צור קבוצה חדשה קבוצות קוראים

צ'אט
קבוצה ציבורית
אם בא לכם לדבר עם מישהו בזמן אמת במקום לשלוח לו הודעות, זה המקום המתאים! מעט"ח לנו! עברנו 638 דיונים ויש לנו 161 חברים בקבוצה!
קבוצה לדברים לא קשורים ומחשבות
קבוצה ציבורית
לאור זה שעברו כמעט שנתיים מאז פתחתי את הקבוצה, ולאור זה שאף פעם לא ממש אהבתי את התיאור קבוצה שלה, אני כותבת כאן משהו חדש. זו קבוצה של פריקות, לזה ייעדתי אותה במקור. ומאחר שאני קונטרול פריק, היה לי מאוד חשוב במשך הרבה זמן שאנשים ישתמשו בה למטרה שייעדתי לה. אבל אנשים העדיפו להשתמש בה בתור קבוצת ספאם, לפעמים, או כמו "סייף ספייס" בפעמים אחרות, או כמו תחליף לפורום דברים שכתבתי או כמו בור שנועד לזריקת רעיונות אקראיים או קבוצה של דיונים מטופשים שלא מתאימים בשום מקום אחר, ולאט לאט הבנתי משהו. שזה לא בשליטתי. שמהרגע שיצרת קבוצה אתה "שולח את לחמך מעל פני המים", ושמה שאנשים יחליטו לעשות בה לא נתון לבחירתך. זה כמו שיר שאתה כותב וכל אחד מפרש בצורה שונה. למרות שאתה התכוונת לזה בצורה מאוד ספציפית. ככה זה. במשך הרבה זמן זה הפריע לי, אבל אני מניחה שפשוט אצטרך לקבל את זה. אז הנה היא, הקבוצה לדברים לא קשורים ומחשבות, דלק"ו שלכם, והיא שלכם באותה מידה שהיא שלי, אפילו שלא תמיד רציתי להודות בזה. חבל לי מעט למחוק את התיאור הקודם, כי הוא היה זכר לכמה מגוחכת הייתי כשרק נרשמתי, לפני שהאוסומיות שלכם השפיעה עליי, אבל מצד שני... *קוראת את זה שוב* כן, זה חייב לעוף. כמו שבארני סטינסון אומר - "New is always better". שלכם, נוף :)
טורים :)
קבוצה ציבורית
קבוצה לפרסום דברים מעניינים / מרגשים / נוגעים / אישיים חובה לחתום כל טור בהצהרה: "זה אמנם לא טור אבל אין לי איפה לפרסם את זה וכו' וכו'." וברצינות, זאת פשוט גרסה חמודה יותר לפורום "סיפור שכתבתי". רק שאין פה סיפורים - אלא דברים בנגיעה יותר אישית. או שלא. מה שבא לכם. כל מה שבא לכם. העיקר תכתבו. זה הכל.
~תחרות איגיון~
קבוצה ציבורית
איגיון (הלחם של אי-היגיון, באנגלית: nonsense) הוא התבטאות בכתב או בעל-פה, בשפה שלכאורה היא מובנת ותקנית, אך בעצם אין לה משמעות או שהמשמעות אינה הגיונית או אפשרית; היא יכולה להכיל סתירות, הברקות ומוזרויות. האיגיון הוא סוגה בריטית מסורתית ונפוץ במיוחד בחמשירים. איגיון יכול להיות מופנה הן לילדים והן למבוגרים. תודה ויקי איגיון- אי היגיון אבל לא היא מילה שמצריכה הגיון ולכן האיגיון הוא הגיוני בסתירה לכך שהוא איגיוני. ולכן המילה איגיון עצמה היא איגיונית ומכאן שלא ניתן להגדיר איגיון באופן הגיוני ^^ לא דוגמא (הכל חוץ מדוגמא כמובן) הזהרו מקירות,כי קירות לבנים גם לבנים-ערפדים קירות הם ערפדים . ערפדים מוצצים דם יתושים מוצצים דם יתושים הם לבנים יש יתוש שחור שחור הוא לבן. .בום. *נדרס במעבר חציה הקרוב* אהה אתם בטח שואלים, מה לעזאזל עושים כאן. .אז אני אומר באופן תיאורתי "אנחנו עושים כאן דבר שהוא שונה ככל האפשר ממה שבדרך כלל ניתן לעשות באופן כללי בקבוצות מכאן שיש כמה דברים שאסורים בתחליט לעשות כאן ואלו הם כדקלמן: 1.חיתוך איחוד משלים וכיוב 2.שלילות לא לא כפולות 3.הסקת מסקנות באופן לוגי 4.הסקת מסקנות באופן לא לוגי 5.הבערת העולם עיי מטפה כיבוי אש 6.לא דיבור בעזרת לא שפה לא תקינה ו6 7.דיבור באופן הגיוני ואיגיוני כאחד ו7 8. לא 42" ~ בנוסף לכל מעיין טבעי מעוניין וייתכן כי לגלוג פוחז בזרם עז גדי נמר ופיל ישבו יחדיו והגו ונטיל מכיוון שאותו נפיל פוחז דילג על גל ירוק ליהג שלושה חתול יחיד ודי ~ לפתע ישבתי להרהר ועניתי להם "מה באמת עושים בקבוצה הזאת" ולכן כמובן לא הייתה תשובה כמו ספר בורדו כמעט ולכן. תחרות. תהיה כאן ברגע שיהיו יותר מ15 אנשים
הייקו טיים!
קבוצה ציבורית
זוהי הקבוצה לחובבי ההייקו כתבו אותם פה ~~~~~~~ אז אם אתם יודעים מה זה (חוזה שיהיו פה הרבה ג'קסונים) ואוהבים לכתוב כאלו, זה המקום! ולסיום- השלג נמס ארטמיס ביקשה עזרה אני המלך (הייתי חייבת)
שרשרת חיוכים
קבוצה ציבורית
כל אחד בתורו נותן למישהו מחמאה ואז המישהו הזה צריך לתת מחמאה למישהו אחר וכך ממשיכים הלאה. *אפשר לתת מחמאה לאדם שכבר החמיאו לו.
סקרים
קבוצה ציבורית
אחרי שראיתי בכל פורום ובכל קבוצה יש לפחות ארבעה סקרים שונים. היה נראה לי שצריך קבוצה מיוחדת בשביל זה. אשמח אם תכנסו ותביעו את דעתכם.
שידוכים סימנתיים
קבוצה ציבורית

ווי לאב ניוט❤❤❤
קבוצה ציבורית
*מי שלא קרא את הרץ במבוך השלישי (לא זוכרת איך קוראים לו) נא לא להיצתרף לקבוצה אלא אם אתה רוצה ספוילרים... ואם לא, פשוט לך מפה לפני שיספיילרו לך. עכשיו!* ולכל אלה שאוהבים את ניוט מ'הרץ במבוך' וכן יודעים מה קרה,, זוהי פינת ההנצחה הרשמית שלו! ווהו! ניוט לעד:( :( :( !!!
מפגשי סימניה
קבוצה ציבורית
כל מי שבעד להתחיל לארגן מפגשים לקהילת סימניה בהם יהיה ניתן להכיר אנשים שאוהבים לקרוא, בעלי עניין דומה, אנשים שאוהבים לכתוב ובכללי את עולם הספרי. נוכל להחליף דעותינו בנוגע לספרים וכתיבה ולקרב את הקהילה האינטרנטית הזו.
א'-ב'
קבוצה ציבורית
*ראיתי שלפני שלושה שבועות מטריקס קרא לי. זנחתי את הקבוצה הזו לפני כמה חודשים, אבל עכשיו אני כאן, מאט! אניווי, סתם שתדעו, מסתבר שיש חוקים חדשים לקבוצה. 1. אותו אדם לא יכול לפתוח שני דיונים ברצף 2. מי שהגיב אחרון בדיון הקודם לא יכול לפתוח את הדיון הבא מרוצה, מאט? בשביל זה אני כאן ^^ טוב, אם הכל ברור, אני אלך עכשיו. אחזור עוד כמה חודשים שוב ^^* הו, כו, כמו כן - ג'נסן אקלס. תודה ג'קסי, תודה. משחק חדש היישר ממוחי המשוגע, שהולך ככה: אני פותחת דיון ורושמת בו את האות א'. מי שמגיב אחריי רושם את המילה הראשונה שעולה לו בראש שמתחילה ב-א', ורושם ב'. זה שאחריו רושם מילה ב-ב' ואת האות ג' וככה ממשיכים... עד ת'. ואז דיון חדש וכאלה. אני יודעת שזה נשמע משחק מפגר, אבל באמת שזה ממש כיף, וגם עוזר לכם להבין מה עובר לכם בראש דרך עיניים חיצוניות. נ.ב אני יודעת שתמונה לא קשורה בגרוש, אבל אתם לא יכולים לצפות ממני להיות טובה בהכול, נכון?
HAPPINESS!!
קבוצה ציבורית
כניסה לשמחים בלבד!! קבוצה לכל השמחים ואלה שרוצים לשתף את רגשות השמחה שלהם עם היקום. כמוני. יש לי התקפי שמחה מדי פעם (כמו עכשיו) ואז אני פשוט נשכבת על הספה וצוחקת. בכל מקרה. GO WITH HAPPINESS
סודות גרוויטי פולס...
קבוצה ציבורית
כל מי שאוהב את גרוויטי פולס מוזמן להצטרף, נדבר פה על הדמיות, הפרקים, תיאוריות, על כמה מוזרה ומגניבה מייבל ועל כמה חבל שעוד לא תורגמו כל הפרקים של העונה השניה לעברית :( בבקשה אם אתם עומדים לכתוב ספוילרים, נא להודיע מראש. יום טוב, וזכרו- ...Bill Is Watching
מי אני?
קבוצה ציבורית
כל חבר באתר סימניה (וגם אני מביניהם) מעוניין לדעת איך נראה האדם שמשוחח איתו בפרטי. או שסתם חבר שהוא רוצה לפגוש והוא לא יכול. כאן זה המקום המתאים שכל חבר באתר הזה שרוצה לתאר איך הוא נראה, יוכל לעשות את זה! נ.ב- אם בכל זאת אינכם אוהבים את הרעיון, אז אל תתעצבנו! (או שפשוט אל תהיו חברים בקבוצה...)
תחרות סיפוריםםם!!!
קבוצה ציבורית
וכל מילה מיותרת ;) ~~~~~~~ ~סנואו פוקסס~ ככה זה הולך ככל הנראה: מחלקים את כל המשתתפים לכמה קבוצות. כל קבוצה מקבלת נושא . כל אחד מבין חברי הקבוצה כותב סיפור בנושא שהוא קיבל... ככה שבעצם כל המשתתפים שקיבלו אותו נושא מתחרים אחד בשני. יוצא שיש כמה מנצחים:) אחד מכל קבוצה, ואם תתעקשו נעשה גמר בין הסיפורים הזוכים מכל קטגוריה. נראה איך זה יזרום :) מנהלות: ריצ' רצ' סנואו פוקס ותולי יאללה, חתכתי לאכול צימוק (צימוקים זה טעים) כן, סנואו פוקס היא המוזרה שאוהבת צימוקים. ~~~~~~~ רק שתדעו ששניצל תירס זה הרבה יותר טעים רק אומרת~ יאאא כתוום התגעגעתיי טוב, אז שתדעו. את הסיפורים שולחים אליי, עד תאריך מסויים שייקבע בהמשך בתקווה (גדולה) שהתחרות תלך כמתוכנן, לא יהיו הארכות :) נא לא לדחות לרגע האחרון! בתודה, תאליה. להתראוות יוהווו צבעוניי
הרץ במבוך
קבוצה ציבורית
נדבר פה על הספרים, הסרט, הכול.
בני הנפילים
קבוצה ציבורית
לכל מי שאוהב את הפנטזיה הזו וגם את קליריי סימון לוק וגיס
הגיבורים האולימפיים!
קבוצה ציבורית
אוהבי פרסי ג'קסון וגיבורי האולימפוס יכולים לכתוב מה אתם חושבים על סיפרי פרסי-ג'קסון וגיבורי האולימפוס! אם תרצו תוכלו לפרסם מחשבות וסיפורים בעקבות הספרים. https://www.mediafire.com/?bq1s44zq4pq5ksy [בנו של סובק המתורגם על ידי כפיר]
VS
קבוצה ציבורית
אז... פתחתי את הקבוצה בשביל לעשות דיון בנוגע לשני אנשים\ספרים\סרטים או כל דבר אחר, נגיד- עד עצם היום הזה VS שרלוק, ובתגובות אתם עונים. כמו כן, תתייחסו אל הקבוצה הזאת כקבוצה בה אתם יכולים לשאול שאלתו, של- מה דעתכם על בן אדם מסוים (בן אדם מפורסם בבקשה, שלא יהיו פה דברים אישיים, כמו מה דעתכם על אור המדהים היפה והחתיך שלא מהעולם הזה). תהנו :)
קבוצת הצדק!
קבוצה ציבורית
לכול מי שיש לו חוש צדק מפותח, ושם לב שהרע תמיד סובל ולפעמים על לא עוול בכפו. זו הקבוצה בשבילו!
אנשים מוזרים בע"מ
קבוצה ציבורית
כללל מיייי שמוזררר שיבואאא לפהההההההההה!!! שזה בערך 90 אחוז מסימנייה. אזזזזז בואווווווווו. בואו תפרקו את המוזרות שלכם במקום שבו יקבלו אותכם! תאכלו צ'יוואוות. תחבקו עצים. תשתו בני אדם. תרקדו עם זומבים. ותצתרפו לקבוצה. ^^ בואו נרכב על זברות סגולות לשקיעה. ואז כשנגיע לשמש ניצלה עליה מרשמלויים ואננסים. ונירה בקרני לייזר על כדור הארץ ובני האדם יחשבו שאנחנו חייזרים וזה יהיה מצחיק. יאמפ. אין לי כלכך מה עוד להגיד. ביוששD:
דם האולימפוס!
קבוצה ציבורית
היי אנשנשושים(ואו מילה ארוכה) אוהבים לקרוא פרסי ג'קסון? זאת הקבוצה בשבילכם! אז בואו לצחוק ולחפור על הספרים הכי טובים ביקום! מנהלות הקבוצה- נוגה,תות ונטע.
תחרות חיקויים~~
קבוצה ציבורית
אז אני ומאט חשבנו שיהיה נחמד לפתוח תחרות מגבשת, מצחיקה וכיפית! חשבנו הרבה, לא ישנו בלילות, לא הכנו שיעורי בית, לא התכוננו למבחנים, לא אכלנו.. כל מחשבותינו היו נתונות לתחרות. נכשלנו בלימודים, הציונים שלנו היו מתחת לאפס, האמהות שלנו כבר השתגעו מדאגה, אך לבסוף נמצא הפיתרון! --עובר למטריקס-- תחרות חיקויים!!! בתחרות הזאת כל אחד מכם ישלח לנו קטע, אבל לא כמו תמיד. אנחנו יותר מקוריים. הפעם, אתם צריכים לנסות לחקות כתיבה של מישהו אחר! התחרות מחולקת לשני חלקים: קטע, והודעה. קטע: אנחנו שולחים לכם את השם של מי שאתם צריכים לחקות (אחד מהמשתמשים בסימניה), ואתם שולחים לנו סיפור או שיר, בסגנון של זה שאמרנו לכם. הקטע צריך להיות באורך של חצי עמוד וורד עד 3 עמודי וורד, והוא יתפרסם כאן בקבוצה. הודעה: כאן אתם צריכים לחקות מישהו אחר, כמו שהוא כותב הודעה לקבוצה מסוימת. דוגמה: פולו קיבל לכתוב הודעה לצ'אט בסגנון של סנואו פוקס. פולו יצטרך לכתוב הודעה שנראית כמו שנראית הודעה שסנואו פוקס תשלח לצ'אט. פולו ישלח לנו את ההודעה, ואנחנו נשלח את ההודעה לקבוצת צ'אט עם הכותרת "תחרות החיקויים". הדירוג- גם לדירוג יש שני שלבים: בשלב הראשון, אחרי שכל החיקויים יתפרסמו (ותמצאו את כולם..) כל אחד מכם ישלח לנו בפרטי את מי לדעתו חיקו. בשלב השני, נפרסם את השמות של המחוקים, ואתם תדרגו עד כמה טוב החיקוי מאחד עד עשר. שימו לב לא לדרג את רמת ההודעה/קטע בתור עצמו, אלא את רמת החיקוי. המחקה הטוב ביותר יזכה בפרס מתנת "מאט ושות' בע"מ" --חוזר למומו-- בהצלחה שיהיה לכם! לכל שאלה, בעיה, או מחמאה אנחנו כאן! (מוזמנים להציע תמונה^^)
מפוצלים! מפוצלים! מפוצלים!
קבוצה ציבורית
אנשים ונוער יקר, אני מאוד התאכזבתי שלא מצאתי קבוצה של מפוצלים למרות שחיפשתי. (ואם יש ולא מצאתי תשלחו קישור). אז החלטתי לפתוח קבוצה לעדכונים, לשיחות, חפירות וכו'... כי כל עוד זה קשור למפוצלים זה חובתנו!!! את העדכונים אני אקח מהפייסבוק, טוויטר, טמבלר, אתרים אחרים. וגם אתם מוזמנים לעדכן ולא להיות רק מעודכנים. (המנהלת - השם זה: S-E-5914)
Books VS Movies
קבוצה ציבורית
(זאת לא תחרות, הרי כולם יודעים מה יותר טוב) בקבוצה הזאת תוכלו להתלונן על עם ההבדלים בין הספרים לסרטים שפשוט מ-ח-ר-פ-נ-י-ם אתכם. (אני חוזה שיהיו כאן הרבה תלונות על פרסי ג'קסון) כאילו, זה הורס את הכל לגמרי! תחשבו, אם לא היו עושים סרטים לספרים, הרבה יותר אנשים היו קוראים כי הם לא היו אומרים 'נחכה לסרט זה עדיף' ואם הייתם מחפשים תמונות, הייתם מוצאים פאנארטס ציטוטים וצחוקים, ולא סצנות מהסרט. ולא ברגע שהיתם מזכירים שם של ספר טוב, התגובה הייתה 'אה נכון יש לזה סרט' ואני יכולה להמשיך פה שנים, אבל נראה לי שקלטתם אז אתם מוזמנים להצטרף לקבוצה ולהתלונן כאוות נפשיכם, להציג דוגמאות, לחפור, ולצאת למסע רציחת במאים.
מימד 72 - משחק תפקידים
קבוצה ציבורית
דו"ח מצב: מימד1-מעבר לקומה 5 ~ההרשמה פתוחה כל הזמן~ *נא לא לפתוח דיונים* כל תיאור המשחק נמצא באתר הזה: http://demention72.wix.com/demention72 ~ הדמויות ~ אנג'ליקה דמות1- שם: מאדליין (מאדי) גיל: 15 מין: נקבה מראה: שיער שחור ארוך וחלק עם פוני דק וארוך, עיניים כחולות בהירות בעלות אישונים שחורים ומורחבים, עור חיוור, שפתיים דקיקות, פנים עגלגלות, אף סולד, נמוכה, נוטה ללבוש בגדים שחורים (אך לא ברמה של גותית), בדרך כלל הולכת עם מגפיים בגזרה נמוכה ומעיל עור שחור. אופי: מופנמת, צינית, שטלטנית, קשוחה, נאמנה לחבריה, נקמנית, חשדנית, אסטרטגית, אדישה לרוב, בוגרת, תוקפנית, חכמה, אחראית, מתעצבת בקלות, נחמדה רק שהיא רוצה להיות, חמומת מוח. רקע :מאדליין נולדה לזוג הורים ואח קטן. בהיותה בת שנתיים אביה נעלם מנסיבות לא ידועות ולאחר שלוש שנים של חיפוש ללא קצה של חוט, המשטרה סגרה את התיק. בינתיים אמה של מאדליין התחתנה עם אביה של ליאה (נטוטו) כאשר הן היו בנות שלוש, וכך הן נהפכו לאחיות חורגות. כאשר מאדליין התבגרה, היא החלה לחפש אחר אביה שנעלם- אך לא קיבלה תמיכה מצד המשפחה ונאלצה להספיק את חיפושיה. מאדי תמיד הייתה נחשבת ל"בוגרת", היא תמיד הייתה עומדת על שלה ואף פעם לא מתנהגת בילדותיות. לרוב היא הייתה מתבודדת עם עצמה, תמיד היה ניתן למצוא אותה יושבת לבדה בחדר עם ספר ביד או מוזיקה. חמש שנים לאחר מכן, אחרי שמאדי כבר התרגלה לאחותה ולחייה בתוך המשפחה, היא קיבלה עותק חינם של המשחק מימד 72. דמות2- כינוי: מאדי מין: נקבה מראה: שיער שחור ארוך- פרוע ולא תמיד מסודר, עיניים כחולות בהירות, פנים חדות, עור מעט חיוור, שפתיים מלאות, לחיים סמוקות, גבות דקיקות וארוכות, עצמות לחיים גבוהות, היא נמוכה ומעט רזה. הזרוע הימנית שלה מקועקעת בקעקוע עטלף שחור, היא לובשת לרוב גופיות שחורות ומכנסי ג'ינס צמודים, מגפיים שחורים בגזרה נמוכה ומעיל עור שחור וארוך. היא תמיד מסתובבת עם מבט אדיש בעיניים, אך לפעמים הוא מביע גם שעשוע נסתר. שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 10, לב"ן רמה 8, בישול רמה 5, מלאכה רמה 5, ביגוד רמה 5 http://fc00.deviantart.net/fs70/i/2010/335/f/8/oerba_yun_fang___6_by_naughtyboy83-d33zwtn.jpg נטוטו דמות 1- שם: ליאה מין: נקבה גיל: 15 מראה: שיער כחול חלק, עור בהיר יחסית, עיניים אפורות בהירות, רזה, גובה ממוצע, אוהבת להתלבש כמו פריקית (רק שהיא יודעת לא להגזים עם התסרוקות ועם ה.. אממ.. מתכות) ובחיים לא תתפסו אותה בלי אייליינר שחור מסביב לעיניים. אופי: מעדיפה להיות הילדה הכי פריקית באזור, שונאת קטעים מביכים, מצחיקה, לא נפגעת בקלות, אבל לפעמים פוגעת באנשים בלי להתכוון, ובאופן מפתיע גם דיי חכמה, ואסטרטגית מעולה. רקע: בבית הספר שלה היא נחשבת לילדה הכי פריקית שקיימת, אבל זה לא ממש מפריע לחיי החברה שלה. היא מאוד בררנית בבחירת החברים שלה, אבל בכללי לא צוחקים עליה יותר מדי (בהתחשב באיך שהיא מתלבשת). כשהייתה בת 3 אבא שלה התחתן עם אמא של מאדליין (אנג'ליקה). היא ממש טובה עם מחשבים – האקרית ברמה ממש גבוהה, ומכורה למשחקי מחשב. הייתה בוחנת בטא של המשחק ביחד עם אחותה, ולכן הן מכירות אותו ממש טוב, וגם קיבלו שני עותקים של המשחק בחינם. דמות 2 כינוי: דומינו דול (DominoDoll) – אבל אתם מוזמנים לקרוא לה פחות או יותר איך שבאלכם (רק אל תגזימו כן? אם משהו לא ימצא חן בעיניי זה לא ייגמר טוב). מין: נקבה מראה: http://pictures.4ever.eu/data/download/cartoons/anime-and-fantasy/anime-girl,-purple-hair-195617.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 5, לב"ן רמה 6, בישול רמה 6, ביגוד רמה 5, מלאכה רמה 5. אור (דמות קפואה) דמות 1- שם: אוולין מין: אישה גיל: 14 מראה: בלונדינית עם עיניים כחולות. משקפיים. רחבה. שמנה D: אופי: אופי- שקטה ומעדיפה להיות לבד. היא מרגישה לכודה כשהיא בחברת אנשים. היא לא סומכת על אף אחד- ולכן אף אחד לא סומך עליה. לפעמים היא מתעצבנת ויכולה לעשות דברים שאחר כך היא מתחרטת עליהם. היא מאוד אדישה, אפילו שמבפנים היא רגשה ואכפתית. אבל היא חושבת שאכפתיות זה חולשה. רקע: הסתקרנה לשמוע על המשחק, כיוון שתמיד חלמה לחיות בעולם אחר. לפני יציאת המשחק היא עזרה לאמא שלה ולאבא שלה בכל מיני עבודות קטנות וקיבלה על זה כסף, עד שהגיע לסכום המתאים על מנת לקנות את המשחק. דמות 2- כינוי: רינגר מין: נקבה מראה: פנים כחושות, שיער שחור ארוך וחלק, גבוהה ורזה, חיוורת. היא לא שרירית, ולא נראת מאיימת בכלל. שיעור גיל: נערה. סקילים: בני לוויה. (היוש אני פדופיל; מתה במשחק) דמות 1- שם: דניאל מין: בת גיל:12 מראה: שיער שחור נמשים עיניים בצבע ירוק חיוורת מחוסר חשיפה לשמש ורזה קצת יותר מידי אופי: ביישנית נוטה לדיכאונות אבל שנונה חכמה וחברה טובה רקע: הוריה התגרשו כשהייתה ילדה קטנה היא נשלחה לחיות עם סבתה הנוקשה היא אף פעם לא אהבה איך שהיא נראית ולא מיזמן החלימה מאנורקסיה אימא שלה שולחת לה כל מני דברים כפיצוי על זה שהיא לא נמצאת איתה אחד מהם היה המשחק דמות 2 כינוי: לונה מין: בת מראה:http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/f7030f84fd46276043368769ce7127dc/http:// i123.photobucket.com/albums/o297/chibi_drawer_who_happens_to_be_a_cat/anime/gaiarpc.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 1 אנוביס דמות 1- (שם:אנוביס (לאלה שרוצו לדעת את שמי האמיתי סורי לא היום מין: זכר גיל:14 .מראה:שיער שחו, עיניים חומות, מטר ושישים סמ, שוקל 55 קג לא שרירי,חסר עגילים או קעקועים אופי: ידידותי, נחמד, לא ממש חכם אבל לא טיפש, שומר רוב הזמן על קור רוח, הוא לא נפתח לאנשים בקלות אבל הוא כן ידבר איתם, פשוט לא עליו. הוא קשה הבנה, הוא צריך שיגידו לו דברים בצורה מלאה, הוא מאוד אופטימי. רקע: טוב אז מכיוון שאני גיימר, שמעתי על המשחק והחלטתי לקנו אותו לניסיון. לא שיחקתי במשחרים כאלו בעבר וחשבתי שיהיה נחמד לשחק אז לקחתי כסף מהכופת חיסכון חזיר שלי וקניתי. דמות 2 כינוי: paladin4fun מין: נקבה מראה: http://data2.whicdn.com/images/23414449/large.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 2, לב"ן רמה 6 דרקמנדור דמות 1- שם: רייס מין: זכר גיל:14 מראה: שיער שחור פרוע ,עניים חומות, גובהו ממוצע לגילו, בדרך כלל הוא נוטה ללבוש בגדים שחורים או כהים, הוא לובש מכנסי טרנינג ובדרך כלל מסתובב עם סווצ'ר שחור עם כובע על הראש. אופי: אינו סבלני, מתנהג קצת בילדותיות, אוהב להילחם, הוא לא בדיוק האדם שאפשר לקרוא לו "נורמלי", לעיתים מאוד רחוקות מביע שמחה, קשה לא להתחבר לאנשים חדשים אבל כשהם חברים/מכירים טוב הוא חבר טוב, אדיש ויש לו בעיות זעם. רקע: יש לו חבר טוב אחד ושניהם מאוד אוהבים משחקי online, הם משחקים ביחד המון. הוא מגדל בבית עורב שחור ,אין לו אבא, ויש לו אחות גדולה. יום אחד, הוא נכנס לחנות עם חברו הטוב וקנה את המשחק מימד 72 ומאז חייו השתנו. דמות 2- כינוי: קרייטוס -(kratos) מין: זכר מראה: http://images5.fanpop.com/image/photos/26100000/Rin-Okumura-ao-no-exorcist-26178121-1440-900.jpg שיעור גיל: (ילד/ה, נער, בחור/ה, איש/ה, זקן/ה): נער סקילים : לב"ן רמה 2, קסם רמה 3, בני לוויה רמה 2 פולו דמות 1- שם: מייקל מין: זכר גיל: 16 מראה: שיער חום קצר, עיניים כהות ודיכאוניות, עור די שזוף, גבוה ורזה, הולך עם ביגוד כהה רוב הזמן. אופי: ביישן, מופנם, מסתיר בתוכו עולם שלם של מחשבות, מתבודד, דיכאוני. רקע: כשהיה קטן טסו הוא ושני הוריו לביקור משפחה בצרפת, המטוס נקלע לסופה והתרסק. מייקל היה בין הניצולים היחידים, הוא איבד את ההורים שלו, ומאז הוא גר עם דודה שלו בצרפת ולא מרבה לדבר עם הסביבה. הוא החליט לנסות להיות ההפך הגמור ממנו במשחק החדש שקנה. דמות 2 כינוי: תום מין: זכר מראה: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/60/6e/e3/606ee3469bc4d2f08bb4d6249f4e9cc2.jpg שיעור גיל: נער סקילים: תעופה רמה 2, קסם רמה 1 יאיר שם: דניאל רוזנצוייג מין: זכר גיל: 19 מראה: נער בלונדיני חיוור, עם עיניים כחלחלות, יש לו רווח בין השיניים וצלקת על רגל ימין, הוא לרוב לובש צעיף אדמוני ומעיל חום, או מעיל שחור, הוא נער וגבוה. יש לו משקפיים אדומות ואף גדול, יש לו גם חתך מעל עין ימין, הוא קיבל את זה מתאונה במטבח עם סכין, מאז זה כך. אופי: לוקח את המושכות לידיים, לא בדיוק הכי מנומס, הוא לא שקט ולא יפחד להגיד את דעתו. הוא מתחבר במהרה והוא חכם ביותר. הוא לא פחדן ולא אמיץ, כלומר שהוא לא יפחד לצאת מהאזור הנוח שלו, אבל הוא לא ינסה דברים קיצוניים מדי. הוא מאוד צנוע ודי אדיש. לא אוהב חיות. רקע: דניאל רוזנצוויג, בן 19, הוא נולד בלונדון לזוג הורים עשירים, אך גם מרוחקים, הם לא הראו לו יחס, פינוק ובטח שלא אהבה, הוא גדל בחלק הצפוני בלונדון, בבית גדול ועצום, כשהיית נכנס אליו היית חוטף סחרחורת, ושלא נדבר על תחושת המבוך האין סופית והבדידות שאין לברוח ממנה, היה לו אומנת זקנה, אך היא לא הייתה חביבה, היא הייתה מקטרת ומעבירה את הזמן בקריאת ספרים, הוא עדיין לא אוהב אותה, למרות שהיא הייתה מלמדת אותו כל יום ביחד עם בית הספר, הוא למד ממנה המון, היא חכמה ביותר. יום אחד הוא ראה את המשחק במחשב והחליט לקנות אותו. "כל יום הוא טיפה, ויש כל כך הרבה טיפות שיש מונסון, מונסון, שאי אפשר להתחמק ממנו" דמות 2 כינוי: בראיטוס/איקן מין: זכר מראה: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRuyukBiAzxaJEBFj2H_Z5EKHrDiq1M8OwKeT6os0jLGXC2EDta שיעור גיל: 16-18(נער) סקילים: קסם רמה 3, לב"ן רמה 1 ניימלס(דמות מתה) דמות 1- שם: ליאן ג'סטובסקי, אבל אנשים פשוט קוראים לה אל-ג'יי. (שם משפחה רוסי ברמות, אני יודעת, אבל זה לא כאילו שהיו לי רעיונות טובים יותר) מין: נקבה גיל: 15 מראה: שיער חום חלק שלרוב אסוף ברשלנות מתחת לכובע גרב שחור פשוט, עיניים ירוקות חסרות ייחוד, שפתיים דקות, עור כהה. לובשת לרוב בגדים רפויים ובעלת מראה רשלני כללי. אופי: גיימרית ומכורה רשמית לleague of legends, אוכלת הרבה ג'אנק פוד ועסוקה יותר במשחקי המחשב שלה יותר מאשר במציאות. היא מצליחה לא רע בלימודים אבל הייתה יכולה להצטיין אם רק הייתה מנסה, והמורים כבר העירו לה על זה. היא לא מהטיפוסים שילכו לכנסים של משחקי מחשב או כל אירוע חברתי גדול במציאות אפילו אם הוא מכיל אנשים שיש לה איתם נושאי שיחה משתפים. היא מעדיפה לנהל שיחות מאחורי המסך, עם המיקרופון והאוזניות שלה. היא לרוב עניינית וישירה, היא לא מתחצפת או מתחכמת כי היא לא רואה בזה טעם. היא רגילה להיות בשליטה ומתעצבנת כשלא פועלים לפי פקודתה. רקע: היא גדלה במשפחה נורמטיבית מהמעמד הבינוני בשיקגו, אבל הם לא תמיד שמים לב אליה, אלא יותר עסוקים בדאגה לדודה השתיינית בצד השני של העיר. כשהם הביאו אותה הביתה כדי לטפל בה, אל ג'יי הסתגרה בחדרה והתחילה לשחק ביותר ויותר משחקי מחשב. היא בת יחידה. היא קיבלה את מימד 72 כאשר ניצחה בתחרות אונליין. להלה. דמות 2 כינוי: סיביר (sivir) מין: נקבה מראה: THIS GURL - http://hdw.eweb4.com/wallpapers/32276 שיעור גיל: בחורה סקילים: לב"ן רמה 2 קילר דמות 1- שם: ג'ייס. מין: זכר. גיל: 16 מראה: שיער בצבע בלונד, חזק (שרירי), גבוה (בצורה נורמלית), עיניים בצבע הים והשמים, לבוש בג'ינס קרוע, וחולצת מעצבים של לקוסט, וחתיך אופי: נוקמני, חכם, שקרן מצוין, אכזרי ונאמן אך ורק לעצמו. רקע: בא ממשפחת עשירה, חולה על משחקי מחשב, ביום הולדת שלו ההורים שלו קנו לו בתור מתנה משחק מחשב. דמות 2 כינוי: דואורדון. מין: זכר. מראה: http://cache.desktopnexus.com/thumbseg/1262/1262688-bigthumbnail.jpg שיעור גיל: (ילד/ה, נער/ה, בחור/ה, איש/ה, זקן/ה) נער סקילים: בני לוויה רמה 1 הערות:*הדמות השנייה היא אלף אפל בגלל זה יש לו את צבע העור האפור. זאבה דמות 1- שם: הייזל שטייניץ' מין: נקבה גיל: 16 מראה: שער בצבע לימון שקט, עור יחסית בהיר ועיניים כחולות אפורות בגוון כסף מותח. מין כחול כסוף כזה. היא לובשת בדרך כלל מעילים שענקיים עליה בחורף וג'ינס ובקיץ סתם ג'ינס וחולצת טריקו פשוטה. הגובה שלה ממוצע, אפילו מעט נמוך. אופי: היא אוהבת לכבוש כובעים וג'ינס. בעיקרון האופי שלה שקט, היא תולעת ספרים קטנה. במשחקים, האסטרטגיה לללחימה בקרב פנים ופנים זה בדרך כלל לתקוף מהר ולא להשאיר לאויב מקום להתקפה ואז להוריד אותו בנוק אאוט. רקע: יש לה אח גדול שהוא גיימר והוא שכנע אותה להתחבר למשחק הזה. יש לה שתי אחיות תאומות קטנות שגם הן תולעות ספרים. יש לה כלב-זאב מעורב בצבע אפור בכל הגוונים והיא אוהבת חיות. דמות 2 כינוי: nira6607 מין: נקבה מראה: http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20130512003502/shingekinokyojin/images/2/2f/Screenshot_-3_Episode_6.png שיעור גיל: 16 סקילים: לב"ן רמה 4, קסם רמה 1 מטריקס דמות 1 שם: צ'סטר קלארק מין: זכר גיל: 16 מראה: יש לו שיער שחור מתולתל, עיניים בצבע ירוק חזק, מבט ערמומי, לא שמן אבל גם לא רזה, עור חום בהיר, לובש נעליים ישנות, ג'ינסים קרועים וטי-שרטים. נראה די מוזנח. אופי: יש לו כישרון להתחבב על אנשים, שנון, נחמד ומתחבר לאנשים למרות שהוא לא יהסס לגנוב מהם. בדרך כלל אנשים סולחים לו. קר רוח, שקרן מעולה. מקבל את החיים בקלות, לא מתרגש יותר מדי מהר רקע:המשפחה שלו מאוד ענייה ולכן הם גרים בברונקס. גדל בין פושעים, ומהם למד לגנוב ולשקר. אחת הדמיות האהובות באזור, גם על התושבים וגם על השוטרים באזור. בכיתה ב' הוא הפסיק את הלימודים אז מעבר לכתיבה וקריאה + חשבון בסיסי אין לו הרבה ידע. הוא אף פעם לא הבין מה כזה כיף במשחקי מחשב, אבל כשהוא ראה את "מימד 72", הוא ממש התלהב, והחליט לנסות. דמות 2 כינוי: chester (אמרתי, גיימר הוא לא) מין: זכר מראה: http://freedwallpaper.com/wp-content/uploads/2014/12/final-fantasy-game-images-computer-collection_375061.jpg שיעור גיל: נער סקיל: מלאכה רמה 2 ארן דמות 1- שם: ג'ונתן בראון. מין: זכר. גיל:17. מראה: שיער חום קצר, פרצוף חלק מלא הבעה. אופי: טוב בפתרון בעיות, בעל חשיבה הגיונית. נחמד אל אנשים ומשתדל לא לנטור טינה, יש לו מעט כושר מנהיגות, אבל הביישנות שלו הורסת את זה לפעמים. כשהוא מתמסר לפרוייקט אופעולה, הוא יכול לפעמים להשקיע בזה את כל כולו. רקע: נולד ביישוב באנגליה ועבר עם הוריו ללונדון שם יש להם דירה נחמדה, הוא הראה התעניינות ויכולות בלימודים ולומד פיזיקה, מתמטיקה ומעט מחשבים בבית ספר טוב. את הזמן החופשי שלו הוא התחיל לבזבז על משחקי מחשב בשנים האחרונות. כששמע על מימד 72 הוא קנה את המשחק מיד. דמות 2- כינוי: ג'ון או _JOHN11_ מין: זכר. מראה: שיער שחור, פנים חדות, ארוכות וחלקות, עיניים ירוקות עמוקות, רזה מעט, משהו חייתי בצורת גופו ובתנוחתו, לבוש בחליפת מתחילים פשוטה ובעל כנפיים גדולות ושחורות. שיעור גיל: בחור. סקילים: תעופה רמה 4, לחימה בכלי נשק רמה 3 גרייס(דמות מתה) דמות 1 שם: איימי מין: נקבה גיל: 15 מראה: שיער חום אסוף, עיניים כחולות, עור בהיר ומנומש, גבוהה, חלשה יחסית, לובשת בעיקר חולצות V ארוכות וחלקות בצבעים שונים וג'ינסים לבנים או כחולים, נועלת נעלי ספורט רוב הזמן. אופי: אמיצה, סרקסטית, חוצפנית, פיקחית מאוד, חזקה, חדורת מטרה, רגישה, פלרטטנית, בעלת ראייה אסטרטגית, אופטימית, מתחשבת, מופנמת ובהחלט לא תמימה. רקע: איימי אוהבת אומנות. היא אוהבת לצייר, ומשתתפת בחוג פיסול. יש לה אחות קטנה ושני הוריה גרושים - היא גרה אצל אבא שלה. כמו רבים אחרים, היא לא חובבת משחקי וידאו, אך אחד מחבריה הבודדים הזמין אותה אליו ואתגר אותה לשחק. כנראה שהוא אבד במשחק, כי איימי לא מצאה אותו שוב. דמות 2 כינוי: נייט מין: נקבה מראה: http://www.fullhdwalls.com/wp-content/uploads/2014/06/free-fantasy-desktop-wallpaper-downloads-4.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: מלאכה רמה 2 Nightwish דמות 1- שם: מיה מין: נקבה גיל: 15 מראה: בעלת שיער גלי, חום בהיר, ועיניים חומות ממוצעות, שקצת האפירו בגיל 13, אבל רוב הזמן מכוסות במשקפיים עם זכוכית שחורה. טיפה גבוהה לגילה, ושלדית להחריד. אופי: סקרנית, נוטה להתחכם, זהירה. יש לה נטייה להתחבר בקלות עם אנשים, והיא הילדה הכי חסרת עצמאות שתוכלו למצוא. רקע: נולדה למשפחה ממוצעת, והתקבלה לחטיבת ביניים עם כיתת התמחות במדע עם ממוצע של 94. באחד הסיורים הלימודיים שלה בגיל 13 היא נכחה בניסוי שבו נעשה שימוש בחשמל חשוף. התלמידים קיבלו משקפי מגן, אבל מיה הורידה את שלה לרגע כיוון שלחצו על אפה, והתעוורה. מאז היא נמצאת במעקב רפואי, שבו מנסים לשקם את הראייה שלה. יש לה כלב טיפולי ומקל הליכה, ובסופו של דבר היא התרגלה לעיוורון, אבל לעתים נוטה להתקף בזעם על הראייה שאיבדה. באחת הפעמים שבה נשלחה לבית החולים לניסיון על העיניים שהיה אמור להחזיר לה את הראייה בשלבים (תהליך של חודש+ שהיא הייתה צריכה להעביר בבית החולים) היא קיבלה מחדר המשאלות את המשחק, בטענה שעד שהם יצליחו לשקם את הראייה שלה, היא תוכל לראות בתוך המשחק. כמובן שמיה לקחה את המשחק בלי לשאול על מה הוא אפילו. דמות 2- כינוי: de_laura מין: נקבה מראה: שיער שמתחיל בכחול כהה בשורשים ונגמר בתכלת בהיר בקצוות, עיניים אפורות, ומבנה גוף שלדי כמו במציאות. קעקוע של צמיד עשוי גלים תכולים על פרק כף ידה השמאלי, ופונקציה מוזרה שגרמה גם לגבות שלה להיות כחולות. שיעור גיל: נערה סקילים: בישול רמה 1 Daria דמות1- שם: מיקה מין: נקבה גיל: 14 אופי: ביישנית, רגישה, חכמה, מתוחכמת, מצחיקה, ידידותית, מתחשבת, סקרנית, שנונה. מראה: שיער בלונדיני ארוך וחלק, עור חיוור מעט, עיניים כחולות כהות, רזה מעט, גובה ממוצע, שפתיים דקיקות, אף סולד, לבושה בדרך בבגדים פשוטים. רקע: נולדה לזוג הורים ואחות קטנה, מיקה תמיד נהגה להתעסק בעיצוב כללי, בהיותה בת 12 הוריה של מיקה שלחו אותה ללמוד לנגן על צ'לו, על אף שהיא לא רצתה בכך. שנה לאחר מכן, הוריה של מיקה התגרשו ומיקה החליטה להישאר עם אביה כאשר אחותה הקטנה הלכה עם אמה. כשמיקה הגיע לגיל 13 וחצי, אביה התחתן ואמה החורגת של מיקה הביאה לה את המשחק מימד72. דמות 2- כינוי: דריה מין: נקבה מראה: http://7-themes.com/data_images/out/70/7010548-anime-girl-love.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 3 די אנג'לו דמות 1- שם: סוזן בלאנק(אבל תקראו לה סוזי אם אתם לא רוצים לגמור בתור אוכל לחתול שלה) מין: נקבה גיל: 14 מראה: שיער ערמוני מתולתל עד מעט לאחר הכתפיים, עיניים בצבע ירוק זית, לחיים מלאות ועור בהיר. בד"כ היא לובשת ג'ינס ארוך וטישרט. אופי: דעתנית, חברותית מאוד-מסוגלת להתחבר כמעט לכולם. מסתגלת במהירות למקומות חדשים, שחצנית, סקרנית, אגרסיבית, פזיזה. רקע: בת יחידה, ההורים שלה עובדים במחשבים בחברת מכירות לכל העולם והם כל הזמן טסים בגלל העבודה. לפעמים שניהם טסים באותו זמן ואז היא נוסעת לישון אצל סבתא שלה עד שההורים שלה חוזרים. מבלה את רוב היום שלה במשחקי מחשב, היא די מצטיינת בלימודים אך לא משקיעה בהם יותר מדי מאמץ. הדבר היחיד שהיא משקיעה בו יותר ממשחקי מחשב הוא משחק עם החתול שלה- קארל. והדבר שהיא הכי אוהבת בעולם הוא לשחק במשחק מחשב עם קארל על הברכיים. היא הזמינה את מימד 72 חודשיים לפני הגעתו, ברגע ששמעה עליו אך ההורים שלה החליטו -כמובן- לטוס ביחד בדיוק שהמשחק היה אמור להגיע, לכן היא נסעה לסבתא שלה ולא היה אף אחד בבית בין ארבע לשמונה לחתום על המשחק, שהייתה אצל סבתא שלה גילתה שהכי מוקדם שהיא יכולה להזמין משחק חדש הוא לעוד חודש, לכן, נאלצה לחכות חודש להגעתו. דמות 2 כינוי: טינקס (tinx) מין: נקבה מראה: http://www.smithvilleschooldistrict.net/Page/854 סקילים: קסם רמה 1 שיעור גיל: נערה הורוס דמות 1- שם: נועם מין: זכר גיל: 13 מראה: גבוה, רזה, שיערו קצר ושחור, עיניו ירוקות עזות, צווארו קצר באופן משונה, שפתיו רחבות, עורו חיוור מעט, כפות רגליו גדולות ורגליו רזות וארוכות כגובהו. אופי: מתעצבן מהר, אוהב ללמוד, לא אוהב לעסוק בספורט, לרוב ידידותי, מרדן, עומד בקלות במצבי לחץ, שתלטן, לא אוהב לקבל פקודות מאחרים. רקע: נולד לזוג הורים שהתגרשו שבועיים לאחר לידתו, אמו של נועם לקחה אותו איתו וטסה לגור איתו בלונדון על מנת להתרחק מהעבר עם גרושה. בהיותו בן 10 אמו של נועם נרצחה ולאחר מכן הוא עבר לגור אצל דודו שקנה לו בתור עידוד את המשחק מימד72. דמות2- שם: הורוס מין: זכר מראה: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTMyCC12t1B917NFWQAPv2Ic6wk26pCv83lIAw7uNZS91G0AGSdeQ שיעור גיל: נער סקילים: קסם רמה 1 חסה סטורמאגדון סמית' דה חצילוב דמות 1- שם: קייג' (היא בטוחה שזה שם איום) מין:נקבה גיל: 16 מראה: שיער חום כהה וארוך, פוני קצר שבדרך כלל אסוף מאחורי האוזן, עיניים גדולות ואפורות, עור חיוור תמידי, תמיד עם עיפרון שחור בעיניים, כתם לידה בצורת X על הכתף, גבוהה ורזה אבל לא מאוד, משקפיים עבות עם מסגרת שחורה, לובשת בדרך כלל לובשת ג'ינס קרעים וטי שירט שחורה.אומרים לה שהיא יפה אבל היא לא חושבת ככה. אופי: מאוד נאמנה לחברים הוותיקים שלה אך קשה לה להתחבר לאנשים חדשים, נוטה להיות קשה עם טעויות שלה ושל הזולת, צינית,נקמנית, בעלת חשיבה אסטרטגית, תמיד משיגה מה שהיא רוצה, שקרנית טובה, יכולה להיות נחמדה כשבא לה, לא אוהבת ילדים קטנים, אוהבת אנשים מבוגרים, לפעמים הולכת לאיבוד במחשבות ותהיות, לפעמים יכולה להיות קצת ביץ', חושבת שהיא לא מספיק טובה, קנאית. רקע: קייג' גדלה למשפחה עשירה ומפונקת מאוד. בסך הכול עד גיל 12 החיים של קייג' היו כמו של כל ילדת שמנת רגילה, עד שאחותה הגדולה לוסי נרצחה במועדון לילה ע"י חבורת שיכורים. מאז קייג' לא חזרה להיות מי שהייתה פעם. היא הפסיקה לבטוח באנשים, הפסיקה לרכוש חברים והסתגרה בבית כשהדבר היחיד שהיא בוטחת בו הוא המשחקים שלה. וחתול המחמד שלה, פאזי. ההורים שלה קנו לה את מימד 72 בתור מתנת פיוס לאחר אחת המריבות הבלתי פוסקות שלהם. דמות 2 כינוי: סוויפט מין: נקבה מראה: תמימה למראה, עור בהיר, שיער ארוך שנע בין גוון חום בהיר לכתום עם פס לבן ודק שמשתשך לאורך כל השיער, עיניים גדולות ירוקות שנוטות להיראות עצובות גם כשהיא שמחה, גבוהה ורזה, קעקוע של שמש בירך השמאלית, גם לה יש עיפרון שחור בעיניים בקביעות, גם לה יש כתם לידה בצורת X על הכתף, סיכה בצורת עלה שאיתה אסוף השיער תמיד. או בקיצור- http://gallery.yopriceville.com/var/albums/Fantasy/Beautiful_Fantasy_Elf_Fairy_Wallpaper.jpg?m=1399676400 שיעור גיל: בחורה סקילים: לב"נ רמה 1 צ'ו דמות 1- שם: דניאל מין: נקבה גיל: 16 מראה: עור בהיר, שיער שטני גלי עם גוונים עזים, עיניים ירוקות-אפרפרות, גבוהה, רזה כמו מקל בכתפיים אבל מלאה ברגליים. אופי: יצירתית, מציאותית, בעלת דמיון מפותח, גאה בכל דבר שעושה (גם בדברים רעים), דרמטית לפעמים, מתבודדת אבל כשמכירים אותה חברותית, קלילה, נמנעת מרגשות (עצב, שמחה, כעס...), תמיד מעדיפה להסתכל על ההווה ולא על העתיד/עבר, כנה, תחמנית, מסתורית... רקע: תמיד האמינה שהחיים הם מתנה ושצריך להיות אסירי תודה על כל דבר שקורה. תמיד כשהסובבים אותה הלכו בזרם אחד היא עשתה בדיוק ההפך. תמיד אהבה לחיות על הקצה ולקחת סיכונים, וחשבה שהאפקט המציאותי של המשחק ייתן לה תחושה יותר חזקה של מה שקורה שם, לכן קנתה אותו. דמות 2 כינוי: אנג'ל. מין: נקבה. מראה: שיער שחור כמו פחם, קצר מעל הסנטר, עור שזוף, עיניים חומות כהות כמעט שחורות, נמוכה, רזה, מכנסי ג'ינס שחורים, חולצת טי-שירט שחורה, ומגפיה גדולות שחורות. שיעור גיל: נערה סקילים: קסם Stingray דמות 1- שם: מרי מין: נקבה גיל: 15 מראה: שיער שחור מתולתל שעובר במקצת את הכתפיים. יחסית אליה, הוא די ארוך, כי היא די נמוכה. יש לה עור מעט כהה, אבל עיניים כחולות משום מה. בעובי ממוצע. השרירים היחידים שאצלה בכושר הם שרירי כפות הידיים, בגלל אחיה שמכריח אותה לנסות איתו את כל משחקי המחשב והאקס בוקס שלו. אופי: נחה. היא לא אוהבת לעשות יותר מדי, לכן היא נופלת קורבן פעם אחר פעם למזימות אחיה המאלצות אותה לשחק איתו. מצד שני, כשהיא חייבת לעשות משהו, היא תחרותית ושתלטנית. בחיים לא תודה בהפסד או בחולשה, למרות שהיא מודעת לחסרונותיה. מתחכמת ומחוכמת, אם כי לפעמים המחשבות מאיטות אותה. מסוג האנשים שמעדיפים לחשוב לפני שהם קופצים לפעולה. רקע: יקולל מי שהמציא את הסבתות! מאז שנולדה ונקראה על שם סבתה מרי (עם פתח בהתחלה) חיה לא השתפרו יותר מדי. אחרי חמש שנים נולד לה אח קטן מעצבן והלימודים רק הלכו ונהיו קשים יותר. אה, היא גם הסתפרה, מתישהוא. המשחק אצור היה להגיע למחרת, אבל הוא הגיע קודם, כשהיא השתחררה מוקדם מבית הספר. אין לה יותר מדי עניין בחיים, בניגוד לאחיה שזכה בכל דבר אפשרי. לכן היא החליטה, בזמן שהוא נמצא בעוד אחד מהחוגים שלו, להיכנס ראשונה למשחק החדש שלו כדי להתאמן ולנצח אותו לפחות פעם אחת. דמות 2 כינוי: מליסה מין: נקבה מראה: https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSH8EnuwZaOtrMmcYV0eckljtdnq-QyDIzr6a9iPEtCVoXtxTE8 שיעור גיל: בחורה, אבל כיוון שמשחקת אותה נערה היא משוחקת כמו נערה. סקילים: קסם קרטר דמות 1- שם: טום מין: זכר גיל: 12 מראה: נמוך, רזה, שיערו קצר וחום, עניים שחורות, צוואר ארוך, שחום, כפות רגליו גדולות, רגליים ארוכות. אופי: רגוע, אוהב ללמוד, ידידותי, מתחבר בקלות, נלחץ במצבים לא נעימים, אסטרטגי, לא אוהב לשלוט באחרים. רקע: נולד להוריו כבן יחיד, אך אמו נהרגה בתאונת דרכים. אביו התחתן עם אישה אחרת, שטום לא הצליח להסתדר איתה. עקב כך אביו קנה לו את המשחק בשביל להרגיע את המצב. דמות2- שם: קרטר מין: זכר מראה: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR9hQ2_aMp1ZCuYfQcZvbBVGYrvaYwDjmLOqF_ObzdzjsoK5SS6Gw שיעור גיל: נער סקילים: תעופה, קסם רמה 2 תולעת ספרים דמות1- (הדמות במציאות המשחק) שם: ליאל, אבל כולם קוראים לה לילי (ולא, זה לא השם שלי ) מין: נקבה גיל: 15 מראה: גובה ממוצע, די רזה, שיער ארוך בצבע חום בהיר וקצת מתולתל, עיניים אפורות-ירוקות , הולכת תמיד עם בגדים סגורים.. אופי: די שקטה, אבל כזאת שכולם מכירים, רוב הזמן מסתגרת בבית, היא די חכמה ואוהבת חיות, היא לא מתעצבנת כל כך בקלות, אבל כשהיא כן, היא יכולה להתחיל לצעוק ולהיות ממש תוקפנית. היא מפחדת מדברים כמו גובה, אבל לא מחיות, גם אם הם יהיו ממש תוקפניות.. רקע: יש לה 3 אחים (בנים),אבא ואמא חולים רוב הזמן והיא מטפלת בהם, האחים שלה החליטו לקנות לה משחק מחשב כדי שגם היא תהנה קצת... דמות 2- כינוי: לילי מין: נקבה מראה: http://www.siz.co.il/my.php?i=h2wew2zjxyym.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: לחימה בכלי נשק, קסם רמה 3 צ'קיטה שם: דיאנה מין:נקבה גיל: 17 מראה:פנים חיוורות עיינים כחולות וגדולות ג'ינג'ית עם שיער ארוך וחלק.לובשת בדרך כלל בגדים רחבים שגדולים עליה בלפחות 3 מידות,עגילים על כל עצם האוזן ועל התנוך בשתי האוזניים.רזה ונמוכה אופי: אופטימית, חובבת אקסטרים, אאוטסיידרית מתוך בחירה, אוהבת לטייל, חשדנית, תמיד תדאג לאחרים אבל עדיין תסמוך רק על עצמה, מנהיגה ומשתעממת בקלות. רקע: טיילה עם הוריה בכל הודו,וכמעט בכל אפריקה ודרום אמריקה וכשטסה לטפס על האמיליה נפלה ושברה את הרגל. וכפיצוי על כך הוריה קנו לה את מימד 72. עד גיל 12 חיה בניו יורק עם משפחתה של אביה והוריה. ובלי שום התראה מוקדמת הוריה ארזו את הדברים שלהם והחליטו לעבור לסן דייגו,ועד היום היא לא יודעת מה קרה בעיניהם, מה שהופך אותה לחשדנית וסומכת רק על עצמה. בגיל 14 עברה תאונת דרכים כשבאוטו: חברתה הטובה ביותר ואמה של החברה. היא היחידה ששרדה התאונה ומאז הוריה שלחו אותה לפסיכולוגים עקב זה שחשבו שהיא הפכה לסגורה מאז התאונה אבל דיאנה חושבת שהם פשוט מפחדים לדבר איתה מאז. דמות 2- הדמות בתוך המשחק מחשב: כינוי: אקספרנסה מין:נקבה מראה: https://i.ytimg.com/vi/ihfbyoXiT5M/0.jpg שיעור גיל:נערה סקילים: קסם רמה1 היוש אני פדופיל דמות 1- שם: סתיון מין: בן גיל: 12 מראה: שיער חום, עיניים ירוקות, כחוש ושזוף, תמיד קצת מלוכלך מהעבודה. לובש מכנסיים חומים ואת החולצת האחידה של הדואר. אופי: שתוטניק, וטיפה מעצבן אבל הוא מפצה על זה שהוא חכם, נחמד ויודע לומר את הדבר הנכון ברגע הנכון. מנהיג מלידה. רקע: אבא שלו מת שהיה ממש קטן, יש לו 4 אחים קטנים ואימא שלו לא מצליחה לפרנס את כולם, לכן הוא עובד במקום ללכת לבית הספר. הוא לומד בערב ומצטיין בלימודים תמיד אמרו לו שיש לו פוטנציאל לא מומש. החברה היחידה שלו הייתה דניאל, אבל היא מתה. הרופאים אמרו שכנראה היא התעסקה עם משהו חשמלי והתחשמלה. היא הורישה לו הרבה כי היא ידעה על המצב הקשה של המשפחה שלו ובאופן כללי היה לה הרגל לעדכן את הצוואה שלה כל הזמן. והדבר הכי עצוב הוא שההורים שלה לא היו בהלוויה שלה. היא הורישה לו את המשחק מימד72, למרות שלא התחילה לשחק בו. הוא הגיעה שבועיים אחרי ההלוויה, יחד עם שאר הארגזים. הוא החליט לנסות את המשחק בשביל לנסות לשכוח ולקבל קצת חופש מהחיים העלובים שלו - שהוא אף פעם לא מתלונן עליהם. דמות 2 כינוי: פיטר מין: זכר מראה: http://www.2all.co.il/web/sites/campaigns/Cat_115413_(55).jpg שיעור גיל: נער סקילים: לחימה בכלי נשק Lolipop דמות 1: שם: דסטני גיל: 15 מין: נקבה מראה: שיער חום שוקולד באורך הכתפיים, פנים חיוורות ומנומשות קלות, עיניים אפורות גדולות יחסית לפרצוף. דסטני קצת מעל המשקל הממוצע לגילה וגם גבוהה בקצת מהממוצע לגילה. היא לובשת בדרך כלל חולצות טריקו וגינס. אופי: דסטני היא ילדה שקטה רוב הזמן. היא חכמה, בוגרת, די עצמאית אבל היא מתעקשת על כל שטות ונוהגת לבטוח בבני אדם שלא צריך לבטוח בהם. רקע: דסטני גרה עם ההורים והאחים שלה בביתם בעיר קטנה דרומית ללונדון, דסטני אינה נמצאת בקשר קרוב אם המשפחה שלה ומרבה לישון אצל חברים. היא הכירה את מימד 72 שישנה אצל חבר שעבר את המשחק ושיכנע אותה לנסות. דמות 2: כינוי: ליליום מין: נקבה מראה: http://e-shuushuu.net/images/2014-08-08-665492.png שיעור גיל: נערה סקילים: לחימה בכלי נשק ריצ' רצ':) דמות 1- שם: ניקי גיל:16 מין: נקבה מראה: שיער חום מתולתל, עור כהה למדי, עיניים ירוקות, גבוהה. אופי: פסימית, לא מחייכת הרבה,גרועה בלהסתיר את מה שהיא מרגישה, די צינית, רגישה בכל מה שנוגע לאמא שלה, מצבי רוח משתנים בקיצוניות, היפאראקטיבית קצת. רקע: ההריון שלה היה לא מתוכנן אז מיד כשהיא נולדה אמא שלה ברחה לארץ אחרת והתחילה קריירת משחק מצליחה, היא נשארה עם אבא שלה. היחסים בינה לבין אבא שלה טובים, עם אמא שלה היא לא שומרת על קשר בכלל וכשהיא רואה תמונות או איזכורים שלה בעיתונים היא זורקת אותם לפח. יום אחד, ניקי חזרה הביתה ומצאה את הדוד שלה (אח של אבא שלה) יושב על הספה ולידו קופסא גדולה... כמובן שהיה שם את המשחק "מימד72" אז היא התלהבה ומיד התחילה לשחק. דמות 2 כינוי: ניקי מין: נקבה מראה: http://4.bp.blogspot.com/-3wVrfF8FCGE/Ta8ZmtU3J5I/AAAAAAAAB7g/gxu6Lu0iDuo/s1600/Music-Girl-anime-wallpaper.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: לב"ן רמה 3, קסם רמה 2 Brandil דמות 1: שם: צ'ארלי. מין: זכר. גיל: 15. מראה: גבוה, רזה יחסית, מעט חיוור, בעל שיער ארוך (גובה הכתפיים) פרוע ושחור. עיניים חומות כהות אשר בוהות לתוך נשמתך, מעדיף ללכת עם ג'ינס, טי שירט של להקה אהובה כלשהי, ונעלי אולסטארס. אופי: מופנם, לעיתים מעט אדיש בלי להבין שהוא עושה זאת, יצירתי, מנסה לא לבלוט, חכם וחד מחשבה, סבלני, ביישן, נאמן, קשה לו להתחבר עם אנשים, וגם להיפתח, יגן על אהוביו בכל מחיר. רקע: צ'ארל נולד לזוג הורים צעירים, אך הוא אינו זוכר אותם. בגיל שנתיים, גבר אשר ברח מבית החולים לחולי נפש, פרץ לביתם וירה בשני הוריו, ולאחר מכן בעצמו. לאחר המקרה, הועבר צ'ארלי למשגחם של משרד הרווחה, ולאחר מכן- לבית היתומים על שם ד"ר נייג'ל הסוורפ. בבית היתומים, הרבה מהילדים הציקו לו על היותו שונה, ו"מוזר", אז את רוב זמנו העביר בהקשבה למוזיקה (אחד האספקטים הכי חשובים בחייו) ולקרוא ספרים. ילדות קשה עברה על צ'ארלי, והוא נכנס לדיכאון עמוק. הוא התחיל ללכת לפסיכולוג, מה שלא עזר, כי הוא פשוט הרגיש שבכל מפגש פשוט קודחים וחותכים וחופרים לו בתוך הנשמה ללא רצונו. הוא לא רצה לחיות. בלילה שבו הוא החליט לגמור עם זה, מישהי עצרה אותו. ילדה חדשה שהגיעה אל בית היתומים, לילי שמה. "למה?" היא שאלה ברכות. שאלה אחת. למה. למה. אז הוא הסביר לה. הוא הסביר לה למה. הסביר הכל. לאחר שסיפר לה, היא נגעה בידו, ואמרה "הכל יהיה בסדר". ומאותו רגע צ'ארלי ידע שהכל יהיה בסדר. הוא אהב אותה. היא היתה היחידה שהבינה. היא הגנה עליו. הגנה עליו מהעולם שבחוץ. הוא סיפר לה כל דבר. הוא סמך עליה. והיא? היא היתה שם. תמיד. שהיה עצובת שהיה שמח. היא לא ניסתה לפתוח אותות כמו כל הפסיכולוגים והתרפיסטים הארורים ההם. היא נתנה לו. לבד. והוא אהב אותה. ו... העולם לקח גם אותה ממנו. זו היתה תאונה, הם אמרו. תאונה. אוטובוס. מוות. אבל הפעם? הפעם הוא כבר היה קשה כמו אבן. לא ראו עליו כלום. הוא לא בכה דמעה אחת. אבל בפנים? הוא היה מת מבפנים. מת. מת. מת. הוא ניסה לשכוח הכל. אבל הוא לא הצליח. הוא עבר ברחוב שבה היא מתה, מאות על גבי מאות פעמים. כל יום. ואז... יום אחד, מודעה אחת משכה את תשומת ליבו בזמן שעבר הוא ברחוב הראשי. "מימד 72, המציאות מתערבת עם הפנטזיה". הוא חשב שזה היה... מסקרן. הוא נכנס לחנות אשר בחלון הראווה שלה היתה כתובה ההודעה. היה שם עותק ניסיון. הוא נכנס למשחק, ו...נסחף אל תוך העולם המופלא והמסוכן של מימד 72. דמות 2: כינוי: Brandil מין: זכר. מראה: רזה מאוד, חיוור כמו ערפד, גבוה מאוד, שיער שחור חלק ארוך עד הברכיים. לובש מעיל גשם גותי שחור ארוך, חולצה שחורה של ג'וי דיויז'יון ממתחת, ג'ינס, מגפיים צבאיים. איילינר על העיניים, שפתיים אדומות כדם, עיניים כחולות בהירות, ויש לו צלקת קטנה בצורת איקס על אמתו. שיעור גיל: נער. https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/b2/bd/e5/b2bde5fca620b0782e7169cc135ae30a.jpg סקיל: קסם. Just a girl דמות 1- שם: שרלוט מין: נקבה גיל: 13 מראה: שיער שחור חלק וארוך, עיניים שחורות וגדולות, תמיד הולכת עם בגדים כהים וצמודים, נמוכה, עור בצבע מוקה. אופי: רעה, מרושעת, פסימית, ממורמרת כמו רווקה זקנה בת שישים - אך למרות זאת מתחברת בקלות. פלרטטנית. אמנם יש לה את כל התכונות הרעות האלו, אבל היא נאמנה מאוד וחברת אמת רקע: הייתה לה משפחה מושלמת. כולם אהבו אותה והיא אהבה את כולם, עד גיל חמש (עלתה לכיתה א). כולם שנאו אותה בגלל אופייה הבוגר. בכיתה ז היא הלכה ברחוב והחליקה, ומדליין וליאה עזרו לה לקום (תחילתה של ידידות מופלאה!). הן היו מודל החיקוי שלה (כמו האחיות שמעולם לא היו לה). לפעמים היא אוהבת לשחק באנשים, אבל אף פעם לא משהו רציני. דמות 2- כינוי: שדונית קטנה (שישי בקיצור) מין: נקבה מראה: https://www.pinterest.com/pin/411375747184217480/ עיניים צהובות, הגובה וצבע העור אותו דבר, תמיד לובשת מין כובע פעמון אדום אם אוזני חתול (אדום כהה כמובן!) אוזניים מחודדות טיפ טיפה. סקילים: קסם משוררונת:) דמות במציאות (של המשחק)- שם: אריאן קרמור מין: נקבה גיל: 13 מראה: שיער חלק בצבע חום כהה, קצוץ בגלח בצד שמאל של הראש, כשהצד השני מגיע לה עד אמצע הצוואר. היא בעלת עיניים חומות וטיפה מלוכסנות, ממש טיפה. העור שלה די בהיר, למרות שיש לה גנים הודיים, ורואים את זה על השיער שלה ועל צורת הפנים. בד"כ היא לובשת מכנסי ג'ינס וחולצות/גופיות חלקות. אבל אין בעיה גם לראות אותה בחצאית וחולצה מכופתרת כמו ילדה טובה^^ אופי: היא די קשוחה, ושונאת שאומרים לה מה לעשות. אבל למרות המראה החיצוני, היא יכולה להיות רגישה, ויכולה להסתגר שעות על שעות רק בלרקוד, להקשיב למוזיקה, ולקרא ספרים. למרות שהיא לא נותנת להרבה אנשים לראות את הצד הזה. ככה שיוצא שהיא נורא בודדה. רקע: גדלה בעיר רגילה, בבית ספר רגיל. עם אמא מפרגנת ואח תאום. חולמת לעבור לארצות הברית ששם לא יבקרו אותה על איך שהיא מתלבשת או בגלל שיא צובעת את השיער שלה. היא די גיקית. מעבר לספרים, היא ממש מכורה למחשב. לפורומים, לכתיבה. וגם למשחקים. יש לה קופה שבה היא חוסכת כסף לספרים ומשחקים. היו שם בדיוק שלוש מאות שקל כשראתה את המשחק הזה. הוא נראה לה כל כך אדיר, מגניב. כל כך היא. שם היא יכלה להיות היא עצמה ואף אחד לא ידע על זה. אז היא הוציאה מאה שקל וקנתה אותו. כולל כמה תוספות בחמישים ושש שקל. דמות 2- הדמות בתוך המשחק מחשב כינוי: קאווינה מין: נקבה מראה: בערך כזה: http://img.mako.co.il/2009/12/27/e32b.jpg שיעור גיל (ילד/ה, נער/ה, בחור/ה, איש/ה, זקן/זקנה): נערה. סקילים: בני לוויה חננת על חלל דמות 1 (במציאות): שם: נועה מין: נקבה גיל: 17 מראה: שיער חום כהה ארוך ומתולתל, עיניים חומות כהות, "משקפופרית", גבוהה, רזה. אופי: ביישנית, חברותית, ידידותית, חכמה, צינית (לרוב), אוהבת לעזור (אפילו על חשבונה) רקע: מישראל, חננה בלימודים, אוהבת לקרוא ושקעה בספרים בעקבות סיפור טרגי שקרה לה ביסודי, אין לה הרבה חברים, קנתה את המשחק כי הוא הזכיר לה את סדרת הטלוויזיה האהובה עליה: SAO. דמות 2 (במשחק): שם: תשרי מין: אלף (נקבה) מראה: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/32/1b/43/321b4314a93a1c3275b5d902c9395d8e.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: קסם Kit Cat דמות 1- שם: אנג'לה (אנג'י) גיל: 17 מין: נקבה מראה: http://f.nanafiles.co.il/upload/Xternal/IsraBlog/56/55/63/635556/posts/18617262.jpg אופי: דכאונית, אך בעלת חוש הומור, לא ברורה, שקטה לרוב אבל לא יותר מדי, חברותית לאנשים מסויימים, קרה, מיסתורית. רקע: אין משהו ממש מיוחד באנג'לה אך היא מיסתורת עם המון מחשבות בטוחה. לאנג'י יש את החברים הקרובים שלה שמכירים אותה טוב ומבינים אותה. היא נמצאת לרוב מחוץ לבית, הרבה איתם מחוץ לבית, אבל היא גם אוהבת להתבודד עם מוסיקה (אוהבת בעיקר להקות מטאל, גראנצ', רוק ועוד...), סרט, משחק מחשב טוב או סתם עם המחשבות. יש לה המון מחשבות על העולם. היא לא ממש מסתדרת עם ההורים שלה, אפשר להגיד שהיא די מרוחקת מהם. דמות 2 כינוי: קליר (Clear) מין: נקבה מראה: http://www.wallpaperup.com/497334/game_girl_green_eyes_magic_witch_evil.html שיעור גיל: נערה סקילים: לב"ן רמה 4, קסם רמה 2
הסתדר לי
קבוצה ציבורית
גם ככה לא עברתם סליחה מי שכן עברה
כל אוהבי הפנטזיה!! קבוצת אוהבי פנטזיה!
קבוצה ציבורית
כל אוהבי הפנטזיה, מוזמנים להצטרף לקבוצה! נדבר על ספרי פנטזיה וסרטי פנטזיה. תצטרפו!!!
אנימההההההה
קבוצה ציבורית
אולי הייתה קבוצה כזו, אני לא זוכר, אבל לא מתקבל על הדעת בכלל שלא תהיה אחת פעילה! אלא אם כן כולכם יצורים מלאי סבל שלא צפו כל חייהם באנימה אני לא מבין למה שלא תהיה קבוצה. אז הנה היא כאן! תוכלו לדבר פה על האנימות האהובות עליכם, להמליץ עליהן, לחפור עליהן או סתם להזכיר אותן. תוכלו גם להתלונן על כמה זמן שלוקח לעונה חדשה לצאת, לדבר על דמויות, לתת לי רעיונות לאנימה טובה כדי שאוכל לצפות בה (אהם!), לשאול אנשים במה לצפות או כל דבר כל עוד הוא קשור לאנימה! אה, ואתם יכולים לבקש ממני לשים תמונות של דמויות שונות.
המלצות ספרים
קבוצה ציבורית
הקבוצה תכלול המלצות ספרים, למה כדאי לקרוא ולמה לא, מה מיוחד בספר ומה דווקא לא. הקבוצה תכלול את כל הז'אנרים והנושאים בלי יוצא מן הכלל, כולל ספרים חדשים שיצאו ממש עכשיו, סופרים ידועים ובעיקר כיף :)
נוער קורא =)
קבוצה ציבורית
ראיתי שבסימניה יש המון בני נוער שרוצים לדבר מידי פעם על דברים שלא קשורים לספרים באופן ישיר... אז הנה...... פינה קטנה משלנו :)
זהירות! ספר גרוע לפניך!
קבוצה ציבורית
בקבוצה זו תזהירו את הקוראים התמימים מספרים שלא שווים זמן.
קבוצת HTML
קבוצה ציבורית
אז בגלל שיש בסימניה אנשים לא זורמים בעליל, זאת קבוצה לכל מי שחושב שלשחק עם html ולשנות דברים באתר זה מגניב אפשר לעשות כאן ה-כ-ל פרסים למקוריים ביותר נ.ב: לכל מי שלא היה כאן במתקפת הטרור שלי, אם אתם רוצים לשנות רקע עדיף שתעשו את זה בתגובה ולא בדיון חדש, כי אז זה ישנה את הרקע גם לדף הראשי של סימניה. אלא אם כן, כמובן, זה מה שאתם רוצים
ריק ריירדן !
קבוצה ציבורית
לכל אוהבי הספור ריק ריירדן! גיבורי האולימפוס פרסי ג'קסון מבוך העצמות משפחת קיין והאלים המצריים
מטרה: 60
קבוצה ציבורית
חיחיחיחי אני עושה ניסוי קטן ^^ תכתבו מה שבא לכם בקבוצה הזאת. מותר לחפור. העיקר שנגיע ל 50 חברים. ואחרי שנגיע ל 50 נגיע ל 100 $__$ כל 10 חברים אני משנה תמונה לסלב אחר. בהצלחה לנו. הצטרפו אם אתם רוצים להראות את עוצמת ההמונים! (וגם אם סתם משעמם לכם) פול.
קבוצת פאנפיקים וכתיבה מקורית.
קבוצה ציבורית
תמיד רציתם מקום בו תוכלו לדבר עם אחרים על כתיבה? להתלונן על ספרים [הממ.... המממ... ריק]? לבכות על דמויות לא קאנוניות? לחפש בטאים? לפרסם יצירות? אז הקבוצה הזו היא בשבילכם. כל מה שצריך בשביל להתקבל לקבוצה, הוא לשלוח לי הודעה. אני מקבלת כל אחד ואחד.
אוסקבוק 2015
קבוצה ציבורית
אז לאחר שהאוסקבוק של שנה שעברה זכה להצלחה, קבלו את משחק הקיץ של השנה! למי שלא מכיר... אז. ככה. יש הרבה מאוד קטגוריות. אתם מציעים ספרים, ואחר כך מצביעים להם. לכל קטגוריה יהיה ספר זוכה אחר, הזה שיזכה להכי הרבה קולות. הקטגוריות הקבועות: הספר הגרוע ביותר הטוב ביותר הדמות הנשית הכי חזקה הדמות הגברית הכי חזקה הדמות הכי גרועה. חוץ מאלה, יעלה שאלון ואתם תציעו עוד קטגוריות. המשחק שנה שעברה התקבל בהתלהבות רבה, ומקווה שנצליח גם השנה :) אז יאללה, תצטרפו!
משחקי אמת או חובה!
קבוצה ציבורית
כל מי שרוצה לשחק מוזמן!! אני צריך עוד שני מנהלים שיארגנו את המשחקים..
אנשים מנודים בסימניה!
קבוצה ציבורית
היי אתם! אתם מנודים? אף אחד לא מכיר אתכם? זו הקבוצה בשבילכם! "אנשים מנודים בסימניה!" - עכשיו בחנויות ! *אין כפל מבצעים. *בכפוף לתקנון
מחלוקות לשם שמיים
קבוצה ציבורית
פה אתם מוזמנים לצעוק על ארן שהוא אומר שטויות ולהתלהב מהחתול המדהים בחלל שהוא בחר כתמונה של הקבוצה 3: אז הרעיון פה הוא ליצור פלטפורמה נוחה יותר לויכוחים, כל אחד יוכל להעלות שאלה או מחלוקת שעלתה לו בראש, ואנחנו נדון בה ונסיק מסקנות מעניינות לגבי כל צד. שימו לב, בקבוצה הזו לא יהיו ריבים וצעקות, המטרה הטהורה פה היא פשוט להעשיר זה את זה ולהגיע לתובנות לגבי דברים. יאפ, סופסוף מקום שלו שבו אתם יכולים להביע את דעותיכם ללא חשש, אבל אתם צריכים גם להכיר בעובדה שיכול להיות שאתם טועים(או לא מבינים את המצב בדיוק), כך שהשתתפותכם בדיונים מחייבת אתכם (ובמיוחד אותי) לבוא עם ראש פתוח לרעיונות חדשים. אפשר לדבר פה על כל דבר ומחלוקת. חוקים: אל תדרדרו לריבים (למרות שטיפה גיצים זה לא נורא, אבל את תיקחו אישי או שתנסו לפגוע), תמיד תשקלו מחדש את הדעה שלכם ואת הדעה המנוגדת, תהיו פתוחים, תשתמשו בטיעונים מבוססים ומספרים אמיתיים. מי יודע, אולי כולנו נצא מכאן חכמים ונחמדים יותר. נושאים לדוגמה: פוליטיקה, מלחמות, משמעות החיים, המצב בסימניה, שיטות לימוד, דת, מדע ובכללי כל מחלוקת שעולה לכם בראש.
ספריית כרמיאל
קבוצה ציבורית
כאן מנויי הספריה העירונית בכרמיאל מקבלים מידע עדכני על הפעילויות המתרחשות בספרייה, על ארועים מיוחדים ועל רשימות ספרים המתעדכנות כל העת. יכולים לשוחח על נושאים שונים בתוך הקבוצה, וכן למכור ולהחליף ספרים ביניכם.
קומיקס
קבוצה ציבורית
ארן כאן. המון זמן תכננתי לעשות קומיקס גדול, אבל לפני זה אני צריך לעשות אחד קטן, רק בשביל לבדוק איך זה ליצור קומיקס, אבללל אין לי רעיון. פה אתם נכנסים לתמונה: אני רוצה קומיקס בסגנון פוסט אפוקליפטי, פנטזיה, סטימפאנק ואם יש לכם רעיון טוב אני אזרום גם לז'אנרים אחרים, הקומיקס יהיה בין עשרה לעשרים עמודים, ואולי אמשיך אחרי זה. אנחנו נבנה את הקומיקס פה לאט לאט, נחליט על העלילה ועל הדמויות, ואז אעדכן אתכם עם עיצובי דמויות ודפים של הקומיקס, משו מגניב בטירוף.
הוגוורטס קיים!!!!אל תנסו להכחיש,כי אתם תהפכו לסקורטים פוצי תחת!
קבוצה ציבורית
כל מי שחושב שהוגוורטס קיים,ומת להיות שם,שיביע את זה בקבוצה הזאת,כי בזמן האחרון שמעתי כמה ילדים מכחישים את זה.פחח,מוגלגים[גם אני,אבל אני לפחות מודע.חוץ מזה,אולי אני סקיב,כי יש לי מידה של קסם-אני חוזה עתידות!!!
StarKidPotter
קבוצה ציבורית
טוב, אני יודעת שכמעט אף אחד לא יבין על מה אני מדברת, אבל למי שכן - ברוכים הבאים! סטארקיד פוטר היא להקת תיאטרון הפועלת בשיקגו, מוכרת בעיקר בזכות מחזות הזמר המשעשעים: "מחזמר מאוד פוטרי" [פארודיה על כל ספרי הארי פוטר], "סטארשיפ", "MAMD", "מחזמר מאוד פוטרי - ההמשך", "המחזמר הקדוש באטמן", "מחזמר מאוד פוטרי - שנת הסיום", וסדרת האינטרנט "שקר לבן קטן". עמוד הפייסבוק של קהילת סטארקיד בישראל: http://www.facebook.com/StarKidIsrael עמוד הפייסבוק של סטארקיד: http://www.facebook.com/StarKidPotter ערוץ היוטיוב של סטארקיד: http://www.youtube.com/user/StarKidPotter טוויטר: https://twitter.com/TeamStarKid האתר: http://www.teamstarkid.com/
תחרות- הסיפור שלפני דיסני
קבוצה ציבורית
*תאריך ההגשה הוא 30.9* *אין לפתוח דיונים* תרועות בחצוצרות!! תופים!! עוד כמה כלים!!! תתכוננו לתחרות המחודשת והשונה במקצת של קטעי דיסני!!! כל אוהבי דיסני, פיקסאר (אם מישהו כאן יאמר שהוא אוהב רק אחד מהם נתעצבן), פופקורן וכיף, הצטרפו!!! אז מה בתחרות? בתחרות ניתן לכם דמות מסרט דיסני מצויר כלשהו, ואתם תצטרכו לכתוב עליה קטע כלשהו. על מה שקרה לה לפני הסרט שהיא נמצאת בו. כל קטע נחשב- מסיפור קצר ועד שיר או מה הדמות הזו מסמלת בשבילכם (טור בגדול). אם יש פרטים על הדמות בסרט אסור לשנות את זה בקטע. אסור. למי שרוצה להשתתף, יש לנו שתי בקשות קטנטנות מכם: 1. למי שירשם, תשלחו לאחת המנהלות של התחרות (סנואו פוקס או מומו) אילו סרטי דיסני ראיתם, כולל פיקסאר כדי שנדע אילו סרטים ראיתם (זה חשוב). אם ראיתם את כולם, אתם יכולים לשלוח ולומר שראיתם או לא לשלוח בכלל ואנחנו נבין. 2. אל תעתיקו, דגש אל!!!! תעתיקו מסיפורים או ממשהו מעד עצם היום הזה (וואנס). מי שיעתיק או יכתוב משהו משם חוץ מציטוטים וכאלה שזה מותר, הקטע שלו יצא מהתחרות! אה, כן, ו- התחרות אנונימית:) חוקים נוספים למי שלא הבין, יגיעו בהמשך.... וגם, אם מישהו רוצה לשאול שאלות, להתייעץ, סתם לדבר ולומר למנהלות כמה הן מוכשרות, יצירתיות ומקסימות, מוזמן/ת. אז בואו הצטרפו בהמוניכם!!! נ.ב קרדיט לניצוץ על שם הקבוצה.
רוק שולט!!!
קבוצה ציבורית
קבוצה לאוהבי הרוק!! לא צריך טופס פשוט מצטרפים!!!!!! תחי המהפכה!!!!!!!!!! Vive la Révolution!!!!!!!!
מ"ת - מסתדרים עם מה שיש
קבוצה ציבורית
(מישהו רוצה לנהל איתי?) אוקיי. אז ככה, בא לי לפתוח מ"ת שונה. למה לא לנסות? אז.. מקשיבים? ככה זה הולך: אני נותנת לכם פרטים אקראיים שנחוצים לבניית הדמויות. אתם בוחרים ומרכיבים לכם דמות. אני נותנת לכם קצת רקע לעלילה... ואז פשוט... משחקים. בלי פרקים. זה יותר כמו סיפור ולא כמו משחקי התפקידים שנראו פה פעם. אבל. זה מה יש. משחק סיפורי. מסתדרים? מקסימום ננסה. לא? [ברצינות אנשים תנסו, אולי יהיה כיף.] --- אז הנה פרטים: שם (כל שם אתם יכולים לקצר ולהאריך ולשבש כבבת נפשכם [אפילו לנקד]): ראיינה, ג'ייד, אנה, אפריל, שיין, ג'ון, מייבס, דניאל, אנאבל, ג'ונתן, דמיאן, מדליין, אוולין, ריק, דין, תום, דילן, איימי, איאן, קלואי, מאי, ג'ייק, דיוויד, רואן, ראיין, ג'נה, גוון, סת', לוק, ריס, מלודי, מרליאה, האוורד, ג'יימס, מצב (של..): אח גדול/קטן/תאום, אחות גדולה/קטנה/תאומה, חבר ילדות, אויב, שונא, מכר, מתבודד, לא מקובל, חדש בעיר, קרוב משפחה, מישהו אבוד (?), תאום מרושע, המקביל של מישהו מעולם אחר, יתום, הוא לא מכיר את זהותו האמיתית, [אותו דבר גם בלשון נקבה] רקע: ממשפחה ענייה, עשירה, אצילים, מפורסמים, מכובדים, ממוצעים, מוכרים, נמלטים, אסירים, פושעים, גנבים, קוסמים, יצורים אגדיים טובים/רעים מוסבים כבנ"א, נרדפים, במנוסה, פירוט הרקע: אני משאירה לכם את ההסברים.. תתפרעו. מראה, מין וגזע - תבחרו לבד. כישרון מיוחד: טלקינזיס, תעופה, שיגור, לעבור דרך קירות, מהירות, ריפוי, בלתי נראות, הפנוט, אין שום קסם, לא התגלה עדיין, (ובעצם אתם יכולים להמציא אבל זה צריך להיות בגדר "קסמים יחסית קטנים ושלא תקפים לאורך זמן ארוך") טוב, אתם חייבים לקחת לפחות פרט אחד שאני הבאתי מכל קטגורייה ואתם גם מוזמנים להוסיף פרטים כמה שבא לכם, ומה שבא לכם!! כמו שמות משפחה (אם בא לכם), חיות מחמד, חפצים מיוחדים וכו' וכו'... אה.. ועוד משהו, כל אחד יכול לבחור כמה דמויות... בכבוד רב, alien 0.0
קבוצה לרעיונות
קבוצה ציבורית
זו קבוצה לרעיונות שיש לנו. זה יכול להיות רעיונות מה לעשות כשמשעמם וזה יכול להיות רעיונות לפתרון עולמי לשלום הנכסף. כל רעיון כלשהו שהתממש או לא. פה אפשר להציג את הרעיון, לדון עליו. אפשר לקחת מפה רעיונות לכל מיני דברים לחיים. מוזמנים להצטרף!
!!! כאוס מהלך !!!
קבוצה ציבורית
"החור שברעש". "השקט והשאל". שני ספרים (בינתיים), סדרה אחת וקבוצת מעריצים אחת. (בתמונה הספר הראשון ["החור בערש"] זו העטיפה הראשונה לפני ששינו אותה) מי שרוצה להיות מנהל, תפנו אליי [S-E-5914] בהודעה. אז היי, כאן מע"ך :P סופסוף מנהלת של קבוצה לא מתה :P בזכות אס-אי :P
הגל החמישי
קבוצה ציבורית
היי, בגלל שאני חסר חיים אני הולך לפתוח מיליוני קבוצות של ספרים, תתמודדו. בכל אופן מוזמנים לדבר כאן על הספר מי ייתן ויפול עליכם מטאור ביי
קבוצת אסוציאצות(בעברית: תסמיך)
קבוצה ציבורית
קבוצה נחמדה שבה נרשמת מילה וכול אחד רושם מה מילה זו מזכירה לו,האסוציאציה מקשרת בין עצמים שיכולים להיות מסוגים שונים... הרעיון הוא של אביר
ביקורת הנוער של השנה 2014
קבוצה ציבורית
הביקורות המשתתפות: חיבוק- http://simania.co.il/showReview.php?reviewId=81378 (זשל"ב) סדרת הארי פוטר- http://simania.co.il/showReview.php?reviewId=78061 (מישי) פלא- http://simania.co.il/showReview.php?reviewId=77852 (אנג'ל) שומרת אחותי- http://simania.co.il/showReview.php?reviewId=74056 (נו פיר) אשמת הכוכבים- http://simania.co.il/showReview.php?reviewId=75806 (אריאל) אני והשימפנזות- http://simania.co.il/showReview.php?reviewId=79020 (אור) גנבת הספרים - http://simania.co.il/showReview.php?reviewId=80313 (ריין RAIN) אשמת הכוכבים- http://simania.co.il/showReview.php?reviewId=77374 (ניימלס) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ טבלת הניקוד! מקום 1 (מוביל): פלא (אנג'ל)| 130 נקודות מקום 2 (סגן ^^): שומרת אחותי (נו פיר)| 115 נקודות מקום 3 (מדליית ארד) גנבת הספרים (ריין)| 110 נקודות מקום 4: הארי פוטר (מישי)| 100 נקודות מקום 5: אני והשימפנזים (אור)| 95 נקודות מקום 6: חיבוק (זשל"ב)| 90 נקודות
תחרות תיאורים
קבוצה ציבורית
הייתה כזאת קבוצה פעם. חבל שמתה.. אבל הרעיון ממש טוב! לפחות לדעתי... אז הנה קבוצה חדשה לזה.. --- כללים למי שזה לא מובן לו: כל אחד מקבל תמונה וצריך לכתוב קטע קצר שמתאים לה (כמובן, שולחים לי.. הכל באנונימיות). כשכולם מסיימים אני פותחת דיון עם כל קטע (באנונימיות). אתם מדרגים. (1-10) הקטע עם הדירוג הגבוהה ביותר מנצח. קל, פשוט וקליט.. לא? תתצתרפו ונתחיל! D:
חיות לילה
קבוצה ציבורית
הכניסה לקבוצה זו רק משעה עשר וחצי בלילה! מכירים את זה, ש(בעיקר בחופשים) אתם נשארים ערים עד מאוחר, וממש לא בא לכם ללכת לישון, אבל אין לכם שום דבר לעשות? אז כל חיות הלילה, שמחוברים בשעות לא הגיוניות התכנסו כאן ונדבר על שטויות, כי הדבר היחיד שאפשר לעשות באחת עשרה בלילה זה להיות באינטרנט או לצייר ציורים כושלים. אה, והתמונה היא ציור שלי (למרות שאותו לא ציירתי באמצע הלילה) כי לא היה לי כוח לחפש תמונה מתאימה
אווה- ביקורות למשהו שהתחלתי לכתוב
קבוצה ציבורית
אז היי. סורי שאני פותח קבוצה בשביל זה, אני פשוט צריך ממש ביקורת לסיפור וסיפור שכתבתי קיינדה מת, אז אני חייב לפתוח קבוצה. מוזמנים לצאת ~~~ רק אשמח שתגיבו ותציעו דברים. זה חשוב. תודה מראש ^____^
מוזיקה ישנה
קבוצה ציבורית
פה הקבוצה לאלה שאוהבים מוזיקה ישנה וחושבים שרוןב השירים היום (בעיקר פופ עכשוי) זה פיכסה. אז בואו דיויד בואווי, הביטלס, נירוונה, כולדפליי, אריק קלפטון ועוד מחכים לכם.
פאנפיקים / הארי פוטר
קבוצה ציבורית
כל מי שרוצה לפרסם קטעים קצרים או ארוכים שכתב על הסדרה, מוזמן לעשות את זה פה.
תיכון לילה
קבוצה ציבורית
אומיגד!!!! אף אחד עוד לא עשה קבוצה לסדרה הכי מדהימה בעלום! אז הנה !עשיתי קבוצה לכל האנשים הבורים שלא יודעים מה זה תיכון לילה!הספר הכי מדהים בהיסטוריה!
היום יומולדת ל.. ?
קבוצה ציבורית
שאלה מעניינת. שאלתם את עצמכם פעם? כי בטוח שיש למישהו היום יומולדת. איפשהו בעולם. אז אולי אנחנו לא יכולים לדעת את כל הימי הולדת של כל האנשים בעולם, אבל אנחנו בהחלט יכולים לדעת מה התאריך אחד של השני. בקבוצה הזאת נכתוב את כל ימי ההולדת של החבר'ה בסימניה. [כל מי שיצטרף, בכל אופן] בכל חודש נפרסם את רשימת ימי ההולדת של אותו החודש, וככה לא ייווצר מצב שלא נדע שיש למישהו יומולדת.. :P [הורדנו את התאריך העברי, כי זה עושה בלאגן. מי שרוצה, נכתוב לו את זה אחרי הלועזי] ינואר ג'קסונית3: 9.1 מע''ך: 11.1 סימניה: 21.1 אור: 22.1 פברואר כריס: 16.2 מרץ פרימרוז: 8.3 This is Me (מאיה): 16.3 (כ''ח אדר) אפריל יאיר111: 9.4 מומו: 27.4 (כ''ב ניסן) מאי נוגה די אנג'לו: 21.5 יוני (אנג'ליקה: 14.6) ניימלס: 16.6 אנג'ל: 16.6 ניצוץ בחושך: 18.6 חדת קרן: י''ח סיוון (השנה יוצא ב5.6) יולי סונריסה: 6.7 חסה סטורמאגדון סמית' דה חצילוב: 7.7 עורבני כחול (ג'קס): 12.7 אנוביס: 12.7 די אנג'לו: 24.7 מלאכית: 24.7 ביני: 28.7 עלמה: 31.7 אוגוסט ארגו: 10.8 פולו: 15.8 elbereth: 30.8 ספטמבר תולעת ספרים: 2.9 (כ''ו אלול) ג'ן: 7.9 (כ''ז אלול) אפרת: 8.9 (ז' אלול) קילר: 17.9 THE READER: 29.9 אוקטובר נדי לימונדי: 5.10 דרקמנדור: 7.10 דארקי: 12.10 סטינגריי: 21.10 רייני: 27.10 נובמבר די אנג'לו: 18.11 סנואו פוקס: 20.11 מישי: 30.11 הבלגית המעופפת: 30.11 דצמבר אנג'ליקה: 12.12 אורגת הדיו: 13.12 אורטש: 14.12 אנונימוס: 22.12 היוש אני פדופיל: 26.12 השורדת מהת'סון: 29.12 ---- את התאריך שלכם תשלחו או אל עורבני כחול [ג'קס] או אל מישי, ונוסיף אותו.
מזל טוב ל מפוצלים; )
קבוצה ציבורית
כולם תברכו אותה ליומהולדת!!! ! אחרת אני אבוא אליכם בלילה ו...(פאם פאם פאם פאם (נא לחשוב בקצב הנכון))
.
קבוצה ציבורית
.
ספרים - רומן רומנטי
קבוצה ציבורית
לכל האנשים שאוהבים ספרות רומנטית. לכל אלא שרוצים למכור, להחליף, לקנות ספרים של רומן רומנטי.
אישיות
קבוצה ציבורית
מכירים את המשחק הזה? למי שלא מכיר: מי שפותח דיון בוחר אישיות מפורסמת, אפשר מכל האנושות ואפשר רק מסימניה, מה שבא לכם. האחרים שואלים אותו שאלות, שעליהן הוא יכול לענות רק בכן ולא.
בני לוריאןןןןןן
קבוצה ציבורית
היוש אנשימים. יש סדרה מדהימה שקוראים לה בני לוריאן. אם עוד לא שמעתם עלייה רוצו עכשיו לספרייה או לקנות! אני ממש רוצה שתיהיה קבוצה של הספרים האלה כי הם לא כאלה פופולאריים אבל הם מושלמיםםםם אז תצטרפווווו
יומולדת לתותי!!
קבוצה ציבורית
אני יודעת שאת לא הכי מחוברת פה יותר אבל עדיין! מזל טוב!!!!!! יומולדת ___(אני לא יודעת בת כמה את כי את לא מוכנה להגיד לי) שמח!! שתחיי עד מאה ועשרים!! ושניקו ינשק אותך!!!! ותתחתנו!!! ואז תהיו שניכם עוד 120 שנה וניקו יהיה בן 200 כברXD ותמשיכי להיות פאנגירל ותמשיכי להיות חברה אדירה כל כך, כי את כזאת ותמשיכי לשלוח לי הודעות רק של 'היי' בשנייה שאני מתחברת בעיר הציורים ואני לא יודעת מה עוד להגיד כרגע. זה עוד יבוא לי. חיחי. זה עוד יבוא לי. אז בינתיים ביני אאוט (אה, את התמונת פרופיל שלה אני ציירתי. תודה לה שהיא השתמשה בה. יאי!)

קבוצה ציבורית
מכירים את זה שאתם לבד, בלילה, אם מצב רוח מגעיל? זאת הקבוצה בשבילכם. בלי ״אוי אני לא אומר אני חופר כבר״. זה נגד חוקי הקבוצה!!!(: קדימה, חבריי המבואסים!
קבוצת ציורים
קבוצה ציבורית
כאן אתם יכולים לפרסם את הציורים שלכם ^.^ פנדה מעולם אחר~
סרטים
קבוצה ציבורית
סרטים שהרסו ספרים, סרטים שעומדים לצאת בעקבות ספרים, וסתם סרטים לא קשורים לספרים. הקבוצה מוקדשת לכל אלה שבאמת קוראים ספר במקום לרוץ לראות אותו בקולנוע.
הספרים
קבוצה ציבורית
כאן אתם יכולים לדבר על הספרים האהובים עליכם, לא משנה איזה ספר זה. אבל בגלל ויכוח קטנטן יש חוקים: 1. אין להשמיץ. 2. אתם יכולים למתוח ביקורת על ספרים, אבל שימו לב - שתהיה מתונה. 3. תהנו:) ______________ ~פינת המומלץ~ שבה ניתן למצוא המלצה על ספר איכותי. שם הספר: שומרת אחותי שם הסופר/ת: ג'ודי פיקו מס' עמודים: 446 תקציר: אנה היא נערה רגילה, מלבד עובדה אחת ההופכת את יחסיה עם משפחתה לטעונים רגשית: הוריה הולידו אותה רק כדי שאחותה הגדולה, קייט, תוכל להילחם בלוקמיה שלה. בגיל 13, כמו רוב המתבגרים, אנה מתחילה לשאול את עצמה מי היא באמת, שכן תמיד הוגדרה ביחס לאחותה. כך היא מקבלת החלטה שאולי אין להעלותה על הדעת, החלטה שתקרע את משפחתה לגזרים ושעלולה להיות הרת-אסון לאחות שהיא אוהבת. ביקורת אישית: אוקיי, הספר הזה הוא ספר מדהים וסוחט דמעות, אני לא מאמינה שרק לפני כמה ימים נתקלתי בו. אין לי הערות עליו, חוץ מזה שזה קצת מעצבן לחזור אל העבר כל הזמן, אבל זה הכרחי להמשך הסיפור. אין לי הרבה מה לכתוב.. אני מציעה לכם לקרוא! למי מתאים הספר: למי שיודע להחזיק את עצמו בידיים. וגם, יש שם איזכורים מיניים, לכל מי שזה מפריע, הפסד שלו. אני ממליצה לכל אלה שמסתייגים מסיפורים שחולי סרטן מוזכרים בהם, לקרוא את זה, אולי זה יראה לכם עולם חדש, אני בטוחה שכולם יראו אחרת את העולם אחרי שיקראו את הספר הזה. הערות: ספר מדהים, מומלץ בחום. ___________________ ~פינת הספר ההפוך~ שבה אפשר למצוא ספר אקראי כלשהו בכל יום:) לב של דיו, יש עוד 2 ספרי המשך, זה סיפור... סיפורי. תבינו כשתקראו. ___________________ ~פינת התאומים~ שבה אפשר למצוא ספרים שמתאימים אחד לשני כמו תאומים. חוג התריסר, ושומרי ההיסטוריה. שתי סדרות ספרים שעוסקות במסע בזמן, ודומות זה לזה באופן מובהק. •חוג התריסר || קריסטין גייר || עד כה ספר 1;אודם. • שומרי ההיסטוריה || דמיאן דיבן || עד כה 2 ספרים; ראשית הסערה+סירקוס מקסימוס ________________ ~פינת הסופרת~ קראתם נכון, זה סופרת, לא סופר, כאן תוכלו לשמוע על סופרת אחת בכל שבוע, והפעם: -פיליפה גרגורי. וואו. אוקיי, פיליפה היא סופרת ושדרנית ברדיו ובטלוויזיה, היא מתגוררת באנגליה. פילפה ידועה בספריה ההיסטוריים והמדויקים להפליא, רוב ספריה מספרים על אנגליה של הנרי השמיני, קראתי כמה מהספרים שלה ואני יכולה להבטיח לכם שפילפה לא מרחמת על הדמויות ,היא מתמודדת עם האמת. ותאמינו או לא, יש לה ספרים שבהם שום דמות לא מומצאת והסיפור של כולם בא מההיסטוריה של אנגליה. אני, אישית, ממליצה על בת בולין האחרת. ______________ אני ללא ספק ילדה משועממת. לכל מי שרוצה להיות מנהל יכול לפנות אליי בהודעה פרטית. •ayal•
מוסיקה
קבוצה ציבורית
כל מה שקשור למוסיקה, מכל הסגנונות, הסוגים והז'אנרים - כאן. כל שוחרי המוסיקה מוזמנים.
יום הולדת שמח!!
קבוצה ציבורית
לא בדיוק יום-הולדת, יותר שלשום-הולדת, אבל טוב מאוחר מלעולם לא. שונאת את המשפט הזה. בכל מקרה, כנסו לאחל לניצה (כן, ניצה. עדיף מניצי. זה נשמע כמו מיצי, ואני לא בעד חתולים) איחולים לבביים, ואל תשכחו לצרף מתנה.
נבוטים שולטים ומכסחות דשא נדונו לאבדון
קבוצה ציבורית
זו הקבוצה של הריב בין אנג׳ל וסמדר. אנא, היו חכמים, נהגו בחוכמה והבינו שנבוט = שליטה, ולא מכסחת דשא. תרדו עוד. ועוד... ועוד... נבוט שולט! אם אתם חכמים מספיק בשביל להבין את זה, תצטרפו לקבוצה.
אוהבי האנימות והמנגות
קבוצה ציבורית
הקבוצה הזאת נועדה לכל האנשים שאוהבים אנימה ומנגה. אנימה זה סוג של סדרות/סרטים אנימציה יפנית ממגוון מאוד רחב של סוגים וז'אנרים שבדרך כלל מבוססים על מנגה(קומיקס יפני) לדוגמא: Death Note מחברת המוות tengen toppa gurren lagan dn angel. גשם זאבים. hidian no aria. גוסיק. נארוטו. בליץ. katekyo hitman reborn . darker then black. ועוד הרבה אחרים. הרבה מאוד אנימות ומנגות ניתן למצוא באתר MyAnimeList או בקיצור MAL קישור - http://myanimelist.net
הסודות של ניקולס פלמל בן האלמוות
קבוצה ציבורית
כל מי שאוהב את שני הספרים שיצאו עד עכשיו בסדרה או קרא רק את הראשון, אני בעצמי מתחיל את השני רק מחר שייכנס. נדבר על הסדרה ונסביר דמויות
אוהבי מיתולוגיה יוונית ורומית
קבוצה ציבורית
כל מי שאוהב את המיתוסים המרתקים של המיתולוגיה היוונית והרומית. נדבר פה על המיתוסים מהמיתולוגיות ונשאל עליהם שאלות. נדבר עליהם וסתם נפתח עליהם דיונים.
שבע הממלכות
קבוצה ציבורית
אומנם בינתיים יצא רק ספר אחד, אבל אני חושבת שכולם מייחלים לעוד ספר, ומדברים על הסדרה הזאת הרבה... (באמת התפלאתי שלא עשו קבוצה עוד קודם....) מוזמנים :) ~~~ משחק תפקידים נושא פרסים! יתקיים בקבוצה משחק תפקידים שעורך 10 פרקים. ובסופה, יחלקו כל מיני פרסים לפי קטגוריות- שחקן השנה, מרושע השנה, טוב השנה, הדמות האהובה (ועוד כמה שאני אחשוב עליהן), זוכה אחד יהפוך למנהל יחד איתי, בגלל שאני לבד בניהול בינתיים. כחלק מהשחק צריך לשלוח לי (אנג'ל) את הפרטים הבאים: לכל אחד צריכים להיות שני שחקנים, אחד בן אנוש, ואחד מחונן, מבלי יוצא מן הכלל! (טוב, חוץ מאריה) אי אפשר לעשות שתי בנות ושני בנים, צריך לעשות אחד בן ואחד בת. מחוננים צריכים לשלוח- שם: את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): גיל: מראה: ממלכה ממנה הדמות הגיעה: ההיסטוריה של הדמות: בני אנוש צריכים לשלוח- שם: מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): מקצוע: גיל: מראה: ממלכה ממנה הדמות הגיעה: ההיסטוריה של הדמות: רשומים: ~אנג'ל~ מחונן- שם: טיארה את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: טלפתיה מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): אסירה בכלא של מלך, עושת צרות גדולה, הייתה פעם איכרה. גיל: 17 מראה: שיער בלונדיני, עין אחת כתומה, השנייה צהובה, בשתייהן ניצוץ אדום שמדמה אותן לאש בוהקת, אף סולד, פרצוף יפה עור חיוור להחריד וחולני במקצת. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: נאדר. ההיסטוריה של הדמות: עושת צרות קטנה, כל הזמן רוצחת מחדש למלך שומרים, אבל המלך מצליח להחזיק בה אחרי הכל, היא ממשכיה להתנגד לו ופעם או פעמיים ניסתה לרצוח אותו, והיא הייתה מצליחה אילולא המלך היה מחונן שמתמחה בשדה מגן. היא הייתה בת למשפחה די מרדנית, הרגו את כל בני משפחתה מול עינייה מכיוון שהם לא היו מוכנים לשלוח אותה אל בית הספר המיוחד, בגלל כל המרדנות שלה, טיארה הפכה לאסירה בעזרת אזיקים מיוחדים שהדחיקו אות כוחותיה. בן אנוש- שם: גארד גולן. מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): בן אצולה. מקצוע: מפקד המשטר המלכותי של לינד. גיל: 20 מראה: עיניים חומות, שיער שחור, תווי פנים ברורים ויפים, אף ישר, עור שחום, שרירי. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: לינד. ההיסטוריה של הדמות: למד מאז שהיה ילד בפנימייה שבה למדו אותו להילחם, מעולם לא למד קרוא וכתוב. הוא מעולם לא פגש את המשפחה שלו שוב. הוא התחיל בתור חייל זוטר רגיל בגיל 16 עד שעלה בדרגות והגיע לרמת מפקד המשמר. ~לוחמת הפגיון~ מחוננת- שם: לייר מחונן/בן אדם: מחוננת. אם את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: למידה מהסביבה. עם לייר רואה נמר שצד ציפור, המוח שלה מיד מצלם את זה והיא יודעת בדיוק את הטכניקה, את הזמן שנדרש לנמר ללמוד אותה, איך משתמשים בה ועל מי זה עובד. זה עובד על כל סוגי הדברים שקורים בטבע. מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): לוחמת שברחה מצבא המלך. מעמד של פושעת חסרת בית, מה זה אמור להגיד לכם? גיל: 19 מראה: שיער חום עד המרפקים (לא ממש קצר, לא ממש ארוך.) רוב הזמן פרוע ולפעמים בצמה. עצמות לחיים גבוהות יחסית, פנים שלווים, עין אחת בצבע קרמל (חום כהה מבריק) ועין אחת צהבהבה-ענברית. גבוהה, עם צלקות מעטות על הידיים וצלקת אחת דקה שחוצה את העין החומה. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: נאדר, אבל היא ברחה משם ומסתובבת בעיקר בסאנדר. ההיסטוריה של הדמות: הייתה מפקדת צבא של המלך, עד שנפצעה באחד הקרבות הגורליים בממלכה בפגיעה קשה שלא אפשרה לה להילחם חודש. במהלך החודש מפקדי הצבא האחרים נטשו אותה בשדה הקרב בפקודתו של המלך, היא הייתה חייבת להסתדר ולהחלים לבד והיא שומרת טינה למלך ולמפקדי צבאו. נולדה למשפחה ממעמד גבוה יחסית וכיום חיה מגנבה וממכירת נשקים שהיא מכינה ממתכת גנובה וידע בנפחות. בן האנוש- שם: אונדר מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): בן אצולה, אחיו של תיגר. מקצוע: אלכימאי גיל: 40 מראה: גבוה ושרירי מאוד, שיער שחור ארוך חלק אסוף בטבעת כסף. עיניו בצבע דבש, חמות ומבינות. הוא לובש לרוב בגדים אפורים וחומים פשוטים. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: סאנדר. ההיסטוריה של הדמות: הוא גדל בממלכת תיגר, אחיו הבכור ירש את הכתר כשאביו מת. אונדר נישא לאהובתו, בת לאדם עשיר מאוד, והיא הולידה לו שני ילדים מחוננים תאומים, בן ובת. הוא הסתיר את ילדיו מפני אחיו המרושע שתמיד התייחס למחוננים כאילו הם חפץ, ועבר לגור בלינד. תיגר אהב להוביל את צבאו לקרבות בלי שום סיבה, ואונדר חשש לחייהם של הילדים. הוא הסתיר את קיומם מיום היוולדם, והקים למענם ולמען כל המחוננים של הממלכה אגודה סודית להסתרת מחוננים.בעזרת נוסחא סודית ועלים של צמח נדיר הוא הצליח לפתח חומר המסווה את הצבעים השונים של עיני המחוננים, מה שהרבה מחוננים היו שמחים לקבל. ~דריי~ מחוננת- שם:דריה את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: מסוגלת להפוך כל דבר לנשק. זה יכול להפוך לרעל או לסם כלשהו.. או אפילו לכלי רצח. מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): איכרה גיל:17 מראה: שער מתולתל בקבוקים חום בהיר עין אחת סגולה והשנייה כחולה כהה שיוצרת גוון של סגול, רזה במיוחד גובה ממוצע וצלקת בגבה ובצוורה בעלת נמשים רבים ויפיפיה. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: לינד ההיסטוריה של הדמות: מעולם לא נראתה מחוננת אך עיינה המשונות תמיד שידרו משהו על טבעי ולא ברור. רצחה את אביה בעזרת וילון ואת אמה ברעל שיצרה מיין והשליכה אותם לים בעקבות התקף זעם שעובר עליה מפעם לפעם בגלל טראומה שעברה בגיל צעיר . הסתתרה בספינת משא והפליגה איתה לסאנדר ומאז היא מסתתרת ביערות שם וחיה על הכוח שלה שלא מאפשר לאף אחד להתקרב אליה. מפעם לפעם שחוותה שוב את התקפיה הוציאה זעמה בריצה ארוכה המעניקה לה תחושת שחרור וחופש או על איכרים חסרי ישע וחיות למיניהם. מעולם לא חיבבה איש ונהנתה לענות ולהרוג גם ללא התקפי הזעם שלה. פעם אחת שרצה הגיעה למרגון סיטי ונשארה שם מאז. בן אדם- שם:זיאר מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם):איכר מקצוע:סייס גיל:15 מראה:שער בלונדיני לא ארוך ולא קצר,עיניים אפורות, גבוה וחסון. ממלכה ממנה הדמות הגיעה:לינד ההיסטוריה של הדמות:נולד למשפחה במצב כלכלי לא הכי טוב, כשהגיע לגיל 12 טייל בשדה ומצא סוס חום יפיפה, מאז הוא שלו. הגיע לתצוגת המחוננים כמו כל תושב אחר וכן, גם כדי לרכוש לעזרת אביו מחונן שיעזור בעבודות החווה. אריה- שם: אלרוו (Alerwo) מחונן/בן אדם: בת אדם אם את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): מתנקשת, שכירת חרב כשצריך גיל: 19 מראה: שער חום בהיר ארוך. אתלטית כזו, עיני שקד, אחת בצבע אינדיגו והשניה בצבע טורקיז (לא מחוננת! קורה שלאנשים יש עיניים לא תואמות!). עור כהה, רזה, גמישה, מהירה, בינונית. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: אסטיל ההיסטוריה של הדמות: התחזתה לגבר כדי שתוכל ללמוד לחימה בשמך כמה שנים, ואז ברחה ולימדה את עצמה את השאר, מתמצאת ברעלים בזכות נסיונות שונים, ואשפית בחץ וקשת ובהטלת סכינים. אבא שלה התנגד לזה שתלך ללמוד, אז הם ניתקו קשרים, ואמא שלה הייתה מחוננת שנשלחה למלך. שני האחים שלה עזרו לה ללמוד להילחם בהתחלה, ואז עזבו אותה כדי שתלמד להתסתדר, היא חיה במשך עשר שנים לבד, ונודעת כבר כמתנקשת למי שצריך אותה. קסטה- שם:אלאנורה את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: ידע מעבר לכל רמת הידע של אנשי העולם מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): איכרית גיל:16 מראה:נערי,שיער שחור עם עיניים שונות בצבען- ירוק ואפור גוף אתלטי וגמיש. ממלכה ממנה הדמות הגיעה:וסטר ההיסטוריה של הדמות:היא נולדה ככל הנראה למשפחת אצולה-ננטשה בפתח בית איכרים שגידלו אותה מהיום בו ננטשה בן אנוש: שם:אריון מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם):בן אצולה מקצוע: רפואה בבירן סיטי גיל:18 מראה:שיער בלונדיני ארוך וחלק עם עיניים חומות. ממלכה ממנה הדמות הגיעה:וסטר ההיסטוריה של הדמות:נולד בסאות' ביי שבסאנדר לאימא שהיא מוסטר ואבא מסאנדר. ~נטע~ מחונן- שם: דין פין\בייט את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: שודד יכול לגנוב דברים רבים בלי שיתפסו אותו מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): מהעולם השלישי גיל: 13 מראה: רזה, תלתלים שחורים, צלקת על הזרוע, שזוף מעט, גבוה עם עין ירוקה ועין בצבע זהב. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: וסטר ההיסטוריה של הדמות: אימו של דין גידלה אותו עד גיל 4. משפחה אחת הייתה חיבת למשפחת פיין כסף. לא היה לה מאיפה להשיג אז היא גידלה את הילד עד גיל 8. בגיל 8 משפחת בייט שלחו את הילד לפנימייה. דין ברח מהפנימיה והיום הוא נער רחוב. בת אנוש- שם: דינאה מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): בת אצולה מקצוע: נסיכה גיל: 12 מראה: שער בלונדיני ארוך, עניים אפורות, שפתיים דקות, עור לבן, רזה ובגובה בינוני. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: וסטר ההיסטוריה של הדמות: היא הבת של מלך וסטר.
מפוצלים - משחק תפקידים
קבוצה ציבורית
~ההרשמה נסגרה - המשחק התחיל!~ כולכם בני שבע עשרה. עברתם את מבחן ההתאמה שלכם, והצטרפתם לפלגים. אתם הדור שלפני טריס. למשחק תהיה מין הקדמה - שתתאר את תהליך ההצטרפות שלכם לפלג, ובה תהיו בני שש עשרה. לאחר מכן, מכיוון שאתם הדור שלפני טריס - כולכם, בלי יוצא מהכלל - בני שבע עשרה. בכל פרק שיפתח, יתואר מצב שיכול להתרחש/התרחש בספר, ואתם תפעלו בהתאם. תוכלו לבחור צדדים - עם אוריינות, או נגד. הצעדים שתעשו בכל פרק ישקפו את הבחירה שלכם. פרטים נוספים יופיעו בתחילת כל דיון. *לבקשות מיוחדות כמו: לעבור פלג, להיות מדריך [יפורט בהמשך] והטבות כלשהן - תפנו בפרטי. *את האופי של הדמות תעצבו לאחר קבלת התשובה בנוגע לפלג, כדי שיתאים. *אתם יכולים ליצור קשרי משפחה בין השחקנים. [תאומים שערקו לפלגים שונים, דודים, אחים וכו'..] כשנראה מה הטפסים - נוכל לקשר בין הרקעים לדמויות (בפרטי) - ואולי תמצאו איזה בן דוד או תאומה שנמצאים בפלג אחר.. אם לא הבנתם משהו - תפנו אלינו בשמחה.. אומץ לב מדריכה: סילב. (שיער שחור עד המותניים. עיניים אפורות, גובלות לשחור. מבנה גוף ממוצע, אך היא הזריזה ביותר). מועמדים: ג'קי (שושה) ג'ק (תלתן התמנון הירוק) אפריל (אנחל) סקיי (מישי) אוריינות מדריכה: מוריה. (שיער חום כהה, אסוף בקוקו נמוך עד השכמות. עיניים בצבע חום בהיר. גבוהה. בעלת משקפיים קטנות). מועמדים: קייט (טוטי) ג'יזל (סטינגריי) נדי (נדי הלימונדה) לפיס (זאבה) ידידות מדריך: דון. (שיער ג'ינג'י קצר. עיניים בהירות. בעל חיוך מטופש. [במקור מפלג כנות]). מועמדים: אלכס - בן (סאמבודי) איימי (behind the music) קארו (אריה) הקרבה עצמית מדריכה: לולה. (שיער חום בהיר, אסוף באופן תמידי בצמה על כתף שמואל. עיניים כחולות. נמוכה יחסית. [במקור מפלג ידידות]). מועמדים: ג'ונתן (מישי) איילין (☆ ★ shoval ☆ ★) כנות מדריך: סטיב. (שיער בלונדיני קצר. עיניים ירוקות. בעל כתפיים רחבות. [במקור מפלג אומץ-לב]). מועמדים: ליה (מע''ך) איז (מפוצלים;)) ~חירטוטית חקיינית~ שם: קת'רין "קייט" רודס. בן/בת: בת. פלג: אוריינות. מראה: קארה שחור, עור בהיר, חזקה, חטובה, גבוהה, עיניים אפורות. אופי: מרירה, מרדנית, אנוכית, חכמה, ביקורתית, רגישה, סגורה. רקע: חייתי בפלג הקרבה עצמית, עד שהבנתי שה"נוקשים" משעממים אותי. הבנתי שהעולם הזה מפגר, מה אנחנו חייבים בכלל לחסרי הפלג? מפונקים שכמותם! ומה אנחנו קיבלנו? חוצפה. הייתי חייבת לערוק, במבחן ההתאמה הסתבר שאני מתאימה לפלג אוריינות שבו בחרתי, ו... המשך יבוא. ~שושה~ שם: ג'קי ג'ולס [כינוי ג' ג' (J.Jׂ)]. בן/בת: בת פלג: אומץ לב. עריקה מפלג ידידות. מראה: שיער שחור ארוך- עד אמצע הגב. תווי פנים פשוטים ועדינים. עיניים חומות-שחורות, צבע עור כהה. גבוהה (1.68), לא שמנה ולא רזה. תמיד במכנסיים עד הברך וגופייה. אופי: חברותית, תחרותית, אמיצה. רקע: נולדה בידידות, והיא בת יחידה. ערקה בגלל שאף פעם לא הרגישה שייכת. עזבה את חבר הילדות שלה, אלכס, מאחור. במבחן ההתאמה אמרו לה שהיא מתאימה לאומץ לב וחששותיה הובהרו, הוריה תומכים בה על החלטתה אף על פי שאינם מסכימים איתה. ~סאמבודי (:~ שם: אלכס שאנון בן/בת: בן פלג: ידידות מראה: שיער ג'ינג'י שלרוב אסוף בקוקו, עיניים כחולות, דיי גבוה. אופי: נחמד, ידידותי, מאמין שבכל בן אדם יש משהו טוב, חברותי, דואג לחבריו, לפעמים חסר טאקט. רקע: גדל בפלג ידידות יחד עם החברה הכי טובה שלו והאהבה הראשונה שלו, ג'קי, אשר לבסוף עברה לפלג אחר. אביו מת בילדותו והוא לא זוכר הרבה ממנו, והוא לרוב מטפל בשני אחיו הקטנים. משפחתה של ג'קי עזרה לו ולמשפחתו לאחר מות אביו מכיוון שגרו בשכנות אליהם. ~ Stingray ~ שם: ג'יזל ארנו. בן/בת: בת. פלג: אוריינות. ערקה מפלג כנות. מראה: עיניים כחולות צלולות שבוהקות על רקע העור השזוף שלה. רעמת שיער קופצנית, שחורה כמו חושך. בעלת עצמות לחיים בולטות ושפתיים סדוקות ודקות. יש לה אף קטן וסולד שמרבה להצטנן. הפנים שלה פשוטות יחסית ולא בעלות יופי או עיוות שנחקק בעין, אולם נימת הגיחוך שבפניה גורמת לחן בלתי מוסבר. לצערה, את הגובה שלה ירשה מאביה. כלומר, שום גובה. בגלל הגובה שלה, נדמה שכל דבר בה קטן: ידייה, רגליה, אפילו האוזניים שלה. היא נוהגת לכנות את עצמה "קומפקטית". הדבר היחידי שלא קומפקטי בה הוא שיערה וכמות הדיבורים שלה. אופי: דעתנית בהחלט. לא ידוע אם בשל חינוך הפלג ממנו ערקה, או בשל נטייתה לפלג אשר ערקה אליו. לעיתים קרובות מרוב מחשבות היא לא מצליחה לשים לב לפרטים החשובים, אך תשומת ליבה נתונה לפרטים השוליים שרבים לא מבחינים בהם. למרות חוסר הטקט המשווע שלה שסירבה להרפות ממנו כשערקה, היא חביבה למדי. היא אומרת רק את הדברים שהיא יודעת שלא יפגעו מדי באנשים. רוב הפתיחות שלה, היא למראית עין בעיקר. מי יחשוד בסודותיה של נערה שאין לה סודות? יש שייאמרו שזה חכם. היא מזלזלת בהם, בכל מקרה. רקע: אמת. יש יותר מאמת אחת. תמיד. לכן, ידיעת האמת הזו, תמיד עשתה לה סחרחורת. מה אם לא רוצים לדעת את האמת? לאף אחד לא הייתה תשובה לשאלה הזו. יותר נכון, אף אחד לא באמת רצה לענות לה. לא אביה, לא אמה. לא כל הדודים והדודות שהיו, ובטח ובטח שלא נהג האוטובוס הגבוה שצחק לעיתים עם אבא. מצחיק. בפלג כנות לא מוכנים להודות באמת. ~behind the music~ שם: אמילי 'איימי' סמית' בן/בת: בת פלג: ידידות , ערקה מאוריינות. מראה: שער שחור כפחם ומתולתל ממש כמו בקבוקים , עיניים אפורות בהירות , עור כמעט לבן , גוף דק ושטוח , אף קטן ומעוגל , שפתיים מלאות , ככל שהיא נראית שמחה יותר - ככה יותר כואב לה מבפנים , אבל היא מנסה להסתיר זאת כיוון שעצב נוגד לעקרונות של הפלג שאליו ערקה. אצבעות ארוכות ודקות ועור חלק כמעט לגמרי. אופי: מתעצבנת בקלות אך נוטה להסתיר זאת , חייכנית , צבועה , חברותית , נצלנית , תככנית , אינטיליגנטית במיוחד , שקרנית מעולה , אוהבת את עצמה , בעלת מודעות עצמית גבוהה , דואגת לגופה ולנפשה יותר מכל דבר אחר , שופטת אנשים ע''פ רושם ראשוני ומתעלמת ממה שבא אחר כך, לא דואגת לעתיד ומסתכלת רק על ההווה . רקע: אמילי נולדה וגדלה באוריינות , ומאוד אהבה את ההתנהגות שלהם , מאוד התחברה למסר שהם מנסים להעביר . היא תמיד הייתה בעדם ושנאה את 'הקרבה עצמית' , וזממה להפיל אותם - למרות שהיא ידעה שהיא לא תוכל לעשות זאת . העריצה את ג'אנין , אך לאחר סכסוך עם משפחתה בגיל 14 הבטיחה לעצמה שכשתגדל היא תערוק לפלג שבו לא תסתכסך יותר , שבו יאהבו אותה . למרות שמבחני ההתאמה הראו לה שהיא מתאימה לאוריינות , היא הלכה עם מה שהלב אמר וערקה לידידות למרות שלא התאימה לשם בכלל . היא עשתה זאת רק בשביל להיות רחוקה מהמשפחה , ולנצל את החברותיות של חברי פלג 'ידידות' . למרות זאת, בנפשה היא עדיין בעצם חברת אוריינות , והיא מצטערת על כך שערקה. ~אריה~ שם: קארו ארלס בן/בת: בת פלג: ידידות מראה: שיער חום צבוע לאדום, לרוב לובשת שחור וכובע, אוהבת לענוד תכשיטים, קעקוע מאחורי הצוואר של עוגן, עיניים ירוקות אופי: חברותית, מצחיקה אם גם קשוחה אך לא לגמרי מראה זאת, סקרנית, אוהבת לצייר, מנגנת בכינור, אוהבת מתיחות, ריקוד ומוזיקה. רקע: ערקה מאומץ לב החברה לא התאימה לה,אבא שלה תמך בה כשסיפרה לו מה מתכוונת לעשות וידע שזה מה שתעשה בסוף לפי אופייה, חבריה חשבו שהיא השתגעה כי אומץ לב זה החיים שלה ומה שהיא, האתלטיות הקפיצות האומץ ובכל זאת העדיפה לעזוב. ~תלתן התמנון הירוק~ שם: ג'ק בן/בת: בן פלג: אומץ לב מראה: שער קצוץ, קעקוע של גולגולת על הכתף השמאלית, לובש חולצת טריקו שחורה חלקה, מכנס שחור כהה ארוך. עיניים שחורות, עור בהיר. נעלים שחורות. אופי: קשוח, בטוח בעצמו, בעל חוש הומור. רקע: גדל בבית יתומים, היה הילד האהוב ביותר על המטפלת הראשית היא תמיד נתנה לו יותר שמיכות, יותר אוכל, יותר הכל, אבל לו לא היה אכפת מזה. הוא תמיד היה מרוחק ממנה. היה בפינה מרוחק מכל הבלגן שהיה שם. ~נדי לימונדה~ שם: נדירה( אבל בקיצור נדי) מין: בת פלג: אוריינות אופי: מוזרה, תלמידה מצטיינת, אוהבת לקרוא ולראות סדרות מד״ב, חברותית, מציקנית, שיער חום בהיר וקצר עיניים כחולות. רקע: חיה בבניין קטן ומשותף בפלג הקרבה עצמית, עם חתול בשם אפרסק, הבנתי שהחיים בפלג הזה לא מתקדמים לשום מקום, לא הנאה, לא השכלה, ושום פינוק! ובכלל כל האוכל הטבעוני הזה מגעיל אותי, אני עברתי את מבחן ההתאמה וגיליתי שאני מתאימה לאוריינות. התלבטתי המון, אבל בסוף החלטתי לעבור. ~אנחל~ שם: אפריל, אבל כולם קוראים לה פריל. בן/בת: בת. פלג: אומץ לב. מראה: עיניים חומות דבש מלוכסנות,שיער ארוך בצבע סגול עם כחול בקצה, שפתיים מלאות שבהם יש חיוך מהפנט,אף שבו נעוץ נזם חישוק, פנים יפות ומושכות, צבע עור כהה ,לא גבוהה במיוחד וגזרתה דקה וחטובה ביותר. אופי: אומרת הרבה דברים שלאחר מכן מצטערת עליהם, ביישנית ליד אנשים שאינה מכירה, קשה לה כשהרבה אנשים מדברים איתה בבת אחת למרות שהיא מדברת הרבה היא לרוב לא חושפת את עצמה, היא מתעצבנת בקלות מהאנשים שהיא אוהבת אך מאופקת כאשר היא נמצאת בחברת אנשים שאינה מכירה לגמרי, היא לא אוהבת שמכללים. שונאת צעקות וחיות, אבל היא לא מפחדת לפתוח את הפה כשצריך גם אם היא עושה רושם מוטעה של ילדה טובה היא גם יכולה להתעצבן, והכי חשוב לא פוחדת מאף אחד. רקע: נולדה בפלג ידידות להורים שלא באמת היה להם אכפת ממנה משום שעשו לפני הרבה שנים טעות ובחרו בפלג הלא נכון, ועד עכשיו היא הייתה לבד וגם כאשר היא נמצאת בחברת אנשים מרגישה בודדה ביותר. ~מישי~ שם: ג'ונתן בן/בת: בן פלג: הקרבה עצמית מראה: שיער שחור פרוע, ועיניים כחולות כהות. עור בהיר. קצת שרירי. פנים חלקות, מושלמות. מבט מהורהר. אופי: אמיץ ומתחשב. בעל שקט נפשי ולא מרבה לדבר על עצמו. בפעמים הבודדות שהוא חושף את מה שהולך לו בפנים מגלים חוש הומור. קצת. הוא לא מוותר, אבל לא נלחם בצורה נראית לעיין. מסתורי, אבל נותן את ההרגשה שיודעים עליו הכל. הוא גם חברותי, בפעמים הבודדות שהוא פונה למישהו. רקע: ערק מפלג אומץ לב. למרות שהוא היה יכול להסתדר טוב מאוד שם, הזהירו אותו שהוא צריך לברוח. הוא מפוצל, וזה מסוכן להיות מפוצל באומץ לב. חלק מהאנשים רואים בבחירה שלו פחדנות, אחרים אומץ. לו זה לא אכפת. הוא עשה את הבחירה שלו, והוא שלם אתה. רק.. שהוא מרגיש שמשהו חסר. אחותו הקטנה נשארה מאחור, והוא מגעגע אליה, ודואג באופן מתמיד לשלומה. למרות המשפט 'פלג קודם לדם' הוא לא יכול להפסיק לקוות שיום אחד הוא יפגוש אותה שוב. את אמה הקטנה שלו. --- שם: סקיי בן/בת: בן פלג: אומץ לב. מראה: שיער בלונדיני כהה מתולתל. עיניים חומות בהירות. אף ישר, פנים מסותתות. שרירי וגבוה. יש לו קעקוע של עוף חול על הזרוע השמאלית, קצת אחרי הכתף. אופי: אמיץ. מעט מאוד דברים מפחידים אותו. כריזמטי ובעל שליטה עצמית גבוהה. רקע: נולד באומץ לב למשפחה רגילה. אבא אמא, ושתי אחיות קטנות. התוצאות של מבחן ההתאמה לא הפתיעו אותו בכלל. אומץ לב. מאז ומעולם היה אמיץ. זה חלק ממנו. חברו הטוב ביותר, ג'ונתן, התחיל להדאיג אותו מעט. יש לו הרגשה שהבחירה שלו לא הולכת להיות אומץ לב. למרות שזה הפלג שמתאים לו בדיוק. הוא תהה מה כבר יכול היה ג'ונתן לקבל במבחן ההתאמה שירחיק אותו מאומץ לב. הם תמיד חלמו, מאז שהיו קטנים, להתקבל רשמית לאומץ לב. אז מה פתאום זה השתנה? ~ ☆ ★ shoval ☆ ★ ~ שם: איילין בן/בת: בת פלג: הקרבה עצמית. ערקה מכנות. מראה: שיער שחור גלי עד המותניים, עיניים כחולות, עור בהיר. אופי: שמחה ואוהבת להכיר אנשים חדשים, אוהבת לעזור, להגן על החלשים, לעמוד על שלי, לומר את מה שאני חושבת, לא פחדנית, אוהבת הרפתקאות. רקע: ערקה מכנות כי הבינה שדווקא בפלג הזה יש הכי הרבה שקרים, ניתקה כל קשר עם המשפחה שלה הגיעה להקרבה עצמית במטרה לממש את מי שהיא באמת. ~מע''ך~ שם: ליה בן/בת: בת פלג: כנות מראה: רזה, חטובה, גבוהה, שיער שחור קצר ועיניים כחולות כמו קרח באנטארקטיקה. אופי: אומרת את האמת בצורה ממש מכאיבה ואפילו לא אכפת לה. בגלל זה אין לה חברים. ילדה די עליזה, למרות זאת. רקע: חיים רגילים ומשעממים בפלג הקרבה עצמית. מהקרבה עצמית ערקה לכנות. ~מפוצלים;)~ שם: איזבל אבל כולם קוראים לה איז מין: נקבה פלג: כנות מאז ומתמיד ולתמיד;) מראה: חצאית צמודה שחורה חולצה לבנה מכופתרת תמיד מגוהצת! שיער מתולתל דליל וארוך מאוד מאוד, איליינר שחור ועבה עם אודם בין אדום לחום כדי להקנות לה מראה קשוח, משקפיים גדולות עם מספר די גבוה ככה שאם יקחו לה אותם היא פשוט לא תראה. אופי: דעתנית, החלטית, עקשנית, מאוד אדישה אבל יודעת להיות רגישה כשצריך, צינית ומקסימה את כולם;) בנוסף לתשוקה לעולם המשפט יש לה תשוקה לאופנה.. רקע: נולדה בפלג כנות למשפחה נורמאלית ביותר היא בת יחידה למרות שמאוד מאוד רצתה אחות גדולה... בגיל 13 גילתה אהבה נסתרת למשפטים. היא שואפת להיות עורכת דין יום אחד. ~זאבה~ שם: לפיס סטרייק מין: בת פלג: אוריינות. מראה: שער שחור חלק שחלק ממנו נופל על המצח, עור בהיר מאוד עם מעט צבע בלחיים ובנקודות שהשמש נדעה בהן, עיניים כהות?(כמעט שחורות) אך יש בהן ניצוץ כחול ומסתורי בהן. הגובה שלה ממוצע+, היא רזה ומבנה גופה עדין אך חסון. ידיים מעט ארוכות ורזות, רגליים שריריות ואף ישר מאין כמוהו. יש ל הבעת פנים רצינית, אפילו מעט קודרת אך יש בה משהו ידידותי שגורם לך לבטוח בה. זוויות פיה מעוקלות כלפיי מעלה מעט, משהו שמרמז על אדם שמרבה לחייך(לא בציבור כמובן). היא הייתה לובשת משקפיים אילו הם לא היו נשברים באורח פלא כל פעם שהיו מונחים על השידה שלה. אופי: היא מרדנית, שואלת שאלות ומטילה ספק בהרבה דברים אך היא שקטה בצורה די מוזרה ולא ממש מרבה לדבר אלא אם כן קלעת לנושא הנכון. היא יכולה להיות נאמנה באופן מוחלט למי שרוכש את אמונה, היא אמיצה אך לא ממש חזקה. היא משקיעה הרבה בלמידה ובארגון זיכרון. היא יכולה למצוא את כל הפגמים בדבר מסוים ואת כל מעלותיו, היא בדרך כלל אוהבת להסתכל על מצב באור ניטראלי וקר אך יכולה לפשט את המצב בקלות כמעט מפחידה. אם היא תסכן חבר היא תדע מראש איך לחלץ אותו או שתעשה כל דבר כדי לעשות זאת. אך היא בקושי יודעת לקרוא אנשים, רק רגשות בסיסיים ביותר. רקע: היא הגיעה ממשפחה די עשירה, דור 5 של מדענים. כולם בחרו באוריינות והיא לא ממש מתכוונת לחרוג עכשיו מהכלל. היא בחרה בפלג הזה בגלל שהיא פשוט הולכת אחריי הוריה, זה מקום מוכר וכל הידע הזה קסם לה מכל דבר אחר שהפלגים האחרים יכלו להציע. יש לה אח קטן ושני אחים גדולים(תאומים, אבל לא זהים. הם באותו הפלג שלה. הם מדענים די חשובים). הוריה הם מדענים ממוצעים אך כל הילדים שלהם יצאו חכמים מאוד. משהו שהם בודקים במעבדה בינתיים. עד שתהיה להם פריצת דרך, הם מדענים בינוניים. ~Nightwish~ שם: פנלופה (penelope) אבל הרוב קוראים לה פאן. בן/בת: בת. פלג: נטולת פלג. מראה: בעלת שיער גלי, ירוק מרוב צבע, ועיניים אפורות ירוקות. יש לה תוי פנים חדים ועצמות לחיים גבוהות. יש לה אצבעות ארוכות במיוחד, וגוף רזה במיוחד, לא מרעב, אלא כי ככה היא נולדה. היא די גבוהה. אופי: היא מאוד עליזה, למרות שמדובר פעם יש לה התקפי דיכאון. היא נוטה להסתבך בצרות, אבל היא אמינה ואפשר לסמוך עליה. היא בעצמה בוטחת באנשים מועטים, רק אחרי שהם מוכיחים לה שהם ראויים לאמון. היא אופטימית, אבל ריאליסטית, וביחד שני המאפיינים האלה יצרו שורדת מעולה. רקע: היא נולדה בקרב נטולי הפלג, ובתחילה חשבה שזה הכי כיף, היא הכי חופשיה, וככה היא יכולה לבחור הכל בחיים שלי. אבל לאט לאט עם השנים היא גילתה שההורים שלה - ממש לא הולכים לקנות אוכל, הכל נדבות! זה הרתיח אותה, ואיכשהו, היא הצליחה לסדר לעצמה עבודה בחוות החקלאיות של ידידות, הרוב לא רצו לעבוד שם, והם קיבלו אותה, אבל רק בתנאי שכשהיא שם, היא תראה כמו חברת ידידות, וכך למדה להשיג אוכל על ידי עבודה קשה, והאכילה את המשפחה. כשהייתה בת 13 בערך, נולד לה אח קטן, בשם ג'ון. למרות שהיא השתדלה להדחיק את זה ולהסתיר את זה מכולם, היא תמיד חלמה שגם לה יערכו מבחן התאמה, ולכן פעם בשנה היא הייתה שוקעת בדיכאון על כך שהיא לא תוכל להשתתף.
עזרה בשיעורי בית
קבוצה ציבורית
נתקעתם במשהו בשיעורי בית ואין לכם אף אחד לשאול? זה המקום (כי בינינו יש פה כל מיני סוגים של אנשים מפוקפקים. מישהו בטח יודע) אז אם גוגל לא עוזר לכם אתם מוזמנים לכתוב פה את השאלות שלכם ו(כנראה) שמישהו יענה כן. אני חסרת חיים באופן קיצוני.
סיפור בהמשכים
קבוצה ציבורית
מישהו כותב התחלה של סיפור ומישהו מוסיף שורה ומישהו ממשיך וכן הלאה...
ביקורות סרטים
קבוצה ציבורית
בתכל'ס, ביקורות. רק לסרטים. כדי שלא תסתובבו חסרי אונים בין קבוצת צ'אט לדלק"ו ותתהו איפה לעזאזל לפרסם את הביקורת האחרונה שכתבתם לסרט שיצא לכם לראות, או רק בשביל שתהיה לכם את האופציה - אתם מוזמנים לפרסם פה. לבירורים (למרות שאני בספק שתצטרכו לברר משהו) - אנג'ל וסנואו פוקס.
יום הולדת ל♬*•°.•Sonrisa*•°.•♬
קבוצה ציבורית
בואו בהמונכם לאחל ל♬*•°.•Sonrisa*•°.•♬ ברכות ולתת לה מתנות נפלאות ליום הולדתה ה16. הו, היא תשמח לקבל את מיסטר סטיילס (מזאב צעיר) (אני לא בטוחה שבאמת ככה קוראים לו. המ) (בכל מקרה,אותו^^) וג'ונלוק. בבקשה מכם. ככל שיהיה יותר ג'ונלוק ככה טוב יותר. אם לא אערוף את ראשיכםD: מי שלא בא מת. ^ אכן. אז תשמעו קללת קרושיו *הנהון* אז גורו לכם אויבי היורש דונט סטופ מי נאווווווווווווווווו ~אל תשכחו להביא מגבת~ או שאני אביא את הסכין שלי היו שלום ותודה על הדגים (גם אם הם מעושנים.) פטריה ענקיתתתתתתת אולי היא ידידותיתתתתתתתתתתתתתתתתת שתו מיץ קקטוס! זה מרווה! אין דבר מרווה יותר! זה הכי מרווה שיששששששששש הו,גירל גירל... כאן נובאדי היר מיייייייייייייי היוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם (לקרוא במנגינה של השיר כמובן) https://www.youtube.com/watch?v=HdFdVSx2nZkפשוט תראו את זה.
עזרה בשיעורים
קבוצה ציבורית
כל מי שצריך עזרה בשיעורים או בהתכוננות למבחנים יכול לשאול כאן וננסה לעזור. (תפתחו דיונים! אנחנו גוססים!)
היה היה פעם (עד עצם היום הזה)
קבוצה ציבורית
מי ייתן ויפול מטאור על ראשכם
ארטמיס פאול
קבוצה ציבורית
קבוצת האוהדים הרשמית של ארטמיס פאול בישראל!!!!
אוהבי דיסני!!!
קבוצה ציבורית
קבוצה לכל אוהבי דיסני! נדבר פה על הסרטים המצוירים, האמיתיים, דמויות ומה שבא לנו!!! D: *קבוצה לאנשים שמחים!!*
ספרים ספרים....
קבוצה ציבורית
ספרים יפים,מומלצים,שאוהבים לקרוא! ספרי משפחה ועוד אז תירשמו ותיהנו!!! יש ספרים מומלצים ילדים נוער מבוגרים הכל ! הכל ! הכל ! תרשמו ובהצלחה!!!
סיפור בהמשכים ~ביחד~
קבוצה ציבורית
אם מישהו מעוניין להשתתף - בשמחה, קחו בחשבון שייקח עוד שנה או שנתיים עד שיגיעו לחלק שלכם :) - מחכים לחלק השלישי של אנג'ל ^^ אז ככה... אנחנו בעצם כותבים סיפור כל אחד יכתוב חלק. למה חלק ולא פרק? כי פרק בספרים זה בדרך כלל מאוד ארוך, ואני לא מתכוונת לעשות ספר של 100 + עמודים... אבל אתם יכולים לכתוב קטע ארוך\קצר\מה שבא לכם... אז יהיו 10 חלקים(למרות שאני בספק אם יזרמו איתי אז מקסימום נקטין) XD וההרשמה נסגרה :) 1.Stingray 2.no fear 3.אנג'ל 4.✔ME✔ 5.חתולה 6.גרייס 7. POLLO 8. Just a girl 9. זאת רק אני. ~מי שיגיע התור שלו ולא יכתוב את החלק שלו בסיפור תוך שבוע - ידלגו עליו~ ~לפני שמוסיפים דמויות חדשות תתאמו עם המשתתפים כדי שלא כל חלק יצטרפו עוד כמה דמויות חדשות~
סטארקיד!
קבוצה ציבורית
שתי מילים - טים סטארקיד. קבוצת הפקות שמפיקה מחזות זמר מלאי הומור, שירים, צבעוניות, משחק נהדר ואפילו קצת מסרים חברתיים. ...טוב, לא מסרים חברתיים. אם אתם מחפשים למה להתמכר. בואו לכאן כדי שנחפור לכם ונלכוד אתכם לנצח בחיבוק דוב. או שתתעלמו מהקבוצה הזאת ותמשיכו בחייכם הרגילים. כך או כך - דרך צלחה! ולמי שרוצה לתת צ'אנס, פה נדבר על מחזות שונים, על השירים, על השחקנים החתיכים- כלומר מוכשרים! ברוכים הבאים למשפחת סטארקיד :) אגב, סליחה לנימלייס על ששיניתי את תיאור הקבוצה בלי להגיד לה. זה מה שקורה כשמוסיפים אותי לניהול הקבוצה. תזכרי להבא.
מדע בדיוני ופנטזיה
קבוצה ציבורית
הקבוצה נותנת לקוראים אפשרות לראות, לגלות ולהכיר ספרים בנושא פנטזיה ומדע בדיוני. הקבוצה תיכלול בתוכה שמות של ספרים מסוג זה, כריכות של ספרים, ואפילו טריילרים (פרומו) לסרטים שנעשו בהשראת הספר.
ארץ עיר בפוטרית!!
קבוצה ציבורית
לכבוד יום הולדתו המתקרב של הארי אני מכריזה בזאת על הקמת משחק ארץ - עיר (או חי- צומח - דומם, למי שמעדיף) בהוגוורטסית. איך זה עובד? מישהו פותח דיון וכותב מה האות שהוא בחר. כל אחד שמגיב צריך להוסיף מילה לאחד מהקטגוריות הבאות: חי / צומח / דומם / ילד /ילדה / מקצוע / קוסם / מכשפה / רוחות ויצורי פלא / מקומות / מושגים / קסמים וכישופים. האדם שהוסיף הכי הרבה מילים - ניצח בסיבוב, והוא בוחר את האות לדיון הבא.
מי רוצה להחליף ספרים?
קבוצה ציבורית
אולי סופסוף נוכל למצוא משהו שירצה להחליף איתנו ספרים במקום לצבור עוד ועוד ספרים בבית??
היסטוריה
קבוצה ציבורית
קבוצת דיון על ספרים, מחקרים וסוגיות בהיסטוריה.
מי מת על המיניונים!?
קבוצה ציבורית
אוהבי מיניונים להצטרףףףף
משחק תפקידים - 39 רמזים
קבוצה ציבורית
חוזרים בקרוב "תארו לעצמכם שיום אחד אתם מגלים שהמשפחה שלכם היא אחת המשפחות החזקות ביותר בהיסטוריה. תארו לעצמכם שאומרים לכם שמקור העוצמה של המשפחה חבוי מסביב לעולם, וכדי לגלות אותו, עליכם למצוא 39 רמזים." ובכן אתם באמת שייכים למשפחה כזאת! אתם שייכים למשפחת קהיל. ואתם יוצאים למסע מסעיר! בשביל מה אתם יוצאים למסע הזה? בשביל לזכות בכוח אדיר, ולא רק בכוח אדיר, אלה גם בכבוד. אתם תזכו בשיקוי שבעזרתו תישלטו בעולם! אבל. יש לכם מתחרים. והרמזים.. בואו נאמר, לא כ"כ קלים! כל בית חושב רק על עצמו ולא משנה מה, חייבים לנצח! אך יכול להיות שתכינו דמות רגישה? או אולי דמות אכזרית שמוכנה להרוג בשביל לנצח? לכל בית יש יתרון: לוקיאנוס (נסגר) - מנהיגים מלידה תומס - סקרנים ונחושים יאנוס - מוכשרים ואומנותיים אקטרינה - משוכללים וממציאנים גדולים מדריגל - משכיני שלום, נחשבים מתחרים שמהווים איום, למרות שהם לא מתכוונים. האם היריבות ארוכת השנים תיגמר? האם מישהו ימצא את השיקוי? ומה תסכימו לעשות בשביל להגיע למטרה? לפני שאתם יוצאים למקום כלשהו, תשלחו אלינו הודעה :) -------- מנהלים: מישהי ופולו -------- טופס: שם: גיל: מראה: מצב כספי (עשיר/עני/ממוצא): אופי: בית (לוקיאנוס, תומס, יאנוס, אקטרינה, מדריגל): *רקע: *אם אתם רוצים אישור מיוחד לקשר משפחתי קרוב לאחד מדמויות המופיעות בסידרת הספרים תפנו אלינו בהודעה פרטית. ____________ ~פולו~ שם: ליאם קברה גיל: 15 מראה: שיער בלונדיני כהה, עור בהיר, עיניים כחולות-אפורות, גבוה ורזה. מצב כספי (עשיר/עני/ממוצא): עשיר אופי: תחרותי, רשע, תחמן, כריזמטי, אסטרטג, חכם, בעל ביטחון עצמי. בית (לוקיאנוס, תומס, יאנוס, אקטרינה, מדריגל): לוקיאנוס *רקע: נכד של איימי ואיאן. גדל במלון. מוקף בחברים, לא מוכן להיפרד מאחותו התאומה (מדליין). ~מישהי~ שם: מדליין קברה גיל: 15 מראה: שיער חום-אדום, עור בהיר, עיניים כחולות-אפורות. מצב כספי (עשיר/עני/ממוצע): עשירה בית (לוקיאנוס, תומס, יאנוס, אקטרינה, מדריגל): לוקיאנוס *רקע: נכדה של איימי ואיאן. גדלה בבית מלון. חברות שלה מעריצות אותה אבל לפעמים הן קצת חופרות... אוהבת להיות לבד. שונאת לראות שמתעללים באנשים, מנהיגה מלידה. ~מגדת העתידות~ שם: אונג'לין גיל: 14 מראה: עיניים כהות וגדולות שמקושטות בריסים כהים, שיער חום בהיר, חלק וקצר יחסית, אף ישר ומנומש, גובה ממוצע, רזה. מצב כספי (עשיר/עני/ממוצא): ממוצא אופי: ביישנית, צינית/סרקסטית, לגלגנית, הססנית, נחמדה וחברותית. בית (לוקיאנוס, תומס, יאנוס, אקטרינה, מדריגל): יאנוס *רקע: ההורים של אונג'לין גרושים, ואבא שלה לא קהילי והיא מעולם לא דיברה איתו. כשאונג'לין הייתה קטנה היא רצתה להיות שחקנית, אבל היה לה פחד במה. היא תמיד הרגישה מוזר שהיא בבית יאנוס ושיש לה פחד במה. ~הלוחמת בפגיון~ שם: אן גיל: 16 מראה: שיער ברונזה ארוך בצורה קיצונית (מגיע לקרסוליים) עצמות לחיים גבוהות ועיניים בצבע ים (ירוק-כחול-אפור). לבושה תמיד בבגדים שחורים-אפורים. תכשיטים פנקיסטיים סביב ידיה ורגליה, אם היה לה כסף היא היתה מתבטאת בצורה קיצונית יותר. מצב כספי (עשיר/עני/ממוצא): עניה ברמה כזו שהיא צריכה לגנוב כדי לשרוד. אופי: דכאונית, אינטיליגנטית וצינית. בית (לוקיאנוס, תומס, יאנוס, אקטרינה, מדריגל): תומס *רקע: יתומה מגיל שנתיים,גדלה בבית יתומים עד שהוא נחרב בפריצה אלימה. ~סופר מדפדף~ שם: ניק פאוור גיל: 19 מראה:גבוה ,שרירי, גדול, שחום עור, מגולח. מצב כספי (עשיר/עני/ממוצא): ממוצא אופי: אדיש, אינטיליגנטי אבל כשמתעצבן עלול לאבד שליטה ממעשיו בית (לוקיאנוס, תומס, יאנוס, אקטרינה, מדריגל): תומס *רקע: נולד למשפחה ענייה מאוד וגדל בעיקר ברחוב, הוא זכה לשם של כבוד לאחר שגילה שמעסיקו המושחת של אביו הוא גנב מפורסם והסגיר אותו למשטרה, הוא קיבל על זאת כסף. הוא גם היקנה לעצמו שם בתור מתאגרף לא-חוקי מפורסם לאחר שהחל להתאגרף במועדון לא-חוקי המכונה ה"נחש הרעב". הוא חונך בידי זר מסתורי שכינה את עצמו ה"גורו". לאחר שנתיים ניק ראה את "גורו" נרצח אל מול עיניו בידי מתנקש מבית לוכיאן. בשניותיו האחרונות של החיים הודה ה"גורו" כי ראש בית תומס שכר אותו כדי להכשיר את ניק למירוץ המטורף ל39 הרמזים. ~דיימון סלבאטור~ שם: דיימון (אין לי כוח לחשוב על שם טוב) גיל: 16 מראה: שיער שחור חלק, עיניים אפורות, גבוהה, עור בהיר. מצב כספי (עשיר/עני/ממוצא): עשיר אופי: מתוחכם, אסטרטג, יעשה הכל כדי להתקדם במשחק, חכם, חשדן, מצחיק, שחקן מעולה. בית (לוקיאנוס, תומס, יאנוס, אקטרינה, מדריגל): לוקיאנוס *רקע: אמא שלו עובדת בסניף או מרכז (או וואט אוור) של בית לוקיאנוס. היא מתוכחמת וקרה לא פחות ממנו. ~דרקון האש~ שם: ג'וני גיל: 15 מראה: שיער כתום- חום, עיניים שחורות, גבוה. מצב כספי (עשיר/עני/ממוצא): עני אופי: שקט, שיפוטי, מתרגז במהירות, לא אוהב להתערב בדברים שהוא לא חייב להתערב בהם, שונא בני אדם בכללי. בית (לוקיאנוס, תומס, יאנוס, אקטרינה, מדריגל): מדריגל *רקע: פעם למשפחה שלו היה די הרבה כסף, אבל מסיבה לא ברורה הכסף נעלם עם מות אימו של ג'וני. ~כיפה כחולה~ שם: סוזן גיל: 15 מראה: גובה קצת מתחת לממוצע, משקל קצת מעל הממוצע, עור יותר מידי חיוור, ברונטית, עיניי בובה ענקיות וכחולות- קרות, אף מנומש וסולד קצת יותר מידי, סומק טבעי שתמיד גורם לה להיראות כאילו היא נבוכה. מצב כספי (עשיר/עני/ממוצא): עשירה אופי: לא מרבה לדבר, גמגמנית, מדברת חלש ולעיתים ממלמלת, אבל היא תמיד יודעת מה הכי נכון להגיד. שנאת כשהיא יוצאת מטומטמת, מתעצבנת בקלות ונקמנית. תמיד כשהיא בצרות או כל דבר אחר היא תמיד יודעת מה לעשות. היא מכירה אנשים באופן מושלם מהיכרות של כמה שעות בלבד, והיא טוענת שהיא כמעט אף פעם לא טועה. בית (לוקיאנוס, תומס, יאנוס, אקטרינה, מדריגל): לוקיאנוס *רקע: היא בת אמצעית בין שלושה. בקושי נותנים לה תשומת לב, בגלל כל הבעיות של האחים שלה. אין לה הרבה חברות, מפני שהיא די בררנית. היא לא בקשר עם אף אחד שהוא לא בבית לוקיאנוס, אבל היא מרגישה מאוד בודדה בגלל זה. והיא חייבת לנצח במירוץ. זה השאיפה הכי גדולה שלה. ~עמיתוש~ שם: עמית גיל: 14 מראה: גבוהה, רזה, שיער שחור חלק וארוך, עיניים ירוקות. מצב כספי (עשיר/עני/ממוצא): עשירה אופי: זהירה, שקטה, אסטרטגית, שמה לב לסביבה, רגישה אך קטלנית כשאין ברירה ואופטימית. בית (לוקיאנוס, תומס, יאנוס, אקטרינה, מדריגל): יאנוס *רקע: היא גרה עם אחותה הגדולה לאחר שהוריה מתו. יש לה רק כמה חברות מכיוון שהיא מהמתבודדים. היא תמיד הייתה מוכשרת ואומנותית וטובה באלתור והסוואה במיוחד. ~MsAnné~ שם: Anna Altberg גיל: 18 מראה: שיער שטני באורך בינוני ועיניים ירוקות. מצב כספי (עשיר/עני/ממוצא): עשירה. אופי: עקשנית, נחושה, עצמאית, רצינית, חזקה מנטלית ונפשית. בית (לוקיאנוס, תומס, יאנוס, אקטרינה, מדריגל): לוקיאנוס. *רקע: בחורה ממקור צרפתי-אמריקאי, ובמקצועה היא רקדנית. היא עושה לרוב רק את מה שבראש שלה ולא מרבה להקשיב לעצות של אחרים, אך מצליחה להוות השראה לסובבים אותה בעקבות כשרונה. האופי שלה מצמיד לה בן זוג עם אותו עקרון שחוץ ממנו היא לא נותנת לאיש להתקרב אליה, אין אדם אחר בעולם שמתאים להם יותר לכן הם ביחד תמיד. (הדמות שלי באה ביחד עם הדמות של החבר שלה, שנראה פחות או יותר כמוה רק עם שיער בהיר יותר ועיניים כחולות, המוצא שלו הוא שוודי- אמריקאי וקוראים לו Johnny Karter ). ~סקיי~ שם: ליאן גיל: 14 מראה: שיער בלונדיני חלק (לרוב פזור), עיניים אפורות עצובות, שפתיים ורדרדות, עור בהיר, גבוה. מצב כספי (עשיר/עני/ממוצא): ממוצא אופי: שקטה,, יצירתית, חכמה, רגישה, חברותית. בית (לוקיאנוס, תומס, יאנוס, אקטרינה, מדריגל): מדריגל *רקע: בת לזוג הורים עניים, "משיגה" לעצמה כסף, יש לה עוד 3 אחים בנים. מעט חברות, רוצה שלא יהיו מלחמות בעולם. ~דורין~ שם: ג'ייד גיל: 15 מראה: שיער ארוך חלק בצבע שחור פחם ופוני ממוצעת ורזה מצב כספי (עשיר/עני/ממוצא): עשיר אופי: עוזרת ונדיבה ולפעמים שטלתנית במצבי לחץ.... בית (לוקיאנוס, תומס, יאנוס, אקטרינה, מדריגל): *רקע: ~lion tunnel~ שם:רמון גיל:23 מראה:יפה במיוחד שער שחור וארוך מעוצב כלפי מטה עיניים כחולות ובוהקות גבוה יחסית מצב כספי (עשיר/עני/ממוצא):עשיר מאוד ממוצא איטלקי אופי: מחושב, קר ,רציני בית (לוקיאנוס, תומס, יאנוס, אקטרינה, מדריגל):אקטרינה רקע: ~אורומיס~ שם: אלכסנדר גיל: 17 מראה: שער קצוץ בצבע שחור, גבוה, מצב כספי (עשיר/עני/ממוצא): עשיר אופי: מתעצבן מהר בדרך כלל הוא נחמד, לפעמים הוא מתבודד בית : אקטרינה *רקע: יש לו רשיון והוריו המציאו הרבה דברים.
קיטורים
קבוצה ציבורית
היי לכולם!!! כמובן ידוע לכם, שלבני-האדם נורא קשה לחיות בלי לקטר. אז... כאן תוכלו לקטר לנו על כל מה שתירצו! מתי שתירצו! כאבי בטן/ראש, אנשים שעצבנו אתכם, דברים שמפריעים לכם.. וכו'... =)) והכל יתקבל בהבנה!!! רצוי להביא חוש הומור :) אז יאללה תיצתרפו ונתחיל... נ.ב. הקבוצה קיימת כבר כמעט שנתיים! וואוווו לא יאמן~~!
המוטנטים - גיבורי על - משחק תפקידים
קבוצה ציבורית
משחק תפקידים מבוסס על עולם מארוול. * העולם השתנה, החוקים השתנו. הכאוס שולט. מכשפת השני, מוטנטית חזקה במיוחד, שינתה בטעות את המציאות העכשווית המודרנית. לדעתה המוטנטים התחילו להיות אכזריים מידי והביאו רק סבל וצרות לאנושות. המציאות גרמה לכך שהעולם נשלט בידי זקיפים רובוטיים שהממשלה האנושית ניסתה להכין נגד המוטנטים ושבסופו של דבר פנו נגד כולם. העולם התחלק לשלושה גזעים המנסים לשרוד, המוטנטים, בני האדם והרובוטים הענקיים וחסרי הרגשות. מכשפת השני נעלמה, אתם תפגשו בחבורות מוטנטים המנסים להלחם בזקיפים ובחיילים האנושיים, תילחמו על חייכם שלכם מול יצורים אפלים המנסים לנצל את מצב העולם לטובתם, ותנסו למצוא את התשובה שכולם מחפשים.... איך להחזיר את העולם לקדמותו. תחפשו את מכשפת השני, ואולי תמצאו תשובה לשאלתכם. חוקים: א. אסור להרוג או לפגוע בשחקנים אחרים מילולית או פיזית. ב. בלי קללות גסות, אפשר לשים כוכביות במקום. ג. ליהנות כמה שיותר. דף דמות: שם: מין: גיל: מראה: גזע: מוטנט/ית אופי: כוחות: חולשות: נטייה: עבר: ____________________________________________________________________________ שם:טיטניום [אנוביס] שם אמיתי: ג'ק גיל: 20 מראה: שיער ראסטות שחורות שכשהוא משתמש בכוחות שלו השיער הופך לצבע כסוף מתכתי. שחור, שרירי וגבוה, אבל לא רחב [בואו נגיד,בערך המבנה של ג'ייס. מי שלא מכיר, אממ...טוב, בעיה שלו] עיניים בצבע כסוף לא טבעי. לסת מרובעת [בערך כמו של ארנולד שוורצי]. קעקוע בצבע נחושת של דרקון מכני לכל אורך היד השמאלית. לבוש במעיל אופנוענים מעור, ומכנסיים צבאיות כהות. כפפות עור עם דוקרנים, ועם כתובת על השמאלית: mechanical, ועל הימנית:orange. אופי: למרות המראה, הוא קשוח, אבל ידידותי, ותמיד מוכן לעזור. למרות העליזות שלו, הוא חסר רחמים, ופועל בקיצוניות למען צדק. כוחות: יכול להפוך חלקים מהגוף לכל דבר מכני וביו-מכני, אבל כרגע הוא מוגבל ביכולות שלו. עם אימון, הוא יוכל לפתח את יכולותיו. חולשות: אמדנטיום, ווובריניום. נטיה: טוב ------------------------------------------------------------------ שם: קרין הארט [צמח הסטיביה] מין: נקבה גיל: 17 מראה: עור כהה, עיניים כהות ושיער כחול כהה גזע: מוטנטית אופי: מרדנית, צינית, נוהגת לרדת על אחרים, לא מתחברת לכל אחד אבל את אלה שמתחברת אליהם אוהבת מאוד, יש לה כמה בעיות מהעבר שהיא מנסה להדחיק. כוחות: שליטה בחומרים ומצבי צבירה, יכולה להתיך ולמצק חומרים (כמובן גם לחמם ולקרר אותם). חולשות: פלטינה וויברניום (המתכת שממנה עשוי המגן של קפטן אמריקה) החומרים היחידים שהיא לא יכולה לשלוט בהם נטייה: בדרך כלל טוב, עושה מה שעולה על רוחה עבר: בת יחידה להורים עם הפרעות נפשיות, אמא שלה פעם זרקה עלייה סיר והיא התיכה אותו לפני שפגע בה, כך גילתה את הכוחות שלה. גנבה מגיל קטן, אבל אז פגשה את קפטן אמריקה והוא עזר לה להפוך לבן אדם טוב יותר ------------------------------------------------------------------ שם: פטום (petom)[דרקמנדור] מין: זכר גיל: 18 מראה: שיער עבה מאוד וקוצני, שמגיע עד למותניים בצבע אפור. עיניים בצבע חום חום-ירוק, מכנסיים לבנות שמגיעות עד לברך עם כיס אחד אחורי, חולצה כתומה עם שרוולים עד למרפק, שבחלק האחורי של החולצה, יש מין המשך כזה שנראה כמו גלימה קטנה שאורכה עד קצת אחרי הברך. גזע: מוטנט אופי: ידידותי, אוהב זוחלים - בעיקר נחשים, אובססיבי לדבש (בצורה מטורפת), אוהב להתחכם, ואוהב אש. קצת מוזר. מנסה להיות כמה שיותר יעיל, יודע לנגן על מפוחית-ותמיד שומר אותה בכיס, מנסה כמה שיותר לא להרוג - שונא את המוות. כוחות: לשנות חלקים בגוף לחיות או לחיה כלשהי. חולשות: לא יכול לשחות ללא להפוך לחיית מים, אם מחזקים את קרני האור (בעזרת זכוכית מגדלת וזה) ומכוונים את זה עליו - זה ממש ישרוף לו ויכול לעשות לו כוויה. נטייה: בלי צד. עבר: אבא שלי, נעלם כשאמא שלי נכנסה להריון. ולפני שנולדתי - כשהייתי בבטן של אמא שלי, היה רופא אחד, או יותר נכון מדען, שהזריק DNA של חיות לדם של אמא שלי - והדם הזה בסופו של דבר הגיע אליי. בלידה אמא שלי מתה כתוצאה מכך וה"רופא" ברח. אחרי שגילו את זה, שמו אותי במקום מוזר, מן מעבדה או לא יודע, ושם גדלתי. בגיל 10 אחד המדענים סיפר לי הכל, על הכוחות שלי, איך שקיבלתי אותם ועוד. שנאתי אותם! רציתי להיות ילד רגיל, ונשבעתי להרוג אותו יום אחד. בגיל 15 הועבר לי מידע שמצאו את המדען בעיירה במרחק כמה קילומטרים והוא קנה דירה שם. ברחתי מהמקום, לקחתי מים, אוכל וסכין והתחלתי לצאת לעיירה. אחרי כמה ימים הגעתי. הסתכלתי בדף של הכתובת וחיכיתי שהוא יופיע שם. אחרי זמן מה הוא הגיע לפתוח את הדלת, וכשהוא בא להיכנס, דקרתי אותו בעורף, דחפתי אותו לתוך הדירה וברחתי משם. ------------------------------------------------------------------ [KILLER] שם: killer מין: זכר גיל: 18 מראה: https://lh5.googleusercontent.com/-UnamJZl1SWw/U2VKv-HMQ2I/AAAAAAAAXpQ/tV4MkWJL5UU/w600-h750/killer_by_riingo-d6229iw.png (מקווה שאפשר לשים תמונה. אם היא לא טובה אז אני ישים אחרת) גזע: מוטנט אופי: שקט, חכם, ביישן. כוחות: הריגה שקטה. הוא מתגנב מאחורי המטרות שלו בצורה ממש ממש שקטה שאי אפשר לשמוע את הצעדים שלו מתי שהוא הורג. חולשות: התקפה מאחורי הגב. אנשים שמתגנבים מאחורי גבו והוא אינו שומע אותם כמו הכוח שלו. נטייה: ללא צד. עבר: הוריו היו רוצחים שכירים שנרצחו מול עיניו ע"י רוצחים הוא הפך ליתום וניסה לשרוד בכוחות עצמו. יום אחד מצא אותו רוצח מבוקש ע"י הרשויות ולקח אותו ואימן אותו להיות רוצח שכיר עד שהרשויות פלשו לביתם והרגו את המורה שלו, הוא הצליח לברוח בדקה האחרונה לפני שתפסו אותו ומאז הוא במסתור ועושה את העבודה שלו בתור רוצח שכיר לאנשים שצריכים אותו. ------------------------------------------------------------------ שם: אדריאן [אפרת] מין: זכר גיל: 17 מראה: שיער שחור קצר, גוון עור חיוור, הוא די רזה, יש לו אוזניי פייפר כאלו, אף קצת רחב, עיניים גדולות שסוקרות הכל בצבע חום ככה מאוד שנראה כמעט שחור . בד"כ מתלבש בחולצה מכופתרת פתוחה ומתחת חולצת טריקו ומכנסיי ג'ינס או סתם מכנסיים בגוון אחר. יש לו צלקות בכפות הידיים מכוויות שקיבל כשהיה קטן, לפחות ככה סיפרו לו, אבל הוא לא זוכר כלום ממה שקרה. גזע: מוטנט/ית אופי: מסתגר לרוב, לפעמים די פרנואיד לגבי דברים מסויימים, אוהב לחקור דברים לעומק לפני שהוא בא במגע איתם, יש לו ידע רחב יחסית לגבי חומרים וכימיקלים אבל יש עוד מה ללמוד, מאוד לא צפוי בהתנהגויות שלו, קשה להבין את המניעים שלו ויש לו עולם פנימי של עצמו שהוא לא חולק עם אף אחד. נהנה ממוזיקה, אוהב לנגן בגיטרה, זה כמעט הדבר היחיד שמרגיע אותו, וגם ולכתוב שירים. יכול להתעצבן בקלות כשדברים לא הולכים בצורה שהוא חושב (ואז הוא מאבד שליטה על הכוחות שלו לפעמים). יש לו הרבה מחשבות על אנשים אבל הוא לא אומר אותן, אז הוא כותב אותן במשפטים מוזרים בשירים שלו. מרבה לבהות בדברים ולחשוב, או סתם לבהות, ולרוב מעדיף את הטבע (לאו דווקא חיות) על פני אנשים ולכן קשה לו להיות במקום סגור הרבה זמן. יש לו פחד ממים, הידרופוביה, ולכן כמובן הוא לא מרבה לשחות. כוחות: הכוח של אדריאן זה חושים מועצמים. חושים כמו ראייה, מישוש, שמיעה וכד', הכל מוגבר אצלו ולכן ולמשל הוא יכול להריח כימיקלים באוויר ולהריח עוגה באופן יסודי שהוא יודע בדיוק מה יש בה, הראייה שלו מועצמת והוא רואה את הכל בצורה מוגברת ולכן אור היום די מקשה עליו כי עבורו זה אור מאוד מסנוור, אבל למשל כשהוא מתרכז הוא יכול לראות קרני שמש בכל מקום וקרינה, כמו קרינת שמש או קרינה מפלאפונים וכד'. גם חוש הטעם שלו מוגבר ואם הוא טועם משהו הוא יכול לגלות מהו החומר הזה., אם הוא טעם אותו בעבר, או לפחות ממה עשוי החומר. חוש השמיעה שלו גם כן מוגבר. הכוח שלו בא בגלים, והוא לא מצליח כל כך לשלוט בו בהתחלה, זה דבר שמשגע אותו מאוד והוא זקוק להרבה הכוונה בעניין. הכוח של אדריאן די אירוני בגלל שבלעדיו חוש המישוש שלו במצב ירוד, הכוויות שלו על הידיים קצת מקשות עליו לחוש דברים, למשל לחוש ברכות של פרווה או צמר, וגם חוש השמיעה שלו לא במיטבו, כי מאז שהוא נולד יש לו בעיות בשמיעה והוא לא שומע כל כך טוב. חולשות: אם הוא כועס או לא מרוכז מספיק הכוח שלו יכול להשתלט עליו ולגרום לו למעין עיוורון חושים, אם יותר מדי חושים מוגברים ביחד אז הוא לא מצליח לתפקד ורק מתפתל על הרצפה. נטייה: טוב. לרוב. אבל בגלל שהפיצול של אחותו בצד הרע, הוא לא לגמרי מתנגד לצד הזה. בוא נגיד שיש לו ביקורות על שני הצדדים אבל הוא מעדיף לדבוק עם הצד הטוב. עבר: עבר מסובך. ומוזר. יש הרבה בעבר של אדריאן משום מה שהוא לא זוכר. כמו הרבה דברים שהוא דחק לפינה במוחו והוא לגברי לא זוכר אותם. כמעט שנים שלמות שאין לא מושג מה קרה בהן. מצד שני את טראומת חייו הוא דווקא זוכר. תקראו לזה מזל רע או דווקא דבר טוב, זו עובדה. הוא ואביו ואחותו היו מרבים לצוד. לא הייתה לו כל בעיה עם זה, הוא לא חיבב חיות במיוחד אבל גם לא שנא אותן, זה לא היה משהו אישי. אביו אהב לצוד וזה מה שהם עשו. אחותו הקטנה מצד שני לא אהבה את עניין הציד במיוחד והריגת חיות לא היה הדבר המועדף עליה. הוא הבין אותה במובנים מסויימים אבל אמר לה תמיד לא להתנגד לאבא שלהם, ומוטב לעשות מה שהוא אומר וזהו. הוא תמיד ידע שיש לו צד מרושע אבל לא שיער שזה עובר שתורשה. מסתבר שכן. הוא מאוד אהב את אחותו, עד אותו היום. שבו קרה הדבר הזה שהוא כל כך רוצה לשכוח. אביו לקח את אחותו לציד. בדרך כלל היו שומעים יריות מהבקתה הקטנה שבה הם חיו אם מישהו היה צד ביער. אבל לא שמעו כלום. אותו יום היה שקט במידה מחשידה. אביו ואחותו לא חזרו בשעה שבה היו אמורים לחזור וכל זה עורר את חשדו ולכן הוא חיפש אחריהם. המראה של מה שהוא מצא נשאר ויישאר חקוק במוחו למשך שנים. המראה של גופת אביו, או חלק ממנה, שרועה לצד אחותו המכוסה דם ומחזיקה סכין ציידים. לא מראה מלבב במיוחד. ביום הזה חייו השתנו. טיפולים פסיכולוגיים מצד אחד, ואחותו כבר לא אחותו מצד שני. הוא סיפרה לו דברים על מה שאביה ניסה לעשות לה, והוא לא ידע אם להאמין לה לו. הוא רק רצה לשכוח, לשכוח, ולעולם לא לחשוב על זה יותר. אבל הוא לא יכל לשכוח ולהסתגר כי הוא היה חייב לעזור לאחותו. משהו קרה ביום ההוא, משהו מוזר קרה ונשמה אחרת נכנסה לתוכה. או שהיא הייתה בתוכה כל הזמן, רדומה? הוא לא בטוח. אבל עכשיו לאחותו יש פיצול בתוכה, יצור קר ורע שמשתלט עליה, והוא חייב לעזור לאחותו להלחם בפיצול הזה. גם אם אולי היא לא רוצה. ------------------------------------------------------------------ פיצול 1: [זאבה] שם: אמלי ווינגסטון(סתם שם רנדומלי) מין:נקבה גיל: 14 מראה: שער ג'ינג'י מעט ארוך וגלי, עור בהיר מעט חיוור, נמשים על פניה, זרועותיה ורגליה, עיניים כמעט לבנות עם שמץ של צבע כחול-כסוף שמשקפיים אדומות כדם משמשות מסגרת מרובעת עגלגלה בפינות. היא לובשת טי שקט ירוקה בהירה, גזורה בשרוולים וסווצ'ר שקשור למותניה ובתוכו פתק קטן עם הסמל של השטן. היא לובשת ג'ינס כהה שחור ונעלי אולסטאר אפורות עם כוכבים כסופים עליהם. יש לה שרשרת עם כדור מגולף וצמיד עור שחור עם כוכב כסוף ביד שמאל(היא דו ידית, כלומר יכולה לכתוב שתי הידיים). גזע: מוטנט/ית אופי: יש לה אופי שקט כזה, חסר פחד. היא לא סומכת על סכינים וקשורה מאוד לאחיה. זה מרגיע אותה לשמוע את הנגינה שלו ולשמוע את ההסברים שלו על כל מיני דברים. למרות שהיא יודעת שכשהיא מדברת איתו על אותו היום זה פוגע בו היא לא מצליחה שלא, כשהיא שומרת את זה יותר מידי בבטן הפיצול שלה משתלט עליה. יש לה פוביה ממזרקים, היא אוהבת מתוק, לשקוע בספרים, אנימה(לפעמים היא רואה את עצמה כדמות מאנימה כדי להתגבר על החיים), היא נהנית לצייר(מציירת דווקא די טוב). היא ניסתללמוד לנגן בפסנטר בגיל 10 אבל.. כישרון אין לה. היא אוהבת לבהות בחלל לפעמים ויכולה היות מהופנטת מפרפר או גוויה או כל דבר אחר. כוחות: אפשרות לספוג אנרגיה ולנתב אותה מחדש לכוח מוגבר(נגיד כמו לנטב את האנרגיה ככה שייצור החלמה מהירה יותר, יצירת גלי אנרגיה שידהימו[במדהימותי^^] את האויב וסיבולת מוגברת) חולשות: היא יכולה לספוג אנרגיה ממקור כל שהוא ולנטב למקום אחר, היא לא יכולה ליצור אנרגיה או להעלים אותה. זה דורש ריכוז ובזמן שהיא עושה זאת היא כמעט ולא יכולה לזוז. כמו כן, הכוח של הפיצול שלה לעיטי מפריע לה בגלל ההיפוך שבינהן לכן היא צריכה למצוא נקודה ניטרלית בכדי להפעיל את הכוח שלה. נטייה: טוב עבר: הו, עבר.. לא לבעלי לב חלש. עבר קריפי ברמות~ היא ואחיה הגדול חיו עם אמם ואביהם בשלווה, האב היה לוקח אותם צוד ובגיל 12 הוא החליט שהיא מספיק בוגרת כדי ללמד אותה. בפעם הראשונה שהם צדו המסע הסתיים בה בוכה באוטו אבל אביהם התעקש ללמד אותה וכך, אחרי חודשיים היא התרגלה ונעשתה קרובה יותר לאחיה אדריאן. אבל אחרי כשנה אביה אמר שהוא מוכן לראות איך היא צדה לבדה, במסע הציד הזה הוא ניסה לאנוס אותה אך נראה שכוחותיה התעוררו וכשפקחה את עיניה ראתה את אביה משוסע והיא הרגישה את הסכין בידה. מאז, היא השכיחה את קיומם של הכוחות האלה בתוכה והם מעולם לא התעוררו. כשאחיה מצא אותה הוא מצא אותה עם סכין מגואלת בדם וגופה של מישהו שנראה כמו אביה. לאחר מכן, אמם התחתנה עם מישהו עשיר כדי לממן את הטיפול הפסיכולוגי לשני ילדיה האהובים~ *** פיצול 2: [די אנג'לו] שם: אמלי ווינגסטון מין:נקבה גיל: 14 מראה: שער ג'ינג'י מעט ארוך וגלי, כהה יותר משל הפיצול הטוב, עור בהיר ומעט חיוור, מעט מאוד נמשים על פניה, בניגוד לפיצול הטוב. עיניים כהות בצבע כחול-כסוף, עם שמץ של לבן. משקפיים אדומות כדם משמשות מסגרת מרובעת עגלגלה בפינות. היא לובשת טי שרט ירוקה בהירה, גזורה בשרוולים וסווצ'ר שקשור למותניה ובתוכו פתק קטן עם הסמל של השטן. היא לובשת ג'ינס כהה שחור ונעלי אולסטאר אפורות עם כוכבים כסופים עליהם. יש לה שרשרת עם כדור מגולף וצמיד עור שחור עם כוכב כסוף ביד שמאל(היא דו ידית, כלומר יכולה לכתוב שתי הידיים). גזע: מוטנט/ית אופי: כועסת באופן כמעט תמידי, לא מוכנה לקבל עזרה מהסביבה, מדברת הרבה. כוחות: היכולת להרכיב לפי האינטואיציה כמעט כל מכשיר שניתן לדמיין. היכולת לחוש 'אנרגיה מכאנית' בשביל להבין את היכולות של כל מכשיר. חולשות: זה דורש הרבה ריכוז(לפחות ברמה הזאת), משום שהיא הפיצול ה"חלש" יותר כביכול. היא יכולה לשאוב כוח מהנשמה המקורית ולכן במקרים מסוימים זה לוקח כוח משני הפיצולים. כמו כן, הכוח של הפיצול השני מפריע לכוח שלה במקרים בהם מעורב רגש טםטםטםםםםםםםםםםםםםםם נטייה: רע עבר: היא נוצרה או קמה מטראומה שעברה על גוף האם שלה- אמלי. במשך השנים ניסו להרוג אותה ולחקור אותה בהמון דרכים. ------------------------------------------------------------------ שם: דיאו (כינו אותו "דיאבלו", דיאו זה הקיצור) [SHADOWALKER] מין: זכר גיל: לא מדויק, אבל הוא זוכר דברים מתקופות שונות. מראה: עור כחול כהה ממש, פסים אדומים מפותלים ודינמיים (כמו במנורת לאבה) שמתפרסים על כל גופו, ניבים, טפרים וזנב של שד (מראה שטני). ראסטות קצרות בצבע כחול שבסיטואציות מסוימות משתנה לאדום (פירוט בהמשך). הראסטות עד הכתפיים והן חלק מהגוף (כלומר פיסות אורגניות וחיות, שהוא שולט בהן ומזיז אותן). עיניים צהובות חסרות אישונים. גוף דקיק וארוך, עם גפיים ארוכים. כפות ידיים ורגליים בעלות שלוש אצבעות סימטריות, טובות לאחיזה (גם בידיים וגם ברגליים) גזע: מוטנט עבר: ישנם שני תת-גזעים מאוד עתיקים של מוטנטים, האחד מזכיר מאפיינים שטניים (לדוגמא: עזאזל [ (https://en.wikipedia.org/wiki/Azazel_(Marvel_Comics ] ולאחר מאפיינים של מלאכים (לדוגמא: אנג'ל [ https://en.wikipedia.org/wiki/Warren_Worthington_III ]. שני הגזעים האלו הם יריבים מאז ומתמיד, והם חיים כבר אלפי שנים (או לפחות כך הם טוענים). בקרב מכריע שלהם, הגזע השטני גורש למימד אחר ("מימד הגופרית"). תוכניתו של "עזעזל", מנהיגם של המוטנטים השטניים, הייתה להרבות כמה שיותר מוטנטים בעלי יכולת טלפורטציה כמוהו, על מנת שהם יצאו מן המימד בעזרת טלפורט וילחמו את המלחמה שלו. דיאו הוא תוצר הרבעה של עזעזל ושל מוטנטית מקבוצת המוטנטים המלאכיים. בעזרת יכולת ההתחזות של עזעזל לאדם רגיל, הוא הצליח להרות אותה. היא לא ידעה על מוצאו של התינוק שבבטנה, עד שהוא כבר נולד, והתגלה בעל מאפיינים שטניים. היא זרקה אותו למנזר קתולי מקסיקני, משם הוא גם נזרק, בגלל המראה שלו. אחת הנזירות דאגה לו בסתר עד שהוא היה יכול למצוא אוכל לעצמו, ואז הוא יצא לרחובות, לבד, ושרד. הוא בנה לעצמו שם ברחובות, והנהיג כנופיה קטנה. כאשר הוא צבר יותר מדי כוח ברחוב המקסיקני, כנופיה יריבה התנקשה בכל חבריו, והוא שוב נשאר לבד, עד שפרופסור אקסבייר מצא אותו, ולקח אותו לבית הספר למוטנטים, שם הוא התאמן להיות בקבוצת מוטנטים מבצעית וצעירה שאקסבייר הקים. בשינוי המציאות, הוא הפך להיות אחד מהשורדים מהמחנה שממנו דדפול הגיע והתאמן בלחימה כנגד זקיפים עם כל שאר הגיבורים ששרדו. כאשר הגיבורים איחדו את קבוצת המוטנטים (שאנחנו משחקים) הם שלחו אותו להצטרף אליהם כמישהו שמכיר קצת את האזור ויכול להנחות אותם. הוא יצא עם הקבוצה למשימה, הקבוצה נכשלה בקרב אחד, כמעט כל חברי הקבוצה נהרגו, וברגע האחרון, כאשר רייצ'ל סאמרס ("מארוול גירל") חשה שדיאו עומד למות, היא החזירה את התודעה שלו לגוף שלו בעבר, בתקווה שהפעם הוא ידע מה לעשות וממה להיזהר... הפעם האחרונה שהיא הייתה צריכה להחזיר את התודעה שלו הייתה כאשר הקבוצה הגיעה עד להופ סאמרס ונהרגה על ידי מערב של זקיפים. הקטע הוא, שזו הייתה הפעם האחרונה שמארוול גירל יכולה להחזיר את התודעה שלו, מה שהוא יודע עכשיו על המסע, זה כל המידע שיש לקבוצה, והוא לחוץ מזה מאוד (הוא מבין, שהוא יוכל להתריע לקבוצה על האמבוש שתכננו להם, אך משם, ההווה לא ידוע...) אופי: הניטרליות היא חלק מאוד גדול מהאופי שלו, הוא פועל בשביל מה שנכון לעכשיו. פחדן ונמנע מעימותים ומ"לעשות את העבודה השחורה", מעוניין בטובתו האישית, ועושה מה שיעזור לו להמשיך לחיות (זו המוטיבציה שלו לעשות את המשימה הזאת, הוא הרבה פחות מעוניין במשימה עצמה). כוחות: טלפורטציה בין-מימדית: פתיחת שער בין מימדי, כלומר, פתח בין המימד הנוכחי לבין ה"ריק" שבין כל המימדים (למי שמעוניין להבין יותר טוב, שיבדוק את הכוח של "נייטקרולר"). לאחר הטלפורטציה, השער שבו הוא עבר נשאר פתוח למשך כמה שניות, ושואב לכיוון הריק את כל מה שמסביבו (הטווח, עוצמת השאיבה וזמן הישארות הפורטל מתפתחים עם היכולת). מצידו השני של הפורטל, רק הוא ומי שהוא אוחז בו יוצאים. בעל עצמות חלולות (כמו של ציפור) מה שמפחית את המשקל שלו בצורה משמעותית, ועם אמצעים מלאכותיים גם יכול לגרום לו לדאות (לדוגמא, עם חליפה או כנפיים מתאימים, הוא יוכל לדאות בקלות). חולשות: דמו מעורב בשני גזעים יריבים, אשר דמם דוחה ופוגע בזן האחר; כל הגוף שלו נלחם בעצמו בצורה תמידית. כאשר הוא משתמש בטלפורטים, הוא בעצם מעצים ו"מוציא" מתוכו את החלק השטני, והחלק המלאכי שורף אותו מבפנים, כך שמאוד כואב לו להשתמש בטלפורטים וזה אף מסוכן לדחוק את עצמו לקצה עם היכולות טלפורטציה שלו. נטייה: ניטרלית לגמרי, עושה מה שטוב בשבילו באותו הרגע. הערות: קישור להמחשה של איך עובדת הטלפורטציה שלו: https://www.youtube.com/watch?v=uLOMdddg11A
תחרות סיפורים לעידוד כתיבה
קבוצה ציבורית
במשפט אחד: תחרות סיפורים שבה כל אחד מקבל מראש את שם הסיפור שהוא עומד לכתוב. בתחרות הסיפורים האחרונה שהשתתפתי בה נתקלתי בבעיה- רעיונות הציפו אותי מכל עבר, לא הצלחתי להתרכז ברעיון אחד, כל הזמן התחלתי משהו ולא הצלחתי להמשיך אותו. חשבתי לעצמי שהייתי רוצה נקודת התחלה. משהו שיעזור לי קצת לחשוב. משהו שינחה אותי, לא ממש הנחייה אלה.. כלי עזר. ~ וככה נוצרה תחרות לעידוד כתיבה. תחרות בה כל המשתתפים מקבלים בהגרלה שם. שם לסיפור שהם עומדים לכתוב. לפי השם הזה אתם יכולים לזרום לאיזה כיוון שבא לכם. לדעתי זה יכול להיות נחמד, לעודד יצירתיות. התחרות נועדה בעיקר בשביל עצמכם ופחות בשביל ההישגים שלכם בתחרויות. אז מה אתם חושבים? ~ ניתן להגיש לי את הסיפור שלכם עד התאריך ה 27.7 (כמובן שיהיו כמה ימים הארכה למתעכבים, אבל לא שמעתם את זה ממני :P) אורך הסיפורים הוא עמוד אחד עד עשרה עמודים בוורד. (נשימות עמוקות אנג', נשימות עמוקות). ~ רשימת הסיפורים המלאה- זאת לא תחרות אנונימית ^^ ידי קינמון אדומות (RAIN) האיש הגדול שבשמיים (האופה בתלתלים) סיוטים (פולו) עורב ושולחן כתיבה (זאבה) הנווד שלא שב (תולעת הספרים) שלוש, שתיים, אחת ו… (GOLD MOON) חיוך כובש (ניצוץ בחושך) מירוץ נגד הזמן (אור) אוטובוס התלמידים (יאיר) ג'קט (snow fox) שעון היד של האיש במגבעת (ג'ן) תיאחז בי כשאנחנו טובעים (קריקטורה) חתולים ומפלצות אחרות (הורוס) איפה אתם עכשיו (אקו) הגבעה המסתורית (נטוטו) היום פגשתי רוצח (אנג'ל) לא (זשל"ב) הגיע הזמן (סטינגריי) אולי (פיירי טייל) שמלה אדומה (גרייס) ערפל (מגדת העתידות) פנס רחוב (Angelica) סופים שמחים (מע"ך) הר המוות (די אנג'לו) יום קיץ קר (נו פיר) בית משוגעים (אריאל הבן) צניחה חופשית (קרטר) התנין (Lali) נערת הפרחים (ביני) מתפורר (מומו) שמחת חיים (ילדת הכוכבים) דממה (אריאל הבת) שברי זכוכית (matrix) פשוט ויפה (Belive)
משועממים? לא עוד!
קבוצה ציבורית
היי לכל המשועממים!! :) אז... בקבוצה הזאת ננסה להעביר את השיעמום שלנו בדרכים שונות.
חפירות בע''מ
קבוצה ציבורית
לא! זה בשום אופן לא כמו החופרים, אל תחשבו על זה אפילו. אין לנו פעילויות מיוחדות, זה סתם כדי לפקס את כל הבלגאן באתר לכמה קבוצות עיקריות ושאנשים יפסיקו להתחרפן. וגם, כי מאוד משעמם ושומם בזמן האחרון =.= אז אני וידידי מאנשי הסקייפ. הנטשנים, בגדול (רובנו), והגענו למסקנה שכמו שבסקייפ קבוצה ששמה חפירות בע"מ, אולי כדאי להעביר אותה לפה? אין לנו כוונה להיות כמו בסקייפ. סתם לחפור בכיף ולומר כל מה שבא לנו :D זאת רק עוד תוכנית להצלת סימניה. בואו נתחיל עם קבוצה אחת שנחפור בה, ואז נמשיך לאחרות^^

©2006-2015 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ