משחק תפקידים - wonders קבוצה ציבורית
~ WE DIED ~

רגע, לפני שאתם מתחילים לקרוא, יש לי משהו להגיד: חשבתי בהתחלה שזה יהיה משחק ארוך, אבל אז עלה לי רעיון למשחק המשך מאגנוב, אז כנראה שזה יהיה יותר קצר משחשבתי. אם הכל יתנהל כמתוכנן, אני אוכל להתחיל (סוף סוף!) את המשחק הזה ונעבור למשחק ההמשך אחריו (שלדעתי יהיה ממש טוב כי אני חושבת שעליתי על שיטה שאנשים *כן* יגיבו).
עכשיו, כשאתם יודעים שזה עומד להיות ממש שווה, אתם רק צריכים להירשם O:-)

אתם כולכם אנשים שחיים בעולמות שונים. יום אחד העולמות שלכם קורסים, ואתם נשלחים לעולם אחר, יחד. אתם מקבלים שם משימה - להציל את העולמות שלכם. אתם לא תוכלו לעשות את זה לבד, לכן אתם תלכו בקבוצות.

הרעיון הוא שכל פעם אתם תהיו בקבוצות קטנות (לא יותר מארבעה אנשים בקבוצה) ותנדדו מקבוצה לקבוצה, תכירו אחד את השני ואת העולמות השונים. בשביל שקבוצה תתקן עולם צריך שהשחקן ששייך לעולם הזה יהיה בקבוצה. צריך להבין מה המהות של העולם הזה, ומה השתבש, ואז לתקן אותו בדרך שנראית לכם.

* אתם נודדים מעולם לעולם בעזרת מכשיר בצורת קונכייה, בגודל שני אגרופים בערך ועם הרבה כפתורים (הצבע לא משנה). אתם תלמדו איך להשתמש בה תוך כדי משחק, כשהמדריכים יסבירו לכם עליה.
** כשאחד המדריכים לא נמצא באף קבוצה אני אכתוב שמועות על מה שהוא עושה. אם אתם כבר פגשתם את המדריך, תכתבו ששמעתם את זה איכשהו, אלא אם אתם מנותקים לחלוטין (מקרה דיי נדיר).
חוקים:
1. אסור שתי תגובות ברצף.
2. אסור להרוג/לשלוט במישהו מהקבוצה באף דרך שהיא, או להילחם.
3. הקבוצות נבחרות בהגרלה, לא אתם בוחרים אותן!!
4. כל כמה זמן צריך להחליף קבוצה, זה כדי שכל הדמויות יכירו את כולם.
5. אסור לנדוד יותר מיומיים, שימשכו ארבע תגובות מקסימום.
6. אל תנסו להתחכם או לזלזל במדריכים (אני אסביר לגביהם תוך כדי משחק).

דף דמות-
שם:
מין:
גיל:
מראה:
אופי:
שם העולם שממנו באת:
תיאור העולם שלך:

את דפי הדמות אפשר לשלוח אליי, נטוטו ^_^

המדריכים:

שם: אבולוס
מין: זכר
מראה: נראה כמו גבר בסביבות גיל 50. בכושר מעולה, שרירי מאוד. לבוש בגדים שהם כמו שילוב בין בגדים רגילים לשריון עור או אפוד מגן. עיניים אפורות בהירות מאוד. צלקת שנמתחת מהגבה על לאמצע הלחי. השיער שלו בצבע אפור כסוף, חלק, ארוך ותמיד אסוף בסרט זהב על העורף שלו. נראה מאוד מסודר.
הקבוצה של אבולוס:
דארה לויד
אדל
רייצ'ל
איימי

שם: ארין
מין: נקבה
מראה: נראית בשנות ה 20 לחייה. מאוד יפה ובכושר מעולה. תמיד יש לה מבט שובב בעיניים. העיניים שלה בצבע זהב, יש לה עור דיי שזוף ושיער שחור עם תלתלים פתוחים כאלה. כל דבר שהיא לובשת נראה אופנתי, אפילו נעלי אולסטאר ישנות וקרועות. נראית.. חתולית.
הקבוצה של ארין:
ניל
ג'ין קאורו
טום
ברני
תליאנה

שם: לאון
מין: זכר
מראה: נראה בשנות ה 20-30 לחייו. חתיך אמיתי, שרירי, שזוף, מה שלא תרצו. הכל אצלו מושלם. תמיד יש לו מבט שובב בעיניים החומות שלו, והשיער שלו לא כל כך ארוך אבל איכשהו תמיד פרוע.
הקבוצה של לאון:
אפריל וימיניקה
ג'ון
נטי
ליאנה

שם: הלנה
מין: נקבה
מראה: נראית בשנות ה-30 לחייה. חמורת-סבר, מאוד רצינית. יש לה עור בהיר ושיער שחור חלק וארוך, אסוף לצמה עבה. תמיד לובשת בגדים מהודרים. עיניים כחולות-דהויות, שפתיים ורדרדות. נראית כמו מישהי שלא חייכה כבר הרבה זמן.
הקבוצה של הלנה:
אדלין
פנג הלבן
סקיילר
לין סונג

הדמויות:

מישי

שם: טום
גיל: 18
זכר
מראה: גבוה יחסית ורזה, קצת שרירי, שיער חום כהה, עיניים חומות-ירוקות.
אופי: אדיש קצת, מחושב, נאמן לחברים שלו, כריזמטי.
שם העולם שממנו באת: כדור הארץ
תיאור העולם שלך: כדור הארץ המוכר והאהוב.. :)

חצויה

שם:אדל
מין:בת
גיל:20
מראה:עיינים במבע ירוק ,שיער ארוך חום,גבוה, רזה ,ונראית חזקה.
אופי:מסודרת ,מדי פעם מתקשה לשלוט בעצמה,חכמה ,מוכשרת ,ואוהבת לשבת במקומות שקטים ולחשוב.
שם העולם שממנו באת:נוקל
תיאור העולם שלך:עולם שקט ,שאנשים מסתובבים בו חופשיים, כולם שם חכמים בעלי ידע נרחב .
יש בו יערות ואגמים גדולים אבל למרות זאת אפשר לעבור בו מהר ממקום למקום . וכסף הוא חסר חשיבות בעולם הזה.

behind the music

שם: סקיילר
מין: נקבה
גיל: 16
מראה: שיער חום-שחור גלי, עיניים אפורות , עור בהיר מאוד , בגדים ריקים , חלקים וארוכים , די רזה .
אופי: מתעצבנת בקלות , קנאית , תככנית , פוגעת ונוקמת באנשים שהיא שונאת אבל דואגת ושומרת על החברים שלה , אכזרית , צעקנית , נחושה ודבקה במטרה , אינטילגנטית .
שם העולם שממנו באת: ביאומט [biomet]
תיאור העולם שלך: עולם שקט שבו הדבר הכי חשוב הוא עצמך . דואגים לעצמך , עושים הכל בשבילך שלך יהיה טוב - ורק אז דואגים לאחר . אהבה כמעט ואין , אין כמעט ילדים והמקום הזה הולך וקטן- יותר אנשים נפטרים ופחות נולדים . בעולם כמעט ואין חוקים , רצח הוא אסור אבל מתרחש הרבה ולא ככ אוכפים את החוק . גם עבודות אין , ומי שצריך משהו צריך לדאוג לזה בעצמו - כמעט ואין חנויות, וגם את הבתים צריך לבנות ומי שקונה בית בד''כ עשיר מאוד וחייב להיות חברותי - והעולם שם כמעט לא חברותי . לא מכירים אנשים , סגורים בתוך עצמך . רמת הטכנולוגיה מאוד מפותחת והאנשים שם חכמים מאוד.

פולו

שם: ניל
מין: זכר
גיל: 19
מראה: שיער קצר ובהיר, חום על גבול הבלונדיני. עיניים ירוקות ונוצצות. תווי פנים חדים, שפתיים עדינות. רזה, גוף ממוצע, אבל בכושר. גבוה יחסית.
לובש לרוב בגדים מכובדים, כהים.
אופי: מחושב, תחמן, אסטרטג, מתכנן תוכניות עתידיות, מסודר, די חכם, שולט בעצמו, יודע בדיוק מה לעשות במצב הנתון, ויודע לנצל את הסביבה שלו לטובתו בלי שאף אחד יבחין.
אינטליגנט, ספורטיבי, קליל, קצת אדיש, אבל כריזמטי לרוב.
שם העולם שממנו באת: דמוקרסי (Democrasi)
תיאור העולם שלך: עולם שבו אין כמה מדינות, אלא חברה אחת גדולה, שחיה בהרמוניה ושיתוף, בזכות שלטון מתקדם וחדשני, שבו השלטון משגיח על כול אדם בנפרד, אבל בעצם על כולם בבת אחת. כלומר, השלטון יכול לראות איזה בני אדם עושים צרות ואיזה אזרחים טובים. אחוזי הפשיעה נמוכים, כלל התושבים מרוצים מההתנהלות, כמעט ואין הפגנות או מאבקים, התושבים חסרי דת, ורובם עובדים בעבודות טכנולוגיות או ממשלתיות. העולם תרבותי מאוד, אבל החיסרון בו הוא שהוא לא כול כך מגוון. כולם שייכים לאותה תרבות.

אנוביס

שם: ג'ון (חבריו קוראים לו ליטל)
מין: זכר
גיל: 18
מראה: גבוה, חסון, גדול מימדים, עיניים ירוקות, שיער קצר כמו בתספורת צבאית, מושלם מבחינה חיצונית אך לא בנוי לרומנים.
אופי: בעל כוח סיבולת, יש לו צורך עז להגן על הסובבים אותו, חכם, הוא לא מתבייש משום דבר, והוא יעשה הכל כדי להבטיח את שלומם של כולם.
שם העולם שממנו באת: פנדורה
תיאור העולם שלך: עולם געשי מלא ביהלומים ומתכות נדירות, אי אפשר לגור על פני האדמה ולכן המלך בנה עיר מעל פני הקרקע, האנשים הפשוטים של העיר עובדים בכרייה, הם מאמינים באל שנקרא "עוף החול" באנגלית Phoenix כשהמלך מת עוף החול מתגלה למלך הבא וממליך אותו, במהלך ההיסטוריה קרה פעם אחת שהמלך המרה את פיו של עוף החול ולכן עוף החול הפך את העולם שלנו לגעשי.

toolip

שם: תליאנה (496)
מין:בת
גיל:17
מראה: שיער שחור מתולתל, עיניים בצבע זהב-חום, עור כהה, גבוהה, בכושר טוב עם קעקוע של נשר על כתף.
אופי: קופצנית, תוססת ,חברותית, יכולה להצחיק כול אחד,אופטימית, צינית, מרדנית, זורמת, וטיפ טיפה משוגעת, לרוב לא מדברת על עברה.
שם העולם שממנו באת: סנגוול אי
תיאור העולם שלך: עולם שהחליט להיתקע בימי הביניים כי ראו שכמה שיותר טכנולוגיה האנשים יותר מתנתקים אחד מהשני, אבל כמה קבוצות אנשים לא הסכימו לרעיון אז הם בנו לעצמם ערים שבהם הטכנולוגיה מתקדמת אפילו יותר מכדור הארץ. רוב האנשים בחלקת ימי הביניים נדיבים ונחמדים הם יעשו הכול למען השני ולרוב אין מלחמות. אבל האנשים מהקבוצות הם ההפך, הם קרים ומחושבים שלא יחשבו פעמיים אם לחסל אותך אם רואים בך איום פוטנציאלי. הם מיומנים ברוב כלי הנשק מגיל קטן ויודעים מלא שפות, הם חייבים להיות חכמים אחרת הם נזרקים ל"שטחים" (חקלאות ימי הביניים). האנשים לא חייבים להיוולד לקבוצה שהם שייכים הם יכולים להתקבל אליה לרוב אנשים נשארים בקבוצה שלהם אבל לעיתים רחוקות הם עוברים כקבוצה או נזרקים ממנה.

ליץ'

שם: ליאנה
מין: נקבה
גיל 16
מראה: שיער ארוך בצבע ורוד כהה עם קצוות מסולסלים, עיניים גדולות ירוקות לא רזה מידי ולא שמנה מידי, נמוכה מעט, צבע גוף שזוף מעט, לא קשוחה, לובשת לרוב בגדים צמודים וקצרים, יש קעקוע של נשר על העורף.
אופי: יכולת משחק מעולה, פיקחית, צינית, נחמדה רק כשהיא רוצה להיות, חסרת סובלנות, עוקצנית. אה כן, גם לא אוהבת טיפוסים כמו ניל.
שם העולם שממנו היא באה: מג'יק
תיאור העולם: עולם של פיות- יש בו אגמים קסומים, חיות קסומות, מפלצות למיניהן. הוא מחולק לשני אזורים - האזור הבהיר, איפה שהכל חמוד ו.. טוב, בהיר, והעולם האפל, איפה שהכל.. טוב, אפל. יש שם פיות שבחרו לחיות בחלק הבהיר, שנקראות פיות בהירות, ופיות אפלות, שבדרך כלל נולדו ככה. פיה שנולדה אפלה לא יכולה להפוך לפיה בהירה, אבל היא יכולה לשלוט בדרך החיים שלה. ליאנה נולדה פיה אפלה, בתה של הפיה המנהיגה את החלק האפל, אבל בחרה לחיות בדרך חיים של פיה בהירה לאחר שהתאהבה בבנו של השליט של החלק הבהיר, ולכן אמא שלה נישלה אותה מהירושה והיא נשארה לבדה בעולם.

עורבני כחול

שם: זואי
מין: נקבה
גיל: 17
מראה: נמוכה אבל רזה, עור שחום ושיער בצבע קינמון מתולתל, עיניים זהובות בעלות הבעה מסוקרנת תמידית ואף קטן מדי
אופי: ידידותית ואמיצה, אבל נוטה להיסטריה במצבי לחץ. מתחבבת מהר
שם העולם שממנו באת: קריימיגס
תיאור העולם שלך: עולם שבו אווירת בין הערביים שוררת תמידית, אף אחד לא ממהר ואין אנרגיה, דברים שחורגים מהשגרה מלחיצים את האנשים החיים שם, השמש זורחת ושוקעת תמידית בדיוק באותו זמן, אנשים מתנהלים בדיוק באותה דרך במשך כל החיים שלהם.

angelica

שם: אמבר
מין: נקבה
גיל: 17
מראה: ערפדית. שיער שחור קצר (עד הכתפיים), עיניים אדומות בוהקות, דיי רזה, צבע עור חיוור, אף סולד, יש לה קעקוע של עטלף על הקרסול, נוטה ללבוש בגדים צמודים.
אופי: חכמה, מהירה, מתעצבנת מהר, חסרת סובלנות וחזקה.
שם העולם שממנו באת: אגדה
תיאור העולם שלך: עולם שבו נמצאים כל הדמיות מכל האגדות שקיימות. עולם שונה ושופע קסם.
כשאתה נמצא בעולם שלך אתה לא יכול למות, אבל כשאתה עוזב את עולם שלך אתה עלול למות.
אמבר נולדה לזוג הורים ערפדים ולכן הפכה להיות ערפדית.

LiveTheDream

שם: רייצ'ל
מין: נקבה
גיל: 18
מראה: שיער שחור חלק שמגיע עד לכתפיים, עיניים ירוקות, די רזה, נמוכה, צבע עור ממש ממש בהיר.
אופי: צינית, מתוחכמת, לפעמים קצת אדישה, לפעמים קצת לא רצינית, בעלת שליטה עצמית, הדבר שהיא הכי שונאת זה חוסר צדק, תמיד כנה.
שם העולם: טרו (TRUEׂ)
תיאור העולם שלך: עולם שבו כנות היא החוק הכי חשוב, אדם שמשקר בחיי היום-יום יכול לקבל עונש כבד, ולעיתים אפילו מוות. כבר מגיל קטן מחנכים את הילדים להתנהג ביושר וכנות ומסבירים להם את מהות השקר ומה יכולות ההשלכות לכך.

Angelica

שם: לין סונג
מין: נקבה
גיל: 17
מראה: שיער שחור ארוך וחלך שקצותיו צבועים בסגול כהה (וואו, איזה תיאור לשיער), יש לה עדשות עיניים בצבע סגול כהה, היא לובשת שחור וסגול כהה לרוב והיא שמה צמידים כאלו כמו של גותיים, היא גותית.
אופי: מרדנית,חכמה, אוהבת מוזיקה, שקרנית מעולה (והיא משקרת הרבה), אוהבת ספרים, מנגנת בגיטרה ובתופים, שרה יפה, אמיצה, חשדנית, מתבודדת וסגורה בפני אנשים.
שם העולם שממנו באת: מיוזיקיון
תיאור העולם שלך: עולם שבו תווי מוזיקה מרחפים באוויר, אין הרבה חנויות או מקומות ציבוריים, אבל הם מאוד מפותחים מבחינת טכנולוגיה ובעיקר מבחינת מוזיקלית. כל האנשים יודעים לנגן בשני כלי נגינה לפחות והם חובבי שירה וכל דבר שקשור במוזיקה. הם כולם דומים במראה, לרוב השער שלהם ג'ינג'י או שטני. גם באופי הם דומים, רובם נחמדים מאוד וחברותיים, לא משקרים הרבה ומשתפים פעולה. לין היא בדיוק ההפך מהם, היא שונה.

Stingray

שם: דארה לויד
מין: נקבה
גיל: 27
מראה: למרות התלתלים הפרועים שלה, יש לה פנים רציניות למדי. היא נראית חסרת גיל, אחת שיכולה להיות בת חמש עשרה או בת ארבעים, אבל זה לא משנה. תמיד היא תישאר קשוחה במידה מרגיזה ומתמיהה למדי. יש לה עיניים כחולות, בוהקות כמעט, ותווי פנים חזקים. היא נישאת לגובה של מאה שבעים ושני סנטימטר, ובכל זאת נועלת מגפיים עם עקבים. יש לה עור בהיר רק במעט משערה ורגליים ארוכות. היא לא נראית בעלת מימדים מרתיעים למדי, והיא אכן אינה. אבל היא עדיין מצליחה לפקד על אנשים.
אופי: היא לא מתחשבת ודי קשה. היא עקשנית מאוד, בעיקר בכך שהיא לא טועה לעולם. היא מתנהלת בזהירות רבה בעולם שלה, ובצורה מאוד מחושבת. עם זאת, היא נאמנה מאוד לאנשים שאותם היא מחשיבה לחברים, וכלפיהם היא מגוננת, חביבה, ואפילו רכה. הבעיה היא, שהאנשים האלו מעטים מאוד.
שם העולם שממנו באת: אין לu שם כיוון שהם מניחים שהם העולם היחיד בנמצא, עד שהוא מתחיל לקרוס.בשבילם הוא פשוט 'העולם'.
תיאור העולם שלך: העולם עצמו מזכיר את העולם שלנו, רק עתידני יותר (אני אפרט בהמשך). יש רק הבדל אחד ועיקרי בין העולם שלנו לעולם ההוא: 'T.N.I', קיצור של 'Tearing ni imolara'. הT.N.I היא מכונה אשר מסוגלת לעקור את רגשותיו של האדם או להשיב אותם מבלי לפגוע בו או בזיכרונותיו. כיוון שהפעלת המכונה יקרה מאוד מותר לכל אדם להשתמש במכונה חמש עשרה פעמים בחייו. כל תינוק נולד עם רגשות, והוריו בוחרים עבורו האם יתחיל את חייו עם רגשות או אם לא. הפעם הראשונה של עקירת הרגשות לאחר הלידה אינה נחשבת בחמש עשרה הפעמים המותרות בחוק, כיוון שהרגשות אצל תינוקות שזה עתה נולדו מגובשים פחות משל פעוטות ילדים ומבוגרים. כאשר המכונה עוקרת רגשות, היא מותירה צלקת קטנה בעורף. כך ניתן לזהות את החיים ללא רגשות, הקרויים בשפה במקצועית "עקורי רגשות" ובפי העם "רובוטים". בשפה המקצועית החיים עם הרגשות נקראים "טבעיים" ובפי העם מכונים "רגשנים". דארה היא עקורה כרגע.

ג'קסונית 3

שם: איימי
מין: בת
גיל: 16
מראה: גבוהה, שזופה, עיינים ירוקות-כחולות, שיער שטני ארוך.
אופי: אוהבת להנהיג, לחפור, קצת שתלטנית, טובה בספורט וגרועה בריקוד/שירה/כל דבר אומנותי אחר.
העולם: היפוכים
תיאור: בעולם 'היפוכים' בחצי השנה הראשונה הכול ורוד ונחמד, כולם נחמדים אחד לשני השמש תמיד זורחת יש שפע וכיף להיות אחד עם השני בחצי השנה השנייה, יורד הרבה שלג אנשים מגלים את האני האמיתי שלהם, עדיין יש חברויות אבל יש הרבה סיכסוכים מריבות וכעס.

טל wwwwiiiiiiiii

שם: נטי
מין: נקבה
גיל: 14
מראה: עור שחום ועיניים בצבע כחול טורקיז ושיער שחור חום גלי עם כחול בקצוות, לרוב לובשת מעילי עור שחורים או כחולים וג'ינסים משופשפים.
אופי: נערה שאפשר לקרוא לה "נערת רחוב" שאוהבת ללכת מכות וכל האקשן מתאים לה, היא אמיצה, היא חזקה מאוד, לא אכפת לה יותר מידי מהמראה שלה, שונאת גנדרנים ואנשים מתנשאים.
שם העולם שממנו באת:נדם
תיאור העולם שלך: עולם של בלגן ובלבול, אנשים חיים בחוסר וודאות מוחלט. הם לא מתפתחים במיוחד ויש להם מנהגים כגון: ללכת מכות, לשתות אלכוהול, לבלגן ולהרוס. לא אכפת להם כלל מן המראה שלהם אבל הם עדיין לא נראים כמו הומלסים או חולי נפש. (למרות שחלקם באמת כאלו)וגם יש עשירים מפונקים.

מישהי עם כנפיים

שם: ריינה
מין: נקבה
גיל: 15
מראה: שיער בלונדיני עד השכמות, עיניים אפורות, צלקות על הידיים. לובשת בעיקר בגדים שחורים.
אופי: מלאת סודות ושקרנית. למרות זאת, אפשר לפתוח אותה בקלות ולגרום לה לשפוך את נשמתה.
שם העולם שממנו באת: ברייט [בהיר]
תיאור העולם שלך: כשמו הוא. רוב הצבעים שם בהירים. לא נדיר למצוא בניינים מזכוכית שקופה. לרוב האנשים יש מצב רוח עגום ואפרורי, כנראה כדי לפצות על כל הבהירות. כמעט כולם מעדיפים ללבוש שחור וצבעים כהים כדי לפצות, ולמרות זאת זה אף פעם לא עוזר. מדי פעם היו פה ושם תכנונים למרד וכרזות כהות "בהיר בחוץ, חשוך בפנים" אבל שום דבר לא באמת קרה. העולם די צעיר יחסית לעולמות אחרים-רק חמש מאות חמישים שנה.

קפואים

מישל

שם:אדלין
מין:נקבה
כיל:16
מראה:גבוהה ורזה מאוד, לבקנית, שער בהיר כשלג ועיניים קרות וכחולות חיוורות , פנים צרות וארוכות, עצמות לחיים גבוהות ואף צר.
אופי: אינטליגנטית אבל רוב הזמן עצבנית ופועלת בלי לחשוב פעמיים על ההשלכות, מרדנית, אימפולסיבית ופועלת לפי האינסטינקטים שלה.
שם העולם שממנו באת: טרה אינקוגניטה(ארץ הלא נודע)
תיאור העולם שלך: טרה אינקוגניטה נמצאת בכל מקום ובשום מקום, קור עז שורר בה תמיד וכך גם אנשייה ,קרים ומחושבים. האנשים בטרה אינקוגניטה ניזונים מבני האדם הרגילים מכדור הארץ שחושבים שטרה אינקוגניטה היא ארץ האלים ומוכנים להקריב את עצמם למען אנשי טרה אינקוגניטה.

פנג הלבן

שם: פנג הלבן
גיל: אם יש לו תוכלת חיים של בני אדם אז אחת עשרה
מראה: זאב פרווה אפורה שחורה ולבנה גודל של זאב גדול יחסית עדיין לא הגיע לגודל מלא
אופי: רגוע אבל תוקפני חושב לפני מעשה לא מדבר הרבה
שם העולם שממנו באת: הכדור המזואב
תיאור העולם שלך: מקום שהזאבים והכלבים שולטים בו יש בו קסמים וכל זה אין בו דתות

Nameless
שם: אפריל וימיניקה
גיל:17
נקבה
מראה: שיער אדמוני בוהק, אף מנומש, עיניים זהובות עזות, שפתיים מלאות, אף סולד, פנים עגולות לחלוטין, אוזניים מחודדות והבעה נרגזת רוב הזמן.
אופי: חמומת מוח, אימפולוסיבית, אגרסיבית, אינטיליגנטית, לא חברתית, חשדנית, לא צפויה, היפראקטיבית ונוטה להתפרצויות זעם (לא הייתי בטוחה אם זה נכלל בחמומת מוח)
שם העולם שממנו באת: מקביליון (אני יודעת שזה מוזכר ב'חום' ו'הזיות' אבל רק השם דומה, התיאור עצמו לא.)
תיאור העולם שלך: עולם שבו הידע מסתובב חופשי,מילולית. הוא נמצא באוויר, שמורכב מידע (כמובן) פחמן דו-חמצני (זה כמו החמצן שלנו., מחשבות וחשמל. [החשמל באוויר. חחחח מוזרה שכמותי.]
העולם מקביליון אומנם יראה ריק לגמרי לבני אדם ופיות, אבל לבני הגזע המקומי (אמיניומים) המחשבות והמידע נראים בבירור. האמיניומים היו יכולים להחשב כחיות, מפני שהם מתקיימים על צורכי קיום בסיסיים בלבד חוץ מידע. הם שואבים את הידע וניזונים ממנו. הם בעלי תכונות אופי דומות ברוב המקרים, אבל אפריל שונה.

ג'ן

שם: גִ'ין קאורו
מין: נקבה
גיל: 19
מראה: שיער שחור גלי עד הכתפיים, פזור בדרך כלל, עיניים שחורות גדולות, פנים אובליות, רזה. נמוכה יחסית לגילה.
אופי: פסימית, צינית, בעלת שליטה עצמית. לא נוטה להפגין רגשות מיותרים. משתדלת להיות חברותית עד כמה שאפשר. אוהבת שהדברים מתנהלים בדרך שלה.
שם העולם שממנו באת: נאגֵטון
תיאור העולם שלך: בעולם הזה אין צבעים שחורגים מגבולות האפור, על כל גווניו השחורים. הים, לדוגמה, יהיה באפור בהיר, לעומת שיער, שיהיה אפור כהה כל כך עד שיראה שחור. לתושבי המקום, הרגילים לגוונים, יש חוש ראייה מחודד כך שיוכלו להבחין בדברים אשר צבעם דומה או זהה. הכסף בעולם הזה עשוי מאבנים מיוחדות הנחצבות במעמקי האדמה וצבעו לבן, ולכן אנשים להוטים להשיג אותו, והוא הדבר החשוב ביותר.

תלתן התמנון הירוק

שם: ברני
מין: זכר
גיל: 21
מראה: שער שחור, עיניים חומות, מבנה גוף צנום,
אופי: "קליל" לוקח דברים בקלות אך בשעת הצורך הוא יכול להיות רציני,חייכן,יודע לחשוב בקור רוח,
שם העולם: אלוטון
תיאור העולם: העולם מחולק לשטחים ענקים - אזור היערות, קטבים, שדות, כפרים עם בתי עץ, ערים ענקיות שכוללות בניינים עשויים מברזל וזכוכית, אוקיינוסים, מדברים והרים. ובכל אזור האבולוציה השתנתה מה שהשפיעה על האנשים(מנהגם, המראה שלהם, דתם, לבושם, מבטאם ואישיותם), על החיות ועל הצמחים.
הידעת: בשביל להזמין חברים לקבוצה - שלח להם קישור: .
חברי קבוצת משחק תפקידים - wonders
הצג הכל מציג 10 מתוך 28 חברים
בת 19
בדיוק במקום ההוא
בת 18
ארץ לעולם לא
בן 19
חלום של פסיכופת
בת 18
מעמקי האוקיינוס
בן 18
ארץ החתולים
בת 20
שומקום
בת 16
הרקיע השביעי
בת 22
בת 17
הדרך
בת 16
סודי
קיר הדיונים
 |  הוסף דיון הצג הכל מציג 5 מתוך 46 דיונים שעל הקיר
LiveTheDream לפני 4 שנים ו-5 חודשים
אין אפשרות להתחיל אותו מחדש? לפתוח אותו מחדש?
איזשהו משהו שיקים את המשחק לתחייה?
Slim Shady לפני 4 שנים ו-5 חודשים
ואללה עכשיו שאני מסתכל על המשחק הוא נראה לי לא רע בכלל
אם הוא יפתח מחדש אני לגמרי מצטרף
LiveTheDream לפני 4 שנים ו-5 חודשים
המשחק מת? :(
לא :(
נטוטו לפני 4 שנים ו-5 חודשים
אני מאוד מצטערת. בדיוק התחלתי לשבת שבעה על המשחק, כל השחקנים מוזמנים לבוא לבקר לניחום אבלים :,(
behind the music לפני 4 שנים ו-5 חודשים
משתתפת בצערך .
♥toolip לפני 4 שנים ו-5 חודשים
שלא תדעי עוד צער...
פנג הלבן לפני 4 שנים ו-5 חודשים
סורי שנלא נכנסתי פשוט לא נכנסתי לסימניה הרבה זמן
אנוביס לפני 4 שנים ו-5 חודשים
זה בסדר אבל אם אפשר למחוק את הדיונים?
נטוטו לפני 4 שנים ו-5 חודשים
כן, בבקשה.
ואני גם חושבת שבמשחק הזה דיי מת :,(
פנג הלבן לפני 4 שנים ו-5 חודשים
סורי שנלא נכנסתי פשוט לא נכנסתי לסימניה הרבה זמן
פנג הלבן לפני 4 שנים ו-5 חודשים
סורי שנלא נכנסתי פשוט לא נכנסתי לסימניה הרבה זמן
קישורים רלוונטים
 |  הוסף קישור הצג הכל מציג 0 קישורים רלוונטים
סרטוני הקבוצה
 |  הוסף סרטון הצג הכל מציג 0 סרטונים

אירועים
 |  הוסף אירוע הצג הכל מציג 0 אירועים של חברי הקבוצה
ביקורות ספרים של חברי הקבוצה
הצג הכל מציג 3 מתוך 313 ביקורות ספרים
כשקניתי את "הגולם והג'יני", חשבתי לי בתמימותי כי הספר יעסוק בשניהם. טעיתי. הספר הנ"ל מתעקש לעסוק במגוון רחב של דמויות אשר מצד אחד הוא מרתק, ... המשך לקרוא
14 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
Stingray לפני 3 חודשים


איש הגיר הוא ספר לא מספק. בניסיון לגלוש על הגל האחרון של "מותחנים פסיכולוגים" התרסקו ספרים רבים ושקעו למצולות. בספר ביכורים קשה מאוד לאזן ... המשך לקרוא
9 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
Stingray לפני 4 חודשים


אחרי שסיימתי לקרוא את "ירח שבור", הייתי חייבת לראות קצת "סיפורה של שפחה" כדי להירגע. כן כן. קראתם נכון. ראיתי סדרה העוסקת בחברה תיאוקרטית, קי... המשך לקרוא
16 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
Stingray לפני חצי שנהספרים שיש לחברי הקבוצה בבית
הצג הכל מציג 8 מתוך 487 ספרים שיש לחברי הקבוצה בבית
עודכן לפני 3 חודשים


רשימות ספרים של חברי הקבוצה
הצג הכל מציג 2 רשימות ספרים
מישל בת 18 מכדור הארץ
מישל בת 18 מכדור הארץ
©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ