לי זה קרה

יחזקאל)פרידלר( אילה

ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
154 התעניינו בספר

תקציר הספר
סרטן השד תוקף נשים רבות, והמאבק בו מורכב, קשה ואישי מאוד. רבות מהנשים שחלו בסרטן השד, הצליחו בנחישות מיוחדת לגבור על האימה, חיבוטי הנפש ועל הקשיים האין סופיים ולהיחלץ לחיים חדשים. יש נשים הטוענות שהמאבק בסרטן השד חישל אותן והפך אותן לחזקות ואף טובות יותר משהיו קודם, לנשים שיודעות להעריך את החיים ולחיות אותם במלואם. לכל אישה סיפור המתמצת חיים שלמים לתוך ביוגרפיה מעניינת, אותה מספרת איילה יחזקאל בספרה לי זה קרה, מפיהן של נשים החיות בין העולמות.
על הספר: כרופאה למדתי שהסיפור האישי הוא כלי מחקרי ועם זאת גם כלי טיפולי ממעלה ראשונה, המאפר למרואיינת לסם את מצבה, להתבונן על החיים "מהצד" ולעשות את חשבון הנפש הקשה: "למה דווקא אני? מה הסרטן נתן לי ומה השתנה בחיי".
ד"ר איה בידרמן, רופאת משפחה.
במשך עשרים ושלוש שנים אני מטפל בחולות סרטן השד. התברר לי שסיפורה האישי של חולה המתמודדת עם המחלה שונה. הפן האישי מאוד חשוב לצורת קבלת הטיפול ולדרך שבה האישה החולה מסוגלת להשתלב בחיי המשפחה, החברה והעבודה.
הספר לי זה קרה, של אילה יחזקאל מעניק לנו הזדמנות נדירה להאזין לחוויות, לרגשות ולמחשבות של חולות סרטן זה.
ד"ר אילה יחזקאל (פרידלר) היא עובדת סוציאלית קלינית ומטפלת משפחתית בעלת ניסיון רב שנים בשטח הטיפולי בחולי סרטן ובני משפחותיהם.
ספרה הראשון לארוג את סיפור החיים, רה-ביוגרפיה של ניצולי שואה, ראה אור בהוצאת הקיבוץ המאוחד.פרסומת©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ