נגיעות - הכל ניתן לשינוי / הילה סידי

נגיעות

הכל ניתן לשינוי

הילה סידי
ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
655 התעניינו בספר

תקציר הספר
"נגיעות" מלמד אותנו על עצמנו, דרך ניתוח של 17 סיפורים אישיים, מרגשים ואמתיים."נגיעות" מבאר מושגים שנראים לנו מורכבים בפשטות . גם אם נדמה כי רבים התרחקו מאמיתות פשוטות אלו. הילה סידי מנתחת את המרכיבים שמניעים כל אחד מאתנו לפעולה. אהבה, פחד, אמונה, המחשבות שלנו ודפוסי הפעולה של המוח. כל אלו מומחשים לנו באופן רגיש ופרקטי ומאפשרים לנו להקשיב וללמוד מהם. הספר מרגש ונותן תיקווה. התיאוריה שלה מוגשת באופן נהיר, מעשי וכזה שחושף בפניך את התמונה המלאה המרכיבה את נפש האדם.

ד"ר דניאל לוי - מומחה לפסיכיאטריה ופסיכותרפיסט
אני ממליץ על ספרה של הילה סידי "נגיעות" לכל אדם שבמהלך חייו נתקל בהתמודדות ומי מאיתנו לא נחשף להם. בדרכה המיוחדת פותחת דלתות למרחבים חדשים, של הבנה וחמלה המובילים לאפשרויות תיקון ותיקווה. דרכה מאיר פן חדש ומרגש,הנוגע בחווייתו ותחושות אשר בדרך כלל אנו מתקשים להסביר ממבט רפואי או פסיכולוגי. הספר הוא מתנה לכל אילו המחפשים צורות חדשות של הבנה המאירה את תהליכי החיים והשינוי של הגוף והנפש האנושית.


הקורא עיר הקורא מתי
תמריטה קציר לפני 4 שנים ו-11 חודשים מענההילה סידי (סופר על המוקד)
הילה סידי, יועצת לפיתוח אישי ועסקי. מחברת הספרים 'מכתבים מאימא' ו'נגיעות'; מפתחת שיטת SIMPLE AS THAT , מחוללת שינוי ומתווה לאחרים דרך לשינוי ולצמיחה במסלול החיים. הילה סידי מנתחת את המרכיבים שמניעים כל אחד מאתנו לפעולה: אהבה, פחד, אמונה, המחשבות שלנו ודפוסי הפעולה של המוח. הילה סידי, ... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ