ספר טוב דירוג של שלושה כוכבים וחצי
3.5
100% בנים
4 בנים   0 בנות
גיל ממוצע:49
427 התעניינו בספר


תקציר הספר
עוד מהלומה בשרשרת בת שלושה דורות של מעשי נקמה,
או שרוצח מתוחכם מנצל את מיתוס האיבה האלים
בין משפחות ברגה למק'מייקל?
מרדף מן העבר – רב-המכר שאוהבי ספריו של ט. ג'פרסון פרקר, מחבר ג'ו השתקן זוכה פרס "אדגר", חיכו לו: רומן מתח מצמרר וסוחף על אנשים רדופי איבה היסטורית, רצח, נקמה אפלה ותשוקות מודחקות.
טום מק'מייקל , חוקר ממחלק הרצח, נמצא בתורנות בשעה שמתגלה גופתו של פיט ברגה, גבר בן 84, מאבות העיר. הוא נרצח במכות אלה שריסקו את ראשו.
בין בני משפחת מק'מייקל האירים לבני ברגה הפורטוגזים שוררת איבה היסטורית עתיקת יומין. לפני שנים רבות ירה ברגה בסבו של מק'מייקל במהלך ויכוח כספי; זמן קצר לאחר מכן הוכה בנו של ברגה באכזריות – על-פי השמועה היה זה מעשה נקמה של אביו של מק'מייקל.
עכשיו מניח מק'מייקל לעבר כדי לחקור ולגלות את האמת מאחורי הרצח של פיט ברגה.
סאלי ריינווטר, האחות היפה שטיפלה בברגה, היא אחת החשודות. היא טוענת לחפותה, אך ראיות משמעותיות מעידות אחרת. החקירה מתרחבת וכוללת את העסקים של ברגה, את משפחתו, את הבישופות הקתולית, את בעליו המולטימיליונר האינדיאני של קזינו המגלגל מיליוני דולרים, וגם את משפחת מק'מייקל.
ט. ג'פרסון פרקר, מחברם של עשרה ספרים, מתוכם תורגמו לעברית רבי המכר ג'ו השתקן, ואור אדום, שראו אור גם הם בהוצאת "אריה ניר". זכה בפרס אדגר ובפרס מטעם לוס אנג'לס טיימס גר בפוֹלְבְּרוּק, קליפורניה.
"פרקר כתב מותחן חזק וחכם, מהיר וסוחף, כמו הגיבור שלו." ( San Francisco Chronicle)
"רומן מתח משובח: עלילה ספרותית מרתקת, גיבורים אנושיים אחוזי דחפים ותשוקות, מתח ופעולה סוחפים." New York Times Book Review))

©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ