ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
227 התעניינו בספר

תקציר הספר
המחסור במורים מעולים מדאיג מזה שנים רבות את מערכת החינוך ואת החברה בכללותה. עשרות שנים שואל ארגון הסקרים וההדרכה העולמי גאלופ את ההוגים המובילים בתחומי החינוך והפסיכולוגיה: מה הופך מורה רגיל למורה מעולה?
מחקרים רבים מצביעים על עובדה בולטת אחת: כל המורים הגדולים, ללא קשר להבדלי סגנון וגישה, ממצים את כישוריהם הטבעיים. ודבר נוסף: מורים מצוינים אינם שואפים להיות מושלמים. הם יודעים שלא יצליחו "לתקן את חולשותיהם" - צעד זה רק יביא לבינוניות. חמור מכך, נסיון התיקון יגזול מזמנם ויסיח את דעתם מהדבר שאותו הם עושים היטב באופן טבעי.
בעכשיו גלה את חוזקותיך - למורים תוכלו למצוא את משנתם של מורים מעולים, שרבים מהם חושפים גישות לא מקובלות, אשר בוודאי יעוררו מחלוקות. תוכלו לרכוש מהם תובנות חשובות שלוקטו במשך ארבעים שנות ניסיון ויושמו לכלל הוראה מעולה. כמו כן תוכלו בעזרת "מגלה החוזקות" לבצע הערכה אישית מקוונת שתחשוף את תֵמות המפתח של חוזקותיכם.
זהו ספר פורץ דרך, ואפשר שתוך כדי הקריאה בו תגלו את כישוריכם המולדים כמורים, ותלמדו כיצד להביא כישורים אלה לידי ביטוי ולהעניק מהשראתכם לדור התלמידים הבא.
שבחים שקיבל עכשיו גלה את חוזקותיך - למורים
"כל מורה ואיש ניהול בתחום ההוראה צריכים לראות בספר זה את הספר הראשון, ואולי היחיד שעליהם לקרוא אודות אמנות ההוראה."
בראד דרגר, סגן מפקח על החינוך הציבורי, מחוז פיירפקס, וירג'יניה
עכשיו גלה את חוזקותיך - למורים הוא קריאת חובה עבור כל מורה חדש או ותיק המחפש דרך אותנטית, וטובה יותר, להגיע אל תלמידיו ולרתק אותם במהלך הלימוד."
דברה הירש, מנהלת מחלקת כוח אדם, מחלקת חינוך מחוזית, לוס אנג'לס
עכשיו גלה את חוזקותיך - למורים מאתגר את כל המחנכים לזהות את הטובים ביותר במקצוע שלנו ולתגמל אותם. הספר מתאר בפרטנות מה מורים מעולים עושים ואומרים בכל יום ויום."
ריק מלמר, שר החינוך, מדינת דרום דקוטה.
עכשיו גלה את חוזקותיך - למורים כולל תערובת רבת עוצמה של תרגולות מצויינות ושיטות מעולות. הספר חושף את המפתחות הסמויים להוראה יוצאת דופן. זהו הדבר הקרוב ביותר למאמן הוראה ומנהיגות המצוי בהישג יד ואוזן."
דוויין אשלי, נשיא ומנכ"ל, קרן המילגות ע"ש
ת'ורגוד מרשל, ומחבר-שותף של I'll
find a way or make one


©2006-2015 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ