שולחן העסקים  - שפה חדשה לעסקים / אירינה אוסוסקין

שולחן העסקים

שפה חדשה לעסקים

אירינה אוסוסקין

יצא לאור ע"י הוצאת מרכז פיסיקה, בשנת 2007, עיון »ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
368 התעניינו בספר

תקציר הספר
הספר שולחן העסקים מציג סדרת מפגשים מרתקת שנערכה בין אירינה אוסוסקין לבין תלמידיה,בנושא יצירת גשר בין בית לבית עסק על- פי פיזיקה משפחתית. השפה של פיזיקה משפחתית אינה תיאוריה לשמה, אלא שפת חשיבה פרקטית לבניית מציאות בחיי המשפחה, בעסקים או בכל תחום אחר. כמרפאה צברה המחברת ניסיון רב בתחום המשפחתי והעסקי שאותו היא חולקת בספר זה עם הקוראים.
--------------------------------------------------------------------------------

מתוך פתח דבר:

קורס שולחן העסקים התקיים במרכז פיזיקה משפחתית בבנימינה, השוכן במבנה שקיבלתי ממשפחתי במתנה. קודם לכן עבדתי במשך 25 שנה בדירה קטנה בתל-אביב יחד עם אחי בוריס גמבורג. בשנים האלו פגשנו אלפי אנשים וצברנו ידע רב על הסיבות לסבל האנושי. כמרפאים, הצבנו לעצמנו מטרה לעזור לאנשים במצוקה קשה, והצלחנו.
עם הזמן, נוצר אצלי צורך לספר לאנשים מה הבנתי על תהליכי החשיבה של האדם, אך הייתה חסרה לי שפה מילולית שדרכה אוכל להעביר מידע. היה עליי לפתח שפה של מושגים, מילות מפתח וגם ליצור סמלים שיתארו בצורה פשוטה ונגישה את מה שרציתי לומר. וכך עשיתי - יצרתי שפה, פיתחתי מודל והתחלתי ללמד ולגבש את הידע שזכה בהמשך לשם פיזיקה משפחתית.


"התמונה החדשה שאני רוצה להציע לאנשי עסקים היא רק בחשיבה. אני מציעה לראות שתי מסגרות, בית ועסק כמסגרת אחת משותפת. המסר המרכזי שלי הוא מאד פשוט. אני אומרת שמקור הכוח נמצא בבית. אולי זה נשמע בנאלי, אבל לא כולם מייחסים משמעות לביתם מתוך ההבנה הזו. בבית, בניגוד לעסק, אין תמריץ כלכלי, אבל יש בו את עוצמת הכוח שהכרחית לאיש עסקים.©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ