סייף ספייס, עד כמה שניתן. קבוצה פרטית
מועתק מדיון שפתחתי בקבוצת הצ'אט:
אוקיי, חשבתי על זה הרבה בזמן האחרון. אני רוצה לפתוח קבוצה, שתהיה מין גרסה של קבוצת הצ'אט, רק שהיא תהיה פרטית. אני אישית, ואני מאמינה שעוד רבים מכאן, מרגישה מאוד בנוח עם רבים מכם, ורוצה לדבר אתכם הרבה, לפעמים אחד על אחד בפרטי, אבל לפעמים בתור קבוצה. כרגע אני מרגישה שאין ממש פלטפורמה מתאימה בסימנייה בשביל זה. המטרידן/נים שממשיכים לבוא לפה מזכירים לי כל פעם מחדש שזה לא בדיוק "סייף ספייס", אלא האינטרנט, שבו שום מקום לא באמת בטוח.
אני רוצה לפתוח קבוצה שבה נוכל סתם לדבר אחד עם השני. החל מהודעות כגון "אני נוסעת לחול לשבוע", דרך אנקדוטות קטנות מהיום יום שרציתי לשתף איתכם, ועד לשפיכות לב ושיחות נפש. מקום פרטי וסגור. עכשיו, בגלל שהיא תהיה פרטית, היא לא תופיע בדף של הקבוצות, אלא רק בדף האישי שלכם. אתם תהיו צריכים לבדוק אותה בצורה עצמאית, אחרת היא תמות מהר מאוד. האם אתם חושבים שאנחנו מסוגלים לזה? כל הקבוצות הפרטיות שהייתי חברה בהן עד כה מתו תוך שבוע-שבועיים, או שהתקשורת בהן הייתה מאוד איטית ונעה בין שבועות, לפעמים חודשים אחרי שפורסם הדיון. אני יודעת שלדתיים יש קבוצה פרטית וזה נדמה שהם פעילים בה, אז אני מניחה שזה לא בלתי אפשרי.
מי שחושב שהרעיון הזה מתאים לו, שיגיב כאן. אם יהיו יותר מחמישה, אני אפתח. אבל אתם צריכים להתחייב להתעדכן בקבוצה ולשמור אותה חיה ופעילה. אני לא רוצה ליצור כישלון.
מי בעד, מי לא בעד וסתם רוצה להגיב, מי לא בעד ולא נגד וסתם רוצה להגיב? תתפרעו. אני באמת רוצה שזה יצליח.


אם בא לכם לצרף מישהו לקבוצה, תאמרו לי ואני אשלח לו קישור.
ביי.
הגשת בקשת הצטרפות לקבוצת סייף ספייס, עד כמה שניתן.
הגעת לקבוצה פרטית בה אינך חבר/ה.
כיוון שהכניסה לחברים בלבד, התכנים שבה מוגנים בפני גורמים חיצוניים.
אם ברצונך להיות חבר/ה בקבוצה, אנא כתוב/י הסבר למנהלי הקבוצה מדוע לאשר הבקשה.

מכתב בבקשה:

©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ