תנ"ך עם פירוש ש. ל. גרדון (1992) - מהדורה חדשה - 19 כרכים / גרדון

תנ"ך עם פירוש ש. ל. גרדון (1992)

מהדורה חדשה - 19 כרכים

גרדון

יצא לאור ע"י הוצאת "גליל", בשנת 1992, יהדות »ספר בסדר דירוג של שלושה כוכבים
3
100% בנות
0 בנים   1 בנות
גיל ממוצע:58
848 התעניינו בספר

תקציר הספר
תנ"ך - תורה נביאים כתובים 19 כרכים + הקונקורדנציה הממוחשבת.
עולם התנ"ך הוא אכן עולם חדש היום.
תנ"ך בניקוד מלא, עם מפרשים.
פרוש רש"י, מצודת דוד, מצודת ציון, אבן עזרא.

זה יותר משלשה דורות שספרי התנ"ך עם הפירוש הנפלא של ש.ל. גורדון מלווים תלמידים לאורך שנות לימודיהם ובין מבוגרים שממשיכים להשכיל וליהנות מגדולתו המרהיבה של ספר הספרים של עם ישראל.

בתוך הפירושים הרבים הקיימים פירוש גורדון המעולה הוא היחיד במינו, ונעשה לשם דבר וזאת לא במקרה. מאות אלפים למדו תנ"ך בעזרתו, מתאר את הרקע ההיסטורי, הגיאוגרפי והלאומי של האירועים הרבים והמופלאים, מנתח את הסיבות למהלכים חשובים, לדברים ולהחלטות של השופטים, מלכים ונביאים ומשרטט את דיוקנם של האישים המרכזיים. כך היה למדריך נאמן ומהימן שעשה את המקרא נהיר וחביב על כל שכבות הציבור ובעיקר על בני- הנוער שאת ליבם קרב למקרא ועשה את לימודיהם בו למרתקים.

הפירוש מפורט, צלול קל להבנה ולהתמצאות. הוא נסמך על המקורות והפירושים המצוינים של הדורות הקודמים וגם על המחקרים המדעיים החדשים ועל התגליות הארכיאולוגיות של העשורים האחרונים. כל ספר מספרי התנ"ך מלווה במבוא מקיף ומאיר עיניים וכן פזורות בספר תמונות ומפות מאלפות. במרוצת השנים האחרונות, בעזרת גדולי המומחים למקרא בישראל נעשו בפירושים שיפורים רבים, נוספו תוספות שאפשרו את ההוצאה לאור של מהדורה מתוקנת ומחודשת זו. מהדורת חובה בכל בית.

רשימת הספרים:

בראשית
שמות ויקרא
במדבר דברים
יהושוע שופטים
שמואל א ב
מלאכים א ב
ישעיה א
ישעיה ב
ירמיה
יחזקאל
תרי עשר א
תרי עשר ב
תהילים א
תהילים ב
משלי
איוב
חמש מגילות
דניאל עזרא ונחמיה
דברי הימים א ב

הקונקורדנציה הממוחשבת לתנ"ך תיתן לך דברים נוספים: פירושים רבים ( רש"י, אבן עזרא ועוד רבים) על הפסוקים שאתה מכיר ורוצה להרחיב – דעת עליהם,והעיקר: יש בה מנגנוני חיפוש שיעזרו לך למצוא בלחיצת עכבר אחת, מה שקודם צריך היה לחפש באופן ידני.
בקונקורדנציה הממוחשבת יש תכנת חיפוש מהירה לפסוקים, מילים, ומשפטים בתנ"ך וכן תצוגה מלאה לכל פרק ופסוק, עם קישוריות למפרשים וכן ממשק גרפי נאה וידידותי ותצוגת צבעים מרהיבה.
לקט ספרים מאת גרדון
לצפיה ברשימה המלאה, עבור לדף הסופר של גרדון


©2006-2015 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ