ספר בסדר דירוג של שלושה כוכבים
3.25
75% בנים
3 בנים   1 בנות
גיל ממוצע:25
1352 התעניינו בספר

תקציר הספר
"...לורד לנגפורד לא ראה את החרב, רק סערה סגולה שאפפה את הזר ולאחריו אותו. בהתפרצות הראשונה נשברה חרבו של הלורד באמצעה, שבב ברזל הניתז ממנה כמעט ומנקר את עינו השמאלית. בהתפרצות השנייה כבר שכב לורד לנגפורד על האדמה החשופה, מתבוסס בשלולית דם הולכת וגדלה. כל המחזה לא ארך יותר מהזמן שבין שאיפה לנשיפה. הלורד, שחייו ניגרו ממנו במהירות, צרח בייסורים. גופו בותר במספר מקומות והכאב היה עז מכדי לכלאו. הזר קרב אל הלורד המפרכס לרגליו ללא שליטה, ובהינף חרב ערף את הראש המצווח. לא היה זה אות לרחמים או קוד של כבוד בין לוחמים, כלל וכלל לא. הצרחות האיומות פשוט הכאיבו לאוזניו הרגישות והוא ביקש להפסיקן. רגע עוד הביט בלורד הערוף, ואז הרים מבטו והסתכל בששת החיילים שעמדו מולו בברכיים פקות, המומים. הם נראו מוכנים להגיע להסדר כלשהו, וליתק דיוק לכל הסדר שהוא. "אין ברירה", נאנח והסתער על השישה."

פנטסיה עתירת קרבות, הרפתקאות ותשוקות, פרי עטו של אמן החושים נמרוד הראל, פותחת עידן חדש בספרות הפנטזיה והמדע הבדיוני בישראל. מהרגע בו תקראו את העמודים הראשונים בספר, תלכדו בכבלי הקסם ותצטרפו למסע שסופו לא ידוע.
נמרוד הראל, כוכב תכניות טלויזיה מאז "נמרוד הראל – מחשבות נסתרות", בוחן באמצעות אפוס פנטסטי רחב יריעה את גבולות האמונה והדמיון. כשם שאי אפשר להתיק את המבט מאמן החושים הנודע בזמן הופעתו, כך לא ניתן להפסיק את הקריאה באפוס מרתק זה.
נמרוד הראל (סופר על המוקד)
נמרוד הראל עוסק באמנות חושים (מנטליזם) כחמש עשרה שנים. עם נסיון של אין ספור הופעות ברחבי הארץ ובחו"ל, במגזר הפרטי ובמגזר העסקי, נמרוד נחשב כיום לאחד מאמני החושים המובילים בעולם. בהופעותיו מציג נמרוד תופעות מדהימות הקשורות למוח, לגוף, למה שביניהם, ולמה שמעבר להם. המופע זכה לתשבח... המשך לקרוא
לקט ספרים מאת נמרוד הראל
לצפיה ברשימה המלאה, עבור לדף הסופר של נמרוד הראל


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ