לכתוב לך

דפנה ערוד

ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
159 התעניינו בספר

תקציר הספר
"שירי המשוררת כובשים לב-קורא בנעימותם המיוחדת, וניתן להעריך את אירוע הופעתם כיום טוב לשירה העברית .[...]שיריה מעידים על איכות לירית מבורכת וסיכוי ממשי לעמוד בפני שיני הזמן.
[...]לדפנה ערוד היכולת להיות פרפר-שירה אמיתי, בעל גוונים רוטטים, שאוושת ריחופו לוקחת-שבי. שיריה ראויים לה ואנחנו התברכנו, מתחילת הקובץ עד סופו. [...] קיימת עדות ליכולת נתינה נדירה המאפיינת את ערוד. היא נותנת מלבה פעם אחר פעם, נותנת ולבה נותר שלם. זהו פלא אמיתי." עמוס עריכא, סופר (news1-internet)

דפנה מלמדת ציור, עוסקת בעיצוב אדריכלי, כותבת שירה כל חייה. במהלך השנים הציגה את עבודותיה בתערוכות רבות בארץ ובחו"ל, בין השאר: בבניין האו"ם בניו יורק, בחלל התצוגה של סותבי'ס בתערוכה מתמדת, במשכן לאומניות הבמה בת"א,במוזיאון רמת גן.
ב- 2001 ציירה למען ילדי בית השאנטי ציור בגודל 40 מטר מרובע שתועד בספר השיאים של גינס. ב- 2008 השתתפה בתוכנית הטלוויזיה דיוקן, של הערוץ הראשון, יצירתה נבחרה לציור הזוכה. במקביל לעיסוקה באמנות פלסטית דפנה כותבת שירים, שחלקם הולחנו ובוצעו על ידי מלחינים וזמרים מהשורה הראשונה. ב- 2006 נערך לכבודה בערוץ 22 ערב מחווה.


©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ