תקציר הספר
מי זאת בילי בלום? האם הסיפורים שהיא מפרסמת במדורה הפופולרי "סודות הכרך" מבוססים על דמויות מהחיים? האמנם זהו דיוקנה של האליטה התל אביבית - חבורת מצליחנים אובדי דרך שמחפשים לעצמם גאולה בבילויים פרועים עם בני זוג מזדמנים?

השאלות האלה, שהעסיקו מדי שבוע את קוראי עיתון "הזמן", לא הטרידו במיוחד את מיקי שץ. הוא היה שקוע בצרות הפרטיות שלו - הפרידה הקשה מאשתו, הניתוק מבתו הקטנה ופיטוריו מהוצאת הספרים "מגל". אבל אז קיבל הצעה מפתיעה: להפוך לסופר הצללים של בילי בלום. הוא לא העלה בדעתו שהתפקיד החדש עומד לסבך אותו במערבולת אירועים סוערת ולשנות את חייו ללא הכר.

"בילי בלום אוהבת ככה" הוא שילוב יוצא דופן של סיפור אהבה מריר וספר מתח קצבי. הרומן ממוקם בלב ההתרחשות העיתונאית האקטואלית ונכתב בהשראתה. זהו עולם יצרי, גדוש אהבות ושנאות, נטול גבולות מוסריים ואפילו מסוכן.

אהוד אשרי, מחברו של רב המכר "זה ייגמר בבכי", הוא עורך מוסף "הארץ" ולשעבר עורך מוסף "חדשות". "בילי בלום אוהבת ככה" הוא ספרו השני.


רשימות קריאה בהן מופיע בילי בלום אוהבת ככה
שוטרים, בלשים ומה שביניהם | נתי ק. בת 41 מצפון רשימת הקריאה עודכנה לפני חודש

ספרות מקור - מומלצים | זוהרצ בת 28 מהרצליה רשימת הקריאה עודכנה לפני שנה ו-7 חודשיםאהוד אשרי (סופר על המוקד)
אהוד אשרי (1951־2008) Ehud Ashery יליד ירושלים, בוגר הגמנסיה העברית ברחביה, עשה את שירותו הצבאי בגולני. בוגר האוניברסיטה העברית בסוציולוגיה וביחסים בינלאומיים, מוסמך האוניברסיטה העברית בתקשורת המונים, מוסמך אוניברסיטת קליפורניה, סאן דייגו, בסוציולוגיה. אהוד אשרי, חבר מערכת "האר... המשך לקרוא
לקט ספרים מאת אהוד אשרי
לצפיה ברשימה המלאה, עבור לדף הסופר של אהוד אשרי


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ