מילד לנער / ארגמן רונית

ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
2656 התעניינו בספר

תקציר הספר
תקציר הספר:

"הי,
אני גיא. אני כבר בן שתים עשרה וחצי, עוד מעט בר-מצווה...
בספר הזה אני עומד לספר לכם על שינויים שקורים לי בגוף בתקופה האחרונה. ההורים שלי אומרים שאני מלא הורמונים ומחכים שכבר אתבגר. בבית-הספר קוראים לזה "הגיל הלא רגיל", ואני מבולבל."...

בימים אלה רואה אור בהוצאת יסוד הספר "מילד לנער" מאת רונית ארגמן – עובדת סוציאלית ומטפלת מינית העוסקת במשך שנים רבות בחינוך מיני-חברתי עם ילדים ומתבגרים.

"מילד לנער" נועד לבנים העומדים על סף ההתבגרות המינית ולמתבגרים צעירים. הספר כולל סיפור אישי של נער בתחילת ההתבגרות המינית. כמו כן הוא כולל ידע נרחב ומקיף ועצות שימושיות להתמודדות טובה יותר לכל אורך תקופת ההתבגרות המינית. הספר בנוי בצורה ידידותית ונכתב ואוייר באופן שניתן להבין את התכנים בצורה ברורה. הוא מותאם גם לבנים עם לקויות התפתחותיות.
הספר יסייע גם להורים ולעוסקים בחינוך ובטיפול בילדים ובמתבגרים ללוות את המתבגר, להבין התנהגויות שונות, להתגבר על המבוכה הכרוכה בשיח על נושאים מיניים וליצור שיח ותקשורת פתוחים יותר.

"מילד לנער" הוא השני בסדרת הספרים העוסקים בנושאים שונים הקשורים להתבגרות ולהתפתחות בתחום המיני-חברתי. הספר שפתח את הסדרה -"מילדה לנערה"- נועד לבנות העומדות על סף ההתבגרות המינית וכולל גם הוא סיפור אישי של נערה מתבגרת.

109 עמודים

גיל יעד: נערים בגילאי 18-12


©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ