חניכה פנימית

בר יונה

חניכה פנימית

בר יונה
ספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
5
100% בנים
1 בנים   0 בנות
גיל ממוצע:37
328 התעניינו בספר

תקציר הספר
בספרו החדש 'חניכה פנימית' מתאר המחבר נתיב עבודה פנימית ברוח בית הספר האזוטרי של ג'. א. גורדייף וכן עקרונות מעשיים מתוך תורותיהם של רודולף שטיינר ושרי אורובינדו.
בחלקו הראשון של הספר תיאור תמציתי של עקרונות מדע הרוח המודרני ובהמשך עובר המחבר לתיאור מעשי של דרך החניכה, כפי שהתנסה בה בעצמו במהלך שלושים השנים האחרונות. אחדים מפרקי הספר כתובים ברוח מדיטטיבית, באופן שמכוון לא רק לשכלו של הקורא אלא גם למישור פנימי יותר, מעבר למילים ולמחשבות...
בראש ובראשונה מיועד הספר לצעירים המבקשים למצוא משמעות עמוקה יותר לחייהם ומתקשים לברור את המוץ מתבן הספרות האזוטרית המציפה את חנויות הספרים בתקופתנו. בחירת הנתיב האישי הפכה להיות משימה בלתי אפשרית כמעט היום. אל מול חוסר הניסיון של המחפש המתחיל מעמידה תרבות העידן החדש 'רוחניות אינסטנט', 'סדנאות תקשור' וגלריה של 'מורים רוחניים' המבטיחים לגלות לתלמיד את האמת על עצמו ועל העולם בקורסים מזורזים ובמחירי מציאה... על רקע זה מעמיד המחבר לרשות הקורא קריטריונים אחדים על פיהם יוכל לכוון את דרכו בין האלטרנטיבות השונות, על פי אופיו וטעמו האישי. חלקו השני של הספר מיועד לאלה שכבר עשו כברת דרך בנתיב מיוחד זה של החניכה האזוטרית ומעוניינים להעשיר את ידיעותיהם וזוויות המבט המיוחדת של דרכם האישית.


©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ