תקציר הספר
כשלמדה סקסולוגיה רצתה באמת ובתמים להבין. אך כשהחזיקה את התעודה בידה הבינה שעדיין לא הבינה. היא יוזמת את "הקבוצה למיניות האישה", קבוצת נשים שייפגשו פעם בשבוע וישתפו זו את זו במחשבות שלהן, בחוויות ובבחירות, בתקווה להבין את המיניות המורכבת והחריגה שלה-עצמה, בציפייה לגלות שהחצר האחורית של חייה בכל זאת אינה כה יוצאת דופן.

ארבע נשים זרות זו-לזו, מרקעים שונים ובשלבי חיים שונים, נפגשות אחת לשבוע, במשך שנה, ומשתפות זו את זו במחשבות ובחוויות שלהן סביב נשיותן ומיניותן. את פגישותיהן מנחה ורדה, סקסולוגית, שמבקשת להבין את המיניות הבלתי-מקובלת שלה-עצמה, ואולי למצוא אחיות לחריגותה.
חוברות אליה לקבוצה מירה, בעלת גלריה כבת חמישים, שיש לה רומאן עם צעיר בן גילו של בנה; נילי, אשה נשואה שבעלה שוהה באירופה לרגל עבודתו ונהג מונית מזדמן חודר לחייה ומערער את עולמה; ומיטל, אם צעירה לתינוק שנאבקת נואשות במשקל העודף שלה ובנישואיה המתרוקנים מתשוקה.
הן מדברות על התלבטויות ותשוקות, פנטזיות, אהבות ובגידות, ומשתפות זו את זו – גם אם באופן מצונזר – בסיפורי הגברים בחייהן.
מהי חוויה נשית? מהי התנהגות נשית? מהי פנטזיה נשית? מה באמת נשים רוצות? עניינים שבדרך-כלל נמהלים ברומאנים בנושאים אחרים עומדים כאן במרכז החשוף. כך הולך ומתברר הפער הבלתי-ניתן-לגישור בין סקס ותשוקה לבין משפחה והבאת ילדים לעולם; בין לילית לחווה. בחלוף השנה תהיה כל אחת מן הנשים שונה מזו שפגשנו בתחילת הספר.
ספר קשוב ורגיש, שנוגע בנושא ה"סנסציוני" שלו בעדינות ובחוכמה.


רשימות קריאה בהן מופיע עד העונג הבא - הספריה החדשה #
הרשימה החמה | רונדנית בת 51 מגבעת שמואל רשימת הקריאה עודכנה לפני שבוע וחצי

קוראת עכשיו | נינה בת מתל אביב רשימת הקריאה עודכנה לפני שבועיים


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ