דניאל פלנט

דניאל פלנט

סופר

פ. דניאל הוא שם העט שבחרתי לעצמי לקראת הוצאת ספרי האחרון ,,אימת הערפד''. ספריי הקודמים נשאו את שמי המקורי – דניאל (דני) פלנט.
את דרכי הספרותית התחלתי כמחבר סיפורים מצוירים (קומיקס) בעיתון הילדים והנוער ''הארץ שלנו''. במסגרת זו כתבתי וציירתי מגוון סיפורים בנושאים שונים החל מסיפורים הסטורים על מלחמות ישראל בעבר ובהווה דרך מדע בדיוני, המערב הפרוע, טרזן ועד בלשים ומותחנים מכל הסוגים. בנוסף כתבתי באותו עיתון גם סיפורי מסע שאינם קומיקס כמו ,,המסע המוזר במכונת הזמן'' ו''מסתרי טיבט'' וכן סדרות חינוכיות כמו ''כך חיו אבותינו'' ו''יציאת מצריים''. ברבות הזמן פרשתי מעבודתי בעיתון ובהמשך, תוך כדי עיסוקיי השונים (לרוב בשטח הגרפיקה והדפוס באמצעותם פרסמתי עשרות יצירות גרפיקה נוספות פרי מכחולי), הוצאתי לאור שני ספרים. ''המסע המוזר במכונת הזמן'' בהוצאת ''אחיאסף'' (אשר הופיע גם בעיתון ''הארץ שלנו'') ולאחר מכן ''החייל'' בהוצאת ''לילך''. ספרי האחרון ''אימת הערפד'' יצא לאור בימים אילו בהוצאת ,,ספרי צמרת''.

לפרטים נוספים ניתן להיעזר ב''גוגל'' תחת הכותרת ''דני פלנט אמן הארץ שלנו''

1.
זהו סיפור על חבורת ילדים אמיצה והרפתקנית שחיה ופעלה ברחובותיה של העיר הגדולה לפני כשישים שנה, ועל יריבות עזה בין שתי שכונות שהובילה אותן למלחמה חסרת פשרות. ובתוך כך שוּרה של אירועים מסתוריים פוקדים את העיר: מכת עטלפים נופלת על שכונה שלווה בבוקר שבת בהיר, יצורים מכונפים ומעוררי זוועה ממלאים את החצרות, פקח עירייה נמצא מת במרתף ב...

2.
3.

©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ