ציטוטים יפים מתוך ספרים קבוצה ציבורית
יש כאלה קטעים שחייבים לרשום, כי יש בהם המון חוכמה, או שהם סתם מגניבים, כאלה שחודרים לנשמה, וסתם כאלה שמרימים גבה.. אז במקום לרשום ביומן תרשמו כאן כייף לשתף וכייף להזכר
הידעת: בשביל להזמין חברים לקבוצה - שלח להם קישור: .
חברי קבוצת ציטוטים יפים מתוך ספרים
הצג הכל מציג 10 מתוך 239 חברים
בת 12
יוטיוב, ביצ'ס!
בת 14
דלי של בן אנד ג'ריס
בן 14
ארץ החתולים
בת 11
מחנה החצויים
בת 17
בן 24
מודיעין
בן 41
מודיעין / ת"א
בת 38
מעבר לקשת
בת 25
חיפה
בת 12
שבע הממלכות
קיר הדיונים
 |  הוסף דיון הצג הכל מציג 5 מתוך 272 דיונים שעל הקיר
שרוני לפני חודש
״לכתוב זה אנושי, לערוך זה אלוהי״-
סטיבן קינג: ״על הכתיבה״
no fear לפני חודש
"אני רוצה להתחיל לשחות. אל תצחק. אני רציני. טניס זה נחמד, אבל אל"ף, בברכה של האוניברסיטה יש יותר יפות מאשר בטניס, וב"ית, יש משהו בשחייה שעושה לך מקום בנשמה. שמכניס אותך לקצב הטבעי של הדברים. וחוץ מזה, מה אני מתנצל? ברכה. פעם בשבוע. תרשום ותשתוק.
אני רוצה להיות גם פחות ציני. הסתובבתי בשנה האחרונה עם אנשים מכל העולם,ואני אומר לך באחריות שהישראלים הכי ציניים מכולם. ונמאס לי מזה. נמאס לי לשחק אותה ששום דבר לא מרגש אותי רק כדי לא לצאת פתטי. נמאס לי לירות חצים מורעלים באחרים רק מהפחד שיפגעו בי. אני רוצה לבוא לאנשים עם לב פתוח. מקסימום, מה יקרה?
אני רוצה לאכול ארוחות בוקר גדולות. כמו בטיול. עם ביצה מקושקשת וסלט אבוקדו וסלט ירקות ולחם שחור. אני רוצה להתחיל את הבוקר בארוחה ענקית,ולאכול אותה באיזי,בלי לחץ. בכלל, נמאס לי להיות לחוץ. אני רוצה לרווח את הלו"ז שלי, כדי לא לאבד את הלוז שלי. אני רוצה לעבוד קשה,אבל לא בטירוף. אירופאים שפגשתי כאן עובדים ארבעה ימים בשבוע,הולכים הביתה בשש ולא חושבים שמשהו לא בסדר עם זה.
אני רוצה לראות פחות טלוויזיה. חצי שנה לא ראיתי טלוויזיה וזה לא היה חסר לי בכלל.
אני רוצה לחיות בטבע. ואם זה יהיה מסובך מדי,אז לפחות לצאת מתל אביב כל סופשבוע. אני רוצה לעמוד על קצה של משהו ולראות רחוק ושקוף.
אני רוצה להתפעם מהדברים הקטנים. מללכת יחף על החול. מהוופל של הגלידה. ממקלחת קרה בקיץ. מגרפיטי צבעוני על קיר מלוכלך. ממוסיקה חדשה שאני לא מכיר. מלא להתגלח. מלהתגלח אחרי שהרבה זמן לא התגלחתי ולהעביר את היד על הלחי החלקה. אני רוצה להתרגש מכל הקטנות האלה. לא לתת להן לעבור לידי.
אני רוצה אהבה. יותר מדי זמן נפנפתי בפרידה שלי מעדי כמו בפטור,ועכשיו,אחרי השבועיים האלה עם נינה, אני יודע שאני מסוגל ליותר מאשר פיתוי-נשיקה-זיון-נדבר-מחר-ביי.
אני רוצה לקרוא יותר. לנסוע באופניים יותר. להיות בקשר טוב יותר עם אחותי. אני רוצה להסתכל יותר בעיניים. להגיד את האמת יותר.
וחוץ מזה, אני רוצה הביתה."
no fear לפני חודש
תחזור, אני מבקש ממנו במשמרות שלי, ולא איכפת לי שהשכנים שלו לחדר שומעים. תחזור, אתה חייב לחזור. אתה הדבק. תמיד היית הדבק. בלעדיך, אנחנו אוסף של אנשים מקריים. איתך אנחנו חברים. בלעדיך, העיר הזאת היא כל הדברים הרעים שאופיר אמר עליה. איתך היא בית.
Nameless לפני חודש
נוף, מאיפה זה?
no fear לפני חודש
נחשי. משאלה אחת ימינה.
אבל הרגע קראתי את הקטע הזה בספר וקלטתי שחירבשתי אותו לגמרי. הקטע האמיתי הרבה יותר ארוך. אופסי.
no fear לפני שלושה שבועות
אה! מצאתי את זה! אחרי חודש של חיפושים באינטרנט - כי זכרתי שפעם מצאתי את הציטוט הזה באינטרנט. ולבדוק שוב בספר, שנמצא ממש לידי, וכל כך קל לגלות מה הציטוט האמתי ולצטט ממנו וזהו, זה מתחת לכבודי - מצאתי את הציטוט הנכון. הידד.
"אז תחזור, אחי. אתה חייב לחזור. אתה הדבק. תמיד היית הדבק. יש איזה מקום בספר שאתה תוהה מה קרה בחצי השנה ההיא, כשהחרמת אותנו. אז מה שקרה הוא שכמעט לא נפגשנו. וכשנפגשנו, זה היה סתמי, מנוכר. וזאת האמת: בלעדיך, אנחנו אוסף מקרי של אנשים. איתך אנחנו חברים. בלעדיך, העיר הגדולה היא כל הדברים הרעים שאופיר אומר עליה. איתך היא בית."
The Wolf לפני חודשיים
"...יש הקונה עולמו בזמנים הרבה ויש הקונה עולמו בשעה אחת..."
The Swan Queen לפני חודש
משפט לחיים.
מאיפה זה?
The Wolf לפני חודש
גמרא או תלמוד, לא זוכר במדויק.
no fear לפני חודשיים
פעם, כשחזרתי הביתה מבית הספר היסודי, תפס אותי בדרך גשם חיפאי ששורות המים שלו צפופות יותר מהשורות בגוש דן, והטיפות שלו גדולות ורטובות יותר. לא הייתה לי מטרייה, ועד שהגעתי הביתה הבגדים נדבקו לי על העור כמו חליפה של צוללן. זה היה יום שלישי, היום שכל העיר נסגרת בצהריים, והוא היה בבית. כשפתחתי את הדלת עלתה על פניו הבעת או-מיי-גוד, אבל הפה שלו אמר רק איטס א ביט רייני טודיי, איזנט איט? אחר כך הוא הושיב אותי מול תנור הנפט הגדול, שבתחילת כל חורף היה מתקלקל, קילף ממני בגד אחרי בגד בזהירות, שלא להכאיב, וניגב את כל הגוף שלי עם מגבת ירוקה ועבה שהביא מחדר האמבטיה. התנועות שלו היו מדודות וארוכות, וכפות הידיים הגדולות שלו היו כפות הידיים הגדולות שלו. אף נקודה רטובה לא נותרה בגוף שלי כשסיים, ובכל זאת, למרות שכבר בערתי מחום התנור, הוא התעקש לכרוך סביבי עוד מגבת אחת גדולה, שחס וחלילה לא אחטוף דלקת ריאות, אור סאמת'ינג לייק דאט. שבועות אחר כך עוד הייתי שוכח בכוונה את המטרייה בימי שלישי, בתקווה שירד גשם.
משאלה אחת ימינה
גרנרל אייזנהאוררן-די-אנג'לו^-^ לפני חודש
אהבתי!
קישורים רלוונטים
 |  הוסף קישור הצג הכל מציג 0 קישורים רלוונטים
סרטוני הקבוצה
 |  הוסף סרטון הצג הכל מציג 0 סרטונים

אירועים
 |  הוסף אירוע הצג הכל מציג 0 אירועים של חברי הקבוצה
ביקורות ספרים של חברי הקבוצה
הצג הכל מציג 3 מתוך 5070 ביקורות ספרים
ספר פרוע, חסר עכבות שוטף ומחוייך. לפני הרבה שנים, כשהייתי צעיר, נתקלתי בביקורת על ספר. למיטב זכרוני זה היה עוד בעיתון, לפני עידן האינטרנט ו... המשך לקרוא
5 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
אבי לפני 19 שעות


יש לי בעיה עם מחשבות. יש לי בעיה עם סידור וארגון מחשבות. וכי מה הן, מחשבות. הן לא בדיוק מילים, אני חושבת. הן סוג של פרץ רגשות שמתומלל למילים, ש... המשך לקרוא
8 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
~RAIN~ אתמול


אני חושבת שכבר מיציתי את עניין אילת בביקורת שלי על אשמת הכוכבים. בראבה לעצמי, כי בראבה אומרים לבנות ובראבו זה לבנים, רק אומרת. חשבתי על הת... המשך לקרוא
11 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
Nameless אתמולספרים שיש לחברי הקבוצה בבית
הצג הכל מציג 8 מתוך 11296 ספרים שיש לחברי הקבוצה בבית
עודכן אתמול


רשימות ספרים של חברי הקבוצה
הצג הכל מציג 6 מתוך 81 רשימות ספרים
הדר בת 17 מ
שין שין בת מגבעתיים
שין שין בת מגבעתיים
לואיזיאנה מנטש השקנאית בת 15 משדה קישואים בסוף העולם ימינה
לואיזיאנה מנטש השקנאית בת 15 משדה קישואים בסוף העולם ימינה
שין שין בת מגבעתיים

ספרים משומשים של חברי הקבוצה
הצג הכל מציג 8 מתוך 963 ספרים משומשים
עודכן לפני שבוע
©2006-2012 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ