תקציר הספר
ווינטר בלו היא ילדת - פיות שחיה במקביל בשני עולמות: עולם בני - האדם, ועולם אחר, סודי ופלאי - ארץ - הקסם. כילדה רגילה בת שלוש - עשרה, היא הולכת כל יום לבית - הספר, מכינה שיעורי - בית ומבלה עם חברותיה, שאינן יודעות את סודה. מדי לילה היא הופכת לפיה ועפה אל ארץ - קסם, שם היא פוגשת פיות, גמדונים, סוסי - פלא, חפרפרות - שיפוץ, תינוקות ורודים ועוד. יום אחד מתחילים להתרחש בארץ - קסם אירועים מוזרים, המפרים את שלוות תושביה: סוסת - פלא נופלת אל עולם בני - האדם. בורות מסוכנים נפערים באדמה, אבני - הכוח של הפיות נעלמות זו אחר זו... ווינטר וחבריה, ילדי - פיות אחרים, יוצאים לחקור את התעלומה. הם עוברים הרפתקאות, מתמודדים עם סכנות רבות וחושפים מזימה המאיימת עלי עצם יומה של ארץ - קסם. העלילה מתרחשת בו זמנית בשני העולמות וסוחפת את הקורא לתוך עולם מופלא. מרתק ומסתורי.


הקורא עיר הקורא מתי
קרן שמש שטוקהולם שבדיה לפני 8 שנים ו-2 חודשים מענה

רשימות קריאה בהן מופיע אבני הכוח - ווינטר בלו, ילדת-פיות #1
ספרים שקראתי / יפים | books are my life בת מwonderful place רשימת הקריאה עודכנה לפני שבוע

ספרים שקראתי | Queen of Horror בת 24 מראשון לציון רשימת הקריאה עודכנה לפני שנה ו-8 חודשיםאשכר ארבליך-בריפמן (סופר על המוקד)
אשכר ארבליך-בריפמן, ילידת 1976, נולדה ומתגוררת עד היום בחיפה. כותבת בעיקר לנוער ולילדים. גרה עם משפחתה על גבול יערות הכרמל. את ההשראה לספרי הפנטזיה שכתבה, ספגה תוך שיטוטים ביער הקסום הקרוב לביתה, ההומה חיות והתרחשויות. אשכר ארבליך-בריפמן בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, מטעם האוני... המשך לקרוא


©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ