ורנון גוד ליטל

פייר דיביסי

ורנון גוד ליטל

פייר דיביסי
ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
85 התעניינו בספר

תקציר הספר
כאשר שישה עשר תלמידים נורים למוות בחצר בית- ספר במרטירו, עיירה שוכחות אל בטקסס, כולם מחפשים את מי להאשים.
תכירו בבקשה את ורנון ליטל בן בחמש- עשרה, נתון במעצר במשרד השריף, לבוש אך ורק בתחתונים מאתמול ולרגליו נעלי ספורט הממותגות שלו. העניין הוא שלוורנון לא היה שום קשר לרצח. הוא בסך הכל היה החבר הכי טוב של הרוצח. ורנון הוא נער אינטלגנטי ורגיש בעיירה של בורים חסרי רוח, שכל מה שמעניין אותם זה לצאת מהחור שבו הם חיים או לפחות להשיג מקרר מדגם חדש יותר מזה של השכנים.
ורנון המוזר, דחוי, לא שייך, הוא השעיר לעזאזל המושלם. אביו נעלם בנסיבות מסתוריות שנים קודם לכן והוא חי עם אמו, שחשוב לה יותר לפטפט עם חברות שלה מאשר להגיע לדיון בבית המשפט, כך שלמען האמת לאף אחד לא אכפת מה קרה לו.התקשורת עושה מהרצח מטעמים, והשגשוג לא מאחר להגיע לעיירה עם עשרות צוותי טלוויזיה שמגיעים לסקר את האירוע המסעיר. כאשר מתרחש רצח המוני אחר, הרחק ממרטירו, התקשורת מתחילה לנדוד לשם וכמה אנשים, שמרגישים שהכסף הגדול הולך לחמוק מידיהם, מחליטים לשמר בכל מחיר את התעניינות הציבור- ואת הנאשם המושלם שהמציאו.
ורנון גוד ליטל הוא ספר פרובקטיבי במכוון, המגיש לקוראים במבט סאטירי וביקורתי, שנון ומצחיק מאוד, על החברה הצרכנית, המכורה למותגים, והניזונה ממה שמלעיטה אותה התקשורת ללא ביקורת אמיתית.


©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ