ציטוטים יפים מתוך ספרים קבוצה ציבורית
יש כאלה קטעים שחייבים לרשום, כי יש בהם המון חוכמה, או שהם סתם מגניבים, כאלה שחודרים לנשמה, וסתם כאלה שמרימים גבה.. אז במקום לרשום ביומן תרשמו כאן כייף לשתף וכייף להזכר
הידעת: בשביל להזמין חברים לקבוצה - שלח להם קישור: .
חברי קבוצת ציטוטים יפים מתוך ספרים
הצג הכל מציג 10 מתוך 241 חברים
בת 15
שומקום
בן 19
צפת
בת 15
חלום אבוד
בת 12
שבע הממלכות
בת 17
חדרה
בת 15
שמיים נטולי כוכבים.
בת
גבעתיים
בת 14
עמק פלנקאר
בן 14
ארץ החתולים
בת 13
טירת הזכוכית באמצע היער
קיר הדיונים
 |  הוסף דיון הצג הכל מציג 5 מתוך 273 דיונים שעל הקיר
☺ נטע התולעת שנכנסת לספרים ולא יוצאת אף פעם ☺ אתמול
"לא הבנתי איך מישהו יכול להיות אלוהים ושטן בו בזמן. איך יכול אותו אדם גם להרוס אותך וגם להציל אותך. כל מה שהייתי, הטוב והרע, היה שזור מעשה ידי ידיו, כיצד הייתי אמור לדעת אם לאהוב אותו או לשנוא אותו?"הזאבים של גרייס- נצח
שרוני לפני חודשיים
״לכתוב זה אנושי, לערוך זה אלוהי״-
סטיבן קינג: ״על הכתיבה״
no fear לפני חודשיים
"אני רוצה להתחיל לשחות. אל תצחק. אני רציני. טניס זה נחמד, אבל אל"ף, בברכה של האוניברסיטה יש יותר יפות מאשר בטניס, וב"ית, יש משהו בשחייה שעושה לך מקום בנשמה. שמכניס אותך לקצב הטבעי של הדברים. וחוץ מזה, מה אני מתנצל? ברכה. פעם בשבוע. תרשום ותשתוק.
אני רוצה להיות גם פחות ציני. הסתובבתי בשנה האחרונה עם אנשים מכל העולם,ואני אומר לך באחריות שהישראלים הכי ציניים מכולם. ונמאס לי מזה. נמאס לי לשחק אותה ששום דבר לא מרגש אותי רק כדי לא לצאת פתטי. נמאס לי לירות חצים מורעלים באחרים רק מהפחד שיפגעו בי. אני רוצה לבוא לאנשים עם לב פתוח. מקסימום, מה יקרה?
אני רוצה לאכול ארוחות בוקר גדולות. כמו בטיול. עם ביצה מקושקשת וסלט אבוקדו וסלט ירקות ולחם שחור. אני רוצה להתחיל את הבוקר בארוחה ענקית,ולאכול אותה באיזי,בלי לחץ. בכלל, נמאס לי להיות לחוץ. אני רוצה לרווח את הלו"ז שלי, כדי לא לאבד את הלוז שלי. אני רוצה לעבוד קשה,אבל לא בטירוף. אירופאים שפגשתי כאן עובדים ארבעה ימים בשבוע,הולכים הביתה בשש ולא חושבים שמשהו לא בסדר עם זה.
אני רוצה לראות פחות טלוויזיה. חצי שנה לא ראיתי טלוויזיה וזה לא היה חסר לי בכלל.
אני רוצה לחיות בטבע. ואם זה יהיה מסובך מדי,אז לפחות לצאת מתל אביב כל סופשבוע. אני רוצה לעמוד על קצה של משהו ולראות רחוק ושקוף.
אני רוצה להתפעם מהדברים הקטנים. מללכת יחף על החול. מהוופל של הגלידה. ממקלחת קרה בקיץ. מגרפיטי צבעוני על קיר מלוכלך. ממוסיקה חדשה שאני לא מכיר. מלא להתגלח. מלהתגלח אחרי שהרבה זמן לא התגלחתי ולהעביר את היד על הלחי החלקה. אני רוצה להתרגש מכל הקטנות האלה. לא לתת להן לעבור לידי.
אני רוצה אהבה. יותר מדי זמן נפנפתי בפרידה שלי מעדי כמו בפטור,ועכשיו,אחרי השבועיים האלה עם נינה, אני יודע שאני מסוגל ליותר מאשר פיתוי-נשיקה-זיון-נדבר-מחר-ביי.
אני רוצה לקרוא יותר. לנסוע באופניים יותר. להיות בקשר טוב יותר עם אחותי. אני רוצה להסתכל יותר בעיניים. להגיד את האמת יותר.
וחוץ מזה, אני רוצה הביתה."
no fear לפני חודשיים
תחזור, אני מבקש ממנו במשמרות שלי, ולא איכפת לי שהשכנים שלו לחדר שומעים. תחזור, אתה חייב לחזור. אתה הדבק. תמיד היית הדבק. בלעדיך, אנחנו אוסף של אנשים מקריים. איתך אנחנו חברים. בלעדיך, העיר הזאת היא כל הדברים הרעים שאופיר אמר עליה. איתך היא בית.
Nameless לפני חודשיים
נוף, מאיפה זה?
no fear לפני חודשיים
נחשי. משאלה אחת ימינה.
אבל הרגע קראתי את הקטע הזה בספר וקלטתי שחירבשתי אותו לגמרי. הקטע האמיתי הרבה יותר ארוך. אופסי.
no fear לפני חודש
אה! מצאתי את זה! אחרי חודש של חיפושים באינטרנט - כי זכרתי שפעם מצאתי את הציטוט הזה באינטרנט. ולבדוק שוב בספר, שנמצא ממש לידי, וכל כך קל לגלות מה הציטוט האמתי ולצטט ממנו וזהו, זה מתחת לכבודי - מצאתי את הציטוט הנכון. הידד.
"אז תחזור, אחי. אתה חייב לחזור. אתה הדבק. תמיד היית הדבק. יש איזה מקום בספר שאתה תוהה מה קרה בחצי השנה ההיא, כשהחרמת אותנו. אז מה שקרה הוא שכמעט לא נפגשנו. וכשנפגשנו, זה היה סתמי, מנוכר. וזאת האמת: בלעדיך, אנחנו אוסף מקרי של אנשים. איתך אנחנו חברים. בלעדיך, העיר הגדולה היא כל הדברים הרעים שאופיר אומר עליה. איתך היא בית."
The Wolf לפני חודשיים
"...יש הקונה עולמו בזמנים הרבה ויש הקונה עולמו בשעה אחת..."
The Swan Queen לפני חודשיים
משפט לחיים.
מאיפה זה?
The Wolf לפני חודשיים
גמרא או תלמוד, לא זוכר במדויק.
קישורים רלוונטים
 |  הוסף קישור הצג הכל מציג 0 קישורים רלוונטים
סרטוני הקבוצה
 |  הוסף סרטון הצג הכל מציג 0 סרטונים

אירועים
 |  הוסף אירוע הצג הכל מציג 0 אירועים של חברי הקבוצה
ביקורות ספרים של חברי הקבוצה
הצג הכל מציג 3 מתוך 5093 ביקורות ספרים
ספר (ספרון) חדש של רם אורן שבמרכזו פרופסור מנתח מומחה, שבניתוח פרטי של מטופל ששילם כסף רב, קורה לו משהו לא צפוי... ספר על אתיקה ואתיקה רפואית,... המשך לקרוא
קורא אחד אהב את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
אבי לפני 18 שעות


אני רואה בעצמי אדם מאוד הפכפך, מבחינת הכל, השקפה, הליכיי חשיבה, ורגשות, בעיקר רגשות. הכוונה, אני חושבת, היא התנודות המהירות שחלות בתחושות ש... המשך לקרוא
13 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת

אוקיי, תנשום עמוק. תסדר את המחשבות. בית קרנובסקי נכתב במקור ביידיש, אפשר לדעת את זה גם דרך התרגום, אפשר להרגיש ביידיש מציצה מבעד לעברית, הלך... המשך לקרוא
14 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת


ספרים שיש לחברי הקבוצה בבית
הצג הכל מציג 8 מתוך 11344 ספרים שיש לחברי הקבוצה בבית
עודכן אתמול


רשימות ספרים של חברי הקבוצה
הצג הכל מציג 6 מתוך 81 רשימות ספרים
שין שין בת מגבעתיים
אבי בן 41 ממודיעין / ת"א
הדר בת 17 מ
שין שין בת מגבעתיים
שין שין בת מגבעתיים
שין שין בת מגבעתיים

ספרים משומשים של חברי הקבוצה
הצג הכל מציג 8 מתוך 967 ספרים משומשים
עודכן אתמול
©2006-2012 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ