המתחזה - מועדון הספר הטוב – סדרת הזהב   Harlequin   # / ברוק הסטינגסספר טוב דירוג של שלושה כוכבים וחצי
3.75
100% בנות
0 בנים   4 בנות
גיל ממוצע:42
620 התעניינו בספר

תקציר הספר
קאסי וולקנברג לא היתה נערת טלפון. היא היתה עתונאית וסופרת מצליחה, שאהבה אתגרים ומהתלות. על כן, משנודע לה כי הוראס מיסלי שכר נערת טלפון כדי להביך את הארוס של אחותה, מלני, באמצע מסיבת הרווקים שערך לכבודו, החליטה לגלם בעצמה את תפקיד אשת התענוגות ולהשיב לו כגמולו. העלילה מסתבכת כאשר קאסי פוגשת באותה מסיבה את דאג הנטר, גבר חמור הליכות, הגון ושמרן. גם לאחר שמתברר כי נערת ההפקר, הלבושה במכנסונים כסופים – מוזהבים איננה זו שהיא מתיימרת להיות, אין דאג יכול לקבל את אורח חייה הסוער, את אהבת ההרפתקאות שלה, וגם לא את פרסומה ואת הצלחתה. הוא שבע מכל אלה בילדותו, כאשר אמו השחקנית הידועה ולרי הנטר, הזניחה אותו למען הצלחתה בהוליווד.
קאסי מצדה, נמשכת דווקא אל יציבותו של דאג, אל הבטחון שהוא מעניק לה, אולם איננה מוכנה לוותר למענו על אורח חייה ולא על הקריירה שלה.
הניגודים ביניהם הולכים ומחריפים, עד ששניהם נקלעים לפרשת רצח, והסכנה המרחפת על קאסי עוזרת לדאג להבין כמה עמוקים רגשותיו כלפיה.
ברוק הסטינגס (סופר על המוקד)
ברוק הסטינגס מתגוררת בקליפורניה, עם בעלה ושני ילדיה. היא סופרת ידועה, שזכתה בפרס "מדליון הזהב" על ספר שכתבה בסדרת "הרומן הרומנטי". ברוק מתייחסת לכתיבה ברצינות ונוהגת לערוך תחקירים לספריה, והיא נהנית לשזור עלילות מרתקות ולברוא גיבורים יו... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ