ריפוי באמצעות מוסיקה וצבע - מדריך למתחילים / מרי באסאנו

ריפוי באמצעות מוסיקה וצבע

מדריך למתחילים

מרי באסאנו

יצא לאור ע"י הוצאת אור-עם, בשנת 1994, מכיל 78 עמודים, פסיכולוגיה » יחסי אנושללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
360 התעניינו בספר

תקציר הספר
הספר שלפנינו הינו מדריך בסיסי, המביא בפני הקורא, שאינו בקיא בתורת ההילינג - הריפוי, את עקרונות הריפוי באמצעות צבע ומוסיקה.

מחברת הספר, מרי באסאנו, מסבירה בבהירות רבה, כיצד יכולים תווים מוסיקליים וקרני צבע לעזור בריפוי פיסי, רגשי ושכלי. שיטותיה של המחברת מבוססות על התחום הרוחני.

הרעיון עליו מבוסס ספר זה: כולנו ישויות רוחניות, המושפעות רבות מאנרגיות שליליות וחיוביות. אנרגיות אלו יכולות מחד לגרום לחוסר איזון, הגורם לנו לדיכאון, למחלה פיסית או נפשית. מאידך הן יכולות לרומם אותנו, לרפא ולשמור על איזון רגשי ושכלי בחיינו.

ניתן ללמוד בקלות, מהו הצבע, שישנה את חיינו, מהו התו המוסיקלי, שירגיע אותנו וכיצד מוסיקה וצבע בעזרת הצ'אקרות, שהן שבעת מרכזי הריפוי בגוף, שומרים על איזוננו.

מרי באסאנו עובדת כמרפאה באמצעות צבע ומוסיקה ומלמדת קבוצות, כיצד להשתמש בצבע, במוסיקה ובמושגים מטפיסיים אחרים להשגת חיים מאוזנים. היא למדה שנתיים בקונסרבטוריון למוסיקה "אוברלין" ועבדה כעובדת סוציאלית בכמה ארגוני רווחה למען הילד, אזוריים וממשלתיים. היא שילבה את כישוריה בעבודה סוציאלית עם רקעה המוסיקלי והפכה למרפאה במוסיקה בבית חולים גדול.


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ