניות לשימור הפריון ועוד. הפרקים העוסקים בגינקולוגיה מציגים מגוון רחב של נושאים הנוגעים לתחלואה יומיומית עמה מתמודד הרופא בקהילה ועד לטיפולים וניתוחיים מורכבים המבוצעים בבתי חולים, במקרים שפירים וממאירים, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות והיעזרות בכירורגיה זעיר ופולשנית. כל זאת לצד נושאים שהמעטנו לעסוק בהם בעבר, כגון גינקולוגיה של גיל הילדות וההתבגרות או אונקוגנטיקה וכירורגיה מונעת, לצד הפרעות בתפקוד מיני וגם תאי גזע והפוטנציאל הטמון בשימוש בהם.

זהו מפעל רב חשיבות בעצם העובדה שמדובר בספר מעמיק ורחב היקף שנכתב בשפה העברית ובנוי במתכונת נוחה להתמצאות.

הספר כולל עשרות תמונות ותרשימי צבע איכותיים ומרשימים.

פרופ´ אברהם גולן הוא מנהל אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון, פרופ´ מן המנין וראש החוג למיילדות וגינקולוגיה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א.
פרופ´ גולן הוא חבר במועצת הפקולטה לרפואה וחבר סנאט האוניברסיטה.
פקופ´ גולן הוא בוגר הפקולטה לרפואה הדסה ירושלים, ולמד והשתלם בגינקולוגיה ובמיילדות גם בדרום אפריקה ובלונדון. הוא חבר בכיר של הקולג´ המלכותי הבריטי למיילדות וגינקולוגיה (FRCOG) וחבר הוועדה המייעצת הבינלאומית של החברה האמריקאית לאנדוסקופיה (AAGL).


התחיל לקרוא לפני 8 שנים
©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ