ממדי הלמידה (ברנקו וייס) / רוברט מרזאנו

ממדי הלמידה (ברנקו וייס)

רוברט מרזאנו

יצא לאור ע"י הוצאת ברנקו וייס, בשנת 1998, מכיל 229 עמודים, עיון » חינוך והוראהספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
5
100% בנות
0 בנים   2 בנות
גיל ממוצע:52
1553 התעניינו בספר

תקציר הספר
ממדי הלמידה - לקראת הוראה מושכלת הוא ספר יסוד של גישת ההבנייה מחדש בחינוך בהיבטיה הכיתתיים. על פי גישה זאת אנו מבססים את ההתרחשות הכיתתות על חמשת ממדי הלמידה וההבנה של התלמידים ולא רק על תכניות לימודים שעיקרן חומר לימודים מעובד להוראה כיתתית. הספר מפרט את חמשת ממדי הלמידה - טיפוח גישות ותחושות חיוביות ללמידה, רכישת ידע והטגועתו, הרחבת ידע ועיבודו, שימוש משמעותי בידע והרגלי חשיבה פוריים ובונה אותם לכלל מערך המאפשר למורה בניית שיעורי איכות.
הספר שם את המורה במרכז כמתכנן ומנחה של תהליך הלמידה בכיתה המודרנית.
בסגנון בהיר וקריא הוא מדריך את המורה בבניית שיעורים כיתתיים איכותיים במקצועות השונים - תוך הבאת דוגמאות מעשיות מתחומי הוראה שונים. הספר, המבוסס על עשרים שנות מחקר מעשי בחינוך, הוא בבחינת מדריך עיוני ומעשי למורה בבניית התהליך הכיתתי, תנועת ממדי הלמידה כבשה לעצמה מקום מרכזי בחזית החינוך המתקדם בארצות הברית.

מכון ברנקו וייס עיבד את החומר לכלל השתלמות מעשית המיועדת לאנשי חונוך בכל הרמות.

ד"ר רוברט מרזנו הוא סגן המנהל להכשרה ופיתוח של ה - MID LABORATORY EDUCATIONAL REGIONAL CONTINENT באורורה, קולורדו. הוא מחברם של כמה וכמה ספרים בתחום הלמידה, הכתיבה והקריאה. בין היתר כתב יחד עם עמיתים את הספר ממדי החשיבה בהוצאת מכון ברנקו וייס (1998).

מכון ברנקו וייס לטיפוח החשיבה מביא לידיעת הקורא העברי את מיטב התאוריות הדנות בטיפוח החשיבה והלמידה, ומקיים מסגרות שונות בהן מיושמות תאוריות אלה הלכה למעשה.


הקורא עיר הקורא מתי
נירה קו מודיעין לפני שנתיים ו-1 חודשים מענה

©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ