הצוות המנצח - הנוסחה הבדקה להצלחה / פט ריילי

הצוות המנצח

הנוסחה הבדקה להצלחה

פט ריילי

יצא לאור ע"י הוצאת מטר, בשנת 2006, מכיל 234 עמודים, עסקים וכלכלה » ספרי ניהול וארגון


קנה משומש: ₪40.00
הוסף לסל

ספר טוב דירוג של שלושה כוכבים וחצי
3.8
100% בנים
5 בנים   0 בנות
גיל ממוצע:40
1805 התעניינו בספר


תקציר הספר
ספר זה אינו על כדורסל, אף כי מחברו, פט ריילי, הוא ממאמני הכדורסל המקצועני המצליחים ביותר. זהו ספר על מוטיבציה קבוצתית המבוססת על הרצאות שנשא ריילי במאות חברות, ואשר זיכו אותו בתואר "גדול המרצים באמריקה בנושאי מוטיבציה".

"הצוות המנצח" הוא הנוסחה שלו להצלחה. זהו ספר על נצחונות, על מנהיגות, על שליטה, על שינוי ועל התפתחות אישית, המבוססת על הבנת הדינמיקה המשתנה בקבוצה והשליטה בה - של כל קבוצה, בין שזו חברה קטנה או תאגיד ענק, משפחה, עיר או קבוצת ספורטאים.

כיצד תגבש לעצמה קבוצה נאבקת אמנה שעל פיה תפעל בצוותא, במקום כל אדם לנפשו? כיצד נאבקת קבוצה מצליחה בשאננות? כיצד מתגברת כל קבוצה שהיא על אסונות פתאומיים?

בהסתמכו על גדולי המורים ועל נסיונו הוא בתחום הספורט ומחוץ לו, תוך הבאת עשרות דוגמאות ופרשות מעולם העסקים והחברה, מלמד אותנו ריילי כיצד:

* לנוע במעגלי השינויים המתחוללים בקבוצה
* למצוא איזון בין "כוכבים" לשחקנים מן השורה
* לצקת יסודות איתנים:
* להבקיע מחסומים שאדם מקים סביבו
* לחולל שינוי תוך שמירה על רציפות
* לטפח שיתוף פעולה תוך כדי תחרות

"כל המגעים והנסיונות שלי הוכיחו לי פעם אחר פעם, כי הקצב הפנימי המורכב של עבודת צוות - זרימת השאפתנות, הכוח, שיתוף-הפעולה והרגשות - הם המפתח להתגשמותם של חלומות", אומר ריילי: ובספר "הצוות המנצח" הוא מציג בפני הקורא את הכלים, את תכנית הפעולה המאפשרים לשלוט בריתמוס זה. זהו ספר בעל עוצמה ומשמעות אוניברסליים. ספר חובה לכל מנהל וראש צוות.


הקורא עיר הקורא מתי
רותם תל אביב לפני 8 שנים ו-5 חודשים מענה
עדי רמת גן לפני 6 שנים ו-3 חודשים מענה

©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ