קינדל - ספרים אלקטרונים

הקינדל של אמאזון עובד על עקרון של "דף אלקטרוני". מסך שחור-לבן המציג מידע ברזולוציה גבוהה ממש כמו דיו שחור, ללא תאורה אחורית המפריעה לעיניים.
שיחה על קינדל בפורום.

גישה אלחוטית בטכנולוגיית Whispernet

קינדל מאפשר ע"י טכנולוגיה אלחוטית לחפש, למצוא, להוריד ולקרוא תוכן בתנועה. שלא כמו טכנולוגיית WIFI המוכרת לכולנו בעקבות חיפוש אחרי נקודות חמות. בעזרת הטכנולוגיה Whispernet, אין צורך במציאת נקודות חמות, אלא מתי שרוצים ניתן להתחבר לשירות. אין צורך בהגדרות (כרגע רק בארה"ב). בארץ ישראל כרגע ניתן להוריד את הקובץ ע"י רשת אלחוטית או ע"י סינכרון למחשב.

חיי בטרייה

קינדל נבנתה בצורה שלא תצרוך הרבה חשמל ולכן ניתן לקרוא במשך מעל לשבוע ללא צורך בטעינת המכשיר. כשכבר רוצים לטעון את המכשיר הדבר לוקח רק שעתיים.

סימניה והערות

בעזרת שימוש במקלדת ניתן להשאיר הערות על יד הטקסט ובגלל שהספר הוא דיגיטלי ניתן לערוך את הערות (מה שמתאים במיוחד לצרכי לימודים). אין צורך לזכור לאן הגעתם בספר כי קינדל זוכרת היכן הפסקתם לקרוא.

מה בחבילה?

מילון פנימי

לעולם לא כדאי להיתפס ללא מילון. קינדל מצרפת לערכה הפנימית שלה מילון אוקספורד. יותר אין צורך לדלג על מילים בספר בלי להבין את המשמעות פשוט לוחצים על המילה ומקבלים את הפירוש שלה.

עיצוב ארגונומי

קינדל מעוצב בצורה שנוח לאחוז בו ולהשתמש בו כספר לכל דבר. כשקוראים בספר לזמן ארוך יש לשנות תנוחה מפעם לפעם, כשקוראים בקינדל ניתן להפוך דפים מצד ימין או מצד שמאל ולכן התנוחה אף פעם לא מפריעה.

המקלדת

המקלדת של הקינדל נוחה במיוחד ועוצבה במיוחד כך שתתאים גם לשמאלייים וגם לימניים. המקלדת מחולקת לשניים כך שניתן להקליד בצורה נוחה את מה שמחפשים.

זה נחמד?

כן. הולך יחד עם הקפה בבוקר.

כל הספרייה ב- 292 גרם

במשקל של 292 הקינדל הופך להיות יותר קל ודק מעיתון יומי, ומתאים לשימוש ביד אחת. הזיכרון שלו מאפשר לשמור מאות כותרות וכמובן תומך בכרטיס זיכרון מה שמגדיל באופן משמעותי את כמות התוכן אותו הוא יכול לשמור. במגביל, כל ספר אותו רכשת נשמר באינטרנט כך שבמקרה ונמחק הכותר מהקינדל שלך ניתן להוריד את הקובץ שוב לקינדל.

חיפוש בספרים

קינדל הופך את החיפוש בסיפריה הפרטית שלך לדבר מאוד פשוט. מתחילים לכתוב מילה או משפט וקינדל יביא בצורה אוטומטית את הכותר אותו אתם מחפשים מהמאגר של המכשיר ואף בחיפוש בכל החנות (צריך להיות מחובר לרשת האלחוטית בשביל זה).

רכישה מהחנות של קינדל ישירות מהמכשיר

ניתן לרכוש ספרים דיגיטליים, מגזינים ועיתונים ישירות מהמכשיר. מקליקים רוכשים ומתחילים לקרוא, אין יותר מפשוט מזה. הורדת הספר מהירה ביותר ותוך פחות מדקה הספר יהיה מאוחסן בקינדל הפרטי שלך.

גודל הטקסט

מכיוון שגודל אחד לא מתאים לכולם, קינדל מאפשרת לשנות את גודל הטקסט כך שיתאים לאדם המשתמש בו. כך שאם אתה מתחיל להתעייף ניתן להגדיל את האותיות.

ויקיפדיה

קינדל מאפשרת גישה חינמית לוויקפדיה ע"י גישה אלחוטית חינמית (רק בארה"ב).©2006-2015 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ