אוראל שמע

אוראל שמע

סופר

מאז שהתחלתי לקרוא ספרים תמיד נמשכתי לספרים הקלילים, הכיפיים והמצחיקים כמו: "בעלי לא בבית" של מירב הלפרין, "המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה" של מרק האדון ועוד רבים וטובים. במשך שנים רבות היה לי החלום לכתוב ספר קליל ומצחיק בעצמי, ובקיץ האחרון הגשמתי את החלום וכתבתי את רומן הביכורים שלי: "קטבולי בטירוף" ובסיוע הוצאת "ספרי ניב" הספר יצא לאור.

אוראל שמע נולד בשנת 1987 ומתגורר באזור המרכז. עוסק בשיווק דיגיטלי בגוגל ופייסבוק. הוא כתב מאמרים רבים על שיווק באינטרנט והקים בלוגים בנושאים קידום אתרים, כושר גופני וטיפים לטיולים בחו"ל.

1.
הַכירו את פלג: פדנט-סטרילי-לחוץ, מכור לכושר ביום ואיש חלומות בלילה, מקפיד על טקסי היגיינה וחושב על כל הפרטים. אף פעם לא מפספס אימון, צחצוח שיניים או ארוחה, כדי שחלילה לא יהפוך לקטבולי. גר בדירת שותפים בדרום תל-אביב, עובד בחברת סטארט-אפ וכבר מרגיש את השחיקה. אך מה קורה כאשר מגיעה אורחת לא צפויה מחו"ל? ומי הצמד שלא נותן לו מנוחה? מתוך הספר: אני סטרילי, פדנט ולחוץ. אילו הייתי נולד לפני מאה-מאתיים שנה, בטוח לא הייתי שורד. האם האנשים צחצחו אז שיניים, האם כולם התקלחו יחדיו באותו הנהר ללא סבון? או שהיה להם בית מרחצאות משותף? הם בטח לא נעלו כפכפים. ומה הייתה תדירות המקלחות שלהם? אחת לשבוע? לחודש?? לשנה??? האם הם שטפו כלים בנהר, באותו נהר שבו כולם מתרחצים? והאם מישהו בכלל טרח אי-פעם לשטוף ידיים? ...


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ