צור קבוצה חדשה קבוצות קוראים

צ'אט
קבוצה ציבורית
אם בא לכם לדבר עם מישהו בזמן אמת במקום לשלוח לו הודעות, זה המקום המתאים! מעט"ח לנו! עברנו 638 דיונים ויש לנו 161 חברים בקבוצה!
תחרות- הסיפור שלפני דיסני
קבוצה ציבורית
תרועות בחצוצרות!! תופים!! עוד כמה כלים!!! תתכוננו לתחרות המחודשת והשונה במקצת של קטעי דיסני!!! כל אוהבי דיסני, פיקסאר (אם מישהו כאן יאמר שהוא אוהב רק אחד מהם נתעצבן), פופקורן וכיף, הצטרפו!!! אז מה בתחרות? בתחרות ניתן לכם דמות מסרט דיסני מצויר כלשהו, ואתם תצטרכו לכתוב עליה קטע כלשהו. על מה שקרה לה לפני הסרט שהיא נמצאת בו. כל קטע נחשב- מסיפור קצר ועד שיר או מה הדמות הזו מסמלת בשבילכם (טור בגדול). אם יש פרטים על הדמות בסרט אסור לשנות את זה בקטע. אסור. למי שרוצה להשתתף, יש לנו שתי בקשות קטנטנות מכם: 1. למי שירשם, תשלחו לאחת המנהלות של התחרות (סנואו פוקס או מומו) אילו סרטי דיסני ראיתם, כולל פיקסאר כדי שנדע אילו סרטים ראיתם (זה חשוב). אם ראיתם את כולם, אתם יכולים לשלוח ולומר שראיתם או לא לשלוח בכלל ואנחנו נבין. 2. אל תעתיקו, דגש אל!!!! תעתיקו מסיפורים או ממשהו מעד עצם היום הזה (וואנס). מי שיעתיק או יכתוב משהו משם חוץ מציטוטים וכאלה שזה מותר, הקטע שלו יצא מהתחרות! אה, כן, ו- התחרות אנונימית:) חוקים נוספים למי שלא הבין, יגיעו בהמשך.... וגם, אם מישהו רוצה לשאול שאלות, להתייעץ, סתם לדבר ולומר למנהלות כמה הן מוכשרות, יצירתיות ומקסימות, מוזמן/ת. אז בואו הצטרפו בהמוניכם!!! נ.ב קרדיט לניצוץ על שם הקבוצה.
תחרות סיפורים לעידוד כתיבה
קבוצה ציבורית
במשפט אחד: תחרות סיפורים שבה כל אחד מקבל מראש את שם הסיפור שהוא עומד לכתוב. בתחרות הסיפורים האחרונה שהשתתפתי בה נתקלתי בבעיה- רעיונות הציפו אותי מכל עבר, לא הצלחתי להתרכז ברעיון אחד, כל הזמן התחלתי משהו ולא הצלחתי להמשיך אותו. חשבתי לעצמי שהייתי רוצה נקודת התחלה. משהו שיעזור לי קצת לחשוב. משהו שינחה אותי, לא ממש הנחייה אלה.. כלי עזר. ~ וככה נוצרה תחרות לעידוד כתיבה. תחרות בה כל המשתתפים מקבלים בהגרלה שם. שם לסיפור שהם עומדים לכתוב. לפי השם הזה אתם יכולים לזרום לאיזה כיוון שבא לכם. לדעתי זה יכול להיות נחמד, לעודד יצירתיות. התחרות נועדה בעיקר בשביל עצמכם ופחות בשביל ההישגים שלכם בתחרויות. אז מה אתם חושבים? ~ ניתן להגיש לי את הסיפור שלכם עד התאריך ה 27.7 (כמובן שיהיו כמה ימים הארכה למתעכבים, אבל לא שמעתם את זה ממני :P) אורך הסיפורים הוא עמוד אחד עד עשרה עמודים בוורד. (נשימות עמוקות אנג', נשימות עמוקות). ~ רשימת הסיפורים המלאה- זאת לא תחרות אנונימית ^^ ידי קינמון אדומות (RAIN) האיש הגדול שבשמיים (האופה בתלתלים) סיוטים (פולו) עורב ושולחן כתיבה (זאבה) הנווד שלא שב (תולעת הספרים) שלוש, שתיים, אחת ו… (GOLD MOON) חיוך כובש (ניצוץ בחושך) מירוץ נגד הזמן (אור) אוטובוס התלמידים (יאיר) ג'קט (snow fox) שעון היד של האיש במגבעת (ג'ן) תיאחז בי כשאנחנו טובעים (קריקטורה) חתולים ומפלצות אחרות (הורוס) איפה אתם עכשיו (אקו) הגבעה המסתורית (פרסי) היום פגשתי רוצח (אנג'ל) לא (זשל"ב) הגיע הזמן (סטינגריי) אולי (פיירי טייל) שמלה אדומה (גרייס) ערפל (מגדת העתידות) פנס רחוב (Angelica) סופים שמחים (מע"ך) הר המוות (די אנג'לו) יום קיץ קר (נו פיר) בית משוגעים (אריאל הבן) צניחה חופשית (קרטר) התנין (Lali) נערת הפרחים (ביני) מתפורר (מומו) שמחת חיים (ילדת הכוכבים) דממה (אריאל הבת) שברי זכוכית (matrix) פשוט ויפה (Belive)
קבוצה לדברים לא קשורים ומחשבות
קבוצה ציבורית
טוב, אז מתי קרה לכם שרציתם לכתוב פה משהו, אבל לא היה לכם מקום מתאים? אז זה המקום. סביר להניח שיש כבר מלא קבוצות כאלה, אז למה שתיכנסו דווקא לזו בכל זאת? *מושכת בכתפיים* לא יודעת. אין סיבה. אבל בכל זאת, אם אי פעם תרצו נורא לכתוב משהו - כל דבר שהוא שיבוא לכם באותו רגע - אז היי, יש לכם מקום. פה תכתבו את כל הדברים שבא לכם, ברצינות. מחשבות, הרהורים, ספרים, סרטים בדיחות מצדי תנהלו פה יומן (למרות שזה לא כזה פרטי). נ.ב הקבוצה לא חייבת להיות חיה כל הזמן, למי שרוצים להחיות קבוצות (וגם אני בעד קבוצות חיות, כמובן!) מספיק שהיא פשוט תהיה שם, מתה רוב הזמן, ומדי פעם מתעוררת לחיים. רק כשמישהו צריך אותה. אז זהו :) נ.ב.ב את התמונה אני צילמתי!
קבוצת אסוציאצות(בעברית: תסמיך)
קבוצה ציבורית
קבוצה נחמדה שבה נרשמת מילה וכול אחד רושם מה מילה זו מזכירה לו,האסוציאציה מקשרת בין עצמים שיכולים להיות מסוגים שונים... הרעיון הוא של אביר
אוסקבוק 2015
קבוצה ציבורית
אז לאחר שהאוסקבוק של שנה שעברה זכה להצלחה, קבלו את משחק הקיץ של השנה! למי שלא מכיר... אז. ככה. יש הרבה מאוד קטגוריות. אתם מציעים ספרים, ואחר כך מצביעים להם. לכל קטגוריה יהיה ספר זוכה אחר, הזה שיזכה להכי הרבה קולות. הקטגוריות הקבועות: הספר הגרוע ביותר הטוב ביותר הדמות הנשית הכי חזקה הדמות הגברית הכי חזקה הדמות הכי גרועה. חוץ מאלה, יעלה שאלון ואתם תציעו עוד קטגוריות. המשחק שנה שעברה התקבל בהתלהבות רבה, ומקווה שנצליח גם השנה :) אז יאללה, תצטרפו!
VS
קבוצה ציבורית
אז... פתחתי את הקבוצה בשביל לעשות דיון בנוגע לשני אנשים\ספרים\סרטים או כל דבר אחר, נגיד- עד עצם היום הזה VS שרלוק, ובתגובות אתם עונים. כמו כן, תתייחסו אל הקבוצה הזאת כקבוצה בה אתם יכולים לשאול שאלתו, של- מה דעתכם על בן אדם מסוים (בן אדם מפורסם בבקשה, שלא יהיו פה דברים אישיים, כמו מה דעתכם על אור המדהים היפה והחתיך שלא מהעולם הזה). תהנו :)
סקרים
קבוצה ציבורית
אחרי שראיתי בכל פורום ובכל קבוצה יש לפחות ארבעה סקרים שונים. היה נראה לי שצריך קבוצה מיוחדת בשביל זה. אשמח אם תכנסו ותביעו את דעתכם.
היום יומולדת ל.. ?
קבוצה ציבורית
שאלה מעניינת. שאלתם את עצמכם פעם? כי בטוח שיש למישהו היום יומולדת. איפשהו בעולם. אז אולי אנחנו לא יכולים לדעת את כל הימי הולדת של כל האנשים בעולם, אבל אנחנו בהחלט יכולים לדעת מה התאריך אחד של השני. בקבוצה הזאת נכתוב את כל ימי ההולדת של החבר'ה בסימניה. [כל מי שיצטרף, בכל אופן] בכל חודש נפרסם את רשימת ימי ההולדת של אותו החודש, וככה לא ייווצר מצב שלא נדע שיש למישהו יומולדת.. :P [הורדנו את התאריך העברי, כי זה עושה בלאגן. מי שרוצה, נכתוב לו את זה אחרי הלועזי] ינואר ג'קסונית3: 9.1 מע''ך: 11.1 אור: 22.1 פברואר כריס: 16.2 מרץ פרימרוז: 8.3 This is Me (מאיה): 16.3 (כ''ח אדר) אפריל יאיר111: 9.4 מומו: 27.4 (כ''ב ניסן) מאי נוגה די אנג'לו: 21.5 יוני (אנג'ליקה: 14.6) ניימלס: 16.6 אנג'ל: 16.6 חדת קרן: י''ח סיוון (השנה יוצא ב5.6) יולי סונריסה: 6.7 חסה סטורמאגדון סמית' דה חצילוב: 7.7 עורבני כחול (ג'קס): 12.7 אנוביס: 12.7 די אנג'לו: 24.7 מלאכית: 24.7 ביני: 28.7 עלמה: 31.7 אוגוסט ארגו: 10.8 פולו: 15.8 elbereth: 30.8 ספטמבר תולעת ספרים: 2.9 (כ''ו אלול) אפרת: 8.9 (ז' אלול) קילר: 17.9 אוקטובר נדי לימונדי: 5.10 דרקמנדור: 7.10 דארקי: 12.10 סטינגריי: 21.10 רייני: 27.10 נובמבר די אנג'לו: 18.11 ילדת כוכבים: 24.11 מישי: 30.11 הבלגית המעופפת: 30.11 דצמבר אנג'ליקה: 12.12 אורגת הדיו: 13.12 אורטש: 14.12 אנונימוס: 22.12 היוש אני פדופיל: 26.12 השורדת מהת'סון: 29.12 ---- את התאריך שלכם תשלחו או אל עורבני כחול [ג'קס] או אל מישי, ונוסיף אותו.
ימי הולדת לדמויות מספרים!
קבוצה ציבורית
כי גם להם מגיע שיחגגו להם, לא? (בנימה זו אני חייבת לציין שנשארתי ערה עד אמצע הלילה כדי לציין את היום הולדת של הארי פוטר)
א'-ב'
קבוצה ציבורית
משחק חדש היישר ממוחי המשוגע, שהולך ככה: אני פותחת דיון ורושמת בו את האות א'. מי שמגיב אחריי רושם את המילה הראשונה שעולה לו בראש שמתחילה ב-א', ורושם ב'. זה שאחריו רושם מילה ב-ב' ואת האות ג' וככה ממשיכים... עד ת'. ואז דיון חדש וכאלה. אני יודעת שזה נשמע משחק מפגר, אבל באמת שזה ממש כיף, וגם עוזר לכם להבין מה עובר לכם בראש דרך עיניים חיצוניות. נ.ב אני יודעת שתמונה לא קשורה בגרוש, אבל אתם לא יכולים לצפות ממני להיות טובה בהכול, נכון?
סיפורת היסטורית
קבוצה ציבורית
הקבוצה תכלול ספרים "היסטוריים" שהם לאו דווקא ספרי עיון מציגים סקירה היסטורית, אלא רומנים יפים שכל אוהבי הסיפורת ההיסטורית (historical fiction) יאהב (: תיהנו! כולם מוזמנים!
טורים
קבוצה ציבורית
אז היה לנו כמה אנשים ששיתפו פעולה עם עניין הטורים. שם הקבוצה המעורר השראה במקוריותו שייך לנופר :) הקבוצה הזאת לא חייבת להיות פעילה נון – סטופ. (אני יודעת שגם אם נחליט שבכל שבוע מישהו אחר כותב זה לא יעזור. הרמת ידיים אלגנטית מראש). אז רק תדעו שהקבוצה הזאת קיימת, ושתמיד נשמח לראות אותה בשורה העליונה. ובקשה קטנה לסיום: כשאתם כותבים, תקפידו על חלוקה לפסקאות. קשה לקרוא ממסך, במיוחד כשמדובר בגוש ארוך ומחניק של מילים.
ארץ עיר בפוטרית!!
קבוצה ציבורית
לכבוד יום הולדתו המתקרב של הארי אני מכריזה בזאת על הקמת משחק ארץ - עיר (או חי- צומח - דומם, למי שמעדיף) בהוגוורטסית. איך זה עובד? מישהו פותח דיון וכותב מה האות שהוא בחר. כל אחד שמגיב צריך להוסיף מילה לאחד מהקטגוריות הבאות: חי / צומח / דומם / ילד /ילדה / מקצוע / קוסם / מכשפה / רוחות ויצורי פלא / מקומות / מושגים / קסמים וכישופים. האדם שהוסיף הכי הרבה מילים - ניצח בסיבוב, והוא בוחר את האות לדיון הבא.
מחרשת ספויילרים
קבוצה ציבורית
זהירות! הקבוצה עלולה להכיל ספויילרים! אני ממליצה שלא להיכנס אלא אם כן קראתם את כל הספרים שיצאו בישראל. בגלל שהבנתי שלא יכולה להיות קבוצה על ספר בלי *המון* ספויילרים, החלטתי לפתוח קבוצה במיוחד בשביל זה! יש לכם ספויילר, שאתם ממש ממש מתאפקים לא לפרסם בציבור? (לדוגמה אם קראתם באנגלית ואתם היחידים שיודעים את זה באתר) זה המקום!
סדרת הירושה (אראגון)
קבוצה ציבורית
קבוצת חובבי סדרת "הירושה" מאת כריסטופר פאליני. במידה ואתם פותחים דיון, אנא הזהירו מראש בראש הדיון לגבי נושאים הכוללים ספוילרים, לטובת אלה שטרם סיימו לקרוא את הסדרה. גלישה נעימה, חברי הקבוצה
מימד 72 - משחק תפקידים
קבוצה ציבורית
~ההרשמה פתוחה כל הזמן~ *נא לא לפתוח דיונים* כל תיאור המשחק נמצא באתר הזה: http://demention72.wix.com/demention72 ~ הדמויות ~ אנג'ליקה דמות1- שם: מאדליין (מאדי) גיל: 15 מין: נקבה מראה: שיער שחור ארוך וחלק עם פוני דק וארוך, עיניים כחולות בהירות בעלות אישונים שחורים ומורחבים, עור חיוור, שפתיים דקיקות, פנים עגלגלות, אף סולד, נמוכה, נוטה ללבוש בגדים שחורים (אך לא ברמה של גותית), בדרך כלל הולכת עם מגפיים בגזרה נמוכה ומעיל עור שחור. אופי: מופנמת, צינית, שטלטנית, קשוחה, נאמנה לחבריה, נקמנית, חשדנית, אסטרטגית, אדישה לרוב, בוגרת, תוקפנית, חכמה, אחראית, מתעצבת בקלות, נחמדה רק שהיא רוצה להיות, חמומת מוח. רקע :מאדליין נולדה לזוג הורים ואח קטן. בהיותה בת שנתיים אביה נעלם מנסיבות לא ידועות ולאחר שלוש שנים של חיפוש ללא קצה של חוט, המשטרה סגרה את התיק. בינתיים אמה של מאדליין התחתנה עם אביה של ליאה (נטוטו) כאשר הן היו בנות שלוש, וכך הן נהפכו לאחיות חורגות. כאשר מאדליין התבגרה, היא החלה לחפש אחר אביה שנעלם- אך לא קיבלה תמיכה מצד המשפחה ונאלצה להספיק את חיפושיה. מאדי תמיד הייתה נחשבת ל"בוגרת", היא תמיד הייתה עומדת על שלה ואף פעם לא מתנהגת בילדותיות. לרוב היא הייתה מתבודדת עם עצמה, תמיד היה ניתן למצוא אותה יושבת לבדה בחדר עם ספר ביד או מוזיקה. חמש שנים לאחר מכן, אחרי שמאדי כבר התרגלה לאחותה ולחייה בתוך המשפחה, היא קיבלה עותק חינם של המשחק מימד 72. דמות2- כינוי: מאדי מין: נקבה מראה: שיער שחור ארוך- פרוע ולא תמיד מסודר, עיניים כחולות בהירות, פנים חדות, עור מעט חיוור, שפתיים מלאות, לחיים סמוקות, גבות דקיקות וארוכות, עצמות לחיים גבוהות, היא נמוכה ומעט רזה. הזרוע הימנית שלה מקועקעת בקעקוע עטלף שחור, היא לובשת לרוב גופיות שחורות ומכנסי ג'ינס צמודים, מגפיים שחורים בגזרה נמוכה ומעיל עור שחור וארוך. היא תמיד מסתובבת עם מבט אדיש בעיניים, אך לפעמים הוא מביע גם שעשוע נסתר. שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 10, לב"ן רמה 8, בישול רמה 5, מלאכה רמה 5, ביגוד רמה 5 http://fc00.deviantart.net/fs70/i/2010/335/f/8/oerba_yun_fang___6_by_naughtyboy83-d33zwtn.jpg נטוטו דמות 1- שם: ליאה מין: נקבה גיל: 15 מראה: שיער כחול חלק, עור בהיר יחסית, עיניים אפורות בהירות, רזה, גובה ממוצע, אוהבת להתלבש כמו פריקית (רק שהיא יודעת לא להגזים עם התסרוקות ועם ה.. אממ.. מתכות) ובחיים לא תתפסו אותה בלי אייליינר שחור מסביב לעיניים. אופי: מעדיפה להיות הילדה הכי פריקית באזור, שונאת קטעים מביכים, מצחיקה, לא נפגעת בקלות, אבל לפעמים פוגעת באנשים בלי להתכוון, ובאופן מפתיע גם דיי חכמה, ואסטרטגית מעולה. רקע: בבית הספר שלה היא נחשבת לילדה הכי פריקית שקיימת, אבל זה לא ממש מפריע לחיי החברה שלה. היא מאוד בררנית בבחירת החברים שלה, אבל בכללי לא צוחקים עליה יותר מדי (בהתחשב באיך שהיא מתלבשת). כשהייתה בת 3 אבא שלה התחתן עם אמא של מאדליין (אנג'ליקה). היא ממש טובה עם מחשבים – האקרית ברמה ממש גבוהה, ומכורה למשחקי מחשב. הייתה בוחנת בטא של המשחק ביחד עם אחותה, ולכן הן מכירות אותו ממש טוב, וגם קיבלו שני עותקים של המשחק בחינם. דמות 2 כינוי: דומינו דול (DominoDoll) – אבל אתם מוזמנים לקרוא לה פחות או יותר איך שבאלכם (רק אל תגזימו כן? אם משהו לא ימצא חן בעיניי זה לא ייגמר טוב). מין: נקבה מראה: http://pictures.4ever.eu/data/download/cartoons/anime-and-fantasy/anime-girl,-purple-hair-195617.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 5, לב"ן רמה 6, בישול רמה 6, ביגוד רמה 5, מלאכה רמה 5. אור (דמות קפואה) דמות 1- שם: אוולין מין: אישה גיל: 14 מראה: בלונדינית עם עיניים כחולות. משקפיים. רחבה. שמנה D: אופי: אופי- שקטה ומעדיפה להיות לבד. היא מרגישה לכודה כשהיא בחברת אנשים. היא לא סומכת על אף אחד- ולכן אף אחד לא סומך עליה. לפעמים היא מתעצבנת ויכולה לעשות דברים שאחר כך היא מתחרטת עליהם. היא מאוד אדישה, אפילו שמבפנים היא רגשה ואכפתית. אבל היא חושבת שאכפתיות זה חולשה. רקע: הסתקרנה לשמוע על המשחק, כיוון שתמיד חלמה לחיות בעולם אחר. לפני יציאת המשחק היא עזרה לאמא שלה ולאבא שלה בכל מיני עבודות קטנות וקיבלה על זה כסף, עד שהגיע לסכום המתאים על מנת לקנות את המשחק. דמות 2- כינוי: רינגר מין: נקבה מראה: פנים כחושות, שיער שחור ארוך וחלק, גבוהה ורזה, חיוורת. היא לא שרירית, ולא נראת מאיימת בכלל. שיעור גיל: נערה. סקילים: בני לוויה. (היוש אני פדופיל; מתה במשחק) דמות 1- שם: דניאל מין: בת גיל:12 מראה: שיער שחור נמשים עיניים בצבע ירוק חיוורת מחוסר חשיפה לשמש ורזה קצת יותר מידי אופי: ביישנית נוטה לדיכאונות אבל שנונה חכמה וחברה טובה רקע: הוריה התגרשו כשהייתה ילדה קטנה היא נשלחה לחיות עם סבתה הנוקשה היא אף פעם לא אהבה איך שהיא נראית ולא מיזמן החלימה מאנורקסיה אימא שלה שולחת לה כל מני דברים כפיצוי על זה שהיא לא נמצאת איתה אחד מהם היה המשחק דמות 2 כינוי: לונה מין: בת מראה:http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/f7030f84fd46276043368769ce7127dc/http:// i123.photobucket.com/albums/o297/chibi_drawer_who_happens_to_be_a_cat/anime/gaiarpc.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 1 אנוביס דמות 1- (שם:אנוביס (לאלה שרוצו לדעת את שמי האמיתי סורי לא היום מין: זכר גיל:14 .מראה:שיער שחו, עיניים חומות, מטר ושישים סמ, שוקל 55 קג לא שרירי,חסר עגילים או קעקועים אופי: ידידותי, נחמד, לא ממש חכם אבל לא טיפש, שומר רוב הזמן על קור רוח, הוא לא נפתח לאנשים בקלות אבל הוא כן ידבר איתם, פשוט לא עליו. הוא קשה הבנה, הוא צריך שיגידו לו דברים בצורה מלאה, הוא מאוד אופטימי. רקע: טוב אז מכיוון שאני גיימר, שמעתי על המשחק והחלטתי לקנו אותו לניסיון. לא שיחקתי במשחרים כאלו בעבר וחשבתי שיהיה נחמד לשחק אז לקחתי כסף מהכופת חיסכון חזיר שלי וקניתי. דמות 2 כינוי: paladin4fun מין: נקבה מראה: http://data2.whicdn.com/images/23414449/large.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 2, לב"ן רמה 6 דרקמנדור דמות 1- שם: רייס מין: זכר גיל:14 מראה: שיער שחור פרוע ,עניים חומות, גובהו ממוצע לגילו, בדרך כלל הוא נוטה ללבוש בגדים שחורים או כהים, הוא לובש מכנסי טרנינג ובדרך כלל מסתובב עם סווצ'ר שחור עם כובע על הראש. אופי: אינו סבלני, מתנהג קצת בילדותיות, אוהב להילחם, הוא לא בדיוק האדם שאפשר לקרוא לו "נורמלי", לעיתים מאוד רחוקות מביע שמחה, קשה לא להתחבר לאנשים חדשים אבל כשהם חברים/מכירים טוב הוא חבר טוב, אדיש ויש לו בעיות זעם. רקע: יש לו חבר טוב אחד ושניהם מאוד אוהבים משחקי online, הם משחקים ביחד המון. הוא מגדל בבית עורב שחור ,אין לו אבא, ויש לו אחות גדולה. יום אחד, הוא נכנס לחנות עם חברו הטוב וקנה את המשחק מימד 72 ומאז חייו השתנו. דמות 2- כינוי: קרייטוס -(kratos) מין: זכר מראה: http://images5.fanpop.com/image/photos/26100000/Rin-Okumura-ao-no-exorcist-26178121-1440-900.jpg שיעור גיל: (ילד/ה, נער, בחור/ה, איש/ה, זקן/ה): נער סקילים : לב"ן רמה 2, קסם רמה 3, בני לוויה רמה 2 פולו דמות 1- שם: מייקל מין: זכר גיל: 16 מראה: שיער חום קצר, עיניים כהות ודיכאוניות, עור די שזוף, גבוה ורזה, הולך עם ביגוד כהה רוב הזמן. אופי: ביישן, מופנם, מסתיר בתוכו עולם שלם של מחשבות, מתבודד, דיכאוני. רקע: כשהיה קטן טסו הוא ושני הוריו לביקור משפחה בצרפת, המטוס נקלע לסופה והתרסק. מייקל היה בין הניצולים היחידים, הוא איבד את ההורים שלו, ומאז הוא גר עם דודה שלו בצרפת ולא מרבה לדבר עם הסביבה. הוא החליט לנסות להיות ההפך הגמור ממנו במשחק החדש שקנה. דמות 2 כינוי: תום מין: זכר מראה: http://wallpapersinhq.com/images/medium/a-ulquiorra_cifer-1389587.jpg שיעור גיל: נער סקילים: תעופה רמה 2 יאיר שם: דניאל רוזנצוייג מין: זכר גיל: 19 מראה: נער בלונדיני חיוור, עם עיניים כחלחלות, יש לו רווח בין השיניים וצלקת על רגל ימין, הוא לרוב לובש צעיף אדמוני ומעיל חום, או מעיל שחור, הוא נער וגבוה. יש לו משקפיים אדומות ואף גדול, יש לו גם חתך מעל עין ימין, הוא קיבל את זה מתאונה במטבח עם סכין, מאז זה כך. אופי: לוקח את המושכות לידיים, לא בדיוק הכי מנומס, הוא לא שקט ולא יפחד להגיד את דעתו. הוא מתחבר במהרה והוא חכם ביותר. הוא לא פחדן ולא אמיץ, כלומר שהוא לא יפחד לצאת מהאזור הנוח שלו, אבל הוא לא ינסה דברים קיצוניים מדי. הוא מאוד צנוע ודי אדיש. לא אוהב חיות. רקע: דניאל רוזנצוויג, בן 19, הוא נולד בלונדון לזוג הורים עשירים, אך גם מרוחקים, הם לא הראו לו יחס, פינוק ובטח שלא אהבה, הוא גדל בחלק הצפוני בלונדון, בבית גדול ועצום, כשהיית נכנס אליו היית חוטף סחרחורת, ושלא נדבר על תחושת המבוך האין סופית והבדידות שאין לברוח ממנה, היה לו אומנת זקנה, אך היא לא הייתה חביבה, היא הייתה מקטרת ומעבירה את הזמן בקריאת ספרים, הוא עדיין לא אוהב אותה, למרות שהיא הייתה מלמדת אותו כל יום ביחד עם בית הספר, הוא למד ממנה המון, היא חכמה ביותר. יום אחד הוא ראה את המשחק במחשב והחליט לקנות אותו. "כל יום הוא טיפה, ויש כל כך הרבה טיפות שיש מונסון, מונסון, שאי אפשר להתחמק ממנו" דמות 2 כינוי: בראיטוס/איקן מין: זכר מראה: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRuyukBiAzxaJEBFj2H_Z5EKHrDiq1M8OwKeT6os0jLGXC2EDta שיעור גיל: 16-18(נער) סקילים: קסם רמה 3, לב"ן רמה 1 ניימלס(דמות מתה) דמות 1- שם: ליאן ג'סטובסקי, אבל אנשים פשוט קוראים לה אל-ג'יי. (שם משפחה רוסי ברמות, אני יודעת, אבל זה לא כאילו שהיו לי רעיונות טובים יותר) מין: נקבה גיל: 15 מראה: שיער חום חלק שלרוב אסוף ברשלנות מתחת לכובע גרב שחור פשוט, עיניים ירוקות חסרות ייחוד, שפתיים דקות, עור כהה. לובשת לרוב בגדים רפויים ובעלת מראה רשלני כללי. אופי: גיימרית ומכורה רשמית לleague of legends, אוכלת הרבה ג'אנק פוד ועסוקה יותר במשחקי המחשב שלה יותר מאשר במציאות. היא מצליחה לא רע בלימודים אבל הייתה יכולה להצטיין אם רק הייתה מנסה, והמורים כבר העירו לה על זה. היא לא מהטיפוסים שילכו לכנסים של משחקי מחשב או כל אירוע חברתי גדול במציאות אפילו אם הוא מכיל אנשים שיש לה איתם נושאי שיחה משתפים. היא מעדיפה לנהל שיחות מאחורי המסך, עם המיקרופון והאוזניות שלה. היא לרוב עניינית וישירה, היא לא מתחצפת או מתחכמת כי היא לא רואה בזה טעם. היא רגילה להיות בשליטה ומתעצבנת כשלא פועלים לפי פקודתה. רקע: היא גדלה במשפחה נורמטיבית מהמעמד הבינוני בשיקגו, אבל הם לא תמיד שמים לב אליה, אלא יותר עסוקים בדאגה לדודה השתיינית בצד השני של העיר. כשהם הביאו אותה הביתה כדי לטפל בה, אל ג'יי הסתגרה בחדרה והתחילה לשחק ביותר ויותר משחקי מחשב. היא בת יחידה. היא קיבלה את מימד 72 כאשר ניצחה בתחרות אונליין. להלה. דמות 2 כינוי: סיביר (sivir) מין: נקבה מראה: THIS GURL - http://hdw.eweb4.com/wallpapers/32276 שיעור גיל: בחורה סקילים: לב"ן רמה 2 קילר דמות 1- שם: ג'ייס. מין: זכר. גיל: 16 מראה: שיער בצבע בלונד, חזק (שרירי), גבוה (בצורה נורמלית), עיניים בצבע הים והשמים, לבוש בג'ינס קרוע, וחולצת מעצבים של לקוסט, וחתיך אופי: נוקמני, חכם, שקרן מצוין, אכזרי ונאמן אך ורק לעצמו. רקע: בא ממשפחת עשירה, חולה על משחקי מחשב, ביום הולדת שלו ההורים שלו קנו לו בתור מתנה משחק מחשב. דמות 2 כינוי: דואורדון. מין: זכר. מראה: http://cache.desktopnexus.com/thumbseg/1262/1262688-bigthumbnail.jpg שיעור גיל: (ילד/ה, נער/ה, בחור/ה, איש/ה, זקן/ה) נער סקילים: בני לוויה רמה 1 הערות:*הדמות השנייה היא אלף אפל בגלל זה יש לו את צבע העור האפור. זאבה דמות 1- שם: הייזל שטייניץ' מין: נקבה גיל: 16 מראה: שער בצבע לימון שקט, עור יחסית בהיר ועיניים כחולות אפורות בגוון כסף מותח. מין כחול כסוף כזה. היא לובשת בדרך כלל מעילים שענקיים עליה בחורף וג'ינס ובקיץ סתם ג'ינס וחולצת טריקו פשוטה. הגובה שלה ממוצע, אפילו מעט נמוך. אופי: היא אוהבת לכבוש כובעים וג'ינס. בעיקרון האופי שלה שקט, היא תולעת ספרים קטנה. במשחקים, האסטרטגיה לללחימה בקרב פנים ופנים זה בדרך כלל לתקוף מהר ולא להשאיר לאויב מקום להתקפה ואז להוריד אותו בנוק אאוט. רקע: יש לה אח גדול שהוא גיימר והוא שכנע אותה להתחבר למשחק הזה. יש לה שתי אחיות תאומות קטנות שגם הן תולעות ספרים. יש לה כלב-זאב מעורב בצבע אפור בכל הגוונים והיא אוהבת חיות. דמות 2 כינוי: nira6607 מין: נקבה מראה: http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20130512003502/shingekinokyojin/images/2/2f/Screenshot_-3_Episode_6.png שיעור גיל: 16 סקילים: לב"ן רמה 4 מטריקס דמות 1 שם: צ'סטר קלארק מין: זכר גיל: 16 מראה: יש לו שיער שחור מתולתל, עיניים בצבע ירוק חזק, מבט ערמומי, לא שמן אבל גם לא רזה, עור חום בהיר, לובש נעליים ישנות, ג'ינסים קרועים וטי-שרטים. נראה די מוזנח. אופי: יש לו כישרון להתחבב על אנשים, שנון, נחמד ומתחבר לאנשים למרות שהוא לא יהסס לגנוב מהם. בדרך כלל אנשים סולחים לו. קר רוח, שקרן מעולה. מקבל את החיים בקלות, לא מתרגש יותר מדי מהר רקע:המשפחה שלו מאוד ענייה ולכן הם גרים בברונקס. גדל בין פושעים, ומהם למד לגנוב ולשקר. אחת הדמיות האהובות באזור, גם על התושבים וגם על השוטרים באזור. בכיתה ב' הוא הפסיק את הלימודים אז מעבר לכתיבה וקריאה + חשבון בסיסי אין לו הרבה ידע. הוא אף פעם לא הבין מה כזה כיף במשחקי מחשב, אבל כשהוא ראה את "מימד 72", הוא ממש התלהב, והחליט לנסות. דמות 2 כינוי: chester (אמרתי, גיימר הוא לא) מין: זכר מראה: http://freedwallpaper.com/wp-content/uploads/2014/12/final-fantasy-game-images-computer-collection_375061.jpg שיעור גיל: נער סקיל: מלאכה רמה 2 ארן דמות 1- שם: ג'ונתן בראון. מין: זכר. גיל:17. מראה: שיער חום קצר, פרצוף חלק מלא הבעה. אופי: טוב בפתרון בעיות, בעל חשיבה הגיונית. נחמד אל אנשים ומשתדל לא לנטור טינה, יש לו מעט כושר מנהיגות, אבל הביישנות שלו הורסת את זה לפעמים. כשהוא מתמסר לפרוייקט אופעולה, הוא יכול לפעמים להשקיע בזה את כל כולו. רקע: נולד ביישוב באנגליה ועבר עם הוריו ללונדון שם יש להם דירה נחמדה, הוא הראה התעניינות ויכולות בלימודים ולומד פיזיקה, מתמטיקה ומעט מחשבים בבית ספר טוב. את הזמן החופשי שלו הוא התחיל לבזבז על משחקי מחשב בשנים האחרונות. כששמע על מימד 72 הוא קנה את המשחק מיד. דמות 2- כינוי: ג'ון או _JOHN11_ מין: זכר. מראה: שיער שחור, פנים חדות, ארוכות וחלקות, עיניים ירוקות עמוקות, רזה מעט, משהו חייתי בצורת גופו ובתנוחתו, לבוש בחליפת מתחילים פשוטה ובעל כנפיים גדולות ושחורות. שיעור גיל: בחור. סקילים: תעופה רמה 4 גרייס(דמות מתה) דמות 1 שם: איימי מין: נקבה גיל: 15 מראה: שיער חום אסוף, עיניים כחולות, עור בהיר ומנומש, גבוהה, חלשה יחסית, לובשת בעיקר חולצות V ארוכות וחלקות בצבעים שונים וג'ינסים לבנים או כחולים, נועלת נעלי ספורט רוב הזמן. אופי: אמיצה, סרקסטית, חוצפנית, פיקחית מאוד, חזקה, חדורת מטרה, רגישה, פלרטטנית, בעלת ראייה אסטרטגית, אופטימית, מתחשבת, מופנמת ובהחלט לא תמימה. רקע: איימי אוהבת אומנות. היא אוהבת לצייר, ומשתתפת בחוג פיסול. יש לה אחות קטנה ושני הוריה גרושים - היא גרה אצל אבא שלה. כמו רבים אחרים, היא לא חובבת משחקי וידאו, אך אחד מחבריה הבודדים הזמין אותה אליו ואתגר אותה לשחק. כנראה שהוא אבד במשחק, כי איימי לא מצאה אותו שוב. דמות 2 כינוי: נייט מין: נקבה מראה: http://www.fullhdwalls.com/wp-content/uploads/2014/06/free-fantasy-desktop-wallpaper-downloads-4.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: מלאכה רמה 2 Nightwish דמות 1- שם: מיה מין: נקבה גיל: 15 מראה: בעלת שיער גלי, חום בהיר, ועיניים חומות ממוצעות, שקצת האפירו בגיל 13, אבל רוב הזמן מכוסות במשקפיים עם זכוכית שחורה. טיפה גבוהה לגילה, ושלדית להחריד. אופי: סקרנית, נוטה להתחכם, זהירה. יש לה נטייה להתחבר בקלות עם אנשים, והיא הילדה הכי חסרת עצמאות שתוכלו למצוא. רקע: נולדה למשפחה ממוצעת, והתקבלה לחטיבת ביניים עם כיתת התמחות במדע עם ממוצע של 94. באחד הסיורים הלימודיים שלה בגיל 13 היא נכחה בניסוי שבו נעשה שימוש בחשמל חשוף. התלמידים קיבלו משקפי מגן, אבל מיה הורידה את שלה לרגע כיוון שלחצו על אפה, והתעוורה. מאז היא נמצאת במעקב רפואי, שבו מנסים לשקם את הראייה שלה. יש לה כלב טיפולי ומקל הליכה, ובסופו של דבר היא התרגלה לעיוורון, אבל לעתים נוטה להתקף בזעם על הראייה שאיבדה. באחת הפעמים שבה נשלחה לבית החולים לניסיון על העיניים שהיה אמור להחזיר לה את הראייה בשלבים (תהליך של חודש+ שהיא הייתה צריכה להעביר בבית החולים) היא קיבלה מחדר המשאלות את המשחק, בטענה שעד שהם יצליחו לשקם את הראייה שלה, היא תוכל לראות בתוך המשחק. כמובן שמיה לקחה את המשחק בלי לשאול על מה הוא אפילו. דמות 2- כינוי: de_laura מין: נקבה מראה: שיער שמתחיל בכחול כהה בשורשים ונגמר בתכלת בהיר בקצוות, עיניים אפורות, ומבנה גוף שלדי כמו במציאות. קעקוע של צמיד עשוי גלים תכולים על פרק כף ידה השמאלי, ופונקציה מוזרה שגרמה גם לגבות שלה להיות כחולות. שיעור גיל: נערה סקילים: בישול רמה 1 Daria דמות1- שם: מיקה מין: נקבה גיל: 14 אופי: ביישנית, רגישה, חכמה, מתוחכמת, מצחיקה, ידידותית, מתחשבת, סקרנית, שנונה. מראה: שיער בלונדיני ארוך וחלק, עור חיוור מעט, עיניים כחולות כהות, רזה מעט, גובה ממוצע, שפתיים דקיקות, אף סולד, לבושה בדרך בבגדים פשוטים. רקע: נולדה לזוג הורים ואחות קטנה, מיקה תמיד נהגה להתעסק בעיצוב כללי, בהיותה בת 12 הוריה של מיקה שלחו אותה ללמוד לנגן על צ'לו, על אף שהיא לא רצתה בכך. שנה לאחר מכן, הוריה של מיקה התגרשו ומיקה החליטה להישאר עם אביה כאשר אחותה הקטנה הלכה עם אמה. כשמיקה הגיע לגיל 13 וחצי, אביה התחתן ואמה החורגת של מיקה הביאה לה את המשחק מימד72. דמות 2- כינוי: דריה מין: נקבה מראה: http://7-themes.com/data_images/out/70/7010548-anime-girl-love.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: קסם רמה 1 די אנג'לו דמות 1- שם: סוזן בלאנק(אבל תקראו לה סוזי אם אתם לא רוצים לגמור בתור אוכל לחתול שלה) מין: נקבה גיל: 14 מראה: שיער ערמוני מתולתל עד מעט לאחר הכתפיים, עיניים בצבע ירוק זית, לחיים מלאות ועור בהיר. בד"כ היא לובשת ג'ינס ארוך וטישרט. אופי: דעתנית, חברותית מאוד-מסוגלת להתחבר כמעט לכולם. מסתגלת במהירות למקומות חדשים, שחצנית, סקרנית, אגרסיבית, פזיזה. רקע: בת יחידה, ההורים שלה עובדים במחשבים בחברת מכירות לכל העולם והם כל הזמן טסים בגלל העבודה. לפעמים שניהם טסים באותו זמן ואז היא נוסעת לישון אצל סבתא שלה עד שההורים שלה חוזרים. מבלה את רוב היום שלה במשחקי מחשב, היא די מצטיינת בלימודים אך לא משקיעה בהם יותר מדי מאמץ. הדבר היחיד שהיא משקיעה בו יותר ממשחקי מחשב הוא משחק עם החתול שלה- קארל. והדבר שהיא הכי אוהבת בעולם הוא לשחק במשחק מחשב עם קארל על הברכיים. היא הזמינה את מימד 72 חודשיים לפני הגעתו, ברגע ששמעה עליו אך ההורים שלה החליטו -כמובן- לטוס ביחד בדיוק שהמשחק היה אמור להגיע, לכן היא נסעה לסבתא שלה ולא היה אף אחד בבית בין ארבע לשמונה לחתום על המשחק, שהייתה אצל סבתא שלה גילתה שהכי מוקדם שהיא יכולה להזמין משחק חדש הוא לעוד חודש, לכן, נאלצה לחכות חודש להגעתו. דמות 2 כינוי: טינקס (tinx) מין: נקבה מראה: http://www.smithvilleschooldistrict.net/Page/854 סקילים: קסם רמה 1 שיעור גיל: נערה הורוס דמות 1- שם: נועם מין: זכר גיל: 13 מראה: גבוה, רזה, שיערו קצר ושחור, עיניו ירוקות עזות, צווארו קצר באופן משונה, שפתיו רחבות, עורו חיוור מעט, כפות רגליו גדולות ורגליו רזות וארוכות כגובהו. אופי: מתעצבן מהר, אוהב ללמוד, לא אוהב לעסוק בספורט, לרוב ידידותי, מרדן, עומד בקלות במצבי לחץ, שתלטן, לא אוהב לקבל פקודות מאחרים. רקע: נולד לזוג הורים שהתגרשו שבועיים לאחר לידתו, אמו של נועם לקחה אותו איתו וטסה לגור איתו בלונדון על מנת להתרחק מהעבר עם גרושה. בהיותו בן 10 אמו של נועם נרצחה ולאחר מכן הוא עבר לגור אצל דודו שקנה לו בתור עידוד את המשחק מימד72. דמות2- שם: הורוס מין: זכר מראה: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTMyCC12t1B917NFWQAPv2Ic6wk26pCv83lIAw7uNZS91G0AGSdeQ שיעור גיל: נער סקילים: קסם רמה 1 חסה סטורמאגדון סמית' דה חצילוב דמות 1- שם: קייג' (היא בטוחה שזה שם איום) מין:נקבה גיל: 16 מראה: שיער חום כהה וארוך, פוני קצר שבדרך כלל אסוף מאחורי האוזן, עיניים גדולות ואפורות, עור חיוור תמידי, תמיד עם עיפרון שחור בעיניים, כתם לידה בצורת X על הכתף, גבוהה ורזה אבל לא מאוד, משקפיים עבות עם מסגרת שחורה, לובשת בדרך כלל לובשת ג'ינס קרעים וטי שירט שחורה.אומרים לה שהיא יפה אבל היא לא חושבת ככה. אופי: מאוד נאמנה לחברים הוותיקים שלה אך קשה לה להתחבר לאנשים חדשים, נוטה להיות קשה עם טעויות שלה ושל הזולת, צינית,נקמנית, בעלת חשיבה אסטרטגית, תמיד משיגה מה שהיא רוצה, שקרנית טובה, יכולה להיות נחמדה כשבא לה, לא אוהבת ילדים קטנים, אוהבת אנשים מבוגרים, לפעמים הולכת לאיבוד במחשבות ותהיות, לפעמים יכולה להיות קצת ביץ', חושבת שהיא לא מספיק טובה, קנאית. רקע: קייג' גדלה למשפחה עשירה ומפונקת מאוד. בסך הכול עד גיל 12 החיים של קייג' היו כמו של כל ילדת שמנת רגילה, עד שאחותה הגדולה לוסי נרצחה במועדון לילה ע"י חבורת שיכורים. מאז קייג' לא חזרה להיות מי שהייתה פעם. היא הפסיקה לבטוח באנשים, הפסיקה לרכוש חברים והסתגרה בבית כשהדבר היחיד שהיא בוטחת בו הוא המשחקים שלה. וחתול המחמד שלה, פאזי. ההורים שלה קנו לה את מימד 72 בתור מתנת פיוס לאחר אחת המריבות הבלתי פוסקות שלהם. דמות 2 כינוי: סוויפט מין: נקבה מראה: תמימה למראה, עור בהיר, שיער ארוך שנע בין גוון חום בהיר לכתום עם פס לבן ודק שמשתשך לאורך כל השיער, עיניים גדולות ירוקות שנוטות להיראות עצובות גם כשהיא שמחה, גבוהה ורזה, קעקוע של שמש בירך השמאלית, גם לה יש עיפרון שחור בעיניים בקביעות, גם לה יש כתם לידה בצורת X על הכתף, סיכה בצורת עלה שאיתה אסוף השיער תמיד. או בקיצור- http://gallery.yopriceville.com/var/albums/Fantasy/Beautiful_Fantasy_Elf_Fairy_Wallpaper.jpg?m=1399676400 שיעור גיל: בחורה סקילים: לב"נ רמה 1 צ'ו דמות 1- שם: דניאל מין: נקבה גיל: 16 מראה: עור בהיר, שיער שטני גלי עם גוונים עזים, עיניים ירוקות-אפרפרות, גבוהה, רזה כמו מקל בכתפיים אבל מלאה ברגליים. אופי: יצירתית, מציאותית, בעלת דמיון מפותח, גאה בכל דבר שעושה (גם בדברים רעים), דרמטית לפעמים, מתבודדת אבל כשמכירים אותה חברותית, קלילה, נמנעת מרגשות (עצב, שמחה, כעס...), תמיד מעדיפה להסתכל על ההווה ולא על העתיד/עבר, כנה, תחמנית, מסתורית... רקע: תמיד האמינה שהחיים הם מתנה ושצריך להיות אסירי תודה על כל דבר שקורה. תמיד כשהסובבים אותה הלכו בזרם אחד היא עשתה בדיוק ההפך. תמיד אהבה לחיות על הקצה ולקחת סיכונים, וחשבה שהאפקט המציאותי של המשחק ייתן לה תחושה יותר חזקה של מה שקורה שם, לכן קנתה אותו. דמות 2 כינוי: אנג'ל. מין: נקבה. מראה: שיער שחור כמו פחם, קצר מעל הסנטר, עור שזוף, עיניים חומות כהות כמעט שחורות, נמוכה, רזה, מכנסי ג'ינס שחורים, חולצת טי-שירט שחורה, ומגפיה גדולות שחורות. שיעור גיל: נערה סקילים: קסם Stingray דמות 1- שם: מרי מין: נקבה גיל: 15 מראה: שיער שחור מתולתל שעובר במקצת את הכתפיים. יחסית אליה, הוא די ארוך, כי היא די נמוכה. יש לה עור מעט כהה, אבל עיניים כחולות משום מה. בעובי ממוצע. השרירים היחידים שאצלה בכושר הם שרירי כפות הידיים, בגלל אחיה שמכריח אותה לנסות איתו את כל משחקי המחשב והאקס בוקס שלו. אופי: נחה. היא לא אוהבת לעשות יותר מדי, לכן היא נופלת קורבן פעם אחר פעם למזימות אחיה המאלצות אותה לשחק איתו. מצד שני, כשהיא חייבת לעשות משהו, היא תחרותית ושתלטנית. בחיים לא תודה בהפסד או בחולשה, למרות שהיא מודעת לחסרונותיה. מתחכמת ומחוכמת, אם כי לפעמים המחשבות מאיטות אותה. מסוג האנשים שמעדיפים לחשוב לפני שהם קופצים לפעולה. רקע: יקולל מי שהמציא את הסבתות! מאז שנולדה ונקראה על שם סבתה מרי (עם פתח בהתחלה) חיה לא השתפרו יותר מדי. אחרי חמש שנים נולד לה אח קטן מעצבן והלימודים רק הלכו ונהיו קשים יותר. אה, היא גם הסתפרה, מתישהוא. המשחק אצור היה להגיע למחרת, אבל הוא הגיע קודם, כשהיא השתחררה מוקדם מבית הספר. אין לה יותר מדי עניין בחיים, בניגוד לאחיה שזכה בכל דבר אפשרי. לכן היא החליטה, בזמן שהוא נמצא בעוד אחד מהחוגים שלו, להיכנס ראשונה למשחק החדש שלו כדי להתאמן ולנצח אותו לפחות פעם אחת. דמות 2 כינוי: מליסה מין: נקבה מראה: https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSH8EnuwZaOtrMmcYV0eckljtdnq-QyDIzr6a9iPEtCVoXtxTE8 שיעור גיל: בחורה, אבל כיוון שמשחקת אותה נערה היא משוחקת כמו נערה. סקילים: קסם קרטר דמות 1- שם: טום מין: זכר גיל: 12 מראה: נמוך, רזה, שיערו קצר וחום, עניים שחורות, צוואר ארוך, שחום, כפות רגליו גדולות, רגליים ארוכות. אופי: רגוע, אוהב ללמוד, ידידותי, מתחבר בקלות, נלחץ במצבים לא נעימים, אסטרטגי, לא אוהב לשלוט באחרים. רקע: נולד להוריו כבן יחיד, אך אמו נהרגה בתאונת דרכים. אביו התחתן עם אישה אחרת, שטום לא הצליח להסתדר איתה. עקב כך אביו קנה לו את המשחק בשביל להרגיע את המצב. דמות2- שם: קרטר מין: זכר מראה: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR9hQ2_aMp1ZCuYfQcZvbBVGYrvaYwDjmLOqF_ObzdzjsoK5SS6Gw שיעור גיל: נער סקילים: תעופה תולעת ספרים דמות1- (הדמות במציאות המשחק) שם: ליאל, אבל כולם קוראים לה לילי (ולא, זה לא השם שלי ) מין: נקבה גיל: 15 מראה: גובה ממוצע, די רזה, שיער ארוך בצבע חום בהיר וקצת מתולתל, עיניים אפורות-ירוקות , הולכת תמיד עם בגדים סגורים.. אופי: די שקטה, אבל כזאת שכולם מכירים, רוב הזמן מסתגרת בבית, היא די חכמה ואוהבת חיות, היא לא מתעצבנת כל כך בקלות, אבל כשהיא כן, היא יכולה להתחיל לצעוק ולהיות ממש תוקפנית. היא מפחדת מדברים כמו גובה, אבל לא מחיות, גם אם הם יהיו ממש תוקפניות.. רקע: יש לה 3 אחים (בנים),אבא ואמא חולים רוב הזמן והיא מטפלת בהם, האחים שלה החליטו לקנות לה משחק מחשב כדי שגם היא תהנה קצת... דמות 2- כינוי: לילי מין: נקבה מראה: http://www.siz.co.il/my.php?i=h2wew2zjxyym.jpg שיעור גיל: נערה סקילים: לחימה בכלי נשק.
הורוסקופים
קבוצה ציבורית
אני תמיד חושב לעצמי גם אני יכול לכתוב בולשיט כזה כאן זה המקום לחשוף יכולותיכם העל טבעיות להמציא מזלות חדשים כי ל 12 מזלות יש מחלק אפס וזה לא שדה (דאמט תתעלמו מהחלק האחרון אני סתם גולש) לדוגמא- מזל שייטל-(למי שאבא שלו מזל שור ואמא שלו קשת) היום בבוקר תחוש עייפות אך הרגשה זאת תשתנה במהלך היום,זהו זמן טוב ליצור הכרויות חדשות שאולי יובילו למשהו בהמשך,עמדו על המשמר מדברי רכילות הם עלולים לפגוע בכם בשלב מסויים. היזהרו מיוונים נושאי מתנות!!!!!!! טוב בלי המשפט האחרון פשוט הייתי חייב להוסיף אותו אתם תתעוררו מחר מוגש מטעם כריס.את.כריס מיסטיקה נורמולגיה וחומרי בניין בעמ בכפוף לתנאי התקנון* ----- יותר מידי עיתונים בבוקר היי אולי נעשה תחרות
מסיבת הפתעה ליום הולדת 13 לביני
קבוצה ציבורית
ברוכים הבאים לקבוצת מסיבת הפתעה ליום הולדת של ביני. ביני שלנו חוגגת יום הולדת 13 ואני החלטתי לעשות לה משהו מיוחד חשבתי וחשבתי מה לעשות ואז עלה לי הרעיון לעשות לה מסיבת הפתעה אז בואו בהמונכם למסיבת ההפתעה של ביני. מי שלא בא מת. יאי אני גם מנהלת, תודה קילר טנקס הרמיונייי במסיבה יחולקו בלונים כחוליםםםםםם ואוכל כחולללללל רייבנקלו- התאחדו! (אממ אבל אני בכלל בפיגפארטס) נו טוב ~אולוויז לוק און דה ברייט סייד אוף לייף~ "אפשר להציע לך קרמבו?" "קר־מה?" "קרמבו. זה מין ממתק של מוגלגים שאני די מחבב." דמביייייייייייי "וכעת, אם לא אכפת לכם, אני הולכת לישון לפני שעוד אחד מכם יחשוב על עוד רעיון שיגרום לנו להיהרג. או גרוע מזה, להיות מסולקים מבית-הספר." "משהו לא בסדר בסדרי-העדיפויות שלה." יום הולדת שמח ביניייייי מי ייתן ולא תמותיייי או תסולקי מבית הספררררררררר~ "אני לא מת" "אתה....מטאטא" טרילילי טרילילההההה בומבדילהההה בוא נא והצילההההה טוב קילר לא ממש הבנתי מה אני אמורה לכתוב פה אז ג'ואי ריכטר רמבלרור וולדיייייי ג'רונימוווו סיי ג'רונימו אנשים! אה וחברים יקרים בואו נקדיש דקה דקת דומייה ונבהה בתמונה היפהפייה שפה >> *דקה דומייה* "חברך רק מת ברובו." נקווה שהוא גם לא מזיק ברובו~ I'm glad it's your birthday Happy birthday to you Yes, we're going to a party party Yes, we're going to a party party Yes, we're going to a party party בגלגול אחר הייתי דג מעושן הלכתי לאיבוד בים הזמן הביטלס עברו בצוללת צהובה אמרו לי כל מה שאתה צריך זה אהבהההההה ~היו שלום ותודה על הדגים~ היי אני יכולה לכתוב כזה הקדשות לאנשים ואז הם ירגישו סלבבבבב D: אז ילדת כוכבים זקן עץ מוסר שהוא כן רוצה להתחתן איתך בסוףף ג'קס בואי לכאן יותררררר בבקשההה אני אביא את פטריק אפילוו חדת קרן- בננה קורצת אוקיי, (;;; דיאנה- אוהבת אותךךךךך קשישתייייי~ אמן שהחסות לא יחטפו אותך שוב 0: נוף בואי לרכב איתי על רמבלרור כריס ספאם D: נעה הלו סוויטי עלמה ללי היי האן ^_^ מומו הייי D: אני מורה ממש גרועה איך את סובלת אותי 0: אה אלה שלא הזכרתי זה לא כי אני לא אוהבת אתכם פשוט יש לי זיכרון של דג מעושן אז כן אוהבת אתכםםםםם נראה לי שאיבדתי לגמרי את הפואטה של קבוצת יום הולדת טוב זאת אשמתך קילר! אשמתך! אתה מינית אותי למנהלתת
המוטנטים - גיבורי על - משחק תפקידים
קבוצה ציבורית
משחק תפקידים מבוסס על עולם מארוול. * העולם השתנה, החוקים השתנו. הכאוס שולט. מכשפת השני, מוטנטית חזקה במיוחד, שינתה בטעות את המציאות העכשווית המודרנית. לדעתה המוטנטים התחילו להיות אכזריים מידי והביאו רק סבל וצרות לאנושות. המציאות גרמה לכך שהעולם נשלט בידי זקיפים רובוטיים שהממשלה האנושית ניסתה להכין נגד המוטנטים ושבסופו של דבר פנו נגד כולם. העולם התחלק לשלושה גזעים המנסים לשרוד, המוטנטים, בני האדם והרובוטים הענקיים וחסרי הרגשות. מכשפת השני נעלמה, אתם תפגשו בחבורות מוטנטים המנסים להלחם בזקיפים ובחיילים האנושיים, תילחמו על חייכם שלכם מול יצורים אפלים המנסים לנצל את מצב העולם לטובתם, ותנסו למצוא את התשובה שכולם מחפשים.... איך להחזיר את העולם לקדמותו. תחפשו את מכשפת השני, ואולי תמצאו תשובה לשאלתכם. חוקים: א. אסור להרוג או לפגוע בשחקנים אחרים מילולית או פיזית. ב. בלי קללות גסות, אפשר לשים כוכביות במקום. ג. ליהנות כמה שיותר. דף דמות: שם: מין: גיל: מראה: גזע: מוטנט/ית אופי: כוחות: חולשות: נטייה: עבר: ____________________________________________________________________________ שם:טיטניום [אנוביס] שם אמיתי: ג'ק גיל: 20 מראה: שיער ראסטות שחורות שכשהוא משתמש בכוחות שלו השיער הופך לצבע כסוף מתכתי. שחור, שרירי וגבוה, אבל לא רחב [בואו נגיד,בערך המבנה של ג'ייס. מי שלא מכיר, אממ...טוב, בעיה שלו] עיניים בצבע כסוף לא טבעי. לסת מרובעת [בערך כמו של ארנולד שוורצי]. קעקוע בצבע נחושת של דרקון מכני לכל אורך היד השמאלית. לבוש במעיל אופנוענים מעור, ומכנסיים צבאיות כהות. כפפות עור עם דוקרנים, ועם כתובת על השמאלית: mechanical, ועל הימנית:orange. אופי: למרות המראה, הוא קשוח, אבל ידידותי, ותמיד מוכן לעזור. למרות העליזות שלו, הוא חסר רחמים, ופועל בקיצוניות למען צדק. כוחות: יכול להפוך חלקים מהגוף לכל דבר מכני וביו-מכני, אבל כרגע הוא מוגבל ביכולות שלו. עם אימון, הוא יוכל לפתח את יכולותיו. חולשות: אמדנטיום, ווובריניום. נטיה: טוב ------------------------------------------------------------------ שם: קרין הארט [צמח הסטיביה] מין: נקבה גיל: 17 מראה: עור כהה, עיניים כהות ושיער כחול כהה גזע: מוטנטית אופי: מרדנית, צינית, נוהגת לרדת על אחרים, לא מתחברת לכל אחד אבל את אלה שמתחברת אליהם אוהבת מאוד, יש לה כמה בעיות מהעבר שהיא מנסה להדחיק. כוחות: שליטה בחומרים ומצבי צבירה, יכולה להתיך ולמצק חומרים (כמובן גם לחמם ולקרר אותם). חולשות: פלטינה וויברניום (המתכת שממנה עשוי המגן של קפטן אמריקה) החומרים היחידים שהיא לא יכולה לשלוט בהם נטייה: בדרך כלל טוב, עושה מה שעולה על רוחה עבר: בת יחידה להורים עם הפרעות נפשיות, אמא שלה פעם זרקה עלייה סיר והיא התיכה אותו לפני שפגע בה, כך גילתה את הכוחות שלה. גנבה מגיל קטן, אבל אז פגשה את קפטן אמריקה והוא עזר לה להפוך לבן אדם טוב יותר ------------------------------------------------------------------ שם: פטום (petom)[דרקמנדור] מין: זכר גיל: 18 מראה: שיער עבה מאוד וקוצני, שמגיע עד למותניים בצבע אפור. עיניים בצבע חום חום-ירוק, מכנסיים לבנות שמגיעות עד לברך עם כיס אחד אחורי, חולצה כתומה עם שרוולים עד למרפק, שבחלק האחורי של החולצה, יש מין המשך כזה שנראה כמו גלימה קטנה שאורכה עד קצת אחרי הברך. גזע: מוטנט אופי: ידידותי, אוהב זוחלים - בעיקר נחשים, אובססיבי לדבש (בצורה מטורפת), אוהב להתחכם, ואוהב אש. קצת מוזר. מנסה להיות כמה שיותר יעיל, יודע לנגן על מפוחית-ותמיד שומר אותה בכיס, מנסה כמה שיותר לא להרוג - שונא את המוות. כוחות: לשנות חלקים בגוף לחיות או לחיה כלשהי. חולשות: לא יכול לשחות ללא להפוך לחיית מים, אם מחזקים את קרני האור (בעזרת זכוכית מגדלת וזה) ומכוונים את זה עליו - זה ממש ישרוף לו ויכול לעשות לו כוויה. נטייה: בלי צד. עבר: אבא שלי, נעלם כשאמא שלי נכנסה להריון. ולפני שנולדתי - כשהייתי בבטן של אמא שלי, היה רופא אחד, או יותר נכון מדען, שהזריק DNA של חיות לדם של אמא שלי - והדם הזה בסופו של דבר הגיע אליי. בלידה אמא שלי מתה כתוצאה מכך וה"רופא" ברח. אחרי שגילו את זה, שמו אותי במקום מוזר, מן מעבדה או לא יודע, ושם גדלתי. בגיל 10 אחד המדענים סיפר לי הכל, על הכוחות שלי, איך שקיבלתי אותם ועוד. שנאתי אותם! רציתי להיות ילד רגיל, ונשבעתי להרוג אותו יום אחד. בגיל 15 הועבר לי מידע שמצאו את המדען בעיירה במרחק כמה קילומטרים והוא קנה דירה שם. ברחתי מהמקום, לקחתי מים, אוכל וסכין והתחלתי לצאת לעיירה. אחרי כמה ימים הגעתי. הסתכלתי בדף של הכתובת וחיכיתי שהוא יופיע שם. אחרי זמן מה הוא הגיע לפתוח את הדלת, וכשהוא בא להיכנס, דקרתי אותו בעורף, דחפתי אותו לתוך הדירה וברחתי משם. ------------------------------------------------------------------ [KILLER] שם: killer מין: זכר גיל: 18 מראה: https://lh5.googleusercontent.com/-UnamJZl1SWw/U2VKv-HMQ2I/AAAAAAAAXpQ/tV4MkWJL5UU/w600-h750/killer_by_riingo-d6229iw.png (מקווה שאפשר לשים תמונה. אם היא לא טובה אז אני ישים אחרת) גזע: מוטנט אופי: שקט, חכם, ביישן. כוחות: הריגה שקטה. הוא מתגנב מאחורי המטרות שלו בצורה ממש ממש שקטה שאי אפשר לשמוע את הצעדים שלו מתי שהוא הורג. חולשות: התקפה מאחורי הגב. אנשים שמתגנבים מאחורי גבו והוא אינו שומע אותם כמו הכוח שלו. נטייה: ללא צד. עבר: הוריו היו רוצחים שכירים שנרצחו מול עיניו ע"י רוצחים הוא הפך ליתום וניסה לשרוד בכוחות עצמו. יום אחד מצא אותו רוצח מבוקש ע"י הרשויות ולקח אותו ואימן אותו להיות רוצח שכיר עד שהרשויות פלשו לביתם והרגו את המורה שלו, הוא הצליח לברוח בדקה האחרונה לפני שתפסו אותו ומאז הוא במסתור ועושה את העבודה שלו בתור רוצח שכיר לאנשים שצריכים אותו. ------------------------------------------------------------------ שם: אדריאן [אפרת] מין: זכר גיל: 17 מראה: שיער שחור קצר, גוון עור חיוור, הוא די רזה, יש לו אוזניי פייפר כאלו, אף קצת רחב, עיניים גדולות שסוקרות הכל בצבע חום ככה מאוד שנראה כמעט שחור . בד"כ מתלבש בחולצה מכופתרת פתוחה ומתחת חולצת טריקו ומכנסיי ג'ינס או סתם מכנסיים בגוון אחר. יש לו צלקות בכפות הידיים מכוויות שקיבל כשהיה קטן, לפחות ככה סיפרו לו, אבל הוא לא זוכר כלום ממה שקרה. גזע: מוטנט/ית אופי: מסתגר לרוב, לפעמים די פרנואיד לגבי דברים מסויימים, אוהב לחקור דברים לעומק לפני שהוא בא במגע איתם, יש לו ידע רחב יחסית לגבי חומרים וכימיקלים אבל יש עוד מה ללמוד, מאוד לא צפוי בהתנהגויות שלו, קשה להבין את המניעים שלו ויש לו עולם פנימי של עצמו שהוא לא חולק עם אף אחד. נהנה ממוזיקה, אוהב לנגן בגיטרה, זה כמעט הדבר היחיד שמרגיע אותו, וגם ולכתוב שירים. יכול להתעצבן בקלות כשדברים לא הולכים בצורה שהוא חושב (ואז הוא מאבד שליטה על הכוחות שלו לפעמים). יש לו הרבה מחשבות על אנשים אבל הוא לא אומר אותן, אז הוא כותב אותן במשפטים מוזרים בשירים שלו. מרבה לבהות בדברים ולחשוב, או סתם לבהות, ולרוב מעדיף את הטבע (לאו דווקא חיות) על פני אנשים ולכן קשה לו להיות במקום סגור הרבה זמן. יש לו פחד ממים, הידרופוביה, ולכן כמובן הוא לא מרבה לשחות. כוחות: הכוח של אדריאן זה חושים מועצמים. חושים כמו ראייה, מישוש, שמיעה וכד', הכל מוגבר אצלו ולכן ולמשל הוא יכול להריח כימיקלים באוויר ולהריח עוגה באופן יסודי שהוא יודע בדיוק מה יש בה, הראייה שלו מועצמת והוא רואה את הכל בצורה מוגברת ולכן אור היום די מקשה עליו כי עבורו זה אור מאוד מסנוור, אבל למשל כשהוא מתרכז הוא יכול לראות קרני שמש בכל מקום וקרינה, כמו קרינת שמש או קרינה מפלאפונים וכד'. גם חוש הטעם שלו מוגבר ואם הוא טועם משהו הוא יכול לגלות מהו החומר הזה., אם הוא טעם אותו בעבר, או לפחות ממה עשוי החומר. חוש השמיעה שלו גם כן מוגבר. הכוח שלו בא בגלים, והוא לא מצליח כל כך לשלוט בו בהתחלה, זה דבר שמשגע אותו מאוד והוא זקוק להרבה הכוונה בעניין. הכוח של אדריאן די אירוני בגלל שבלעדיו חוש המישוש שלו במצב ירוד, הכוויות שלו על הידיים קצת מקשות עליו לחוש דברים, למשל לחוש ברכות של פרווה או צמר, וגם חוש השמיעה שלו לא במיטבו, כי מאז שהוא נולד יש לו בעיות בשמיעה והוא לא שומע כל כך טוב. חולשות: אם הוא כועס או לא מרוכז מספיק הכוח שלו יכול להשתלט עליו ולגרום לו למעין עיוורון חושים, אם יותר מדי חושים מוגברים ביחד אז הוא לא מצליח לתפקד ורק מתפתל על הרצפה. נטייה: טוב. לרוב. אבל בגלל שהפיצול של אחותו בצד הרע, הוא לא לגמרי מתנגד לצד הזה. בוא נגיד שיש לו ביקורות על שני הצדדים אבל הוא מעדיף לדבוק עם הצד הטוב. עבר: עבר מסובך. ומוזר. יש הרבה בעבר של אדריאן משום מה שהוא לא זוכר. כמו הרבה דברים שהוא דחק לפינה במוחו והוא לגברי לא זוכר אותם. כמעט שנים שלמות שאין לא מושג מה קרה בהן. מצד שני את טראומת חייו הוא דווקא זוכר. תקראו לזה מזל רע או דווקא דבר טוב, זו עובדה. הוא ואביו ואחותו היו מרבים לצוד. לא הייתה לו כל בעיה עם זה, הוא לא חיבב חיות במיוחד אבל גם לא שנא אותן, זה לא היה משהו אישי. אביו אהב לצוד וזה מה שהם עשו. אחותו הקטנה מצד שני לא אהבה את עניין הציד במיוחד והריגת חיות לא היה הדבר המועדף עליה. הוא הבין אותה במובנים מסויימים אבל אמר לה תמיד לא להתנגד לאבא שלהם, ומוטב לעשות מה שהוא אומר וזהו. הוא תמיד ידע שיש לו צד מרושע אבל לא שיער שזה עובר שתורשה. מסתבר שכן. הוא מאוד אהב את אחותו, עד אותו היום. שבו קרה הדבר הזה שהוא כל כך רוצה לשכוח. אביו לקח את אחותו לציד. בדרך כלל היו שומעים יריות מהבקתה הקטנה שבה הם חיו אם מישהו היה צד ביער. אבל לא שמעו כלום. אותו יום היה שקט במידה מחשידה. אביו ואחותו לא חזרו בשעה שבה היו אמורים לחזור וכל זה עורר את חשדו ולכן הוא חיפש אחריהם. המראה של מה שהוא מצא נשאר ויישאר חקוק במוחו למשך שנים. המראה של גופת אביו, או חלק ממנה, שרועה לצד אחותו המכוסה דם ומחזיקה סכין ציידים. לא מראה מלבב במיוחד. ביום הזה חייו השתנו. טיפולים פסיכולוגיים מצד אחד, ואחותו כבר לא אחותו מצד שני. הוא סיפרה לו דברים על מה שאביה ניסה לעשות לה, והוא לא ידע אם להאמין לה לו. הוא רק רצה לשכוח, לשכוח, ולעולם לא לחשוב על זה יותר. אבל הוא לא יכל לשכוח ולהסתגר כי הוא היה חייב לעזור לאחותו. משהו קרה ביום ההוא, משהו מוזר קרה ונשמה אחרת נכנסה לתוכה. או שהיא הייתה בתוכה כל הזמן, רדומה? הוא לא בטוח. אבל עכשיו לאחותו יש פיצול בתוכה, יצור קר ורע שמשתלט עליה, והוא חייב לעזור לאחותו להלחם בפיצול הזה. גם אם אולי היא לא רוצה. ------------------------------------------------------------------ פיצול 1: [זאבה] שם: אמלי ווינגסטון(סתם שם רנדומלי) מין:נקבה גיל: 14 מראה: שער ג'ינג'י מעט ארוך וגלי, עור בהיר מעט חיוור, נמשים על פניה, זרועותיה ורגליה, עיניים כמעט לבנות עם שמץ של צבע כחול-כסוף שמשקפיים אדומות כדם משמשות מסגרת מרובעת עגלגלה בפינות. היא לובשת טי שקט ירוקה בהירה, גזורה בשרוולים וסווצ'ר שקשור למותניה ובתוכו פתק קטן עם הסמל של השטן. היא לובשת ג'ינס כהה שחור ונעלי אולסטאר אפורות עם כוכבים כסופים עליהם. יש לה שרשרת עם כדור מגולף וצמיד עור שחור עם כוכב כסוף ביד שמאל(היא דו ידית, כלומר יכולה לכתוב שתי הידיים). גזע: מוטנט/ית אופי: יש לה אופי שקט כזה, חסר פחד. היא לא סומכת על סכינים וקשורה מאוד לאחיה. זה מרגיע אותה לשמוע את הנגינה שלו ולשמוע את ההסברים שלו על כל מיני דברים. למרות שהיא יודעת שכשהיא מדברת איתו על אותו היום זה פוגע בו היא לא מצליחה שלא, כשהיא שומרת את זה יותר מידי בבטן הפיצול שלה משתלט עליה. יש לה פוביה ממזרקים, היא אוהבת מתוק, לשקוע בספרים, אנימה(לפעמים היא רואה את עצמה כדמות מאנימה כדי להתגבר על החיים), היא נהנית לצייר(מציירת דווקא די טוב). היא ניסתללמוד לנגן בפסנטר בגיל 10 אבל.. כישרון אין לה. היא אוהבת לבהות בחלל לפעמים ויכולה היות מהופנטת מפרפר או גוויה או כל דבר אחר. כוחות: אפשרות לספוג אנרגיה ולנתב אותה מחדש לכוח מוגבר(נגיד כמו לנטב את האנרגיה ככה שייצור החלמה מהירה יותר, יצירת גלי אנרגיה שידהימו[במדהימותי^^] את האויב וסיבולת מוגברת) חולשות: היא יכולה לספוג אנרגיה ממקור כל שהוא ולנטב למקום אחר, היא לא יכולה ליצור אנרגיה או להעלים אותה. זה דורש ריכוז ובזמן שהיא עושה זאת היא כמעט ולא יכולה לזוז. כמו כן, הכוח של הפיצול שלה לעיטי מפריע לה בגלל ההיפוך שבינהן לכן היא צריכה למצוא נקודה ניטרלית בכדי להפעיל את הכוח שלה. נטייה: טוב עבר: הו, עבר.. לא לבעלי לב חלש. עבר קריפי ברמות~ היא ואחיה הגדול חיו עם אמם ואביהם בשלווה, האב היה לוקח אותם צוד ובגיל 12 הוא החליט שהיא מספיק בוגרת כדי ללמד אותה. בפעם הראשונה שהם צדו המסע הסתיים בה בוכה באוטו אבל אביהם התעקש ללמד אותה וכך, אחרי חודשיים היא התרגלה ונעשתה קרובה יותר לאחיה אדריאן. אבל אחרי כשנה אביה אמר שהוא מוכן לראות איך היא צדה לבדה, במסע הציד הזה הוא ניסה לאנוס אותה אך נראה שכוחותיה התעוררו וכשפקחה את עיניה ראתה את אביה משוסע והיא הרגישה את הסכין בידה. מאז, היא השכיחה את קיומם של הכוחות האלה בתוכה והם מעולם לא התעוררו. כשאחיה מצא אותה הוא מצא אותה עם סכין מגואלת בדם וגופה של מישהו שנראה כמו אביה. לאחר מכן, אמם התחתנה עם מישהו עשיר כדי לממן את הטיפול הפסיכולוגי לשני ילדיה האהובים~ *** פיצול 2: [די אנג'לו] שם: אמלי ווינגסטון מין:נקבה גיל: 14 מראה: שער ג'ינג'י מעט ארוך וגלי, כהה יותר משל הפיצול הטוב, עור בהיר ומעט חיוור, מעט מאוד נמשים על פניה, בניגוד לפיצול הטוב. עיניים כהות בצבע כחול-כסוף, עם שמץ של לבן. משקפיים אדומות כדם משמשות מסגרת מרובעת עגלגלה בפינות. היא לובשת טי שרט ירוקה בהירה, גזורה בשרוולים וסווצ'ר שקשור למותניה ובתוכו פתק קטן עם הסמל של השטן. היא לובשת ג'ינס כהה שחור ונעלי אולסטאר אפורות עם כוכבים כסופים עליהם. יש לה שרשרת עם כדור מגולף וצמיד עור שחור עם כוכב כסוף ביד שמאל(היא דו ידית, כלומר יכולה לכתוב שתי הידיים). גזע: מוטנט/ית אופי: כועסת באופן כמעט תמידי, לא מוכנה לקבל עזרה מהסביבה, מדברת הרבה. כוחות: היכולת להרכיב לפי האינטואיציה כמעט כל מכשיר שניתן לדמיין. היכולת לחוש 'אנרגיה מכאנית' בשביל להבין את היכולות של כל מכשיר. חולשות: זה דורש הרבה ריכוז(לפחות ברמה הזאת), משום שהיא הפיצול ה"חלש" יותר כביכול. היא יכולה לשאוב כוח מהנשמה המקורית ולכן במקרים מסוימים זה לוקח כוח משני הפיצולים. כמו כן, הכוח של הפיצול השני מפריע לכוח שלה במקרים בהם מעורב רגש טםטםטםםםםםםםםםםםםםםם נטייה: רע עבר: היא נוצרה או קמה מטראומה שעברה על גוף האם שלה- אמלי. במשך השנים ניסו להרוג אותה ולחקור אותה בהמון דרכים. ------------------------------------------------------------------ שם: דיאו (כינו אותו "דיאבלו", דיאו זה הקיצור) [SHADOWALKER] מין: זכר גיל: לא מדויק, אבל הוא זוכר דברים מתקופות שונות. מראה: עור כחול כהה ממש, פסים אדומים מפותלים ודינמיים (כמו במנורת לאבה) שמתפרסים על כל גופו, ניבים, טפרים וזנב של שד (מראה שטני). ראסטות קצרות בצבע כחול שבסיטואציות מסוימות משתנה לאדום (פירוט בהמשך). הראסטות עד הכתפיים והן חלק מהגוף (כלומר פיסות אורגניות וחיות, שהוא שולט בהן ומזיז אותן). עיניים צהובות חסרות אישונים. גוף דקיק וארוך, עם גפיים ארוכים. כפות ידיים ורגליים בעלות שלוש אצבעות סימטריות, טובות לאחיזה (גם בידיים וגם ברגליים) גזע: מוטנט עבר: ישנם שני תת-גזעים מאוד עתיקים של מוטנטים, האחד מזכיר מאפיינים שטניים (לדוגמא: עזאזל [ (https://en.wikipedia.org/wiki/Azazel_(Marvel_Comics ] ולאחר מאפיינים של מלאכים (לדוגמא: אנג'ל [ https://en.wikipedia.org/wiki/Warren_Worthington_III ]. שני הגזעים האלו הם יריבים מאז ומתמיד, והם חיים כבר אלפי שנים (או לפחות כך הם טוענים). בקרב מכריע שלהם, הגזע השטני גורש למימד אחר ("מימד הגופרית"). תוכניתו של "עזעזל", מנהיגם של המוטנטים השטניים, הייתה להרבות כמה שיותר מוטנטים בעלי יכולת טלפורטציה כמוהו, על מנת שהם יצאו מן המימד בעזרת טלפורט וילחמו את המלחמה שלו. דיאו הוא תוצר הרבעה של עזעזל ושל מוטנטית מקבוצת המוטנטים המלאכיים. בעזרת יכולת ההתחזות של עזעזל לאדם רגיל, הוא הצליח להרות אותה. היא לא ידעה על מוצאו של התינוק שבבטנה, עד שהוא כבר נולד, והתגלה בעל מאפיינים שטניים. היא זרקה אותו למנזר קתולי מקסיקני, משם הוא גם נזרק, בגלל המראה שלו. אחת הנזירות דאגה לו בסתר עד שהוא היה יכול למצוא אוכל לעצמו, ואז הוא יצא לרחובות, לבד, ושרד. הוא בנה לעצמו שם ברחובות, והנהיג כנופיה קטנה. כאשר הוא צבר יותר מדי כוח ברחוב המקסיקני, כנופיה יריבה התנקשה בכל חבריו, והוא שוב נשאר לבד, עד שפרופסור אקסבייר מצא אותו, ולקח אותו לבית הספר למוטנטים, שם הוא התאמן להיות בקבוצת מוטנטים מבצעית וצעירה שאקסבייר הקים. בשינוי המציאות, הוא הפך להיות אחד מהשורדים מהמחנה שממנו דדפול הגיע והתאמן בלחימה כנגד זקיפים עם כל שאר הגיבורים ששרדו. כאשר הגיבורים איחדו את קבוצת המוטנטים (שאנחנו משחקים) הם שלחו אותו להצטרף אליהם כמישהו שמכיר קצת את האזור ויכול להנחות אותם. הוא יצא עם הקבוצה למשימה, הקבוצה נכשלה בקרב אחד, כמעט כל חברי הקבוצה נהרגו, וברגע האחרון, כאשר רייצ'ל סאמרס ("מארוול גירל") חשה שדיאו עומד למות, היא החזירה את התודעה שלו לגוף שלו בעבר, בתקווה שהפעם הוא ידע מה לעשות וממה להיזהר... הפעם האחרונה שהיא הייתה צריכה להחזיר את התודעה שלו הייתה כאשר הקבוצה הגיעה עד להופ סאמרס ונהרגה על ידי מערב של זקיפים. הקטע הוא, שזו הייתה הפעם האחרונה שמארוול גירל יכולה להחזיר את התודעה שלו, מה שהוא יודע עכשיו על המסע, זה כל המידע שיש לקבוצה, והוא לחוץ מזה מאוד (הוא מבין, שהוא יוכל להתריע לקבוצה על האמבוש שתכננו להם, אך משם, ההווה לא ידוע...) אופי: הניטרליות היא חלק מאוד גדול מהאופי שלו, הוא פועל בשביל מה שנכון לעכשיו. פחדן ונמנע מעימותים ומ"לעשות את העבודה השחורה", מעוניין בטובתו האישית, ועושה מה שיעזור לו להמשיך לחיות (זו המוטיבציה שלו לעשות את המשימה הזאת, הוא הרבה פחות מעוניין במשימה עצמה). כוחות: טלפורטציה בין-מימדית: פתיחת שער בין מימדי, כלומר, פתח בין המימד הנוכחי לבין ה"ריק" שבין כל המימדים (למי שמעוניין להבין יותר טוב, שיבדוק את הכוח של "נייטקרולר"). לאחר הטלפורטציה, השער שבו הוא עבר נשאר פתוח למשך כמה שניות, ושואב לכיוון הריק את כל מה שמסביבו (הטווח, עוצמת השאיבה וזמן הישארות הפורטל מתפתחים עם היכולת). מצידו השני של הפורטל, רק הוא ומי שהוא אוחז בו יוצאים. בעל עצמות חלולות (כמו של ציפור) מה שמפחית את המשקל שלו בצורה משמעותית, ועם אמצעים מלאכותיים גם יכול לגרום לו לדאות (לדוגמא, עם חליפה או כנפיים מתאימים, הוא יוכל לדאות בקלות). חולשות: דמו מעורב בשני גזעים יריבים, אשר דמם דוחה ופוגע בזן האחר; כל הגוף שלו נלחם בעצמו בצורה תמידית. כאשר הוא משתמש בטלפורטים, הוא בעצם מעצים ו"מוציא" מתוכו את החלק השטני, והחלק המלאכי שורף אותו מבפנים, כך שמאוד כואב לו להשתמש בטלפורטים וזה אף מסוכן לדחוק את עצמו לקצה עם היכולות טלפורטציה שלו. נטייה: ניטרלית לגמרי, עושה מה שטוב בשבילו באותו הרגע. הערות: קישור להמחשה של איך עובדת הטלפורטציה שלו: https://www.youtube.com/watch?v=uLOMdddg11A
הוגוורטס קיים!!!!אל תנסו להכחיש,כי אתם תהפכו לסקורטים פוצי תחת!
קבוצה ציבורית
כל מי שחושב שהוגוורטס קיים,ומת להיות שם,שיביע את זה בקבוצה הזאת,כי בזמן האחרון שמעתי כמה ילדים מכחישים את זה.פחח,מוגלגים[גם אני,אבל אני לפחות מודע.חוץ מזה,אולי אני סקיב,כי יש לי מידה של קסם-אני חוזה עתידות!!!
שר הטבעות
קבוצה ציבורית
לא ראיתי קבוצה כזאת,בטח יש~ איפשהו
סיפור בהמשכים
קבוצה ציבורית
מישהו כותב התחלה של סיפור ומישהו מוסיף שורה ומישהו ממשיך וכן הלאה...
סדרת ספרי הראשית
קבוצה ציבורית
כל אלו שאהבו את הספר הראשון בסדרת ספרי הראשית - אטלס האזמרגד ומחקים להמשך!!!
אישיות
קבוצה ציבורית
מכירים את המשחק הזה? למי שלא מכיר: מי שפותח דיון בוחר אישיות מפורסמת, אפשר מכל האנושות ואפשר רק מסימניה, מה שבא לכם. האחרים שואלים אותו שאלות, שעליהן הוא יכול לענות רק בכן ולא. מי רוצה לבחור ראשון?
Books VS Movies
קבוצה ציבורית
(זאת לא תחרות, הרי כולם יודעים מה יותר טוב) בקבוצה הזאת תוכלו להתלונן על עם ההבדלים בין הספרים לסרטים שפשוט מ-ח-ר-פ-נ-י-ם אתכם. (אני חוזה שיהיו כאן הרבה תלונות על פרסי ג'קסון) כאילו, זה הורס את הכל לגמרי! תחשבו, אם לא היו עושים סרטים לספרים, הרבה יותר אנשים היו קוראים כי הם לא היו אומרים 'נחכה לסרט זה עדיף' ואם הייתם מחפשים תמונות, הייתם מוצאים פאנארטס ציטוטים וצחוקים, ולא סצנות מהסרט. ולא ברגע שהיתם מזכירים שם של ספר טוב, התגובה הייתה 'אה נכון יש לזה סרט' ואני יכולה להמשיך פה שנים, אבל נראה לי שקלטתם אז אתם מוזמנים להצטרף לקבוצה ולהתלונן כאוות נפשיכם, להציג דוגמאות, לחפור, ולצאת למסע רציחת במאים.
גיבורי האולימפוס
קבוצה ציבורית
שמתי לב שכל הקבוצות על פרסי (טוב, כמעט..) מתות, אז החלטתי לעשות קבוצה חדשה שנוכל לדבר עליו... אז.. תצטרפו לקבוצה ותדברו... ביני (שלא מבינה איך פתאום היא מנהלת קבוצה) לא מבינה למה הקבוצה כל הזמן מגיע לתחילת הרשימה בלי שום סיבה ומבקשת מהאלים שיפסיקו להתעסק עם סימניה. אם לא בא לנו לכתוב פה אז לא נכתוב פה! *מתחמקת מברק* תולעת (שהיה לה משעמם אז היא הוסיפה את ביני למנהלים ^-^ ) גם לא מבינה למה, אבל חושבת שבאמת כדאי לכתוב עוד קצת בקבוצה :P הקבוצה הזאת פשוט לא חיה.
The Kane Family and the Egyptian gods with Percy Jackson and Annabeth Chase
קבוצה ציבורית
טוב הקבוצה הזו תדבר על הסדרה החדשה של הסופר אהוב ריק ריירדן. משפחת קיין והאלים המצרים עם פרסי ג'קסון ואנבת ג'ייס. הספר הראשון בסדרה נקרא: הכתר של תלמי הספר השני בסדרה נקרא: הצוות של סראפיס שמו של הפר השלישי לא יודע או שאין בכלל ספר שלישי והספר הקצר שמסופר בו על המפגש של קרטר ופרסי סיידי ואנבת: בנו של סובק
משפטים יפים מספרים
קבוצה ציבורית
כאן תוכלו להביא משפטים שאתם אוהבים מהספרים ספרים שאתם קוראים,
ערפדים ומיפלצות אחרות
קבוצה ציבורית
מדברים פוא על ערפדים ומיפלצות אחרות כמו אנשי זאב עוגים רוחות וגם מיפלצות יווניות כמו מדוזה ועוד
אנקדוטות طرف ونوادر
קבוצה ציבורית
أدعوكم في هذه المجموعة لاضافة كل ما يمكن من النوادر لاثراء المعلومات الطريفة!!! אני מזמין את חבריי בקבוצה זו להוסיף כל מידע אפשרי כדי להעשירה באנקדוטות משעשעות!
פילוסופיה
קבוצה ציבורית
דיונים בספרי פילוסופיה רעיונות פילוסופים וקריאה בקבוצה של נושאים פילוסופיים.
סיפור
קבוצה ציבורית
אהממ אני יודע שזה היה פעם אבל למה לא שוב? מי צריך מציאות?! בואו נכתוב את הסיפור שלנו בו אנחנו נהיה הדמויות הראשיות והמשניות בגבולות הדמיון אזז זה ילך ככה כמו סיפור בהמשכים תהיה רשימה 1. 2. 3. . . n. של משתתפים וכל אחד כותב בתורו קטע שימשיך את הקטע שלפניו באיזשהו אופן מופרך ככל שיהיה בלבד שיהיה מגניב ורוב האתם שיהיו כאן יהיו בחלק שמישהו כותב כדי לא לקפח אף אחד טוב בואו למה אתם מחכים למי אכפת שאתם לא יודעים לכתוב זה כיף ---- הו ואזהרה מי שלא יכתוב את הפרק שלו בזמן יאלץ לעשות 50 שכיבות סמיכה ויאלץ לשאת את אות הבושה איתו לנצח או עד שיכתוב את הפרק שלו ---- אהה וחוקים!!!! אין! תהיו נחמדים,אבל את זה אמא שלכם צריכה לומר לכם לא אני ובכלל רובכם נחמדים גם ככה ^___^
הרץ במבוך
קבוצה ציבורית
נדבר פה על הספרים, הסרט, הכול.
הרגע המרגיז כש...
קבוצה ציבורית
לכל אחד יש את הרגעים המרגיזים האלו שקורים כל הזמן ואתה כזה- ארררררר למה זה תמיד קורה?!?! אז פה אתם מוזמנים לדבר ולהתלונן על הרגעים שהכי מחרפנים אתכם. (אם יש קבוצה כזאת- תגידו לי. נראה לי שיש קבוצה כזו)
בהחלט לא אלמנטרי, ווטסון!
קבוצה ציבורית
קבוצה בנושא ספרות בלשית- המלצות ודיונים על ספרים מהז'אנר, ציטוטים של שורות מובחרות, אנקדוטות על ספרות בלשית, תעלומות, ויסקי זול, וציניות שמוסווית היטב מתחת לסרקסטיות. הנחות לבעלי מעילי גשם ולנשים מסתוריות שמעשנות בחושניות.
מדע בדיוני ופנטזיה
קבוצה ציבורית
הקבוצה נותנת לקוראים אפשרות לראות, לגלות ולהכיר ספרים בנושא פנטזיה ומדע בדיוני. הקבוצה תיכלול בתוכה שמות של ספרים מסוג זה, כריכות של ספרים, ואפילו טריילרים (פרומו) לסרטים שנעשו בהשראת הספר.
קבוצה מיותרת
קבוצה ציבורית
בדקתי משהו על הקבוצה הזאת, ועכשיו היא די שוכבת סתם אז אם מישהו רוצה לפתוח קבוצה שלא יבזבז קבוצה עם פונטציאל
ארטמיס פאול
קבוצה ציבורית
קבוצת האוהדים הרשמית של ארטמיס פאול בישראל!!!!
מפגשי סימניה
קבוצה ציבורית
כל מי שבעד להתחיל לארגן מפגשים לקהילת סימניה בהם יהיה ניתן להכיר אנשים שאוהבים לקרוא, בעלי עניין דומה, אנשים שאוהבים לכתוב ובכללי את עולם הספרי. נוכל להחליף דעותינו בנוגע לספרים וכתיבה ולקרב את הקהילה האינטרנטית הזו.
מי רוצה להחליף ספרים?
קבוצה ציבורית
אולי סופסוף נוכל למצוא משהו שירצה להחליף איתנו ספרים במקום לצבור עוד ועוד ספרים בבית??
אנשים מנודים בסימניה!
קבוצה ציבורית
היי אתם! אתם מנודים? אף אחד לא מכיר אתכם? זו הקבוצה בשבילכם! "אנשים מנודים בסימניה!" - עכשיו בחנויות ! *אין כפל מבצעים. *בכפוף לתקנון
כל אוהבי שר הטבעות, ההוביט, הארי פוטר בקיצור ספרים אדירים
קבוצה ציבורית
כל אוהבי שר הטבעות ההוביט ועוד ספרי פנטזיה מגניבים!
"שאלות פילוסופיות שישאירו אותך ער/ה בלילה"
קבוצה ציבורית
דיבייטים.מישהו אומר דעה ומתדיינים עליה. אולי יש כזה, לא אכפת לי. .יאללה בואו ואפילו השקעתי בכם באיש החושב תודה אין בעד מה ואו אני כל כך שמח שעשיתי את הקבוצה זאת ^_^ אני טובע בפילוסופיה. ^_^_^_^ הווו אני לא מאמין שלא כתבתי קרדיט. .קרדיט למישי על השם!!! ( חתימות ביציאה )
משחקי אמת או חובה!
קבוצה ציבורית
כל מי שרוצה לשחק מוזמן!! אני צריך עוד שני מנהלים שיארגנו את המשחקים..
מי מת על המיניונים!?
קבוצה ציבורית
אוהבי מיניונים להצטרףףףף
הצעות למשחקי תפקידים
קבוצה ציבורית
אני לא יודע אם יש כאן קבוצה או קבוצות כאלה,אבל בגלל שאני לא ראיתי אחת,אז הנה קבוצה כזאת.פשוט תפרסמו כאן את המשחקי תפקידים שלכם,אם יש לכם עוד תקווה שנצליח להרים את החלק שגוסס בסימניה כבר לא מעט זמן
חופש!!!
קבוצה ציבורית
כאן תוכלו לספר על החוויות שלכם מהחופש! על השיעמום והכיף שיש בו... ובעצם את כל מה שתרצו לשתף אותנו בו =]] בהנאה לכולם!!! ו...נא לזכור: תנו חיוך, הכל לטובה! :)
סרטים
קבוצה ציבורית
סרטים שהרסו ספרים, סרטים שעומדים לצאת בעקבות ספרים, וסתם סרטים לא קשורים לספרים. הקבוצה מוקדשת לכל אלה שבאמת קוראים ספר במקום לרוץ לראות אותו בקולנוע.
דמויות מתות
קבוצה ציבורית
בכול ספר טוב יש כמה דמויות שמתות בקבוצה זו אנחנו ננציח את מותם ולא ניתן לאותן דמויות להישכח! בקבוצה זו אפשר ליכתוב להם הספדים,לדבר על מותם ועל תפקידם בזמן חייהם בספרים האהובים על כולנו וגם להיזכר ברגעים שהכי אהבנו שהיו קשורים לדמות. *אזהרה- הקבוצה עלולה להכיל ספויילרים!
הגיבורים האולימפיים!
קבוצה ציבורית
אוהבי פרסי ג'קסון וגיבורי האולימפוס יכולים לכתוב מה אתם חושבים על סיפרי פרסי-ג'קסון וגיבורי האולימפוס! אם תרצו תוכלו לפרסם מחשבות וסיפורים בעקבות הספרים. https://www.mediafire.com/?bq1s44zq4pq5ksy [בנו של סובק המתורגם על ידי כפיר]
היסטוריה
קבוצה ציבורית
קבוצת דיון על ספרים, מחקרים וסוגיות בהיסטוריה.
דם האולימפוס!
קבוצה ציבורית
היי אנשנשושים(ואו מילה ארוכה) אוהבים לקרוא פרסי ג'קסון? זאת הקבוצה בשבילכם! אז בואו לצחוק ולחפור על הספרים הכי טובים ביקום! מנהלות הקבוצה- נוגה,תות ונטע.
מי אני?
קבוצה ציבורית
כל חבר באתר סימניה (וגם אני מביניהם) מעוניין לדעת איך נראה האדם שמשוחח איתו בפרטי. או שסתם חבר שהוא רוצה לפגוש והוא לא יכול. כאן זה המקום המתאים שכל חבר באתר הזה שרוצה לתאר איך הוא נראה, יוכל לעשות את זה! נ.ב- אם בכל זאת אינכם אוהבים את הרעיון, אז אל תתעצבנו! (או שפשוט אל תהיו חברים בקבוצה...)
משחקי מחשב!
קבוצה ציבורית
לכל הגיימרים,וכל החובבים שבאתר! כאן אפשר להמליץ על משחקי מחשב, לדבר עליהם, לשאול שאלות, לתת תשובות... תהנו! (=
ציטוטים יפים מתוך ספרים
קבוצה ציבורית
יש כאלה קטעים שחייבים לרשום, כי יש בהם המון חוכמה, או שהם סתם מגניבים, כאלה שחודרים לנשמה, וסתם כאלה שמרימים גבה.. אז במקום לרשום ביומן תרשמו כאן כייף לשתף וכייף להזכר
מפוצלים! מפוצלים! מפוצלים!
קבוצה ציבורית
אנשים ונוער יקר, אני מאוד התאכזבתי שלא מצאתי קבוצה של מפוצלים למרות שחיפשתי. (ואם יש ולא מצאתי תשלחו קישור). אז החלטתי לפתוח קבוצה לעדכונים, לשיחות, חפירות וכו'... כי כל עוד זה קשור למפוצלים זה חובתנו!!! את העדכונים אני אקח מהפייסבוק, טוויטר, טמבלר, אתרים אחרים. וגם אתם מוזמנים לעדכן ולא להיות רק מעודכנים. (המנהלת - השם זה: S-E-59_14)
שבוע הספר
קבוצה ציבורית
כאן תוכלו לשוחח על כל מה שקשור לשבוע הספר...
ההחייאה
קבוצה ציבורית
קאמבק!!! בכל שבוע, אעלה רשימה של קבוצות מתות. קבוצות שנועדו להחייאה. עליכם לבחור 3 קבוצות, להחיות אותן (אל תכתבו את המילה ״החייאה״, פשוט תפתחו דיון נורמלי), וברגע שבאחת מהן דיון פעיל של מעל ל15 תגובות, ניצחתם בסבב ואתם זוכים ב3 נקודות, המקום השני זוכה ב2, והשלישי ב1. לפני שאתם כותבים את הטקסט, תכתבו את הסימן - @ ואת הטקסט בפסקה חדשה, כדי שאדע שזה מבצע החייאה. ברגע שמישהו משיג 25 נקודות, הוא הופך למנהל ויש לו אפשרות להחיות כמה קבוצות שירצה. אם תראו שאחת מהקבוצות שברשימה הוחייתה ע״י 3 אנשים, אסור לכם להחיות אותה, ועליכם לבחור קבוצה אחרת. המטרה היא לא לצעוק את המילה החייאה ולצפות מקבוצה לקום לתחייה, המטרה היא להחיות אותה בעצמנו! נסו לחשוב על דיון נורמלי, שיגרום לאנשים לחזור לאהוב אותה! 2 דברים: 1. שאלות לגבי המשחק - קבוצה בלבד. 2. אני מבטלת את הטופס. ------------------- זה בעצם סוג של משחק. יש המון קבוצות מתות בסימניה ורצינו להנציח את המורשת שלהן. אתם בלשים. אתם צריכים למצוא קבוצה שאבדה בנבכי האתר... אסור לכם לצאת מגבולות האתר. אתם צריכים: 1. לכתוב את המילה "החייאה" או "ההחייאה" בקבוצה. 2. אחרי שמצאתם אותה והחייתם אותה - לכתוב את שם הקבוצה, איך מצאתם את הקבוצה, ולכתוב מי האחרון שכתב דיון בתגובות של קבוצת המשחק.
היה היה פעם (עד עצם היום הזה)
קבוצה ציבורית
מי ייתן ויפול מטאור על ראשכם
מה שעל הלב
קבוצה ציבורית
שלום לכם אנשים ^^ אז שוטטתי לי בי הקבוצות הקיימות וראיתי שיש כמה קבוצות שבהחלט יכולות להיות למטרה כזו, אבל זה לא ממש מוגדר. לכן החלטתי לפתוח את הקבוצה הזו. מה יש בה? אני חושבת שכל בנאדם לפעמים היה רוצה לשפוך. פה תוכלו לספר הכל, מה שמעיק עליכם, מה שמצחיק אתכם, מה שמכעיס אתכם, בקיצור, מה שיושב לכם עכשיו על הלב. תשפכו פה כאילו זה היומן הפרטי שלכם. וכולנו פה ננסה לתת לכם תמיכה:) אני מקווה שתקחו את הקבוצה הזו ברצינות ובאמת תעזרו אחד לשני. אנחנו כאן בשבילכם ♥
סודות גרוויטי פולס...
קבוצה ציבורית
כל מי שאוהב את גרוויטי פולס מוזמן להצטרף, נדבר פה על הדמיות, הפרקים, תיאוריות, על כמה מוזרה ומגניבה מייבל ועל כמה חבל שעוד לא תורגמו כל הפרקים של העונה השניה לעברית :( בבקשה אם אתם עומדים לכתוב ספוילרים, נא להודיע מראש. יום טוב, וזכרו- ...Bill Is Watching
אתגרים
קבוצה ציבורית
היי משרתים כחלק מהפרויקט שלי לפתוח קבוצות שתוך חמש דקות יורדות לתחתית הרשימה אני פותח את הקבוצה הזאת "אתגרים". אזזזזז בכל פעם מישהו מציב אתגר, שנוגע לכל האנשים שבקבוצה (אם הם רוצים, כמובן). האתגרים צריכים להיות דברים שקשורים לסימניה- כתיבת ביקורות, סיפורים וכו', רק תהיו יותר מקוריים ממה שציינתי כאן. בכל פעם שמישהו ממלא אתגר, הוא מקבל נקודה. ביי עלובים לכו תנקו אחרי ותצטרפו לקבוצה
ניקו די אנג'לו המושלם ברמות!!
קבוצה ציבורית
כל מי שאוהב או לא אוהב את ניקו די אנג'לו להירשם לקבוצה! (חחח..) אז אממ כן עקב שהקבוצה הזאת גוססת אז בבקשה בבקשה,בואו נחייה אותה(כי להאדס\פלוטו יש עומס יתר *חחח..*) בעניי ניקו הוא דמות אדירה וזה היה בערך הדבר הכי טוב שהטרול עשה(להמציא אותה). אז כן! ניקו מושלם(גם אם הוא גיי!)(להיות גיי זה לא רע! זאת דרך חיים)
זהירות! ספר גרוע לפניך!
קבוצה ציבורית
בקבוצה זו תזהירו את הקוראים התמימים מספרים שלא שווים זמן.
קבוצה לאנשים סקרניים
קבוצה ציבורית
קבוצה זו מיועדת לכל מי שהסתקרן ונכנס לפה...
יוטיוב
קבוצה ציבורית
אם יש לכם סירטון שווה שבא לכם לחלוק אותו אם העולם זה המקום המתאים
משועממים? לא עוד!
קבוצה ציבורית
היי לכל המשועממים!! :) אז... בקבוצה הזאת ננסה להעביר את השיעמום שלנו בדרכים שונות.
ריק ריירדן !
קבוצה ציבורית
לכל אוהבי הספור ריק ריירדן! גיבורי האולימפוס פרסי ג'קסון מבוך העצמות משפחת קיין והאלים המצריים
קבוצה לכל החיים בסרט (או בספר..) =]
קבוצה ציבורית
חיים בסרט? רוצים לכבוש את העולם? משוגעים עם תעודות? זאת הקבוצה שלכם!!! אז בואו לכבוש אותה ולהתמכר...
סדרת 39 הרמזים
קבוצה ציבורית
סדרת הספרים השנייה שכתב ריק רירדן מרב המכאר פרסי גקסון והאולימפאים המספר על דן ואימי
גיבורי האולימפוס
קבוצה ציבורית
כל מי שאהב את הספר הראשון ''הגיבור האבוד'' וכל מי שלא יכול לחכות לשני מוזמן..
משחקי הרעב
קבוצה ציבורית
הקבוצה הרשמית של טרילוגיית משחקי הרעב. בימים אלו אנחנו מפיקים מחזה וירטואלי על בסיס הספר הראשון, רעיון חדשני של מילים - שגם עומדת בראש ההפקה. לצפייה במחזה ניתן להיכנס לקבוצה הפרטית. נשמח לקבל תגובות והצעות!
בני הנפילים
קבוצה ציבורית
לכל מי שאוהב את הפנטזיה הזו וגם את קליריי סימון לוק וגיס
עיתון סימניה- כולם להכנס!
קבוצה ציבורית
קודם כל תתכוננו לדבר הגדול הבא~!~!! לכל חברי, משתמשי ושאר אלו המתחברים לסימניה שלום!! וברוכים הבאים ל'עיתון סימניה' הראשון מסוגו. דבר קטן- אני עדיין אסלן רק אם כינוי קצת אחר:) המטרה של עיתון שימניה היא בעצם לתת לעוד משתמשים את ההזדמנות להיות כתבים, ועורכים של עיתון אמיתי אמיתי! נכון וירטואלי- אבל... השם שלכם יהיה בעיתון! קודם כל- צריך להסביר לכם קצת מה זה בעצם אומר "עיתון סימניה": מי מנהל העיתון? אני! ושמי- מר.ש מה יהיה בעיתון? הכל!! כתבות על ספורט, מוזיקה, ספרים, סרטים, חדשות ואקטואליה, חדשות סימניה, ועוד ועוד ועוד' בדיחות וחידות. מדורים אישיים, פינת ד"שים, הקדשות ומזל"טים, תחרויות ועוד' ועוד' ועוד'!! למי מיועד העיתון? לכל חברי סימניה- כולם! מי מכין את הכתבות? אתם! המשתמשים! אי זה עובד? בהמשך... למה שווה לכם להיות כתבים/ כל דבר אחר בעיתון? דבר ראשון! אתם זוכים להערכתי! דבר שני- השם שלכם יפורסם בתור הכותבים, דבר שלישי תהיו 'מפורסמים', דבר רביעי- יש גם לאחראיי העיתון תחרויות!, ועוד המון סיבות- ובקיצור מי שלפחות לא מנסה- פראייר!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ אז איך בעצם הופכים להיות בתוך הצוות שנקרא 'צוות עיתון סימניה' ומקבלים את האישור להכנס לקבוצת הצוות (שתפתח יותר מאוחר), לשתף אנשים מהחדשות שלכם ובקיצור להיות ממש כתבים.? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~; שולחים לי את הטופס הבא: אני מעוניין להבחן לתפקיד _______ (שם הכתבה/פינה/בטאים/מעצבים) שם: _______ כל אחד שישלח טופס כזה (עד שיימצא המועמד המתאים לתפקיד) יקבל מבחן מפורט שבו הוא יצטרך להוכיח שהוא ראוי לאותו תפקיד בעיתון. * אני אדם שמתגשר- משמע אם אותם כתבים יצטרכו עוד זמן להגשת הכתבה לעיתון- בשמחה! אבל זילזול קטן- הופך לזילזול ענק! ומי שיימצא מתאים ויזלזל- יועף מהצוות. התפקידים בעיתון: רשימת המדורים שיהיו בעיתון: -מדור חדשות ואקטואליה- חדשות הארץ/העולם -מדור קבוצות בסימניה- (בבמקום חדשות סימניה)- תפוס ע"י רוח -מדור ספורט- סיקור ספורטיבי -מדור מוזיקה- להקות,זמרים,שירים,הופעות,קליפים -מדור בישול ואפיה- מתכונים *תפוס ע"י מר.ש -מדור ספרים- כייאה לסימניה- תפוס ע"י ליילק -מדור טלוויזיה וקולנוע פינות בעיתון: פינת בדיחות- תפוס ע"י מיטב, מישהי פינת החידה המחודדת- תפוס ע"י כנרה פינות ד"שים, איחולים ומז"לטים- תפוס ע"י מר.ש הפינה הפרטית- תפוס ע"י אנונימית +הפינה הפרטית פינת הסקר החודשי פינת התחרות החודשית- תפוס ע"י אנונימית פינת המראיין- תפוס ע"י עמיתוש!!! הקומיקס החודשי קטי, M הטור של טרלוני - * תפוס ע"י מגדת העתידות עוד תפקידים לעיתון: בטאים: דרושים לי 0 בטאים. (5 נמצאו!) מהם בטאים? אז ככה- אני העורך של העיתון ואחראי שמשתמשים יקבלו את המשרה של ניהול אותה פינה לא יהיה לי זמן לעבור על הכתבה בדיקדוק- ולכן אני דרוש לבטאים. תפקידם- לבטא את הטקסט, סימני פיסוק נכונים, רווחים שווים, ותיקון שגיאות כתיב. ************************************************** אני לא דרוש יותר לבטאים! ************************************************** מעצבים: כרגע אני סוג של מעצב, אבל אין לי כל ידע בעיצוב בפוטשופ, באנרים, לוגואיים, וניקים וזה נורא נחוץ לעיתון! ולכן אני דרוש ל-2 מעצבים. הפינה הפרטית- פינה שלכם, מה שבא לכם. מי שרצה לפנות בפרטי. פינת הד"שים המזל"טים...- פירוט- שיהיה צוות לעיתון. כמה תפקידים אפשר להבחן? כתב אחד/שנים + בטא/מעצב הצוות לבינתיים: מר.ש- אני:)- מנהל כללי, עורך העיתון, מעצב זמני, מנהל מדור בישול, מנהל פינת ד"שים וכדו'. אנונימית- עוזרת מנהל, מנהלת הפינה הפרטית, מנהלת פינת התחרות החודשית ושופטת. כנרה- בטאית רשמית, ומנהלת פינת החידה המחודדת. מיטב,מישהי- מנהלת מדור בדיחות עמיתוש!!! - מנהלת 'פינת המראיינת' סופיה - בטאית רשמית ג'ן - בטאית רשמית ג'סיקה- בטאית רשמית אריה- בטאית רשמית רוח- מנהל מדור "קבוצות בסימניה" ליילק- מנהלת מדור ספרים. :)) לא נשארו הרבה תפקידים- והראשון שעבר את המבחן זכה בתפקיד. זו הזדמנות חד פעמית. מי יודע מתי יהיה הפעם הבאה שאני אוסיף עוד מדורים/ יהיו כאלה שיפרשו/ יתפנו מקומות. מתי ייצא העיתון הראשון? שיהיה צוות איך? כשיהיה צוות- תיפתח קבוצה פרטית לצוות העיתון ובה נשקוד על הכנתו. ולאחר מכן- בקבוצה נוספת ופתוחה העיתון יפורסם ותוכלו להגיב, לקרוא ולהנות!! לכל שאלה- אפשרי לכתוב כאן בדיונים ואני/אנונימית נענה. נ.ב זהו פרוייקט עצום!!!! ולקח לנו הרבה זמן לחשוב עליו!! ובטוח ליישם...!! ולכן- תשתתפו זה לכם ובשבליכם. נ.ב.. כל מי שרוצה שיהיה עיתון לסימניה- שיצטרף לקבוצה! ביי ביי
קיטורים
קבוצה ציבורית
היי לכולם!!! כמובן ידוע לכם, שלבני-האדם נורא קשה לחיות בלי לקטר. אז... כאן תוכלו לקטר לנו על כל מה שתירצו! מתי שתירצו! כאבי בטן/ראש, אנשים שעצבנו אתכם, דברים שמפריעים לכם.. וכו'... =)) והכל יתקבל בהבנה!!! רצוי להביא חוש הומור :) אז יאללה תיצתרפו ונתחיל... נ.ב. הקבוצה קיימת כבר כמעט שנתיים! וואוווו לא יאמן~~!
אחים ואחיות זה מעצבן
קבוצה ציבורית
יש לכם אחים או אחיות? הם מעצבנים אתכם ואתם אותם? יש בינכם מלחמה בילתי פוסקת? שתפו פה על הצרות שאתם עושים אחד לשני על הפאדיחות שלכם וכיתבו למה האח או האחות שלכם הכי גרועים שיש
שבע הממלכות
קבוצה ציבורית
אומנם בינתיים יצא רק ספר אחד, אבל אני חושבת שכולם מייחלים לעוד ספר, ומדברים על הסדרה הזאת הרבה... (באמת התפלאתי שלא עשו קבוצה עוד קודם....) מוזמנים :) ~~~ משחק תפקידים נושא פרסים! יתקיים בקבוצה משחק תפקידים שעורך 10 פרקים. ובסופה, יחלקו כל מיני פרסים לפי קטגוריות- שחקן השנה, מרושע השנה, טוב השנה, הדמות האהובה (ועוד כמה שאני אחשוב עליהן), זוכה אחד יהפוך למנהל יחד איתי, בגלל שאני לבד בניהול בינתיים. כחלק מהשחק צריך לשלוח לי (אנג'ל) את הפרטים הבאים: לכל אחד צריכים להיות שני שחקנים, אחד בן אנוש, ואחד מחונן, מבלי יוצא מן הכלל! (טוב, חוץ מאריה) אי אפשר לעשות שתי בנות ושני בנים, צריך לעשות אחד בן ואחד בת. מחוננים צריכים לשלוח- שם: את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): גיל: מראה: ממלכה ממנה הדמות הגיעה: ההיסטוריה של הדמות: בני אנוש צריכים לשלוח- שם: מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): מקצוע: גיל: מראה: ממלכה ממנה הדמות הגיעה: ההיסטוריה של הדמות: רשומים: ~אנג'ל~ מחונן- שם: טיארה את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: טלפתיה מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): אסירה בכלא של מלך, עושת צרות גדולה, הייתה פעם איכרה. גיל: 17 מראה: שיער בלונדיני, עין אחת כתומה, השנייה צהובה, בשתייהן ניצוץ אדום שמדמה אותן לאש בוהקת, אף סולד, פרצוף יפה עור חיוור להחריד וחולני במקצת. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: נאדר. ההיסטוריה של הדמות: עושת צרות קטנה, כל הזמן רוצחת מחדש למלך שומרים, אבל המלך מצליח להחזיק בה אחרי הכל, היא ממשכיה להתנגד לו ופעם או פעמיים ניסתה לרצוח אותו, והיא הייתה מצליחה אילולא המלך היה מחונן שמתמחה בשדה מגן. היא הייתה בת למשפחה די מרדנית, הרגו את כל בני משפחתה מול עינייה מכיוון שהם לא היו מוכנים לשלוח אותה אל בית הספר המיוחד, בגלל כל המרדנות שלה, טיארה הפכה לאסירה בעזרת אזיקים מיוחדים שהדחיקו אות כוחותיה. בן אנוש- שם: גארד גולן. מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): בן אצולה. מקצוע: מפקד המשטר המלכותי של לינד. גיל: 20 מראה: עיניים חומות, שיער שחור, תווי פנים ברורים ויפים, אף ישר, עור שחום, שרירי. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: לינד. ההיסטוריה של הדמות: למד מאז שהיה ילד בפנימייה שבה למדו אותו להילחם, מעולם לא למד קרוא וכתוב. הוא מעולם לא פגש את המשפחה שלו שוב. הוא התחיל בתור חייל זוטר רגיל בגיל 16 עד שעלה בדרגות והגיע לרמת מפקד המשמר. ~לוחמת הפגיון~ מחוננת- שם: לייר מחונן/בן אדם: מחוננת. אם את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: למידה מהסביבה. עם לייר רואה נמר שצד ציפור, המוח שלה מיד מצלם את זה והיא יודעת בדיוק את הטכניקה, את הזמן שנדרש לנמר ללמוד אותה, איך משתמשים בה ועל מי זה עובד. זה עובד על כל סוגי הדברים שקורים בטבע. מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): לוחמת שברחה מצבא המלך. מעמד של פושעת חסרת בית, מה זה אמור להגיד לכם? גיל: 19 מראה: שיער חום עד המרפקים (לא ממש קצר, לא ממש ארוך.) רוב הזמן פרוע ולפעמים בצמה. עצמות לחיים גבוהות יחסית, פנים שלווים, עין אחת בצבע קרמל (חום כהה מבריק) ועין אחת צהבהבה-ענברית. גבוהה, עם צלקות מעטות על הידיים וצלקת אחת דקה שחוצה את העין החומה. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: נאדר, אבל היא ברחה משם ומסתובבת בעיקר בסאנדר. ההיסטוריה של הדמות: הייתה מפקדת צבא של המלך, עד שנפצעה באחד הקרבות הגורליים בממלכה בפגיעה קשה שלא אפשרה לה להילחם חודש. במהלך החודש מפקדי הצבא האחרים נטשו אותה בשדה הקרב בפקודתו של המלך, היא הייתה חייבת להסתדר ולהחלים לבד והיא שומרת טינה למלך ולמפקדי צבאו. נולדה למשפחה ממעמד גבוה יחסית וכיום חיה מגנבה וממכירת נשקים שהיא מכינה ממתכת גנובה וידע בנפחות. בן האנוש- שם: אונדר מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): בן אצולה, אחיו של תיגר. מקצוע: אלכימאי גיל: 40 מראה: גבוה ושרירי מאוד, שיער שחור ארוך חלק אסוף בטבעת כסף. עיניו בצבע דבש, חמות ומבינות. הוא לובש לרוב בגדים אפורים וחומים פשוטים. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: סאנדר. ההיסטוריה של הדמות: הוא גדל בממלכת תיגר, אחיו הבכור ירש את הכתר כשאביו מת. אונדר נישא לאהובתו, בת לאדם עשיר מאוד, והיא הולידה לו שני ילדים מחוננים תאומים, בן ובת. הוא הסתיר את ילדיו מפני אחיו המרושע שתמיד התייחס למחוננים כאילו הם חפץ, ועבר לגור בלינד. תיגר אהב להוביל את צבאו לקרבות בלי שום סיבה, ואונדר חשש לחייהם של הילדים. הוא הסתיר את קיומם מיום היוולדם, והקים למענם ולמען כל המחוננים של הממלכה אגודה סודית להסתרת מחוננים.בעזרת נוסחא סודית ועלים של צמח נדיר הוא הצליח לפתח חומר המסווה את הצבעים השונים של עיני המחוננים, מה שהרבה מחוננים היו שמחים לקבל. ~דריי~ מחוננת- שם:דריה את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: מסוגלת להפוך כל דבר לנשק. זה יכול להפוך לרעל או לסם כלשהו.. או אפילו לכלי רצח. מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): איכרה גיל:17 מראה: שער מתולתל בקבוקים חום בהיר עין אחת סגולה והשנייה כחולה כהה שיוצרת גוון של סגול, רזה במיוחד גובה ממוצע וצלקת בגבה ובצוורה בעלת נמשים רבים ויפיפיה. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: לינד ההיסטוריה של הדמות: מעולם לא נראתה מחוננת אך עיינה המשונות תמיד שידרו משהו על טבעי ולא ברור. רצחה את אביה בעזרת וילון ואת אמה ברעל שיצרה מיין והשליכה אותם לים בעקבות התקף זעם שעובר עליה מפעם לפעם בגלל טראומה שעברה בגיל צעיר . הסתתרה בספינת משא והפליגה איתה לסאנדר ומאז היא מסתתרת ביערות שם וחיה על הכוח שלה שלא מאפשר לאף אחד להתקרב אליה. מפעם לפעם שחוותה שוב את התקפיה הוציאה זעמה בריצה ארוכה המעניקה לה תחושת שחרור וחופש או על איכרים חסרי ישע וחיות למיניהם. מעולם לא חיבבה איש ונהנתה לענות ולהרוג גם ללא התקפי הזעם שלה. פעם אחת שרצה הגיעה למרגון סיטי ונשארה שם מאז. בן אדם- שם:זיאר מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם):איכר מקצוע:סייס גיל:15 מראה:שער בלונדיני לא ארוך ולא קצר,עיניים אפורות, גבוה וחסון. ממלכה ממנה הדמות הגיעה:לינד ההיסטוריה של הדמות:נולד למשפחה במצב כלכלי לא הכי טוב, כשהגיע לגיל 12 טייל בשדה ומצא סוס חום יפיפה, מאז הוא שלו. הגיע לתצוגת המחוננים כמו כל תושב אחר וכן, גם כדי לרכוש לעזרת אביו מחונן שיעזור בעבודות החווה. אריה- שם: אלרוו (Alerwo) מחונן/בן אדם: בת אדם אם את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): מתנקשת, שכירת חרב כשצריך גיל: 19 מראה: שער חום בהיר ארוך. אתלטית כזו, עיני שקד, אחת בצבע אינדיגו והשניה בצבע טורקיז (לא מחוננת! קורה שלאנשים יש עיניים לא תואמות!). עור כהה, רזה, גמישה, מהירה, בינונית. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: אסטיל ההיסטוריה של הדמות: התחזתה לגבר כדי שתוכל ללמוד לחימה בשמך כמה שנים, ואז ברחה ולימדה את עצמה את השאר, מתמצאת ברעלים בזכות נסיונות שונים, ואשפית בחץ וקשת ובהטלת סכינים. אבא שלה התנגד לזה שתלך ללמוד, אז הם ניתקו קשרים, ואמא שלה הייתה מחוננת שנשלחה למלך. שני האחים שלה עזרו לה ללמוד להילחם בהתחלה, ואז עזבו אותה כדי שתלמד להתסתדר, היא חיה במשך עשר שנים לבד, ונודעת כבר כמתנקשת למי שצריך אותה. קסטה- שם:אלאנורה את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: ידע מעבר לכל רמת הידע של אנשי העולם מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): איכרית גיל:16 מראה:נערי,שיער שחור עם עיניים שונות בצבען- ירוק ואפור גוף אתלטי וגמיש. ממלכה ממנה הדמות הגיעה:וסטר ההיסטוריה של הדמות:היא נולדה ככל הנראה למשפחת אצולה-ננטשה בפתח בית איכרים שגידלו אותה מהיום בו ננטשה בן אנוש: שם:אריון מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם):בן אצולה מקצוע: רפואה בבירן סיטי גיל:18 מראה:שיער בלונדיני ארוך וחלק עם עיניים חומות. ממלכה ממנה הדמות הגיעה:וסטר ההיסטוריה של הדמות:נולד בסאות' ביי שבסאנדר לאימא שהיא מוסטר ואבא מסאנדר. ~נטע~ מחונן- שם: דין פין\בייט את/ה מחונן, איזה כוח יש לך?: שודד יכול לגנוב דברים רבים בלי שיתפסו אותו מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): מהעולם השלישי גיל: 13 מראה: רזה, תלתלים שחורים, צלקת על הזרוע, שזוף מעט, גבוה עם עין ירוקה ועין בצבע זהב. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: וסטר ההיסטוריה של הדמות: אימו של דין גידלה אותו עד גיל 4. משפחה אחת הייתה חיבת למשפחת פיין כסף. לא היה לה מאיפה להשיג אז היא גידלה את הילד עד גיל 8. בגיל 8 משפחת בייט שלחו את הילד לפנימייה. דין ברח מהפנימיה והיום הוא נער רחוב. בת אנוש- שם: דינאה מעמד(איכר/בן אצולה/מה שעולה על דעתכם): בת אצולה מקצוע: נסיכה גיל: 12 מראה: שער בלונדיני ארוך, עניים אפורות, שפתיים דקות, עור לבן, רזה ובגובה בינוני. ממלכה ממנה הדמות הגיעה: וסטר ההיסטוריה של הדמות: היא הבת של מלך וסטר.
קבוצת האלים הזוטרים
קבוצה ציבורית
טוב, ככה, שמתי לב שכל מי שקורא פרסי ג'קסון והאולימפיים וכל אלה אוהב את הדמויות הראשיות, כל מי שאוהב את קליפסו, רייצ'ל, טייסון, ליאו, ואולי גם את האלים הזוטרים, וסתם מי שרוצה לדבר...
מוסיקה
קבוצה ציבורית
כל מה שקשור למוסיקה, מכל הסגנונות, הסוגים והז'אנרים - כאן. כל שוחרי המוסיקה מוזמנים.
שר הטבעות:העידן הרביעי
קבוצה ציבורית
[מישהו כבר היה חייב לפתוח קבוצה כזאת,והמישהו,הוא...אני.כל עזרה תתקבל,אני חדש בעסק של כל המשחקים,אז...] מלחמת הטבעת נגמרה.סאורון גורש חזרה לארץ המיאר,שם הוא כבר לא יוכל להזיק,האורקים התפזרו,האויב נסוג,אפילו מורדור שוחררה,והכל נראה טוב בתחילת העידן הרביעי לארץ התיכונה.אבל זה רק נראה ככה...רשע חדש,רשע עתיק,עולה מהמעמקים.האי נומנור,האי שטבע בזעם הולאר,מתעורר.הדונאדין שעזבו אותו,הסתלקו בעקבות השחיתות,והארץ טבעה.אבל עכשיו יש תזוזה שם,תזוזה בגורל הארץ התיכונה,תזוזה שיגרום לסדק,שישבור אותה.יצורים אפלים מתעוררים,קסמים שנשכחו ולא היו אמורים להישכח התעוררו,והארצות מתקבצות זה סביב זה להגנה.בעולם הזה אתם תשחקו כגיבורים החדשים של הארץ התיכונה,או אויביה...תוכלו לטייל בארץ,לפגוש מלכים,להצטרף לצבאות גונדור לצד אראגורן,או לצבאות נומנור או ניר הראד,השכנות האויבות של אנשי הארץ התיכונה.במשחק תכלו לשחק כמגוון גזעים,ולעשות כל מה שתרצו,משחק חופשי,או משחק בעקבות העלילה.אני מדבר כאן למעריצי שר הטבעות,אני מעריץ ענק,וחקרתי כל כך הרבה על הנושא,אז בבקשה להצטרף אנשים... דף דמות: שם: גיל:[אלפים בני אלמוות,גמדים חיים בערך בין 700 שנה ל1000,בני אדם חיים בערך עד מאה,אורקים בערך כמו בני אדם.] גזע:[אלף,בן אדם,גמד,אורק,בן אופל,גובלין,אורק האי,בן צפון,אורק צפוני,אורק דרומי.] מראה: תכונות: עיר\ארץ: נאמנות: אופי: רקע: נשק:[בלי הגבלה,אבל תהיו הגיוניים] כלי קסום: כוח מיוחד: מקצוע:[מצביא,סייר[בדרך כלל דונאדין],חייל,אשף,קשת,פרש] חפצים: קסמים: אור כדור אש כדור אנרגיה להבת אנור[חרב אש] יסודנות פתיחת מנעולים טלקינזיס בועת מגן חזיז ברק דוקרן קרח גזעים: בני אדם-בני האדם הם גזע גאה,שמאכלס מספר רב מהארץ התיכונה.הם דומיננטים מאוד בשליטה על הארץ התיכונה,והם בעלי ברית בדרך כלל של הגמדים והאלפים.אם זאת,אופיים של בני האדם הוא משובש מטבעו,והם ערמומיים,בוגדניים לעיתים,ומוכנים להקריב הרבה למען הצלחתם.אולם,יש בני אדם אשר מתגברים על יצרם,כמו אראגורן,או איאומר.בני האדם שולטים בממלכות גונדור,רואן,ועוד...הם בדרך כלל לוחמים,אך יש מבינהם גם סיירים וקשתים,ומצביאים. אלפים-בני הלילית מתוארים בתור הנאווים והחכמים מכל ילדי אילובטר. הם ידועים כאוהבי האומנות (בעיקר שירים, אותם זמרו בקולם היפה). חושי בני הלילית (בעיקר הראייה והשמיעה) וחוסנם הגופני עולים על זה של בני האנוש. הם גבוהים מבני האדם ותנועותיהם חינניות יותר. בדרך כלל עיניהם מתוארות כאפורות בגון הים, אך תועדו מקרים יוצאי דופן. המאפיין המרכזי שלהם הוא האל־מוות: בני הלילית אינם מזדקנים או נתפסים לחולי. להם גם היכולת להרפא מפצעי אנוש, אשר היו הורגים בני אדם. החיבה הקלישאית המיוחסת לבני הלילית ליערות וקשתות הינה במידה רבה טעות, הנובעת מהעובדה כי הדמות המייצגת הבולטת ביותר של בני הלילית בספרי שר הטבעות היא זאת של לגולס בן תרנדואיל, קַשָת ושוכן יעראופל. מסע אחוות הטבעת ללוריין, שם בני הלילית חיים על עצי המֶלוֹרְן ונושאים קשתות, הרחיב תפישה מוטעית זאת. מיצירותיו השונות של טולקין נודע כי בני הלילית עשויים באותה המידה לשכון במערות (נארגותרונד), ערי מבצר (גונדולין), ואף לשכון בערי-נמל ליד החוף; והנולדור היו ידועים גם בחרבותיהם וחניתותיהם האדירים, מלבד קשתות.http://lotr.wikia.com/wiki/File:The_lord_of_rings_elves_artwork_elrond_desktop_7677x3543_wallpaper-377297.jpg רוב בני הלילית בארץ התיכונה בתקופת שר הטבעות היו כסופי־שיער. באופן כללי, בני הלילית משבט הואניאר היו זהובי שיער ונחשבו לנאים ביותר. בני לילית משבט הנולדור היו כהי או שחורי־שיער. הטלרי מתוארים ככסופי שיער, כגון קלבורן, תינגול וקירדאן. גמדים-הגמדים בדרך כלל מסוגרים ושומרי טינה, ומוכרים את עבודתם רק כתנאי לאמצעי מחייה. הגמדים חשדנים למדי אך ברגע שרכשת את אמונם הם מתגלים כחברים טובים ונאמנים ביותר. הגמדים עקשנים למדי ושומרים בקנאות על כבודם. כלי הנשק המועדפים על הגמדים הם פטיש קרב וסוגים שונים של גרזנים, מכושים וקרדומים היכולים לשמש גם ככלי עבודה בשעת הצורך.http://www.fanpop.com/clubs/lord-of-the-rings/images/4247449/title/gimli-wallpaper אורקים-דמויי אנוש שוכני יבשה. הם מלוכלכים ומכוערים, אכזריים ואלימים, אומללים וקודרים. ביכולתם אך ורק להרוס. מקורם המוחלט של האורקים אינו ברור. בעוד שבנו של טולקין, כריסטופר, כתב בסילמריליון שהאורקים נוצרו מבני לילית שעונו ועוותו בידי מורגות, טולקין מעולם לא קבע חד משמעית מהו מקורם. מקורות אפשריים הם אכן בני לילית, אך גם בני אדם, איינור נאמנים למורגות, או אולי הכלאה של כל השלושה. לכל אחת מן האפשרויות נקודת חוזק וחולשה. בהתאם, השאלה אם האורקים הם בני אלמוות או לא היא שאלה פתוחה. אם אכן מקורם של האורקים מבני לילית או מאיינור, אזי האורקים הם בני אלמוות (שכן מורגות לא יכל לשנות את גורלם), אך אם מקורם הוא מבני אדם או מהכלאה בין בני אדם לבני לילית או איינור, אז יכול להיות שהם בני תמותה. לאחר מפלת מורגות הן סאורון והן סארומן השתמשו בהם כחיילים.תלותם של האורקים במנהיג האפל שיוליך אותם היא מוחלטת. אחרי תבוסתו הם מבולבלים ומפוחדים וקל להביסם. עד חזרתו של סאורון הם התחבאו בהרים, היו מפוצלים בין שבטים שונים ולא היוו שום איום על הארץ התיכונה.http://lotr.wikia.com/wiki/Orcs גובלינים-יצורים טיפשים,חסרי כל תחכום,שמאלתרים נשק,ולובשים שריונות חלשים ומאולתרים.הם גזע מלוכלך ולא תרבותי,והטקטיקה שלהם זה לתקוף בקבוצות גדולות.http://lotr.wikia.com/wiki/Goblins בני אופל-גדולים וחזקים,על בסיס אדם.הם גבוהים מאוד,והם בעלי אופי רצחני,ומוכן להרג.הם הכלאה של בני נומנור,שאומצו אל האופל של מורגות',והוקמו לתחייה.קשה מאוד להרוג אותם,והם משתמשים בנשקים כבדים כמו כוכב שחר,חרב ארוכה,גרזן דו-להבי.הם מכוסים בצלקות שנוצרו במהלך ניוונם לצד האפל.הם שונאים מכל את הדונאדין ואת הולאר,שגרמו למותם,ולהשמדת ארצם.הם משרתים את מורגות' אורק האי-אורוק האי הם גזע של אורקים שסאורון גידל במשך העידן השלישי במורדור. האורוק האי הופיעו לראשונה בשנת 2475 לעידן השלישי, כאשר תקפו את איתיליה וכבשו את אוסגיליאת. במהלך מלחמת הטבעת סאורון וסארומאן השתמשו באורקים מהמין הזה בכל החזיתות. בניגוד לשאר גזעי האורקים, האורוק האי היו גבוהים כמעט כאדם. היו להם רגליים חזקות, ואלה מהם שבשירות סארומאן לא נחלשו באור השמש. הם היו שחורים ועקומי עין וראו בעצמם עליונים על שאר האורקים.http://www.moddb.com/groups/orc-clan-and-orcs-fan-group/images/uruk-hai2 אורקים צפוניים-האורקים הכי גדולים,שנענים לבאות הצפון של אגונדאר,המכשף-לוחם האדיר שמשליט טרור על יושבי הצפון.הם גדולים מאוד,ונושעים בדרך כלל שריונות עור,ופטישי מלחמה או גרזנים ענקיים.הם היוו בסיס לגובלינים,והם רואים את עצמם ככובשי הארץ התיכונה.הם האורקים היחידים שעורם חיוור,והם לא ניזונים מבשר אדם.http://lotr.wikia.com/wiki/Azog מפה של הארץ התיכונה-http://numenore.com/atlas/m0097.GIF מקווה שתהנו! ----------------------------------------------------------- שם: טורדק איירון-גארד[shadowalker] גיל: 147 גזע: גמד מראה: מבט קשוח ומפוקס, זקן ג'ינג'י ענק מלא בצמות וקוקיות, גוף נמוך ורחב מאוד משרירים. עיניים חומות בהירות, כמו צבע אדמוני, צלקות בכתפיים וברגליים. מאוד שעיר כמו כל גמד... (הזקן הענק כבר הסגיר את זה...) תכונות: מנהיגותי מאוד, אוהב כשהכל מתוקתק ופועל כמו שעון בלי תקלות, אדם קשה ומחמיר אבל מאוד מאורגן. מהווה דמות מאוד סמכותית שמפגינה המון ביטחון גם כשהיא לא בטוחה בעצמה. עיר\ארץ: ארבור נאמנות: גימלי ותושבי ארבור, עם גימלי אומר שאנחנו בצד מסויים אז כל הממלכה מאמינה בצד הזה. אופי: מאוד קשוח, עצבני, חם מזג, התפרצויות זעם מידי פעם, סמכותי, ואוהב את המעמד שלו. הוא גם מסתדר בתנאי שטח גרועים והוא לא בררן.  רקע: נולד בארבור וחי שם, נותן את חייו למען המולדת בצורה הרואית ופטריוטית. נשק: גרזן דו צדדי ודו ידני, פטיש הטלה, גרזן הטלה, גרזן חד ידני, ופטיש חד ידני.  כלי קסום: מתכת יקרה שמצא במכרה. אחת לשבוע יש לו אופציה להשתמש בה, כלומר כוחה מתחדש לאחר שבוע ועד אז היא לא ניתנת לשימוש, היא מעניקה לו כוח וזעם כשהוא עייף ובקושי מסוגל להלחם. היא מסדירה את נשימתו ומחדש לו את הכוחות ומכינה אותו לסיבוב נוסף! כוח מיוחד:קסם שקיבל מגימלי: זעם שגום לו פשוט להסתער על האוייב בסוג של התאבדות ולהתפרע ולקצור את האוייב ללא רחמים מקצוע: מצביא חפצים: שיריון כבד שמכסה כל חלקיק בגוף, קסדה חזקה, והכל בתוצרת עצמית, הוא יודע נפחות. שם: קרוג[אנוביס] גיל: 28 גזע: אורק האי מראה: גופו מלא צלקות וידיו מיובלות ופצועות, עייניו שחורות ובעיין ימין יש לו חתך עמוק שחוצה אותה באלכסון, אוזניו מחודדות כמו של האלפים, הפה שלו מלא בשיינים שבורות מהקרבות שהוא ניהל, שפתיו מלאות בחתכים קטנים, עורו ירוק מעורבב עם חום, אפו מעוקל קצת ימינה. על גופו יש שריון פלדה עם הסמל של היד הלבנה, על ראשו יש קסדת עור אשר בצידיה יש שיניים של גמדים אלפים ובני אדם. מתחת לקסדה יש את הסמל של היד הלבנה, הוא לובש מכנסי עור שבצד ימין שלהם יש ראשים של גמדים ובני אדם. תכונות: כריזמתי, אין לו חוש הומור, הוא מאוד אגרסיבי, כועס מאוד מהר, נקלע לקרבות רחוב, ושונא שקוראים לו בשמות גנאי עיר\ארץ: האראדויית נאמנות: רע (כן כן לא ממש אכפת לי שאני כל הזמן רע) אופי: עצבני,שחצן,ביקורתי ,אדישות, עקשניות, ציניות,חסר שמחת חיים,חשדן. רקע: אחרי המלחמה הוא ברח עם עוד חמישים אורק האי אשר היו בפיקודו לעבר ארצות הדרום, בדרך הם נתקלו בקבוצה של אלפים שהרגו 45 מהאורקים, רק חמישה נשארו (כולל קרוג), הם המשיכו במסע לעבר האראדויית, לאחר מכן כאשר הם הגיעו הם נקלו בלהקת ווארגים, הם החלו לרכוב עליהם עד שהם הגיעו לעיירת גובלינים שם הם עצרו וחידשו את האספקה שלהם. נשק:[בלי הגבלה,אבל תהיו הגיוניים] חרב ומגן, קשת ארוכה, חצי אלפים שהוא אסף מהאלפים שהוא הרג. כלי קסום: חגורה עם גולגולות אשר מעניקה לו הגנה מפני כמה קסמים כוח מיוחד: הוא יכול לתקשר עם ווארגים מקצוע: פרש חפצים: פרוסות לחם מיובשות, שתי מימיות, חבל, קרס , שמן, בשר מיובש ובשר נא (לווארגים). שם: לָגָלִיסַה נִיבָּקְטוֹן [קידה] גיל: 21 גזע: בת אנוש מראה: שיער שחור גלי וארוך, שזופה, עיניים ירוקות, גובה בינוני, פנים יפות. תכונות: מהירה מאוד ובעלת כישרון הישרדות מדהים, מצטיינת בכל סוגי הלחימה, אך בעיקר בקרב פנים אל פנים, סייף והטלת סכינים. מכירה סוגים רבים של צמחים וטובה בשימוש בהם למאכל, לריפוי ולהכנת רעלים. עיר\ארץ: במקור מרואן, אך היום היא לא נשארת די זמן במקום כלשהו נאמנות: אראגורן וממלכת גונדור. אופי: קרה ושתקנית. מתעצבנת בקות. רקע: נולדה וגדלה בערבות רואן, משפחתה נרצחה על ידי כנופיית אורקים והיא למדה לשרוד בכוחות עצמה ולחיות בעיקר על מה שהטבע והצמחים יכולים לתת לה. נשק: זוג חרבות בינוניות מעוקלות על גבה, סכיני הטלה רבים מוחבאים בחגורתה ובגדיה, קשת אופקית קטנה וחצי רעל שהיא מייצרת בעצמה. כלי קסום: מגן כסף שהיא עונדת על מפרק ידה השמאלית, הוא מסוגל לייצר חזיזי ברקים, אבל זה דורש די הרבה אנרגיה והיא לא מרבה להשתמש בו. כוח מיוחד: כישרון טבעי להבין אנשים, לדעת עליהם דברים אפילו בלי יותר ממבט חטוף. מקצוע: סיירת ומורת דרך. חפצים: תרמיל עור קטן ובו אוסף של צמחים נדירים, שתי נאדות מים, זוג גלימות- אחת שחורה (ללילה) אחת ירוקה (ליום), אבן משחזת ונבל קטן (כן, היא מנגנת...) שם: סוואני[הלוחמת בעצמה] גיל: 34 גזע: אלפית מראה: שיער בצבע זהוב כמעט מסנוור שלרוב אסוף בצמה עד הקרסול, עיניים אפורות-סגלגלות מעורפלות. הבעה מוזרה, ניצוץ של טירוף בעיניים. גבוהה, עור בהיר, גזרה מושלמת. לובשת שמלה לבנה פשוטה עם כתפיים חשופות למחצה ושרוולים ארוכים שנפתחים במפרקים. לשמלה יש שרוך עור מאחורה שמקצר את החצאית עד מעל הברכיים כשהיא רוצה. לובשת מכנסיים מתחת לשמלה. תכונות פיזיות: לא חזקה יותר מהאלפים הממוצעים, לא מהירה יותר, אבל חיננית כל כך שנראה כאילו היא רוקדת כשהיא זזה. עיר\ארץ: לורין נאמנות: קשר משפחתי לארווין. חיילת בכירה בצבאו של אראגורן. אופי: אמיצה, יש שיגידו פזיזה, אבל קרת רוח במצבי לחץ. מאוד אמפתית וחברותית, אבל קצת פסיכית. רקע: יתגלה בפלאשבקים. נשק: חנית קצת יותר ארוכה ממנה, דו כיוונית כשכל להב עשוי כסף בצורת עלה מייפל באורך אמה. יש רונות על המוט עצמו והן זוהרות בסגול כשהיא מכשפת את החנית. סכין ארוכה ודקת להב בחגורתה. כלי קסום: החנית שלה משמשת להטלת קסמים, ובנוסף יש לה שרוכי עור על הידיים והרגליים שנותנים יכולת לרחף בערך שלושה מטרים, רק בלילה. כוח מיוחד: היא יכולה להיעלם לפרקי זמן קצובים. מקצוע: אשפית. חפצים: חגורה עבה עם שבעה כיסים ובהם אבקות שונות ובקבוקונים, תרמיל לא גדול ובו למבס עטוף עלים, נאד מים קטן וגלימה ארוכה עם ברדס שם: תיסו גיל: 515 גזע: אלף מראה: אלף גבוהה, שיער בלונדיני עד זהוב,פנים חלקות ללא פגם, הוא לא שעיר תכונות: נאמן, אמיץ טוב לב וחושב קודם על הזולת ורק אז על עצמו עיר\ארץ: יער אופל נאמנות: הוא נאמן ללגולאס, למלך האלפים ולארגורן אופי: הוא מנהיג כריזמתי וחסר פחד רקע: נולד ביער אופל וגדל בו שם למד להיות קשת מיומן ולוחם חרב, עבד שם בתור חייל של המלך ולאת לאת עלה בדרגות נשק: קשת עם חצים, חרב ארוכה ודקה ופגיון כלי קסום: כל חץ שנורה מהקשת שלו לא מפספס את המתרה ואם כן אז הוא עוקב אחריה כוח מיוחד: אין מקצוע: ראש צבא האלפים של יער אופל חפצים: שריון מיט'ריל שיצרו הגמדים של מוריה  
קבוצת המשוגעים!
קבוצה ציבורית
הקבוצה האידיאלית בשביל משוגעים XD נא למלא את הטופס הרשמי של המשוגעים אצל מייטי, תודה. המילים החדשות (כל אחד רשאי להמציא מילה נוספת\מחליפה לכל יצור\חפץ, והמילה תיכנס לרשימת המילים החדשות באישור כיפה כחולה בלבד.) 1. המוע- אנשים שהם כופרים למרות ש... משהו שקשור לתושב"ע. 2. גאוניה- גאונה. 3. ]- הפ' החדשה. (לא כולל מיפ!) 4. +- הנ' החדשה. (לא כולל נבוט!) 5. לחטולין- לחלוטין. המנהלות: כיפה כחולה וטס :) כינוי: This is Me גיל: 15. אבל מבחינה התנהגותית לגמרי בגיל המעבר מ6-7. (שלום כיתה א!^^) התאריך בו הפכתי למשודעת: ובכן, זה סיפור מצחיק. הסכימו ושמעו אנשים נכבדים. זה היה ביום קריר, אך היה חם מאוד. עננים העיבו על האוירה והשמיים היו כחולים ונקיים ללא רבב. אני הייתי עסוקה בזמנו בהסקת המסקנות השבועית שלי (והיום מסקנת השבוע- הו, אני שונאת מתמטיקה! לאחר שבוע: והיום מסכנת השבוע- שונאת מתמטיקה. ולאחר עוד כמה שבועות טובים: אני שונאת מתמטיקה! הו, כמה נחמד להגיע לאותה מסקנה שוב ושוב!;) כשפתאום חייזירית צצה לי משום מקום, העבירה את הידיים עם שתי אצבעות ואמרה, "באנו לשלום." קודם כל אני פקצתי מהתקרה. מה? איך זה אפשרי שקפצתי מהתקרה? נו בורים שכמותכם. הייתי על התקרה. אז אמרתי לה, "מי את?" בקול רועד. והיא אמרה לי, ,אני חייזר השגעת. באתי לתת לך משוגעות." באותו זמן הייתי טיפוס שקול לחלוטין, לכן אמרתי לה, "הו. מאגניב!" ואז היא העבירה את היד שלה מול פניי, אור הופיע משום מקום, ואז פתאום הארה הגיעה לי לראש- שתיים ועוד שתיים שווה אחד!! כמה שאני שונאת מתמטיקה. וזה, רבותיי ונכבדיי היקרים ששרדו עד עכשיו, התאריך שבו הפכתי למשיגינר D: (משוגעת ביידיש. נכון מילה מצחיקה?) (ולחכמים שבינינו- לא, הסיפור לא קרה באמיתי, אבל תודו שבשביל להמציא אותו בכזה כישרון מדהים, הבנאדם חייב להיות משוגע לא ככה?) (ככה;) מעשים:" הו הכל. באמצע החיים אני מתפרצת ברוקדת (ברצינות. נסו את זה. לרקוד זה כיף!) ולפעמים אני עושה המון מבטים מוזרים. ועוד המון, אבל אני מניחה שהתעייפתם לקרוא את הסעיף הקודם, אז למה להלאות אתכם עכשיו? (אז אתם שומעים, אני הייתי ככה וככה..) תוצאות: *בייפפפ* שידורנו צונזרו אגב שדעת זמנית D: חתימה: מאיה-הבטטה-האקונה-ממטה-יאיי-מוזיקה-וסטאף-עננים בשלג? כינוי: Angelica גיל: בשנים חייזריות זה 14... (לא מכירה שנים אנושיות) התאריך בו הפכתי למשוגעת: לא ידוע. אבל הפכתי לעוד יותר משוגעת לאחר ששלחו אותי לבית המשוגעים בשביל החלב, שם פגשתי אנשים משוגעים ולמדתי את דרך ה"יאי!". מעשים ותוצאות: מעשים: שנולדתי וששלחו אותי לבית המשוגעים בשביל החלב. תוצאות: לנשוך פסיכולוגים, לרדוף אחרי אנשים שאני לא מכירה ולצרוך "אני אוהבת אותך!" ולאחר שאני תופסת אותם אני נותנת להם סטירה ובורחת, כעס בלתי נשלט על האנשים המסכנים שעובדים בבית המשוגעים ועוד כל מיני דברים שאין לי כוח לכתוב... חתימה: ^-^ אנג'ליקה המשוגעת במחלת השיגוע הייאי ונושכת האנשים (יאי! ^-^) המשוגעים!!! או- אם תרצו- מופרעים\לא יציבים נפשית כינוי: תלתן התמנון הירוק גיל: 14 התאריך שהפכתי למשוגע: אני חושב שזה תמיד היה ככה אבל אני לא כל כך בטוח p: מעשים כמשוגע ותוצאות: מעשה: לא היה לי בן זוג לפרום תוצאה: רקדתי סלואו עם גרביל(הוא דרך לי על הרגל 6 פעמים החוצפן הקטן הזה) חתימה: בננהה חתימת עד: ג'לי וונקה כינוי: חירטוטית חקיינית גיל: 14 התאריך שהפכתי למשוגעת: שנת 2048 מעשים כמשוגע ותוצאות: מעשה: השתעממתי!!!! תוצאה: פצפצים!!! חתימה: סושי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כינוי: נוגה די אנג'לו^-^ גיל: 10 התאריך בו הפכתי למשוגעת: כשהתחלתי לקרוא פרסי ג'קסון בסוכות השנה,אבל אני משועגת בחירה שמראה פסיכיות בסביביתה ובחלה אנשנושים במחלת הפסיכים^^ מעשה: לקרוא משפחת קיין והאלים המצרים *אני יודעת מה אתם חושבים, "הילדה הזאת בכלל לא משוגעת בלה בלה בלה..." כן בטח* תוצאה: התחלי לצרוח כל רגע הוולבים חולים,זברה ועוגיה! והוואלה שלי הפך ל-וולבי מעשה: לגלות את עולם ההומויים והלסביות(שוש) *אממ כן זה הפך אותי למשוגעת,לשם שינוי-הכל הופך אותי למשוגעת* תוצאה: התחלי לשדך שידוכים מוזרים בסרט לשבור את הקרח\פרוזן- אנה+אלסה(יש לי טיעון הגיוני לחלוטין!) כריסטוף+סוון אולף+האף שלו והיו לי עוד כמה מעשים מוזרים שעשיתי בחיים.... ואני חולה במחלת היאפ. חתימה: נוגה הנוגית המנוגננת החפרנית שחופרת בחפירות מחפרות החפרות בחפרפרות:) כינוי: טוליפ גיל: 14 (ידעתם שזה משתנה לפי השנה??) התאריך בו הפכתי למשוגעת: מדענים רבים מנסים למצוא תשובה לשאלה הזאת עד כאן מצאו 3 פתרונות: 1- 3.005 שניות אחרי שנולדתי 2- מתישהו במאה ה-20 3- (והכי הגיוני) אני בכלל לא משוגעת האמת אני סופר גאון וכול שאר העולם משוגעים!! עדים תומכים בטענה הזאת: אחותי קטניס וכול מישהו אם מזל דפוק ועבר לידי ברחוב.. מעשה: כתבתי פואמה עם הירח תוצאה: הוא חיבר על זה היקו (אזהרה: ירחים לא יודעים לחבר היקו!!!!) חתימה: toolip 1=! 2=@ 3=# 4=$ 5=% 6=^ 7=& 8=* 9=( 0=) כינוי: nameless גיל: בעוד שנייה ושלושה רבעים בת 12!! התאריך בו הפכה למשוגעת: אותו היום בראש השנה האזרחית שאבא שלי הביא לי את משחקי הרעב, ואחרי שקראתי את כולו התחלתי לצרוח דברים כמו: קטניס!! מה?!?! סוזן אני אהרוג אותך אבל אני אוהבת אז זה בסדר! רו מתה! למה?!?! עדים ותומכים בטענה זו: אבא שלי, אמא שלי, קטניס מההזיות שלי, רו מההזיות שלי ודוקטור סנואו שמטפל במחלות הנפשיות שלי. מעשים כמשוגעת ותוצאות:(יש יותר מאחד) מעשה: לדלג לתוך שלולית במחשבה שהיא רדודה, אבל האמת היא שהיא היתה עמוקה. תוצאה: הרטבתי את החברות שלי בבוץ חורפי קריר. יחי אני! מעשה: לרקוד לצלילי השיר: everybody dance now בכנסייה איטלקית, כשאפילו אין את השיר עצמו תוצאה: סילוק תמידי מאותה כנסייה איטלקית ונסיעה קצרה לבית המשוגעים הקרוב ביותר. מעשה: לזרוק את כל הבגדים מהארון שלי, ללבוש את כולם, לצאת לרחוב סואן, ולהתחיל לשיר: איזה יום שמח לי היום! באמצע הכביש, לצפור בצופר אוויר. תוצאה: צוות של חיילים באו בריצה, דרשו לדעת מי אני ומה שמי. אז אמרתי שאני דוקטור הו, ואני צריכה למצוא את אנשי המרשמלו ההם. הביאו אותי אל חדר יפה כזה, מרופד בלבן והכל. משם אני כותבת לכם. חתימה: youneverevergoingfindoutwhatismynamefucker חתימת עד: 23כחול כינוי: no fear גיל: 14 התאריך בו הפכת למשוגעת: בפעם הראשונה שהכנסתי פלפל שחור לכוס מים בזמן ארוחת צהריים מתוך שעמום. עדים ותומכים בטענה זו: ברווז המחמד הכחול, דני. מעשה: ביום חם מאוד באמצע הקיץ רקדתי את ריקוד הגשם מתוך יאוש תוצאה: היה לי חם עוד יותר כי עשיתי ספורט, לא ירד גשם, ושלחו אותי לשיעורי ריקוד כדי לשפר את כישורי הריקוד הנתונים לספק שלי חתימה: אין, מי צריך חתימה? בטח לא אני. בכלל לא. אם אתם מתעקשים אני יכולה לעשות חתימה אבל אני אעשה זה בלי רצון ואתלונן תוך כדי ותאמינו לי שאני יודעת להתלונן, אולי זה היה לקטר? לא משנה בכל מקרה החתימה זה, מוכנים לזה? חכו רגע, רגע, רגע הנה זה בא ו: נופר (וואו נכון מדהים!) הגב כינוי: ג'קסונית גיל: אני בטוחה שהבחור שיושב מול המחשב במחלקה הפסיכיאטרית יכול להגיד לכם התאריך בו הפכתי למשוגעת: כשגליתי שהקרוקס שלי כתומים עדים תומכים בטענה הזאת: הקרוקס, אני עוד שומעת אותם מצחקקים ברשעות... מעשה: בהיתי במורה שלי לחשבון וכשהיא שאלה מה קורה צעקתי "אני יודעת מה את מתכננת שולי! ברט לא יניח לך להתחמק!" תוצאה: בקשה של החברה שלידי לעבור מקום, וחיטוט באף. חתימה: אני אוהבת לנחור ~~~~~~~~~~~~&&&&&&&&&&&&&&&***********$$$$$$$$$$@@@@@@@@@ כינוי: Ortash גיל: 14 התאריך בו הפכה למשוגע: 22 אפריל (יום הג'לי בינס!) עדים ותומכים בטענה זו: טוב, אז ככה: ברווזים, יענים, סנטה קלאוס, פמלה אנדרסון, עוגיות שוקולד צ'יפס, ובעיקרון כל מי שנאלץ לסבול את חברתי מאז ה22 לאפריל (לא ברור איזו שנה). אה, כן, וההונגרים. מעשים כמשוגע ותוצאות: - הרציתי לחבר שלי על אנדונטופוביה (הפרעה אמתית שהיא פחד מברווז הצופה בך) התוצאה: הוא בטוח שיש ברווז בסוף המדרון. ובלוקר שלו, ובארון. - פיתחתי תיאוריה שלמה לגבי תנוכים התוצאה: כל מי שנפל בחלקו העונג ליהנות מחברתי יודע לדקלם בעל פה את ההרצאה המפורסמת שלי לגבי תנוכים, כולל שלושת הסוגים העיקריים על כל משמעויותיהם (לא תאמינו כמה אפשר לגלות על בן אדם עפ"י סוג התנוך שלו! - לשאלון המלא מוזמנים לשלוח לי הודעה) - ארבתי לסנטה קלאוס. כל הלילה. ונשכתי את עצמי כדי להשאר ער. (סיפור אמתי) התוצאה: יש לי טראומה מסנטה קלאוס (קלאוסטרופוביה... חחח) חתימה: WOOP WOOP חתימת עד: HO HO HO כינוי:הומורה גיל:16 נראה לי התאריך בו הפכת למשוגעת:מאז ומעולם נראה לי שזה תורשתי אצלנו במשפחה עדים ותומכים בטענה זו:החברות שלי והמשפחה שלי מעשים כמשוגע ותוצאות:לצרוח באצע הכיתה,לחרפן את כולם, לזרוק את הטבעת האהובה על אמא מהמרפסת,לשיר 'על הקיר טיפס לו עכביש קטן' כש20 חתיכות מרשמלו תקועות לך בפה,לבלוע סוכריות בגודל של פיל בלי ללעוס אותם..אוקי חפרתי מספיק חתימה:משה קראבאנגה חתימת עד:המשפחה של הומורה כינוי: סופיה, אס יו כן סי. גיל: עוד חודש ו-11 ימים 16 :) התאריך בו הפכת למשוגעת: שכחתי. תופעת לוואי של שיגעון.... עדים ותומכים: שושו, החתול שלי, אחותי התאומה, ושוב שושו. מעשה: התנדבתי לתרגיל על המוח. תוצאה: המוח שלי בסדר גמור!! חתימה: I'm not crazy! my reality is just different then yours כינוי: זאבה גיל: 14 בפעם האחרונה שבדקתי התאריך בו הפכת למשוגעת: "זה התחיל מבפנים ומתגלגל החוצה" תרתי משמע עדים ותומכים בטענה זו: העולם וכל משפחתו, המשפחה שלי, הכלבה שלי(שהפכתי אותה למשוגעת בדיוק כמוני או קצת יותר) וכולי... מעשה: שיחקתי עם הכלבה שלי תוצאה: היא משוגעת עכשיו מעשה: חקירת ה"חחח" תוצאה: ה"חחח" זה קיצור של חה חה חה או חום, חומר בערה וחמצן(קרדיט לאחותי הקטנה נץ[זה הכינוי שלה אצלי אף אחד אחר לא קורה לה ככה]) חתימה: זאבה המזואבת עם זיאובים מזואבים שזיאבו את זאבה המזואבת או הייתי כאן כינוי: RayOfLight גיל: 100 התאריך בו הפכת למשוגעת: מאז ששמעתי את הדיסק "MDNA" עדים ותומכים בטענה זו: כל האנשים ששמעו אותי שר את השיר "like it or not" מעשים כמשוגע ותוצאות: מעשה: ניסיון לניתוח פלסטי, בעזרת מזרק ודבק פלסטי (חשבתי שה"פלסטי" בא מאותו מקום) תוצאה: הלקוחה יצאה עם שפתיים נפוחות, ומלאות בדבק פלסטי מבעבע מעשה: ניסיון לשאיבת הדבק משפתי הבחורה המסכנה תוצאה: גרמתי לשפתיים שלה להצטמק חתימה: andifeellikeadiscoballandifeeeeeellllllllll כינוי: אנוביס גיל: 13 התאריך בו הפכת למשוגעת: מאז שהרמתי כפית מהמגירה עדים ותומכים בטענה זו: כל המסכנים שרדפתי אחריהם עם כפית, מגירת הכלים, מסדר הspoon killers, המרצה להרג עם כפית, nyan cat, גולגול (עכשיו זה הזמן לנקמה!)... מעשים כמשוגע ותוצאות: מעשה: לקחת כפית ולרדוף אחרי אנשים חסרי אונים תוצאה: הכפית נשברה, והייתי צריך חדשה מעשה: להתחיל לשמוע דברים של עשר שעות כמו זה http://www.youtube.com/watch?v=wZZ7oFKsKzY תוצאה: החברים שלי חושבים שאני חסר חיים, ואני יודע בעל פה nyan cat חתימה: אנו=ביס (spoon killer) כינוי: זה שאין לנקוב בשמו (או וולדי וזשל"ב) התאריך בו הפכתי למשוגע: 1 בינואר 1913! עדים ותומכים בטענה: אמא שלי שהתאבדה בלידה שלי כשגילתה שאני משוגע ואבא שלי שברח. מעשה: רציתי להרוג את הארי פוטר תוצאה: בסוף הוא הרג אותי חתימה: וולדי xx כינוי: לואיזיאנה מנטש ג'ינג'ר ימפוקולובסקי השקנאית [כן, זה שם קשה לביטוי- תתמודדו! הא!] גיל: 14 התאריך בו הפכת למשוגעת: 35 במאי! עדים ותומכים בטענה זו: שישה ילדים קטנים שהם במקרה גם האחים הקטנים שלי לרוע מזלם. חהחהחה...חוץ מהם יש גם את המורה שלי למדעים, החברה הערפדית שלי, המוכר במכולת שעודו המום מכמות השוקולד שאני מסוגלת לדחוס, הארי פוטר, מגירת הגרביים שלי וחפיסת מנטוס מנטה קטנה ואומללה. מעשים כמשוגע ותוצאות: יש הרבה! אבל מבחר קטנטן: מעשה- דחיסה של כמות בלתי אפשרית של ספרים, טישואים משומשים, חידודי עפרונות ושאריות מחק, כפיות, דפים, עפרונות, פיג'מות ישנות, עטיפות ממתקים וחתולים מתחת למיטה שלי. תוצאה- צרחות בלתי נשלטות מההורים שלי בערב פסח. מעשה 2- יירוט גומיות על המורה שלי למדעים. תוצאה- עונש- כתיבת עבודה [סוררת] על חשיבות שיעור מדעים. אררר. חתימה: יחמוסקה לעד! כינוי: פושה (אל תשאלו, אחי היקר העניק לי את השם הזה ביום בו נולדתי) גיל: 13 התאריך בו הפכת למשוגעת: ממממ... אני חושבת שהטרגדיה המדהימה הזאת קרתה בערך כשהייתי בת יום-יומיים ואמא שלי הפילה אותי בטעות - עד היום היא מצטערת על הנפילה הזאת... עדים ותומכים בטענה זו: חברות למינהן וסוגיהן (הרבים והמשונים), הכלב שלי ווינסטון, המשפחה - *באבל* - ורוב מורי בית הספר. אפשר להוסיף גם את החדר שלי. מעשים כמשוגע ותוצאות: זייפתי מכתבים למורים, רקדתי ריקוד אירי באמצע הגשם, עשיתי את האנקונדה והקומבה בלונה פארק עם טלפון נייד על מצלמת וידאו - נס שהוא לא נפל - ואני גונבת לאמא שלי את השוקולדים באופן תדיר. התוצאות: אני משוגעת. חתימה: poosha - בדרך כלל בהוספת סמיילי מטומטם זה או אחר O_O,:)... חתימת עד: ווינסטון (*ווף ווף*) שוהם (חברה אומללה) ועוד ועוד... כינוי:מומו גיל:13 התאריך בו הפכת למשוגעת:בשנה-שנתיים-שלוש האחרונות...וזה קרה באשמתכם! עדים ותומכים בטענה זו:המשפחה האומללה וחברות אומללות עוד יותר. מעשים כמשוגע ותוצאות:לפנות למישהו מוזר במידרחוב ולהגיד לו"אני יודעת מי אתה ותמיד ידעתי,והלוואי שלא תשתנה".התוצאה:קללות מצד חברות ומבטים מצד כל השאר. חתימה:אנימשוגעתותמידאהיהכזאתולאתוכלולשנותאותי.(נסו לפענח לבד...) חתימת עד:אחד מהמסכנים הנ"ל. כינוי: Ortash גיל: 13 התאריך בו הפכה למשוגע: חח שאלה טובה... אבל לשאול את זה יהיה בערך כמו לשאול מתי החלפת תחתונים לאחרונה... D; עדים ותומכים בטענה זו: בעיקרון, כל מי שנאלץ לסבול את חברתי מאז החלפת הלבנים האחרונה (ואפשר רק לדמיין מתי זה קרה...) מעשים כמשוגע ותוצאות: כשהייתי בחו"ל וכל הנוצרים דיברו על חג המולד והאיש השמן עם הזקן שמחלק מתנות ארבתי לו בלילה וכדי לשמור על עצמי ער נשכתי את עצמי. חזק התוצאה: יש לי טראומה מסנטה קלאוס (קלאוסטרופוביה... חחח) הרציתי לחבר שלי על אנדונטופוביה (הפרעה אמיתית שהיא פחד מברווז הצופה בך) התוצאה: הוא בטוח שיש ברווז בסוף המדרון. גם אם הוא לא נמצא במסדרון O__O חתימה: WTF?! חתימת עד: אינלי פה.. סליחה P: כינוי: קטניס. גיל: עוד מעט 15! התאריך בו הפכה למשוגעת: אני לא בטוחה אבל זה היה מאוחר מדי מכדי לטפל בזה - זה בטוח. עדים ותומכים בטענה זו: כל מי שנאלץ לסבול את חברתי... מעשים כמשוגעת ותוצאות: אממ...בוא נראה...ניסיתי פעם אחת להכריח את החתולים שלי לאכול את האוכל שלהם עם סכין ומזלג. והתוצאה של זה? טוב, הם לא רצו להתקרב אלי יותר... וגם גידלתי מושבת חיידקים בחדר שלי עד שלאמא שלי נמאס והיא העיפה את זה מהחדר. והתוצאה היא...טוב, עכשיו אני יודעת איך נראית מושבת חיידקים... חתימה: 0_0 חתימת עד: טוליפ, האחות המסכנה שלי... כינוי: קידה (כל השאר משתנה פי מצב הרוח...) גיל: 18 התאריך בו הפכת למשוגעת: אותו התאריך בו נברא העולם. עדים ותומכים בטענה זו: הורים, משפחה, חברים וכל מי שאי פעם שמע/ ראה אותי. מעשים כמשוגע ותוצאות: התעקשתי לטעון שהתוכי שלי זכר- גם אחרי שהוא התחיל להטיל ביצים... תוצאה- הוא חושב שהוא רוטווילר O.O לגיטרה שלי קוראים בלק לואי. תוצאה- אני לא בטוחה, אבל קוראים לה בלק לואי. חתימה: m.s.r.h.l חתימת עד: פילוקטיטס [התוכי/ת] ("קרא לי פיל!") כינוי:נטע גיל:11 התאריך בו הפכת למשוגעת: שאלה טובה... עדים ותומכים בטענה זו: הרבה אנשים, זה בטוח. מעשים כמשוגע ותוצאות: ראיתי סרט וכל הסרט החזקתי אתרוג חתימה: הריט :) חתימת עד: http://goo.gl/N3uS6 כינוי: הלוחמת בפגיון גיל: 12 התאריך בו הפכת למשוגע: מאז שנולדתי, לפי עדות אימי. עדים ותומכים בטענה זו: אמא שלי, אבא שלי, אחותי, אחי, פיף החתול השחור עם העיניים הזהובות שלי, קיקה המהממת שלי, גאיה, הצבעוני, ג'ד, עיני זאב, אנב'ת ג'קסון, תושבי סימניה, הכיסא, המחברת הקרועה, המקלדת, המחשב, המצלמה שמצלמת אותי כי אח שלי החביא אותה בארון. מעשים כמשוגע ותוצאות: הממ... בכיתה ג' היו לי דברים חשובים יותר לעשות מאשר ללמוד אנגלית. לקחתי טושים דו צדדיים והכנתי מהם טוטו כפול רב שימושי עם שתי מחסניות טיקטק, סיכות לוח, כדורים מעץ הכדורים ושיפודים. תוצאה: אני לא יודעת אנגלית. חתימה: _ך|_L חתימת עד: לביא (אחי המסכן) כינוי: The dark dragon גיל: 14 התאריך בו הפכת למשוגע: תמיד :P עדים ותומכים בטענה זו: אחותי, חברים שלי, ועוד כמה מסמניה. מעשים כמשוגע ותוצאות: מעשה: מבקש כמעט מכל בנאדם שני שאני פוגש שייתן לי אגרוף. אגרוף חזק. לרב אני מבקש מהם עוד פעם כי הראשון היה חלש.. תוצאה: יום אחד חזרתי הביתה כולי סגול, ועם פנס אחד בעין. אמא שלי ישר שאלה:"מה קרה? מי הרביץ לך?" "חבר שלי, אבל בקשתי ממנו.." חתימה:TDD חתימת עד: Eliaur כינוי: רוח התבונה (או שאולי לא..) גיל: 13 וחצי התאריך בו הפכת למשוגע: הייתי אחד כזה מאז ומעולם.. עדים ותומכים בטענה זו: החברים, המשפחה, החבר הדמיוני (המת), חד הקרן הוורודה והבלתי נראית, האויבים (המתים), המורים ושאר ירקות (בעיקר כולורבי) מעשים כמשוגע ותוצאות: - מעשה: ניסיתי להכין פופקורן עם תירס ולהביור - תוצאה: גוש שחור חרוך בוער בלהבות אדומות חתימה: רוח התבונה חתימת עד: העין השחורה (אחי) כינוי:לינה גיל:18 התאריך בו הפכת למשוגעת:2/10/94 עדים ותומכים בטענה זו:כל מי שדיבר איתי אי פעם מעשים כמשוגע ותוצאות:עדיף לא לפרט... חתימה:מעט"ח (חתימה זה משהו שמיחד אותך ומילה זו יחודית לי) חתימת עד:מוחעחעחעחעחע (פיצול האישיות הרשע שלי חתם) כינוי: פולו גיל: 12 וחצי התאריך בו הפכת למשוגע: 7.5.12 עדים ותומכים בטענה זו: קהילת סימניה.. קבוצות... מעשים כמשוגע ותוצאות: - מעשה: קראתי את כול הסיפורים בעמודים של הפורום "סיפור שכתבתי" -תוצאה: סחרחורת וטשטוש בעיניים חתימה: פולו המלך! חתימת עד: SKY כינוי: אנג'ל גיל: 13 התאריך בו הפכת למשוגע: בשלהי חורף שנת 1956 עדים ותומכים בטענה זו: חבריי לסימניה מעשים כמשוגע ותוצאות: מגבת שנפלה על הרצפה שהפכה בדמיוני לדוב, והלבשת הדוב בביקיני. תוצאה: הגעת החיות הלבושות לסימניה. חתימה: ^~^ חתימת עד: meiti כינוי: ליילק \ לוקה \ טליתי גיל: 13 (אם צריך גיל מדוייק, אז 13 וחצי) התאריך בו הפכת למשוגע: מאז ומתמיד :D עדים ותומכים בטענה זו: אורצ'וק, אנג'י, דניאל, סמדי, ליאו, כל מי שכאן, חברות והמשפחה :) מעשים כמשוגע ותוצאות: אני אוהבת לדגדג את מי שאני אוהבת עם שיערות באוזניים... חתימה: ___,___ -|_______|- (זה סיר) חתימת עד: ___,___ -|_______|- כינוי: נטוטו גיל: 13 התאריך בו הפכת למשוגע: אין לי מושג... אני לא אוהבת להסתכל על תאריכים. זה מזכיר לי שיעור היסטוריה... עדים ותומכים בטענה זו: RATM מעשים כמשוגע ותוצאות: למדתי בעל פה כמעט את כל הספרים של ריק ריירדן ואת אנטיגונה (לא כולל מספר עמודים ושורות, שוב, שיעור היסטוריה) התוצאה הייתה חור ענקי בראש של כל אדם שני שדיברתי איתו בשלוש שנים האחרונות (אני יודעת, אני יכולה להיות ממש חופרת לפעמים..) חתימה: נטוטו חתימת עד: RATM כינוי: RATM גיל:13 התאריך בו הפכת למשוגע: אין לי שמץ עדים ותומכים בטענה זו: פולו מעשים כמשוגע ותוצאות: מעשה: הכנתי קקי מזויף שיוצא ממנו חוט דייג (מי שיבקש יקבל הוראות הכנה), הלכתי לקניון, עליתי לקומה שנייה, הלכתי ליד החלקים מהקומה הראשונה שבקומה השנייה לא מחסה (לא ירדתי קומה) ושלשלתי את הקקי לאנשים בקומה הראשונה שנבהלו (למה לעזאזל יש חרא מעופף באוויר?!) תוצאה: אנשים שתועים למה לעזאזל יש חרא מעופף באוויר חתימה: JH (ג'ימי הנדריקס הגיתריסט הכי טוב בהיסטוריה של הרוק) חתימת עד: פולו כינוי:פיצולי האישיות של סיריס ז"ל גיל: כמעט... כמעט... כמעט 13! התאריך בו הפכת למשוגע: 6.6.666 עדים ותומכים בטענה זו: אתם לא רוצים לדעת... אבל אני אספר בכל זאת! העולם, השטן, פיצולי האישיות שלי, הפיג'מה שלי, בת הזוג של הפיג'מה שלי ועוד... מעשים כמשוגע ותוצאות:כתב צוואה ובה הוריש את כל רכושו לפיצולי האישיות שלו(הם מנהלים את הגופה שלו עד היום...) חתימה:כלדעיקהמןהריאקכמלראילד(או בקיצור, קשקוש מקושקש) חתימת עד: 0: <_> "_" : :O :{ =] :\ :* :( ^_^ @_@ :) *~* -_- *_* ^^ וכל שאר הסמיילים שתוקפים אותי באכזריות..... (אוי, האימה!) כינוי: רואן (רד) פוקס גיל: 12 התאריך בו הפכת למשוגעת: זה בגנים, יקיריי. I WAS BORN THIS WAY! עדים ותומכים בטענה זו: משפחה, חברים, אהה, ומייטי:) מעשים כמשוגע ותוצאות: סיבוב כביסה של הגלקסי אס 3 של האבא היקר שלי בתוך תערובת של נוזל כביסה ואקנומיקה. תוצאה- חודש עונש, גלקסי אס 3 שנהרס, אהה, והריסת הסיכוי האחרון שלי לסמארטפון. חתימה: StarlyRowanJin חתימת עד: SRJ כינוי:Books dragon גיל:13 התאריך בו הפכת למשוגעת: זה קרה בהדרגה, התחיל ביום שבו נולדתי והתהליך הסתיים ברגע שלמדתי לדבר. עדים ותומכים בטענה זו: חברה שלי ניצן, וכל שאר העדים משוגעים בעצמם אז הם לא הבחינו בשינוי. מעשים כמשוגע ותוצאות: טעמתי אוכל יבש לחתולים, זה היה ממש מגעיל, גנבתי שוקולד מהמכולת כשהמצלמות הבטחה התקלקלו (זה היה מפתה), זה דווקה היה טעים, ועשיתי שידרוג לשיר 100 תפוחים על העת, שרתי עד הסוף, כאב לי הגרון. חתימה: ללי_ ___/ (זה הדבר הכי דומה לחתימה שלי שהצלחתי לעשות) חתימת עד: מינרווה מקגונגול, החתולה שלי.
נוער מחפש משמעות
קבוצה ציבורית
היה לי וויכוח עם אדם שטען שבני נוער היום מתעניינים בדברים שטחיים וקלים להשגה בלבד. זה המקום לכל הצעירים (והצעירים בנפשם) לדון בבעיות הרציניות שמעסיקות אותם, ולא יוצא לדבר עליהם. שתפו במחשבות הרות עולם...
חידות
קבוצה ציבורית
לכל אוהבי החידות, פה אפשר לפרסם חידות ולפתור אותן.
מצחיקים
קבוצה ציבורית
אומנם קבוצה ללא קשר לספרים אבל מלאת כוונות טובות הנה קבוצה על סרטונים מצחיקים למיניהם.
משפטי חוכמה שהעולם עוד לא שמע
קבוצה ציבורית
אתם וודאי מכירים כל מני ציטוטים מגניבים מתוך ספרים \סרטים וכדומה. אבל כאן אני רוצה לאסוף את ה"ציטוטים" של מה שהעולם עוד לא שמע ולכן עדיין לא יכול לצטט מסיבה אחת פשוטה - אין לו כישורי טלפתייה. במילים אחרות: יש לך איזה משפט חכם\מגניב\מבריק משלך? - זה המקום הנכון לכתוב אותו!
נוער קורא =)
קבוצה ציבורית
ראיתי שבסימניה יש המון בני נוער שרוצים לדבר מידי פעם על דברים שלא קשורים לספרים באופן ישיר... אז הנה...... פינה קטנה משלנו :)
אוהבי האנימות והמנגות
קבוצה ציבורית
הקבוצה הזאת נועדה לכל האנשים שאוהבים אנימה ומנגה. אנימה זה סוג של סדרות/סרטים אנימציה יפנית ממגוון מאוד רחב של סוגים וז'אנרים שבדרך כלל מבוססים על מנגה(קומיקס יפני) לדוגמא: Death Note מחברת המוות tengen toppa gurren lagan dn angel. גשם זאבים. hidian no aria. גוסיק. נארוטו. בליץ. katekyo hitman reborn . darker then black. ועוד הרבה אחרים. הרבה מאוד אנימות ומנגות ניתן למצוא באתר MyAnimeList או בקיצור MAL קישור - http://myanimelist.net
אוהבי מיתולוגיה יוונית ורומית
קבוצה ציבורית
כל מי שאוהב את המיתוסים המרתקים של המיתולוגיה היוונית והרומית. נדבר פה על המיתוסים מהמיתולוגיות ונשאל עליהם שאלות. נדבר עליהם וסתם נפתח עליהם דיונים.
שר הטבעות
קבוצה ציבורית
אוהבי שר הטבעות סרטים וספרים
שומרת הדרקונים
קבוצה ציבורית
אים אתם אוהבים את שומרת הדרקונים ושאר הספרים בסידרה פה תוכלו לדון על הספרים אז שיהיה כייף ☺☺☺☺
משפחת קיין והאלים המצריים
קבוצה ציבורית
כאן תוכלו לדון על סדרת משפחת קיין והאלים המצריים ולדבר על ספריי הסדרה. אתם תוכלו להגיד מה דעתכם על הספרים ומה אתם חושבים שיהיה בספרים הבאים. עכשיו יצאו רק הספר הראשון ששמו הפירמידה האדומה, והספר השני ששמו כס האש.
מזל טוב לשירה!
קבוצה ציבורית
היום יש לשירה יומולדת 13, וכשפתחו לי קבוצת יומולדת ושירה בירכה אותי היא אמרה שהיא כבר שנתיים בסימניה ועדיין לא פתחו לה קבוצת יומולדת משל עצמה. התביישו לכם אנשים סימנייתים! ברכו אותה!
תחרות שירה
קבוצה ציבורית
שירה, ידידי, היא עסק קצת מסובך לחרוז עוד מילה, עוד משפט ונדבך, לכתוב מה שלצעוק אי- אפשר לחזור לעתיד להתקדם אל העבר. נדרש מכם כוח ושכל לא פחות, המילים- לא מין השמים צונחות. יש לשבור עפרונות, לנפץ מקלדות המוזות לא בקלות ברשת נלכדות. ברוכים הבאים לביבר המחשבות, מירוץ בו עטים חדים מחרבות, בהצלחה שיהיה, כישלון לא יזיק, מי ייתן ותצליחו בניצחון להחזיק. אז, ברוכים הבאים לתחרות השירה של סימנייה. מטרת התחרות היא לאו דווקא ניצחון אלא יותר התנסות. במהלך התחרות תדרשו לכתוב שירה בצורות מגוונות ובז'אנרים אחרים שחלקם אתם מכירים וחלקם לא כל- כך וכמו כן לעמוד באתגרי כתיבה שאני ברשעותי הרבה אעמיד לפניכם. (וזה יכול להיות גם לכתוב שירה של שתי שורות בלבד.) הפרס יהיה ניסיון תהילה וכו' וכו' (כלומר- אין לי ממש פרס לתת לכם. אלה החיים.) ------------------------------------------------ השלב הראשון: עליכם לכתוב שיר בכתיבה חופשית. כל סגנון שהוא יתקבל בברכה בתנאי שתעמדו בקריטריונים של הניקוד. תאריך ההגשה: 25.2.2015
רוק שולט!!!
קבוצה ציבורית
קבוצה לאוהבי הרוק!! לא צריך טופס פשוט מצטרפים!!!!!! תחי המהפכה!!!!!!!!!! Vive la Révolution!!!!!!!!
מזל טוב לחסה!
קבוצה ציבורית
טכנית, זה עוד 22 דקות. אבל אני צריכה ללכת ורציתי לפתוח לה את הקבוצה~ תאחלו לה מזל טוב ביצ'ס.
!!! כאוס מהלך !!!
קבוצה ציבורית
"החור שברעש". "השקט והשאל". שני ספרים (בינתיים), סדרה אחת וקבוצת מעריצים אחת. (בתמונה הספר הראשון ["החור בערש"] זו העטיפה הראשונה לפני ששינו אותה) מי שרוצה להיות מנהל, תפנו אליי [S-E-59_14] בהודעה. אז היי, כאן מע"ך :P סופסוף מנהלת של קבוצה לא מתה :P בזכות אס-אי :P
אוהבי דיסני!!!
קבוצה ציבורית
קבוצה לכל אוהבי דיסני! נדבר פה על הסרטים המצוירים, האמיתיים, דמויות ומה שבא לנו!!! D: *קבוצה לאנשים שמחים!!*
סופרים צעירים
קבוצה ציבורית
סופרים הנמצאים בתחילת דרכם. כיצד לעורר מוזה, על מה לכתוב, כיצד לערוך. השלבים הצפויים והקשיים וכיצד להתגבר עליהם. כתבת משהו למגירה? אולי זה הזמן לשלוף אותו משם?

©2006-2015 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ